Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-14

2 330 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL1.02.02
2Anna TaksdalGanddal IL1.06.27+4.25
3Anne ØstvoldHeming Orientering1.15.34+13.32
4Vilde Aakre LeistadSkien OK1.19.06+17.04
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.24.48+22.46
6Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering1.30.09+28.07
7Iselin HøivoldKongsberg OL1.30.28+28.26
8Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering1.30.43+28.41
9Mari KallesonOppsal Orientering1.33.07+31.05
10Iril RingheimLarvik OK1.41.02+39.00
11Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.41.51+39.49
12Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.51.38+49.36
Mari AarsethNydalens SKbrutt
Ingeborg EikåsSandefjord OKbrutt
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Julie KristensenPorsgrunn OLbrutt
Ingrid LestebergKongsberg OLbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt

D 15-16

2 670 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL1.19.06
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.23.12+4.06
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1.24.06+5.00
4Johanne Rognerud BøeFossum IF1.37.00+17.54
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF1.37.39+18.33
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.39.36+20.30
7Selma HøivoldKongsberg OL1.47.39+28.33
8Marie SaugestadNydalens SK1.48.56+29.50
9Sigrid NermoenØstmarka OK1.49.45+30.39
10Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.49.59+30.53
10Kathinka Zahl HagenFossum IF1.50.03+30.57
12Emma EngehultNotodden OL1.51.07+32.01
13Ingrid MobråthenBotne SK1.51.35+32.29
14Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.59.38+40.32
15Ingeborg HovdejordNotodden OL2.02.19+43.13
16Hannah Syrdal ØenHeming Orientering2.03.34+44.28
17Maria GrovanOL Tønsberg og omegn2.08.27+49.21
18Amanda AxelsonEiker OL2.49.53+1.30.47
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKbrutt

D 17-A kort

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone Fidje GrytingGjerstad IL1.43.42
2Anette Fidje BerganVegårshei IL1.44.54+1.12
3Randi MorkNotodden OL1.49.57+6.15
4Maria G. MehammerPorsgrunn OL2.07.03+23.21
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK2.36.26+52.44
6Sigrid Melander VieFossum IF2.39.17+55.35
Silje BøenKristiansand OKbrutt

D 17-B

2 310 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.32.21
2Elin BordøyHedrum OL1.48.21+16.00
3Trude NysæterSkien OK1.58.10+25.49
4Anna Henriette StraumeDrangedal OL2.05.05+32.44
5May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK2.15.40+43.19
6Heidi EriksenLarvik OK2.16.45+44.24
7Marianne SkusethBø OL2.23.21+51.00
9Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi2.23.42+51.21
Emilie BertelsenPorsgrunn OLbrutt
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
May-lill DammTIF Vikingbrutt
Mia EngehultNotodden OLbrutt
Kirsten GjermstadKonnerud ILbrutt
Elin SlokvikNotodden OLbrutt
Kristine Sparre KnudsenStokke ILbrutt
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLbrutt

D 17-C

2 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll2.05.08
Ingunn FjørtoftBø OLbrutt
Hilde Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Grete HitreskogKristiansand OKbrutt
Marit RöhrsStokke ILbrutt

D 17-N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OKbrutt

D 17-20

2 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina KallesonOppsal Orientering1.42.38
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI1.49.04+6.26
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.54.19+11.41
4Elise AusenPorsgrunn OL1.57.19+14.41
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK2.02.18+19.40
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering2.19.32+36.54
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn2.34.51+52.13
10Celine YtternesKolbotn og Skimt OL2.49.32+1.06.54
12Berthe TesloHadeland OL2.57.51+1.15.13
Ida Sofie HjortlandLarvik OKbrutt
Ingrid LamarkGanddal ILbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKbrutt
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLbrutt
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringbrutt
Hanne VassendPorsgrunn OLbrutt

D 21-

3 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK1.50.10
2Tonje VassendNTNUI1.58.42+8.32
3Anne EikenNTNUI2.14.23+24.13
Tonje Granne KvaleNotodden OLbrutt
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettbrutt

D 35-

2 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1.53.32
3Tone NilsenBø OL3.21.10+1.27.38
Anne Berg GjølbergLarvik OKbrutt
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKbrutt

D 40-

2 840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK1.46.06
2Elin BjervaLarvik OK2.04.38+18.32
6Heidi HerumOK Skeidi2.49.58+1.03.52
Gry AakreSkien OKbrutt
Linn Carina DalandKristiansand OKbrutt
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Turid Zagar NesLarvik OKbrutt
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLbrutt
Mila ZaharinovaOppsal Orienteringbrutt

D 45-

2 790 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.31.27
2Trude HarstadBø OL1.39.34+8.07
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.56.12+24.45
4Audrun UtskarpenIL GeoForm2.05.44+34.17
5Trine OpsethRingerike OL2.10.17+38.50
6Anne NilsenÅs-NMBU Orientering2.16.23+44.56
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.18.59+47.32
8Gyri MyhreSkien OK2.26.58+55.31
9Siri Thortveit MyhreKristiansand OK2.27.47+56.20
12Hilde PoppeFredrikstad SK2.41.24+1.09.57
13Siv WiersdalenPorsgrunn OL2.43.36+1.12.09
14Paula BerstadHeming Orientering2.50.02+1.18.35
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKbrutt
Kristin EgerKongsberg OLbrutt
Wenche EikåsSandefjord OKbrutt
Anette Kjærås FiringAndebu ILbrutt
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt
Vibeke LamarkGanddal ILbrutt
Katja MjøsundNydalens SKbrutt
Ingrid UndstadLarvik OKbrutt

D 45- A kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunn Elin RudiHadeland OL1.47.25
2Gro BørteKristiansand OK1.49.24+1.59
3June HerredsvelaØstmarka OK2.13.25+26.00
4Rita RaastadSkien OK2.17.03+29.38
Anikken Gjein DybvikStokke ILbrutt
Hege GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Elin KallesonOppsal Orienteringbrutt
Gerd Karin VestølVegårshei ILbrutt

D 50-

2 640 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.33.23
2Kjersti Holt HanssenMåren OK1.42.40+9.17
3Kristin SandvenNotodden OL1.46.23+13.00
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.50.59+17.36
5Anne Berit BredholtSandefjord OK1.51.48+18.25
6Tove HeimdalKonnerud IL1.54.44+21.21
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.57.06+23.43
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL2.01.06+27.43
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL2.17.15+43.52
10Astrid BrevikStokke IL2.26.37+53.14
12Merete UndelandSturla, IF2.50.40+1.17.17
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Arnhild U. BråtenVegårshei ILbrutt
Tone Sølie LysnesHedrum OLbrutt
Marianne OmdalKongsberg OLbrutt
Marianne ReuschHeming Orienteringbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringbrutt
Ida SyversenRøyken OLbrutt
Anne Lene Tørdal  ZayanKongsberg OLbrutt

D 55-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK1.17.59
2Linda HanssenØstmarka OK1.19.36+1.37
3Tove StrandMåren OK1.21.38+3.39
4Tiri RebårdSandefjord OK1.28.16+10.17
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.32.10+14.11
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.35.25+17.26
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.38.39+20.40
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbbrutt
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLbrutt
Gro Hege LudvigsenMåren OKbrutt
Ingrid NermoenØstmarka OKbrutt
Gro PedersenOK Skeidibrutt
Heidi SchatvetNotodden OLbrutt
Veslemøy SolbergKonnerud ILbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt

D 60-

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK1.23.40
2Hanne HerumOK Skeidi1.35.18+11.38
3Siri BjorvandBirkenes IL1.45.37+21.57
4Siren GreveBergens TF1.52.45+29.05
5Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.55.55+32.15
6Trude BråtenVoss IL2.04.35+40.55
7Grete BerntsenMåren OK2.13.51+50.11
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb2.18.43+55.03
9Lena HammerVestre Akers SK2.25.19+1.01.39
10Gunn BotnenBø OL2.28.56+1.05.16
11Kristil KristensenOK Skeidi2.30.00+1.06.20
Anne Lise AndreassenSandefjord OKbrutt
Brit HougePorsgrunn OLbrutt
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Tonny LindquistOK Skeidibrutt
Ruth WüestOLG St. Gallen/Appenzellbrutt
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnbrutt

D 65-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete JørandliGjø-Vard OL1.29.20
2Elle M. MelbyeHeming Orientering1.41.38+12.18
3Randi HansenStokke IL2.04.48+35.28
4Inger NergaardStokke IL2.24.28+55.08
5Elisabeth RødAndebu IL2.32.28+1.03.08
7Else StordalOL Tønsberg og omegn3.02.53+1.33.33
Kari BergLarvik OKbrutt
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt
Gjertrud SandåkerIL Imåsbrutt

D 70-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF1.44.08
2Margareta BrynhildsenStokke IL1.57.47+13.39
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK2.05.18+21.10
4Anne Karin StigemoIL Imås2.09.41+25.33
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK2.18.04+33.56
6Gerd LangsethLarvik OK2.25.50+41.42
Gunn Kari HygenFreidigbrutt
Bjørg MostaulBø OLbrutt

D 75-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLbrutt
Inger Lise SolbergBø OLbrutt

D 80-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK2.16.05
2Olaug F. JohansenSkien OK2.37.43+21.38
3Gudveig JørundlandOK Sør2.47.35+31.30
Tirill Liby SeipOK Skeidibrutt

D 85-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellen MathisenPorsgrunn OLbrutt

H 13-14

2 330 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel GjoneSandefjord OK1.05.32
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL1.07.16+1.44
3Lukas Jones ArnesenHeming Orientering1.10.25+4.53
4Martin Christoffer BorgIL Koll1.11.42+6.10
5Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK1.12.57+7.25
6Gaute NysæterSkien OK1.14.29+8.57
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll1.15.23+9.51
8Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.17.23+11.51
9Brage EikåsSandefjord OK1.18.15+12.43
10Emil NygårdBirkenes IL1.24.07+18.35
11Henrik KaiserSturla, IF1.25.39+20.07
12Ragnar LandeEidskog OL1.29.24+23.52
13Borgar SkjelbredKongsberg OL1.35.56+30.24
14Mathias AxelsonEiker OL1.44.56+39.24
15Jens WoldSturla, IF1.52.39+47.07
16Niclas GunnerødStokke IL1.57.33+52.01
24Einar ØstvoldHeming Orientering2.29.13+1.23.41
Martin DybvikStokke ILbrutt
Sindre Flatin ErichsenSkien OKbrutt
Kristian Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Eskil HafskjoldNydalens SKbrutt
Jonas HickenIL Kollbrutt
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt
Mathias LinløkkenØstmarka OKbrutt
Linus MjøsundNydalens SKbrutt
Thomas MyhreSkien OKbrutt
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenbrutt
Eetu VierinenIL BUL-Tromsøbrutt
Emil VierinenIL BUL-Tromsøbrutt

H 15-16

2 930 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL1.21.13
2Christian Fredrik BorgIL Koll1.25.35+4.22
3Mats LindaasElverum OK1.31.11+9.58
4Sivert PoppeFredrikstad SK1.32.15+11.02
5Eirik Vie StrislandFossum IF1.34.52+13.39
6Sindre Vie StrislandFossum IF1.37.08+15.55
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.38.06+16.53
8Benjamin GjoneSandefjord OK1.39.06+17.53
9Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.45.30+24.17
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.46.58+25.45
11Martin KaiserSturla, IF2.21.21+1.00.08
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL2.23.43+1.02.30
15Hallgeir BrevikStokke IL2.32.47+1.11.34
16Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2.40.13+1.19.00
17Paul Johan SlungaardHeming Orientering2.40.16+1.19.03
Martin AusenPorsgrunn OLbrutt
Børge Nilsen BergFossum IFbrutt
Magnus BrodinPorsgrunn OLbrutt
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Øyvind LamarkGanddal ILbrutt
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Olav MelheimSturla, IFbrutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Gustav Andresen SkotteFossum IFbrutt
Birk Felland SætnanFossum IFbrutt
Per Ingvar TollehaugEiker OLbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-A kort

2 840 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola LestebergKongsberg OL1.41.06
2Rune Kristian MorkNotodden OL1.48.53+7.47
3Steinar FrøytlogEgersund OK1.55.07+14.01
4Arild FlatenVegårshei IL1.56.56+15.50
5Ole FlaattenOK Skeidi2.02.58+21.52
6Jørn BerganVegårshei IL2.10.26+29.20
7Jakob HageliaVegårshei IL2.13.48+32.42
8Thomas BrodinPorsgrunn OL2.16.29+35.23
9Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering2.36.24+55.18
12Didrik BredesenLillomarka OL2.51.00+1.09.54
Ole Grini JohansenNatthauken ILbrutt
Dan Huva KristensenNotodden OLbrutt
Harald KvisliNotodden OLbrutt
Jon KvisliBø OLbrutt
Vebjørn KvisliNotodden OLbrutt
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt

H 17-B

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik AxelsonEiker OL1.17.50
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.23.18+5.28
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn1.27.59+10.09
4Tony HalsallOtra IL1.48.44+30.54
Brede Ekeberg FliidSkien OKbrutt
John Lars HovdejordNotodden OLbrutt
Lars Øyvind LodeSkien OKbrutt
Snorre SlokvikNotodden OLbrutt
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKbrutt

H 17-C

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil OplandOK Skeidi1.13.03
4Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll2.38.50+1.25.47
Tore AxelsonEiker OLbrutt
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Stian LillegårdLillomarka OLbrutt
Øivind PedersenOK Skeidibrutt

H 17-20

3 490 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders VestølVegårshei IL1.44.51
2Even LindaasVang OL1.46.04+1.13
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.52.43+7.52
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.54.20+9.29
5Johan Kristian UndelandSturla, IF1.55.26+10.35
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.56.40+11.49
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb2.00.28+15.37
8Skjalg NysæterSkien OK2.08.14+23.23
9August Syrdal ØenHeming Orientering2.18.23+33.32
10Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2.26.07+41.16
12Ludvig JohnsenHedrum OL2.33.23+48.32
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL2.40.06+55.15
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnbrutt
Sondre Zahl HagenFossum IFbrutt
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKbrutt
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt
Iver RingheimLarvik OKbrutt
Åsmund SlokvikNotodden OLbrutt

H 21-

3 940 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Brun SagaTyrving IL1.49.26
2Sigve VågsnesOppsal Orientering1.49.58+0.32
3Tobias KristensenNTNUI1.58.58+9.32
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.59.00+9.34
5Asgeir MjøsundNydalens SK1.59.29+10.03
6Øyvind EngerNydalens SK2.00.31+11.05
7Såmund BotnenEmblem IL2.11.09+21.43
8Stein H. HagenFossum IF2.30.20+40.54
9John RundeKristiansand OK2.32.21+42.55
17Robert FredriksenNotodden OL3.24.02+1.34.36
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Martin AskeAndebu ILbrutt
Sigve BotnenBø OLbrutt
Christian BøenKristiansand OKbrutt
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLbrutt
Åsmund HasaasOK Skeidibrutt
Olai Stensland LillevoldNTNUIbrutt
Henry McNultyBækkelagets SKbrutt
Ola Marius PedersenOppsal Orienteringbrutt
Petter ReinemoKongsberg OLbrutt
Simen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt
Olav VestølVegårshei ILbrutt

H 35-

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kim André SveenHadeland OL2.51.01

H 40-

3 490 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind Frode RindeBø OL1.56.46
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL2.00.10+3.24
3Tallak Olav GrytingGjerstad IL2.04.46+8.00
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2.53.58+57.12
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILbrutt
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
David HanssonOL Tønsberg og omegnbrutt
Jørn SundbyLarvik OKbrutt
Svein SundeSøgne og Songdalen OKbrutt
Juha VierinenIL BUL-Tromsøbrutt
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLbrutt

H 45-

3 230 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode NysæterSkien OK1.34.54
2Kenneth WesterheimStord Orientering1.37.07+2.13
3Eivind LandeEidskog OL1.38.43+3.49
4Jøran KristensenHeming Orientering1.58.17+23.23
5Kjetil MolundTyrving IL2.00.50+25.56
6Knut Jostein SætnanFossum IF2.02.49+27.55
7Hallvard KorenOK Moss2.07.20+32.26
8Urs MärkOLG Stäfa2.11.53+36.59
9Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.15.24+40.30
10Jo Børre EikåsSandefjord OK2.17.22+42.28
11Per Erik OpsethRingerike OL2.19.33+44.39
12Helge Grenager SolheimOppsal Orientering2.20.02+45.08
18Bjørn LiePorsgrunn OL2.45.22+1.10.28
Espen DanevadFredrikstad SKbrutt
Sturle FurlandSandefjord OKbrutt
Vidar GjelstadOppsal Orienteringbrutt
Runar HafskjoldNydalens SKbrutt
Audun HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Pål Christian IngierdBækkelagets SKbrutt
Steinar LandeBø OLbrutt
Øystein MyrvoldHeming Orienteringbrutt
Gisle NysæterSkien OKbrutt
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLbrutt

H 45- A kort

2 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle EriksenOK Skeidi1.38.13
2Thorbjørn VærpKristiansand OK1.41.50+3.37
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.58.44+20.31
4Dan Egil LjådalIL Hauken2.07.25+29.12
5Jan Ivar GundersenHedrum OL2.19.57+41.44
6Tore LindaasElverum OK3.11.22+1.33.09
Kenneth DybvikStokke ILbrutt
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orienteringbrutt

H 50-

2 790 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi1.26.24
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.26.48+0.24
3Trond GjelstadSandefjord OK1.27.27+1.03
4Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.34.19+7.55
5Rune EngehultNotodden OL1.40.03+13.39
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.40.37+14.13
7Knut Erling ØenHeming Orientering1.41.07+14.43
8Arild AndresenFossum IF1.43.46+17.22
9Guttorm EggeIL GeoForm1.48.17+21.53
10Øyvind FlaattenOK Skeidi1.48.47+22.23
11Trond LamarkGanddal IL1.50.13+23.49
12Geir BråtenVegårshei IL1.50.28+24.04
13Bjørn Idar SætranIF Trauma1.50.58+24.34
14Øystein SkjelbredKongsberg OL1.55.39+29.15
15Roar MathisenOL Tønsberg og omegn2.01.44+35.20
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering2.01.56+35.32
17Ole Petter VestølVegårshei IL2.04.17+37.53
18Espen JohnsenHedrum OL2.04.23+37.59
18Roger ØstvoldHeming Orientering2.04.23+37.59
20Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK2.04.56+38.32
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.15.31+49.07
22Roar MyhreKristiansand OK2.17.46+51.22
30Erik BorgIL Koll2.44.58+1.18.34
31Karl Anton UndelandSturla, IF2.58.03+1.31.39
32Knut GjoneSandefjord OK3.03.59+1.37.35
Jan Erik AalbergBækkelagets SKbrutt
Kimme ArnesenHeming Orienteringbrutt
Lasse ArnesenHeming Orienteringbrutt
Kjetil DammTIF Vikingbrutt
Terje Ulla EikenKongsberg OLbrutt
Øyvind HyllesethSkien OKbrutt
Christian JomaasFossum IFbrutt
Roger LysnesHedrum OLbrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Frode StrislandFossum IFbrutt
Oddvar TaksdalGanddal ILbrutt
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbbrutt

H 55-

2 790 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Onno VerberneOL Toten-Troll1.37.28
2Per-Arne WahlgrenSjövalla FK1.40.50+3.22
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.42.14+4.46
4Geir FrøytlogEgersund OK1.43.19+5.51
5Roger Andre VaneboKongsberg OL1.58.45+21.17
6Roar ByeModum OL1.58.49+21.21
7Tom SlungaardHeming Orientering2.00.10+22.42
8Espen RaastadSkien OK2.02.14+24.46
9Lars Peder VaajeMarnardal IL2.09.45+32.17
11Per Einar StrømHedrum OL2.42.18+1.04.50
13John YtternesKolbotn og Skimt OL2.57.39+1.20.11
14Thor Inge TollehaugEiker OL2.54.16+1.16.48
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
Jon Harald BøvreStokke ILbrutt
Erik HøivoldKongsberg OLbrutt
Håkon JendalFossum IFbrutt
Petter LøeNotodden OLbrutt
Sven OhrvikKonnerud ILbrutt
Harald OmlandSkien OKbrutt
Inge RingheimLarvik OKbrutt
Gjermund RørenEiker OLbrutt
Erlend SlokvikOL Toten-Trollbrutt
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLbrutt
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)brutt

H 60-

2 640 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi1.23.03
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.35.44+12.41
3Geir Holm GundersenKonnerud IL1.38.31+15.28
4Morten KarlsenMåren OK1.45.54+22.51
5Bjørn ChristensenØstmarka OK1.52.41+29.38
6Ketil BergeVestre Akers SK1.55.40+32.37
7Per LarsenKristiansand OK2.15.40+52.37
10Gunnar BråtenVoss IL2.29.03+1.06.00
Jarle BotnenBø OLbrutt
Reidar FossumAsker Skiklubbbrutt
Petter GullikstadRøros ILbrutt
Sigbjørn ModalsliFossum IFbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Tron SolbergOK Skeidibrutt
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnbrutt

H 65-

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeIL GeoForm1.18.43
2Øivind FadumSande Sportsklubb1.24.27+5.44
3Mikael TarandiIFK Lidingö SOK1.25.30+6.47
4Are EriksenOslostudentenes IK1.29.59+11.16
5Per Chr. HagenBø OL1.35.48+17.05
6Ragnar Niemi BergStokke IL1.39.24+20.41
7Hugo A. ChristensenNotodden OL1.39.49+21.06
8Elling AakreAndebu IL1.41.03+22.20
9Sveinung RekaaNotodden OL1.41.35+22.52
10Dag KristensenOK Skeidi1.46.31+27.48
11Stein TurtumøygardMåren OK1.47.59+29.16
12Oskar StraumeDrangedal OL2.14.01+55.18
13Martin NaufHedrum OL2.17.17+58.34
Jan BøhleOL Trollobrutt
Eilef LandsverkSkien OKbrutt
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossbrutt
Kjell SandåkerIL Imåsbrutt
Dagfinn TorpePorsgrunn OLbrutt

H 70-

2 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL1.25.19
2Kjell Audun SundsdalMelum IL1.29.47+4.28
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.36.27+11.08
4Atle RemmePorsgrunn OL1.36.29+11.10
5Runar KittilsenStokke IL1.38.29+13.10
6Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.42.08+16.49
7Helge FossheimHedrum OL1.56.35+31.16
8Widar Taxth LølandHisøy OK2.01.09+35.50
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn2.04.17+38.58
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK2.09.01+43.42
11Magne MoyOK Sør2.13.36+48.17
Kjell Einar AadnevikTIF Vikingbrutt
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbbrutt
Henning GaarderKonnerud ILbrutt
Rolf GjølbergLarvik OKbrutt
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKbrutt
Ragnar HillestadLardal OLbrutt
Dag Rønning JensenOL Trollobrutt
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Knut G KarlsenHeming Orienteringbrutt
Hogne KjæråsAndebu ILbrutt
Arne LandeBø OLbrutt
Roar LøkenSandefjord OKbrutt
Trygve LølandBirkenes ILbrutt
Hallvard MyrvollBø OLbrutt
Willi StreuliOLG St. Gallen/Appenzellbrutt
Jørn TorgersenTIF Vikingbrutt
Jiri UrvalekPorsgrunn OLbrutt

H 75-

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge BjaalandHeming Orientering1.36.52
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.43.36+6.44
3Odd AureDrangedal OL1.44.07+7.15
4Ole Jørgen MjøsundSpillum IL1.55.13+18.21
5Magnar ØvreåsBotne SK2.07.23+30.31
Carl Ove BergOK Skeidibrutt
Ronald BjervaDrangedal OLbrutt
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKbrutt
Lars Martin GjeinStokke ILbrutt
Kjell MeenPorsgrunn OLbrutt
Olav SolbergBø OLbrutt
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLbrutt

H 80-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK2.13.44
2Magnar ReppesgårdHedrum OL2.18.25+4.41
Ivar Louis BergSturla, IFbrutt
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnbrutt
Olav MostaulHøydalsmo ILbrutt
Steinar RuudKonnerud ILbrutt
Svein SolerødOL Toten-Trollbrutt
Finn Åge ØsternKongsberg OLbrutt

H 85-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb2.57.31
2Einar JørundlandOK Sør3.14.38+17.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor