Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 mars 2019

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Even Woldstad HanssenNight & Fog Masters Men (18)1.25.27+19.21

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Richard Zeiner-GundersenNight & Fog Masters Men (18)1.23.26+17.20

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mats NordbrødenH 17- (13)diskvalifisert

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ove MartinsenNight & Fog Masters Men (18)1.13.12+7.06
Jon FredriksenNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Stig Hultgreen KarlsenNight & Fog Masters Men (18)1.48.23+42.17
Vidar BerteigÅpen C (7)ikke startet

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sture OttesenNight & Fog Masters Men (18)1.06.06
Kent KopperudNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Egil HusethÅpen C (7)51.09+6.50

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Geir TrøanNight & Fog Masters Men (18)1.54.16+48.10
Tor LahlumÅpen C (7)diskvalifisert
Knut BjørkeloNight & Fog Masters Men (18)ikke startet

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Trine Marit Justad RaaenÅpen C (7)1.03.55+19.36

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Hallvard FjærNight & Fog Masters Men (18)1.19.40+13.34
Jon Ivar JuvikNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Peter KlavenessNight & Fog Masters Men (18)1.20.18+14.12
10Lars Petter EndresenNight & Fog Masters Men (18)1.33.56+27.50
Malin GjetangerD 13-16 C (4)diskvalifisert
Andreas GjetangerH 13-16 C (1)ikke startet

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Terje Wiig MathisenNight & Fog Masters Men (18)1.08.52+2.46
3Jan Tore HenriksenNight & Fog Masters Men (18)1.12.29+6.23
Fredrik Norløff-MathisenÅpen C (7)diskvalifisert
Christian VogelsangH 17- (13)diskvalifisert

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frida Hovgaard EisvangD 13-16 C (4)36.14
1Anders Hovgaard EisvangH 13-16 C (1)47.33
2Julie Sophie WoldD 13-16 C (4)41.56+5.42
2Henning Bratland CarlsenH 17- A kort (9)58.48+0.09
3Erle Elise WoldD 13-16 C (4)1.04.36+28.22
4Donatas KontautasH 17- A kort (9)1.09.08+10.29
5Hanne WoldÅpen C (7)1.04.42+20.23
5Thomas TubbehaugenH 17- A kort (9)1.39.49+41.10
5Karl Aasmund ErøyNight & Fog Masters Men (18)1.15.18+9.12
Thomas RoskifteH 17- A kort (9)diskvalifisert
Erik Rytter JakobsenH 17- A kort (9)ikke startet
Emma Aune JakobsenD 13-16 C (4)ikke startet
Sebastian Blomfeldt UnnerudH 13-16 C (1)ikke startet
Elisabeth Aune JakobsenÅpen C (7)ikke startet

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Thor MellaH 17- A kort (9)58.39
9Olav Johannes DeelstraH 17- (13)1.34.25+25.44
Halvor HobølH 17- A kort (9)diskvalifisert

Oslo kommunes bedriftsidrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dag HauglandÅpen C (7)56.43+12.24

Tyrving IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ivar LundanesH 17- (13)1.08.41
2Bjørn EkebergH 17- (13)1.08.43+0.02
3Håkon Jarvis WestergårdH 17- (13)1.09.49+1.08
4Torgeir NørbechH 17- (13)1.12.16+3.35
5Olle BoströmH 17- (13)1.13.23+4.42
6Espen JakobsenH 17- (13)1.21.16+12.35
7Jim Øystein NybråtenH 17- (13)1.22.36+13.55
Hasse BergstrømNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert
Torkil Eide SolstadH 17- (13)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Audun JørgensenH 17- A kort (9)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (2)1.05.40
1Sille WinsnesÅpen C (7)44.19
3Jo Inge FjellstadH 17- A kort (9)1.01.49+3.10
6Robert BanfiH 17- A kort (9)1.46.56+48.17
8Linus OlhansH 17- (13)1.24.12+15.31
Mari Brøndbo DahlD 17- (2)diskvalifisert
Ivar MaalenNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert
Vegard Fiane PedersenH 17- (13)diskvalifisert
Ivar Aukrust OsmoenH 17- (13)diskvalifisert
Håkon DanevadNight & Fog Masters Men (18)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival