Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Andebu IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Elisabeth RødD 65- (23)2.32.28+1.03.08
8Elling AakreH 65- (51)1.41.03+22.20
Anette Kjærås FiringD 45- (52)brutt
Martin AskeH 21- (56)brutt
Hogne KjæråsH 70- (66)brutt

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ellen Aure SkogedalD 45- (52)1.56.12+24.45
5Maren Aure SkogedalD 13-14 (48)1.24.48+22.46
8Edel Sofie NilsenD 60- (42)2.18.43+55.03
9Simen Aure SkogedalH 15-16 (64)1.45.30+24.17
Hege GunnerødD 45- A kort (19)brutt
Margrete EngzeliusD 55- (35)brutt
Reidar FossumH 60- (41)brutt
Bjørn GunnerødH 80- (19)brutt

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingjerd SognnæsD 70- (25)1.44.08
4Siren GreveD 60- (42)1.52.45+29.05

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Terje W. PettersenH 45- (61)brutt

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Siri BjorvandD 60- (42)1.45.37+21.57
10Emil NygårdH 13-14 (72)1.24.07+18.35
Trygve LølandH 70- (66)brutt

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Magnar ØvreåsH 75- (34)2.07.23+30.31
13Ingrid MobråthenD 15-16 (62)1.51.35+32.29

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jonas Fenne IngierdH 13-14 (72)1.12.57+7.25
Aasne Fenne HoksrudD 40- (22)brutt
Henry McNultyH 21- (56)brutt
Pål Christian IngierdH 45- (61)brutt
Jan Erik AalbergH 50- (101)brutt

Bø OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind Frode RindeH 40- (18)1.56.46
2Trude HarstadD 45- (52)1.39.34+8.07
3Tone NilsenD 35- (11)3.21.10+1.27.38
5Per Chr. HagenH 65- (51)1.35.48+17.05
7Marianne SkusethD 17-B (39)2.23.21+51.00
10Gunn BotnenD 60- (42)2.28.56+1.05.16
Ingunn FjørtoftD 17-C (15)brutt
Bjørg MostaulD 70- (25)brutt
Inger Lise SolbergD 75- (6)brutt
Jon KvisliH 17-A kort (40)brutt
Sigve BotnenH 21- (56)brutt
Steinar LandeH 45- (61)brutt
Jarle BotnenH 60- (41)brutt
Arne LandeH 70- (66)brutt
Hallvard MyrvollH 70- (66)brutt
Olav SolbergH 75- (34)brutt

Drangedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Odd AureH 75- (34)1.44.07+7.15
4Anna Henriette StraumeD 17-B (39)2.05.05+32.44
12Oskar StraumeH 65- (51)2.14.01+55.18
Henny Helgeland ReinholdD 75- (6)brutt
Ronald BjervaH 75- (34)brutt

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger Tone NygårdD 55- (35)1.17.59
3Steinar FrøytlogH 17-A kort (40)1.55.07+14.01
4Geir FrøytlogH 55- (55)1.43.19+5.51

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eivind LandeH 45- (61)1.38.43+3.49
12Ragnar LandeH 13-14 (72)1.29.24+23.52

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrik AxelsonH 17-B (16)1.17.50
14Mathias AxelsonH 13-14 (72)1.44.56+39.24
14Thor Inge TollehaugH 55- (55)2.54.16+1.16.48
18Amanda AxelsonD 15-16 (62)2.49.53+1.30.47
Per Ingvar TollehaugH 15-16 (64)brutt
Tore AxelsonH 17-C (14)brutt
Gjermund RørenH 55- (55)brutt

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mats LindaasH 15-16 (64)1.31.11+9.58
6Tore LindaasH 45- A kort (21)3.11.22+1.33.09
Gaute LindaasH 15-16 (64)brutt

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Såmund BotnenH 21- (56)2.11.09+21.43

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Johanne Rognerud BøeD 15-16 (62)1.37.00+17.54
5Eirik Vie StrislandH 15-16 (64)1.34.52+13.39
6Sigrid Melander VieD 17-A kort (19)2.39.17+55.35
6Sindre Vie StrislandH 15-16 (64)1.37.08+15.55
6Knut Jostein SætnanH 45- (61)2.02.49+27.55
8Stein H. HagenH 21- (56)2.30.20+40.54
8Arild AndresenH 50- (101)1.43.46+17.22
10Kathinka Zahl HagenD 15-16 (62)1.50.03+30.57
14Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (62)1.59.38+40.32
Børge Nilsen BergH 15-16 (64)brutt
Gustav Andresen SkotteH 15-16 (64)brutt
Birk Felland SætnanH 15-16 (64)brutt
Sondre Zahl HagenH 17-20 (63)brutt
Christian JomaasH 50- (101)brutt
Frode StrislandH 50- (101)brutt
Håkon JendalH 55- (55)brutt
Sigbjørn ModalsliH 60- (41)brutt

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (22)1.46.06
4Sivert PoppeH 15-16 (64)1.32.15+11.02
12Hilde PoppeD 45- (52)2.41.24+1.09.57
Espen DanevadH 45- (61)brutt

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunn Kari HygenD 70- (25)brutt

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (52)1.31.27
2Anna TaksdalD 13-14 (48)1.06.27+4.25
4Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (52)1.50.59+17.36
11Trond LamarkH 50- (101)1.50.13+23.49
12Andreas Nybak UrdalH 15-16 (64)2.23.43+1.02.30
15Ole Kristian TaksdalH 17-20 (63)2.40.06+55.15
Ingrid LamarkD 17-20 (40)brutt
Vibeke LamarkD 45- (52)brutt
Øyvind LamarkH 15-16 (64)brutt
Oddvar TaksdalH 50- (101)brutt

Gjerstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tone Fidje GrytingD 17-A kort (19)1.43.42
3Tallak Olav GrytingH 40- (18)2.04.46+8.00

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Margrete JørandliD 65- (23)1.29.20

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunn Elin RudiD 45- A kort (19)1.47.25
1Kim André SveenH 35- (3)2.51.01
12Berthe TesloD 17-20 (40)2.57.51+1.15.13

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard Wiig NystadH 15-16 (64)brutt

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elin BordøyD 17-B (39)1.48.21+16.00
2Magnar ReppesgårdH 80- (19)2.18.25+4.41
5Jan Ivar GundersenH 45- A kort (21)2.19.57+41.44
7Helge FossheimH 70- (66)1.56.35+31.16
11Per Einar StrømH 55- (55)2.42.18+1.04.50
12Ludvig JohnsenH 17-20 (63)2.33.23+48.32
13Martin NaufH 65- (51)2.17.17+58.34
18Espen JohnsenH 50- (101)2.04.23+37.59
Tone Sølie LysnesD 50- (52)brutt
Roger LysnesH 50- (101)brutt

Heming Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge BjaalandH 75- (34)1.36.52
2Elle M. MelbyeD 65- (23)1.41.38+12.18
3Anne ØstvoldD 13-14 (48)1.15.34+13.32
3Lukas Jones ArnesenH 13-14 (72)1.10.25+4.53
4Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (63)1.54.20+9.29
4Jøran KristensenH 45- (61)1.58.17+23.23
6Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (48)1.30.09+28.07
6Maya Jones ArnesenD 17-20 (40)2.19.32+36.54
7Knut Erling ØenH 50- (101)1.41.07+14.43
7Tom SlungaardH 55- (55)2.00.10+22.42
9August Syrdal ØenH 17-20 (63)2.18.23+33.32
14Paula BerstadD 45- (52)2.50.02+1.18.35
16Hannah Syrdal ØenD 15-16 (62)2.03.34+44.28
16Harald Eide-FredriksenH 50- (101)2.01.56+35.32
17Paul Johan SlungaardH 15-16 (64)2.40.16+1.19.03
18Roger ØstvoldH 50- (101)2.04.23+37.59
24Einar ØstvoldH 13-14 (72)2.29.13+1.23.41
Signe Astrup ArnesenD 50- (52)brutt
Marianne ReuschD 50- (52)brutt
Fridtjof ReuschH 15-16 (64)brutt
Øystein MyrvoldH 45- (61)brutt
Kimme ArnesenH 50- (101)brutt
Lasse ArnesenH 50- (101)brutt
Knut G KarlsenH 70- (66)brutt

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Widar Taxth LølandH 70- (66)2.01.09+35.50

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (48)brutt
Asbjørn BygglandH 40- (18)brutt
Olav MostaulH 80- (19)brutt

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bjørn Idar SætranH 50- (101)1.50.58+24.34

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikael TarandiH 65- (51)1.25.30+6.47

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oddny JørgensenD 60- (42)brutt
Stig AlvestadH 21- (56)brutt
Kristian VågsnesH 45- A kort (21)brutt
Finn Ole JørgensenH 70- (66)brutt

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eetu VierinenH 13-14 (72)brutt
Emil VierinenH 13-14 (72)brutt
Juha VierinenH 40- (18)brutt

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørn GrindeH 65- (51)1.18.43
4Audrun UtskarpenD 45- (52)2.05.44+34.17
9Guttorm EggeH 50- (101)1.48.17+21.53

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Dan Egil LjådalH 45- A kort (21)2.07.25+29.12
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (72)brutt

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anne Karin StigemoD 70- (25)2.09.41+25.33
Gjertrud SandåkerD 65- (23)brutt
Kjell SandåkerH 65- (51)brutt

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Christian Fredrik BorgH 15-16 (64)1.25.35+4.22
4Martin Christoffer BorgH 13-14 (72)1.11.42+6.10
7Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (72)1.15.23+9.51
30Erik BorgH 50- (101)2.44.58+1.18.34
Jonas HickenH 13-14 (72)brutt

Kolbotn og Skimt OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geir TrøanH 70- (66)1.36.27+11.08
10Celine YtternesD 17-20 (40)2.49.32+1.06.54
13John YtternesH 55- (55)2.57.39+1.20.11
Veronica Elena SvindsethD 17-B (39)brutt

Kongsberg OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ann-Karin LestebergD 17-B (39)1.32.21
1Ola LestebergH 17-A kort (40)1.41.06
2Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (72)1.07.16+1.44
5Roger Andre VaneboH 55- (55)1.58.45+21.17
7Iselin HøivoldD 13-14 (48)1.30.28+28.26
7Selma HøivoldD 15-16 (62)1.47.39+28.33
7Elisabeth HetlevikD 55- (35)1.38.39+20.40
9Barbara Willkommen EikenD 50- (52)2.17.15+43.52
13Borgar SkjelbredH 13-14 (72)1.35.56+30.24
14Øystein SkjelbredH 50- (101)1.55.39+29.15
Ingrid LestebergD 13-14 (48)brutt
Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (22)brutt
Kristin EgerD 45- (52)brutt
Marianne OmdalD 50- (52)brutt
Anne Lene Tørdal  ZayanD 50- (52)brutt
Unn Hilde HeggedalD 55- (35)brutt
Jørgen Teigen SøgårdH 17-A kort (40)brutt
Petter ReinemoH 21- (56)brutt
Simen Teigen SøgårdH 21- (56)brutt
Terje Ulla EikenH 50- (101)brutt
Erik HøivoldH 55- (55)brutt
Svein-Erik SøgårdH 55- (55)brutt
Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (34)brutt
Finn Åge ØsternH 80- (19)brutt

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geir Holm GundersenH 60- (41)1.38.31+15.28
6Tove HeimdalD 50- (52)1.54.44+21.21
11Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (48)1.41.51+39.49
Kirsten GjermstadD 17-B (39)brutt
Veslemøy SolbergD 55- (35)brutt
Sven OhrvikH 55- (55)brutt
Henning GaarderH 70- (66)brutt
Steinar RuudH 80- (19)brutt

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gro BørteD 45- A kort (19)1.49.24+1.59
2Thorbjørn VærpH 45- A kort (21)1.41.50+3.37
7Trygve Børte NomelandH 15-16 (64)1.38.06+16.53
7Per LarsenH 60- (41)2.15.40+52.37
9Siri Thortveit MyhreD 45- (52)2.27.47+56.20
9John RundeH 21- (56)2.32.21+42.55
22Roar MyhreH 50- (101)2.17.46+51.22
Silje BøenD 17-A kort (19)brutt
Grete HitreskogD 17-C (15)brutt
Linn Carina DalandD 40- (22)brutt
Christian BøenH 21- (56)brutt

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ragnar HillestadH 70- (66)brutt

Larvik OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elin BjervaD 40- (22)2.04.38+18.32
6Heidi EriksenD 17-B (39)2.16.45+44.24
6Gerd LangsethD 70- (25)2.25.50+41.42
6Per Olav GulbrandsenH 50- (101)1.40.37+14.13
10Iril RingheimD 13-14 (48)1.41.02+39.00
10Kåre ThorbjørnsenH 70- (66)2.09.01+43.42
Ida Sofie HjortlandD 17-20 (40)brutt
Anne Berg GjølbergD 35- (11)brutt
Turid Zagar NesD 40- (22)brutt
Ingrid UndstadD 45- (52)brutt
Kari BergD 65- (23)brutt
Iver RingheimH 17-20 (63)brutt
Jørn SundbyH 40- (18)brutt
Inge RingheimH 55- (55)brutt
Rolf GjølbergH 70- (66)brutt
Tor Eivind EdvardsenH 75- (34)brutt

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Didrik BredesenH 17-A kort (40)2.51.00+1.09.54
Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (40)brutt
Stian LillegårdH 17-C (14)brutt

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Lars Peder VaajeH 55- (55)2.09.45+32.17

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kjell Audun SundsdalH 70- (66)1.29.47+4.28

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Roar ByeH 55- (55)1.58.49+21.21

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (12)2.16.05
2Kjersti Holt HanssenD 50- (52)1.42.40+9.17
3Tove StrandD 55- (35)1.21.38+3.39
4Morten KarlsenH 60- (41)1.45.54+22.51
7Grete BerntsenD 60- (42)2.13.51+50.11
11Stein TurtumøygardH 65- (51)1.47.59+29.16
Gro Hege LudvigsenD 55- (35)brutt

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ole Grini JohansenH 17-A kort (40)brutt

Notodden OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Synne SandvenD 13-14 (48)1.02.02
2Rune Kristian MorkH 17-A kort (40)1.48.53+7.47
3Randi MorkD 17-A kort (19)1.49.57+6.15
3Kristin SandvenD 50- (52)1.46.23+13.00
5Rune EngehultH 50- (101)1.40.03+13.39
7Hugo A. ChristensenH 65- (51)1.39.49+21.06
9Sveinung RekaaH 65- (51)1.41.35+22.52
12Emma EngehultD 15-16 (62)1.51.07+32.01
15Ingeborg HovdejordD 15-16 (62)2.02.19+43.13
17Robert FredriksenH 21- (56)3.24.02+1.34.36
Mia EngehultD 17-B (39)brutt
Elin SlokvikD 17-B (39)brutt
Tonje Granne KvaleD 21- (14)brutt
Heidi SchatvetD 55- (35)brutt
Dan Huva KristensenH 17-A kort (40)brutt
Harald KvisliH 17-A kort (40)brutt
Vebjørn KvisliH 17-A kort (40)brutt
John Lars HovdejordH 17-B (16)brutt
Snorre SlokvikH 17-B (16)brutt
Åsmund SlokvikH 17-20 (63)brutt
Petter LøeH 55- (55)brutt

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (40)1.49.04+6.26
2Tonje VassendD 21- (14)1.58.42+8.32
3Anne EikenD 21- (14)2.14.23+24.13
3Tobias KristensenH 21- (56)1.58.58+9.32
Olai Stensland LillevoldH 21- (56)brutt

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Johanne Lind NørbechD 21- (14)1.50.10
5Asgeir MjøsundH 21- (56)1.59.29+10.03
6Øyvind EngerH 21- (56)2.00.31+11.05
8Marie SaugestadD 15-16 (62)1.48.56+29.50
Mari AarsethD 13-14 (48)brutt
Elise HafskjoldD 45- (52)brutt
Katja MjøsundD 45- (52)brutt
Eskil HafskjoldH 13-14 (72)brutt
Linus MjøsundH 13-14 (72)brutt
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (63)brutt
Runar HafskjoldH 45- (61)brutt

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Hallvard KorenH 45- (61)2.07.20+32.26
Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (51)brutt

OK Skeidi

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ketil OplandH 17-C (14)1.13.03
1Jarle EriksenH 45- A kort (21)1.38.13
1Helge GisholtH 50- (101)1.26.24
1Arve GlittumH 60- (41)1.23.03
2Hanne HerumD 60- (42)1.35.18+11.38
4Erling GrammeltvedtH 21- (56)1.59.00+9.34
5Ole FlaattenH 17-A kort (40)2.02.58+21.52
6Heidi HerumD 40- (22)2.49.58+1.03.52
9Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (39)2.23.42+51.21
10Øyvind FlaattenH 50- (101)1.48.47+22.23
10Dag KristensenH 65- (51)1.46.31+27.48
11Kristil KristensenD 60- (42)2.30.00+1.06.20
Gro PedersenD 55- (35)brutt
Tonny LindquistD 60- (42)brutt
Tirill Liby SeipD 80- (12)brutt
Øivind PedersenH 17-C (14)brutt
Åsmund HasaasH 21- (56)brutt
Tron SolbergH 60- (41)brutt
Carl Ove BergH 75- (34)brutt

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Einar JørundlandH 85- (8)3.14.38+17.07
3Gudveig JørundlandD 80- (12)2.47.35+31.30
11Magne MoyH 70- (66)2.13.36+48.17

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hilde Solli KvikstadD 17-C (15)2.05.08
1Onno VerberneH 55- (55)1.37.28
4Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (14)2.38.50+1.25.47
5Vanja StaffD 55- (35)1.32.10+14.11
7Ingrid RavnanD 50- (52)1.57.06+23.43
Erlend SlokvikH 55- (55)brutt
Svein SolerødH 80- (19)brutt

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jan BøhleH 65- (51)brutt
Dag Rønning JensenH 70- (66)brutt

OL Tønsberg og omegn

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mathea GløersenD 15-16 (62)1.24.06+5.00
3Per Jarle EikelandH 17-B (16)1.27.59+10.09
3Oliver ØstbyH 17-20 (63)1.52.43+7.52
6Jakob HjelsethH 17-20 (63)1.56.40+11.49
7Julie EikelandD 17-20 (40)2.34.51+52.13
7Else StordalD 65- (23)3.02.53+1.33.33
8Sindre MathisenH 13-14 (72)1.17.23+11.51
9Hans StordalH 70- (66)2.04.17+38.58
15Roar MathisenH 50- (101)2.01.44+35.20
17Maria GrovanD 15-16 (62)2.08.27+49.21
Lerke HjelsethD 15-16 (62)brutt
Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (62)brutt
Turid ØdegårdD 60- (42)brutt
Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (72)brutt
Morten Krona HaflanH 17-20 (63)brutt
David HanssonH 40- (18)brutt
Odd Harald NilsenH 60- (41)brutt
Stein ØdegårdH 60- (41)brutt
Eigil KongsfjellH 80- (19)brutt

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ruth WüestD 60- (42)brutt
Willi StreuliH 70- (66)brutt

OLG Stäfa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Urs MärkH 45- (61)2.11.53+36.59

Oppsal Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tina KallesonD 17-20 (40)1.42.38
2Sigve VågsnesH 21- (56)1.49.58+0.32
8Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (48)1.30.43+28.41
9Mari KallesonD 13-14 (48)1.33.07+31.05
9Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (40)2.36.24+55.18
12Helge Grenager SolheimH 45- (61)2.20.02+45.08
Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (48)brutt
Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (40)brutt
Mila ZaharinovaD 40- (22)brutt
Elin KallesonD 45- A kort (19)brutt
Ola Marius PedersenH 21- (56)brutt
Vidar GjelstadH 45- (61)brutt
Audun HvenekildeH 45- (61)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Are EriksenH 65- (51)1.29.59+11.16

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tony HalsallH 17-B (16)1.48.44+30.54

Porsgrunn OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Une HoltermannD 15-16 (62)1.19.06
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)1.53.32
1Tobias MathisenH 15-16 (64)1.21.13
2Magnus Aarhus KinnH 40- (18)2.00.10+3.24
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)2.07.03+23.21
4Elise AusenD 17-20 (40)1.57.19+14.41
4Atle RemmeH 70- (66)1.36.29+11.10
5Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)1.55.55+32.15
5Lars Ole ThunoldH 40- (18)2.53.58+57.12
6Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)1.39.36+20.30
6Eli Marie WiigD 55- (35)1.35.25+17.26
8Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)2.01.06+27.43
8Thomas BrodinH 17-A kort (40)2.16.29+35.23
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)1.46.58+25.45
10Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)2.26.07+41.16
13Siv WiersdalenD 45- (52)2.43.36+1.12.09
16Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)2.40.13+1.19.00
18Bjørn LieH 45- (61)2.45.22+1.10.28
Julie KristensenD 13-14 (48)brutt
Emilie BertelsenD 17-B (39)brutt
Hanne VassendD 17-20 (40)brutt
Brit HougeD 60- (42)brutt
Inger Marie JohanssonD 65- (23)brutt
Ellen MathisenD 85- (2)brutt
Martin AusenH 15-16 (64)brutt
Magnus BrodinH 15-16 (64)brutt
Halvard KornmoH 17-20 (63)brutt
Hans-Petter EikedalenH 21- (56)brutt
Henrik WennerstrandH 40- (18)brutt
Jon SkriubakkenH 50- (101)brutt
Dagfinn TorpeH 65- (51)brutt
Jiri UrvalekH 70- (66)brutt
Kjell MeenH 75- (34)brutt

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge RevhaugH 70- (66)1.25.19
5Trine OpsethD 45- (52)2.10.17+38.50
11Per Erik OpsethH 45- (61)2.19.33+44.39

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Petter GullikstadH 60- (41)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ida SyversenD 50- (52)brutt

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Øivind FadumH 65- (51)1.24.27+5.44

Sandefjord OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gabriel GjoneH 13-14 (72)1.05.32
1Oddvar GjelstadH 80- (19)2.13.44
3Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (21)1.58.44+20.31
3Trond GjelstadH 50- (101)1.27.27+1.03
4Tiri RebårdD 55- (35)1.28.16+10.17
5Anne Berit BredholtD 50- (52)1.51.48+18.25
8Benjamin GjoneH 15-16 (64)1.39.06+17.53
9Brage EikåsH 13-14 (72)1.18.15+12.43
10Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (62)1.49.59+30.53
10Jo Børre EikåsH 45- (61)2.17.22+42.28
32Knut GjoneH 50- (101)3.03.59+1.37.35
Ingeborg EikåsD 13-14 (48)brutt
Ellen Strøm JuliussenD 35- (11)brutt
Mariann Øren ArvesenD 45- (52)brutt
Wenche EikåsD 45- (52)brutt
Tone StoklandD 55- (35)brutt
Anne Lise AndreassenD 60- (42)brutt
Jonas EikåsH 17-20 (63)brutt
Sturle FurlandH 45- (61)brutt
Roar LøkenH 70- (66)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Njål F. VadlaH 55- (55)brutt

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Herman Bakkane FolgerøH 15-16 (64)brutt
Lars FolgerøH 40- (18)brutt

Sjövalla FK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per-Arne WahlgrenH 55- (55)1.40.50+3.22

Skien OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Grete S B HoviD 60- (42)1.23.40
1Frode NysæterH 45- (61)1.34.54
2Olaug F. JohansenD 80- (12)2.37.43+21.38
3Trude NysæterD 17-B (39)1.58.10+25.49
4Vilde Aakre LeistadD 13-14 (48)1.19.06+17.04
4Rita RaastadD 45- A kort (19)2.17.03+29.38
6Gaute NysæterH 13-14 (72)1.14.29+8.57
8Gyri MyhreD 45- (52)2.26.58+55.31
8Skjalg NysæterH 17-20 (63)2.08.14+23.23
8Espen RaastadH 55- (55)2.02.14+24.46
12Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (48)1.51.38+49.36
Hilde Ekeberg FliidD 17-C (15)brutt
Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (1)brutt
Gry AakreD 40- (22)brutt
Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (72)brutt
Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (72)brutt
Thomas MyhreH 13-14 (72)brutt
Brede Ekeberg FliidH 17-B (16)brutt
Lars Øyvind LodeH 17-B (16)brutt
Gisle NysæterH 45- (61)brutt
Øyvind HyllesethH 50- (101)brutt
Harald OmlandH 55- (55)brutt
Eilef LandsverkH 65- (51)brutt

Spillum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ole Jørgen MjøsundH 75- (34)1.55.13+18.21

Stavanger Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjell GjersdalH 85- (8)2.57.31
2Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (62)1.23.12+4.06
3Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (40)1.54.19+11.41
7Wenche Margrethe SæbbøD 45- (52)2.18.59+47.32
7Johan Christie ØrkeH 17-20 (63)2.00.28+15.37
9Jone SæbbøH 45- (61)2.15.24+40.30
21Pål BårdsenH 50- (101)2.15.31+49.07
Nils John VestølH 50- (101)brutt
Øyvind EgeskogH 70- (66)brutt

Stokke IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Margareta BrynhildsenD 70- (25)1.57.47+13.39
2Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (16)1.23.18+5.28
3Randi HansenD 65- (23)2.04.48+35.28
4Inger NergaardD 65- (23)2.24.28+55.08
5Runar KittilsenH 70- (66)1.38.29+13.10
6Ragnar Niemi BergH 65- (51)1.39.24+20.41
10Astrid BrevikD 50- (52)2.26.37+53.14
15Hallgeir BrevikH 15-16 (64)2.32.47+1.11.34
16Niclas GunnerødH 13-14 (72)1.57.33+52.01
Kristine Sparre KnudsenD 17-B (39)brutt
Marit RöhrsD 17-C (15)brutt
Anikken Gjein DybvikD 45- A kort (19)brutt
Martin DybvikH 13-14 (72)brutt
Kenneth DybvikH 45- A kort (21)brutt
Jon Harald BøvreH 55- (55)brutt
Lars Martin GjeinH 75- (34)brutt

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kenneth WesterheimH 45- (61)1.37.07+2.13

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (34)1.43.36+6.44
5Mina Akiko JohnsenD 15-16 (62)1.37.39+18.33
5Johan Kristian UndelandH 17-20 (63)1.55.26+10.35
11Henrik KaiserH 13-14 (72)1.25.39+20.07
11Martin KaiserH 15-16 (64)2.21.21+1.00.08
12Merete UndelandD 50- (52)2.50.40+1.17.17
15Jens WoldH 13-14 (72)1.52.39+47.07
31Karl Anton UndelandH 50- (101)2.58.03+1.31.39
Olav MelheimH 15-16 (64)brutt
Ivar Louis BergH 80- (19)brutt

Søgne og Songdalen OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christina WhiteD 50- (52)1.33.23
2Reidar HeivollH 60- (41)1.35.44+12.41
3Signe HeivollD 70- (25)2.05.18+21.10
5May Lene SlettebøeD 17-B (39)2.15.40+43.19
5Else-Margrethe BredlandD 70- (25)2.18.04+33.56
6Tore BerntsenH 70- (66)1.42.08+16.49
20Aksel SlettebøeH 50- (101)2.04.56+38.32
Astrid WhiteD 15-16 (62)brutt
Lene Næss BirkelandD 17-B (39)brutt
Steinar SundeH 17-B (16)brutt
Floke BredlandH 17-C (14)brutt
Svein SundeH 40- (18)brutt
Roy BirkelandH 55- (55)brutt

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
May-lill DammD 17-B (39)brutt
Kjetil DammH 50- (101)brutt
Kjell Einar AadnevikH 70- (66)brutt
Jørn TorgersenH 70- (66)brutt

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vegard Brun SagaH 21- (56)1.49.26
5Kjetil MolundH 45- (61)2.00.50+25.56

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Even LindaasH 17-20 (63)1.46.04+1.13

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingunn MartinsenD 21- (14)brutt

Vegårshei IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders VestølH 17-20 (63)1.44.51
2Anette Fidje BerganD 17-A kort (19)1.44.54+1.12
4Arild FlatenH 17-A kort (40)1.56.56+15.50
4Sten Åge NygårdseterH 50- (101)1.34.19+7.55
6Jørn BerganH 17-A kort (40)2.10.26+29.20
7Jakob HageliaH 17-A kort (40)2.13.48+32.42
12Geir BråtenH 50- (101)1.50.28+24.04
17Ole Petter VestølH 50- (101)2.04.17+37.53
Gerd Karin VestølD 45- A kort (19)brutt
Arnhild U. BråtenD 50- (52)brutt
Olav VestølH 21- (56)brutt

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ketil BergeH 60- (41)1.55.40+32.37
9Lena HammerD 60- (42)2.25.19+1.01.39

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Trude BråtenD 60- (42)2.04.35+40.55
10Gunnar BråtenH 60- (41)2.29.03+1.06.00

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linda HanssenD 55- (35)1.19.36+1.37
3June HerredsvelaD 45- A kort (19)2.13.25+26.00
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (19)2.36.26+52.44
5Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (40)2.02.18+19.40
5Bjørn ChristensenH 60- (41)1.52.41+29.38
9Sigrid NermoenD 15-16 (62)1.49.45+30.39
Alexandra LinløkkenD 17-20 (40)brutt
Ingrid NermoenD 55- (35)brutt
Mathias LinløkkenH 13-14 (72)brutt
Per Kåre HerredsvelaH 70- (66)brutt

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jan-Einar ØvremoH 55- (55)1.42.14+4.46

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Håkon DanevadH 50- (101)1.26.48+0.24
6Anne NilsenD 45- (52)2.16.23+44.56
Ingunn ScheiD 50- (52)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor