Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elisabeth RødD 65- (23)1.05.53+31.3228.38
9Elling AakreH 65- (51)34.11+7.4113.40
14Anette Kjærås FiringD 45- (52)47.27+22.2017.00
19Martin AskeH 21- (56)56.35+23.4914.21

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hege GunnerødD 45- A kort (19)31.34+0.2912.37
2Bjørn GunnerødH 80- (19)43.28+2.4718.53
4Ellen Aure SkogedalD 45- (52)33.10+8.0311.53
5Edel Sofie NilsenD 60- (42)38.38+11.1415.27
6Reidar FossumH 60- (41)30.04+6.2211.23
9Maren Aure SkogedalD 13-14 (48)34.49+12.1114.56
10Margrete EngzeliusD 55- (35)35.59+11.1414.23
10Simen Aure SkogedalH 15-16 (64)31.26+9.3210.43

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingjerd SognnæsD 70- (25)36.5116.01
7Siren GreveD 60- (42)39.36+12.1215.50

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Siri BjorvandD 60- (42)35.26+8.0214.10
14Trygve LølandH 70- (66)45.48+18.2418.19
15Emil NygårdH 13-14 (72)34.35+12.2114.50

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magnar ØvreåsH 75- (34)42.13+7.4418.21
11Ingrid MobråthenD 15-16 (62)34.41+10.2112.59

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aasne Fenne HoksrudD 40- (22)29.51+0.1410.30
9Jonas Fenne IngierdH 13-14 (72)27.42+5.2811.53
10Pål Christian IngierdH 45- (61)35.46+9.5111.04
10Jan Erik AalbergH 50- (101)29.06+5.4010.25

Bø OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Lise SolbergD 75- (6)1.10.1930.34
2Eivind Frode RindeH 40- (18)32.29+0.559.18
3Ingunn FjørtoftD 17-C (15)49.11+8.2821.40
3Trude HarstadD 45- (52)28.39+3.3210.16
4Marianne SkusethD 17-B (39)39.40+5.5617.10
4Tone NilsenD 35- (11)1.08.51+36.4224.14
6Bjørg MostaulD 70- (25)45.58+9.0719.59
7Per Chr. HagenH 65- (51)33.20+6.5013.20
9Olav SolbergH 75- (34)59.28+24.5925.51
11Jarle BotnenH 60- (41)37.48+14.0614.19
11Steinar LandeH 45- (61)35.50+9.5511.05
12Gunn BotnenD 60- (42)49.54+22.3019.57
12Sigve BotnenH 21- (56)38.01+5.159.38
15Jon KvisliH 17-A kort (40)57.37+28.1120.17
20Hallvard MyrvollH 70- (66)1.02.41+35.1725.04
21Arne LandeH 70- (66)1.28.48+1.01.2435.31

Drangedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odd AureH 75- (34)34.2914.59
6Anna Henriette StraumeD 17-B (39)41.01+7.1717.45
15Oskar StraumeH 65- (51)46.01+19.3118.24
Ronald BjervaH 75- (34)brutt
Henny Helgeland ReinholdD 75- (6)brutt

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Geir FrøytlogH 55- (55)26.47+0.099.35
5Inger Tone NygårdD 55- (35)28.25+3.4011.22
7Steinar FrøytlogH 17-A kort (40)34.21+4.5512.05

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eivind LandeH 45- (61)28.46+2.518.54
12Ragnar LandeH 13-14 (72)29.54+7.4012.49

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund RørenH 55- (55)26.389.32
2Fredrik AxelsonH 17-B (16)24.57+2.3210.48
15Per Ingvar TollehaugH 15-16 (64)37.38+15.4412.50
19Amanda AxelsonD 15-16 (62)47.16+22.5617.42
20Thor Inge TollehaugH 55- (55)54.23+27.4519.29
20Mathias AxelsonH 13-14 (72)41.43+19.2917.54
Tore AxelsonH 17-C (14)diskvalifisert

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mats LindaasH 15-16 (64)28.38+6.449.46
7Tore LindaasH 45- A kort (21)49.29+22.3918.44
20Gaute LindaasH 15-16 (64)51.12+29.1817.28

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Såmund BotnenH 21- (56)35.39+2.539.02

Fossum IF

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kathinka Zahl HagenD 15-16 (62)27.34+3.1410.19
5Arild AndresenH 50- (101)26.06+2.409.21
5Eirik Vie StrislandH 15-16 (64)27.52+5.589.30
6Sigrid Melander VieD 17-A kort (19)45.58+18.1417.24
7Frode StrislandH 50- (101)28.02+4.3610.02
7Johanne Rognerud BøeD 15-16 (62)31.39+7.1911.51
8Christian JomaasH 50- (101)28.24+4.5810.10
8Håkon JendalH 55- (55)32.07+5.2911.30
8Sindre Vie StrislandH 15-16 (64)30.38+8.4410.27
10Sigbjørn ModalsliH 60- (41)37.40+13.5814.16
12Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (62)35.32+11.1213.18
14Knut Jostein SætnanH 45- (61)37.19+11.2411.33
16Stein H. HagenH 21- (56)50.26+17.4012.48
22Børge Nilsen BergH 15-16 (64)1.17.52+55.5826.34
Sondre Zahl HagenH 17-20 (63)diskvalifisert

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karin Skedsmo DanevadD 40- (22)29.44+0.0710.28
3Espen DanevadH 45- (61)27.27+1.328.29
3Sivert PoppeH 15-16 (64)25.23+3.298.39
13Hilde PoppeD 45- (52)44.24+19.1715.54

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gunn Kari HygenD 70- (25)52.56+16.0523.00

Ganddal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (52)25.079.00
2Anna TaksdalD 13-14 (48)24.32+1.5410.31
3Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (52)29.28+4.0711.09
8Vibeke LamarkD 45- (52)37.45+12.3813.31
12Trond LamarkH 50- (101)30.10+6.4410.48
13Øyvind LamarkH 15-16 (64)34.19+12.2511.42
14Ole Kristian TaksdalH 17-20 (63)45.28+13.3113.01
18Andreas Nybak UrdalH 15-16 (64)44.38+22.4415.13
33Oddvar TaksdalH 50- (101)49.53+26.2717.52

Gjerstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone Fidje GrytingD 17-A kort (19)27.4410.30
4Tallak Olav GrytingH 40- (18)37.30+5.5610.44

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margrete JørandliD 65- (23)35.24+1.0315.23

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kim André SveenH 35- (3)54.0315.29
4Gunn Elin RudiD 45- A kort (19)35.03+3.5814.01
12Berthe TesloD 17-20 (40)51.11+24.4318.01

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Elin BordøyD 17-B (39)38.05+4.2116.29
3Magnar ReppesgårdH 80- (19)43.37+2.5618.57
6Jan Ivar GundersenH 45- A kort (21)40.53+14.0315.29
7Helge FossheimH 70- (66)34.47+7.2313.54
8Martin NaufH 65- (51)33.27+6.5713.22
15Roger LysnesH 50- (101)31.12+7.4611.10
16Ludvig JohnsenH 17-20 (63)53.21+21.2415.17
17Tone Sølie LysnesD 50- (52)1.05.55+40.3424.58
18Per Einar StrømH 55- (55)48.43+22.0517.27
21Espen JohnsenH 50- (101)33.40+10.1412.04

Heming Orientering

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elle M. MelbyeD 65- (23)34.2114.56
1Lukas Jones ArnesenH 13-14 (72)22.149.32
3Helge BjaalandH 75- (34)35.45+1.1615.32
4Anne ØstvoldD 13-14 (48)26.48+4.1011.30Last ned GPS-spor i gpx-format
4Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (63)33.49+1.529.41
5Signe Astrup ArnesenD 50- (52)31.33+6.1211.57
6Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (48)32.19+9.4113.52
9Knut G KarlsenH 70- (66)35.14+7.5014.05
9Tom SlungaardH 55- (55)32.51+6.1311.46
9Jøran KristensenH 45- (61)34.56+9.0110.48
10Maya Jones ArnesenD 17-20 (40)44.48+18.2015.46
13August Syrdal ØenH 17-20 (63)41.43+9.4611.57
15Hannah Syrdal ØenD 15-16 (62)38.15+13.5514.19
15Marianne ReuschD 50- (52)55.10+29.4920.53
15Paula BerstadD 45- (52)48.27+23.2017.21
18Knut Erling ØenH 50- (101)32.43+9.1711.43
19Paul Johan SlungaardH 15-16 (64)48.45+26.5116.38
21Øystein MyrvoldH 45- (61)46.18+20.2314.20
23Lasse ArnesenH 50- (101)33.44+10.1812.05
23Einar ØstvoldH 13-14 (72)58.22+36.0825.03
24Harald Eide-FredriksenH 50- (101)33.51+10.2512.07
26Roger ØstvoldH 50- (101)35.53+12.2712.51

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Widar Taxth LølandH 70- (66)56.29+29.0522.35

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Asbjørn BygglandH 40- (18)41.04+9.3011.46
8Olav MostaulH 80- (19)2.06.17+1.25.3654.54
15Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (48)47.02+24.2420.11

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Bjørn Idar SætranH 50- (101)31.31+8.0511.17

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mikael TarandiH 65- (51)26.3010.36

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristian VågsnesH 45- A kort (21)36.16+9.2613.44
4Stig AlvestadH 21- (56)34.29+1.438.45

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn GrindeH 65- (51)26.44+0.1410.41
6Audrun UtskarpenD 45- (52)35.50+10.4312.50
16Guttorm EggeH 50- (101)31.30+8.0411.17

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Dan Egil LjådalH 45- A kort (21)37.48+10.5814.19
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (72)diskvalifisert

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Karin StigemoD 70- (25)45.38+8.4719.50
5Gjertrud SandåkerD 65- (23)47.59+13.3820.51
12Kjell SandåkerH 65- (51)41.44+15.1416.41

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christian Fredrik BorgH 15-16 (64)25.03+3.098.32
8Martin Christoffer BorgH 13-14 (72)27.14+5.0011.41
10Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (72)28.06+5.5212.03
16Jonas HickenH 13-14 (72)35.38+13.2415.17
31Erik BorgH 50- (101)46.21+22.5516.36

Kolbotn og Skimt OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Geir TrøanH 70- (66)31.56+4.3212.46
5Veronica Elena SvindsethD 17-B (39)40.43+6.5917.37
11Celine YtternesD 17-20 (40)49.10+22.4217.18
17John YtternesH 55- (55)47.33+20.5517.02

Kongsberg OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ann-Karin LestebergD 17-B (39)33.4414.36
1Ola LestebergH 17-A kort (40)29.2610.21
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (22)29.3710.25
2Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (72)23.45+1.3110.11
3Borgar SkjelbredH 13-14 (72)24.19+2.0510.26
5Selma HøivoldD 15-16 (62)29.44+5.2411.08
6Jørgen Teigen SøgårdH 17-A kort (40)33.23+3.5711.45
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (34)47.10+12.4120.30
8Anne Lene Tørdal  ZayanD 50- (52)33.36+8.1512.43
8Elisabeth HetlevikD 55- (35)32.15+7.3012.54
10Roger Andre VaneboH 55- (55)33.16+6.3811.55
10Iselin HøivoldD 13-14 (48)35.23+12.4515.11
11Svein-Erik SøgårdH 55- (55)34.59+8.2112.32
12Barbara Willkommen EikenD 50- (52)39.44+14.2315.03
13Petter ReinemoH 21- (56)38.36+5.509.47
17Simen Teigen SøgårdH 21- (56)50.32+17.4612.49
19Kristin EgerD 45- (52)1.19.07+54.0028.21
20Øystein SkjelbredH 50- (101)33.28+10.0211.59
30Terje Ulla EikenH 50- (101)43.24+19.5815.33
Finn Åge ØsternH 80- (19)diskvalifisert
Erik HøivoldH 55- (55)diskvalifisert
Ingrid LestebergD 13-14 (48)diskvalifisert

Konnerud IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Geir Holm GundersenH 60- (41)29.12+5.3011.03
6Tove HeimdalD 50- (52)33.16+7.5512.36
7Steinar RuudH 80- (19)1.05.06+24.2528.18
11Veslemøy SolbergD 55- (35)36.08+11.2314.27
14Sven OhrvikH 55- (55)35.58+9.2012.53
14Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (48)46.26+23.4819.55
18Henning GaarderH 70- (66)49.20+21.5619.44

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gro BørteD 45- A kort (19)31.0512.26
2Thorbjørn VærpH 45- A kort (21)28.08+1.1810.39
11Christian BøenH 21- (56)37.48+5.029.35
12Per LarsenH 60- (41)42.20+18.3816.02
12Trygve Børte NomelandH 15-16 (64)33.07+11.1311.18
14John RundeH 21- (56)46.15+13.2911.44
17Siri Thortveit MyhreD 45- (52)54.24+29.1719.29
29Roar MyhreH 50- (101)41.24+17.5814.50
Grete HitreskogD 17-C (15)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ragnar HillestadH 70- (66)diskvalifisert

Larvik OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørn SundbyH 40- (18)31.349.02
3Anne Berg GjølbergD 35- (11)1.04.53+32.4422.50
3Elin BjervaD 40- (22)29.45+0.0810.28
5Rolf GjølbergH 70- (66)32.27+5.0312.58
5Iver RingheimH 17-20 (63)34.07+2.109.46
6Turid Zagar NesD 40- (22)38.21+8.4413.30
6Ida Sofie HjortlandD 17-20 (40)33.45+7.1711.53
7Ingrid UndstadD 45- (52)36.57+11.5013.14
7Gerd LangsethD 70- (25)48.40+11.4921.09
8Tor Eivind EdvardsenH 75- (34)48.12+13.4320.57
8Iril RingheimD 13-14 (48)34.39+12.0114.52
9Kari BergD 65- (23)1.27.04+52.4337.51
12Kåre ThorbjørnsenH 70- (66)43.06+15.4217.14
14Heidi EriksenD 17-B (39)54.11+20.2723.27
14Per Olav GulbrandsenH 50- (101)31.03+7.3711.07
Inge RingheimH 55- (55)diskvalifisert

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (40)37.15+10.4713.06
16Didrik BredesenH 17-A kort (40)1.13.17+43.5125.48

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Lars Peder VaajeH 55- (55)35.11+8.3312.36

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjell Audun SundsdalH 70- (66)27.47+0.2311.06

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Roar ByeH 55- (55)35.50+9.1212.50

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (12)50.3021.57
4Tove StrandD 55- (35)28.15+3.3011.18
4Kjersti Holt HanssenD 50- (52)30.35+5.1411.35
7Morten KarlsenH 60- (41)30.14+6.3211.27
9Grete BerntsenD 60- (42)42.57+15.3317.10
10Stein TurtumøygardH 65- (51)36.16+9.4614.30
13Gro Hege LudvigsenD 55- (35)40.44+15.5916.17

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ole Grini JohansenH 17-A kort (40)39.43+10.1713.59

Notodden OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Snorre SlokvikH 17-B (16)22.259.42
1Synne SandvenD 13-14 (48)22.389.42
2Harald KvisliH 17-A kort (40)29.54+0.2810.31
2Tonje Granne KvaleD 21- (14)34.50+2.2710.47
2Kristin SandvenD 50- (52)28.49+3.2810.54
3Randi MorkD 17-A kort (19)29.59+2.1511.21
3Vebjørn KvisliH 17-A kort (40)30.33+1.0710.45
3Heidi SchatvetD 55- (35)28.00+3.1511.12
4Rune Kristian MorkH 17-A kort (40)31.32+2.0611.06
5Sveinung RekaaH 65- (51)29.05+2.3511.38
6John Lars HovdejordH 17-B (16)52.22+29.5722.40
6Hugo A. ChristensenH 65- (51)33.10+6.4013.16
7Mia EngehultD 17-B (39)42.07+8.2318.13
8Åsmund SlokvikH 17-20 (63)37.35+5.3810.46
9Dan Huva KristensenH 17-A kort (40)35.30+6.0412.30
11Rune EngehultH 50- (101)29.37+6.1110.36
13Elin SlokvikD 17-B (39)51.03+17.1922.05
13Emma EngehultD 15-16 (62)36.02+11.4213.29
16Ingeborg HovdejordD 15-16 (62)43.05+18.4516.08
20Robert FredriksenH 21- (56)59.41+26.5515.08

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (40)30.46+4.1810.50
3Tonje VassendD 21- (14)38.22+5.5911.52
4Anne EikenD 21- (14)49.50+17.2715.25
8Tobias KristensenH 21- (56)36.07+3.219.10

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Johanne Lind NørbechD 21- (14)32.2310.01
2Katja MjøsundD 45- (52)28.38+3.3110.15
2Øyvind EngerH 21- (56)33.26+0.408.29
3Mari AarsethD 13-14 (48)25.38+3.0011.00
7Runar HafskjoldH 45- (61)31.23+5.289.42
7Asgeir MjøsundH 21- (56)35.42+2.569.03
10Marie SaugestadD 15-16 (62)34.04+9.4412.45
18Elise HafskjoldD 45- (52)54.31+29.2419.32
18Eskil HafskjoldH 13-14 (72)39.06+16.5216.46
Linus MjøsundH 13-14 (72)brutt
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (63)brutt

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Hallvard KorenH 45- (61)35.54+9.5911.06

OK Skeidi

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ketil OplandH 17-C (14)26.0111.27
1Jarle EriksenH 45- A kort (21)26.5010.09
1Arve GlittumH 60- (41)23.428.58
2Hanne HerumD 60- (42)30.28+3.0412.11
4Tirill Liby SeipD 80- (12)1.26.08+35.3837.26
4Helge GisholtH 50- (101)25.25+1.599.06
8Ole FlaattenH 17-A kort (40)35.04+5.3812.20
8Heidi HerumD 40- (22)52.00+22.2318.18
9Erling GrammeltvedtH 21- (56)36.09+3.239.10
11Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (39)45.18+11.3419.36
11Tonny LindquistD 60- (42)49.22+21.5819.44
12Gro PedersenD 55- (35)37.43+12.5815.05
13Øyvind FlaattenH 50- (101)30.29+7.0310.55
13Kristil KristensenD 60- (42)55.50+28.2622.20
14Tron SolbergH 60- (41)49.18+25.3618.40
15Åsmund HasaasH 21- (56)46.31+13.4511.48
16Dag KristensenH 65- (51)46.02+19.3218.24
Øivind PedersenH 17-C (14)diskvalifisert
Carl Ove BergH 75- (34)diskvalifisert

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Einar JørundlandH 85- (8)1.25.42+21.4237.15
3Gudveig JørundlandD 80- (12)1.09.45+19.1530.19
15Magne MoyH 70- (66)46.33+19.0918.37

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein SolerødH 80- (19)40.4117.41
2Hilde Solli KvikstadD 17-C (15)42.54+2.1118.53
2Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (14)45.41+19.4020.07
2Vanja StaffD 55- (35)27.38+2.5311.03
4Onno VerberneH 55- (55)29.28+2.5010.33
7Ingrid RavnanD 50- (52)33.21+8.0012.37

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jan BøhleH 65- (51)42.26+15.5616.58
16Dag Rønning JensenH 70- (66)47.34+20.1019.01

OL Tønsberg og omegn

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathea GløersenD 15-16 (62)24.37+0.179.13
4Per Jarle EikelandH 17-B (16)30.54+8.2913.22
5Eigil KongsfjellH 80- (19)58.16+17.3525.20
6Sindre MathisenH 13-14 (72)26.47+4.3311.29
6Jakob HjelsethH 17-20 (63)34.10+2.139.47
7Oliver ØstbyH 17-20 (63)34.15+2.189.48
8Else StordalD 65- (23)1.14.33+40.1232.24
8Turid ØdegårdD 60- (42)40.04+12.4016.01
9Julie EikelandD 17-20 (40)44.44+18.1615.45
9Morten Krona HaflanH 17-20 (63)39.34+7.3711.20
13Stein ØdegårdH 60- (41)42.46+19.0416.11
13Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (72)30.12+7.5812.57
16Hans StordalH 70- (66)47.34+20.1019.01
18Maria GrovanD 15-16 (62)45.10+20.5016.54
19Roar MathisenH 50- (101)33.02+9.3611.50
20Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (62)49.16+24.5618.27
Lerke HjelsethD 15-16 (62)brutt

OLG Stäfa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Urs MärkH 45- (61)40.42+14.4712.36

Oppsal Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigve VågsnesH 21- (56)32.468.18
2Tina KallesonD 17-20 (40)30.15+3.4710.39
3Elin KallesonD 45- A kort (19)32.20+1.1512.56
5Mila ZaharinovaD 40- (22)34.27+4.5012.07
7Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (48)34.26+11.4814.46
10Ola Marius PedersenH 21- (56)37.10+4.249.25
11Mari KallesonD 13-14 (48)38.11+15.3316.23
13Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (40)51.34+25.0618.09
13Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (48)45.51+23.1319.40
14Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (40)48.46+19.2017.10
15Vidar GjelstadH 45- (61)37.26+11.3111.35
16Audun HvenekildeH 45- (61)39.45+13.5012.18
18Helge Grenager SolheimH 45- (61)42.35+16.4013.11

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Are EriksenH 65- (51)27.03+0.3310.49

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tony HalsallH 17-B (16)33.39+11.1414.34

Porsgrunn OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ellen MathisenD 85- (2)1.38.2142.45
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)32.0911.19
1Hanne VassendD 17-20 (40)26.289.19
1Une HoltermannD 15-16 (62)24.209.06
1Tobias MathisenH 15-16 (64)21.547.28
2Emilie BertelsenD 17-B (39)35.00+1.1615.09
3Magnus Aarhus KinnH 40- (18)34.22+2.489.50
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)39.48+12.0415.04
6Atle RemmeH 70- (66)32.34+5.1013.01
6Lars Ole ThunoldH 40- (18)51.44+20.1014.49
6Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)39.31+12.0715.48
7Elise AusenD 17-20 (40)35.36+9.0812.32
7Eli Marie WiigD 55- (35)30.28+5.4312.11
7Inger Marie JohanssonD 65- (23)1.11.28+37.0731.04
7Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)29.34+7.4010.05
8Jiri UrvalekH 70- (66)35.02+7.3814.00
9Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)32.24+8.0412.08
9Magnus BrodinH 15-16 (64)30.39+8.4510.27
10Thomas BrodinH 17-A kort (40)36.00+6.3412.40
10Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)35.40+10.1913.30
15Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)46.39+14.4213.22
16Siv WiersdalenD 45- (52)49.55+24.4817.53
16Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)39.30+17.3613.28
18Hans-Petter EikedalenH 21- (56)55.29+22.4314.04
22Bjørn LieH 45- (61)54.37+28.4216.54
Dagfinn TorpeH 65- (51)diskvalifisert
Brit HougeD 60- (42)diskvalifisert
Julie KristensenD 13-14 (48)brutt

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (66)27.2410.57
12Trine OpsethD 45- (52)41.35+16.2814.54
13Per Erik OpsethH 45- (61)36.32+10.3711.18

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter GullikstadH 60- (41)27.53+4.1110.33

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øivind FadumH 65- (51)27.26+0.5610.58

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ellen Strøm JuliussenD 35- (11)35.28+3.1912.29
2Trond GjelstadH 50- (101)23.46+0.208.31
3Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (21)35.05+8.1513.17
4Oddvar GjelstadH 80- (19)52.10+11.2922.40
4Benjamin GjoneH 15-16 (64)27.45+5.519.28
5Gabriel GjoneH 13-14 (72)25.57+3.4311.08
6Tiri RebårdD 55- (35)29.01+4.1611.36
6Sturle FurlandH 45- (61)30.44+4.499.30
7Brage EikåsH 13-14 (72)27.13+4.5911.40
9Tone StoklandD 55- (35)34.49+10.0413.55
9Anne Berit BredholtD 50- (52)34.04+8.4312.54
10Jonas EikåsH 17-20 (63)39.35+7.3811.20
11Wenche EikåsD 45- (52)40.35+15.2814.32
14Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (62)38.00+13.4014.13
16Ingeborg EikåsD 13-14 (48)53.53+31.1523.07
19Jo Børre EikåsH 45- (61)44.16+18.2113.42
35Knut GjoneH 50- (101)1.10.47+47.2125.22

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Njål F. VadlaH 55- (55)30.42+4.0411.00

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars FolgerøH 40- (18)53.46+22.1215.24
21Herman Bakkane FolgerøH 15-16 (64)53.29+31.3518.15

Sjövalla FK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per-Arne WahlgrenH 55- (55)28.17+1.3910.08

Skien OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grete S B HoviD 60- (42)27.2410.57
1Frode NysæterH 45- (61)25.558.01
2Olaug F. JohansenD 80- (12)52.11+1.4122.41
4Hilde Ekeberg FliidD 17-C (15)1.40.26+59.4344.14
4Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (72)25.56+3.4211.07
4Gisle NysæterH 45- (61)28.45+2.508.54
5Vilde Aakre LeistadD 13-14 (48)27.49+5.1111.56
6Øyvind HyllesethH 50- (101)27.43+4.179.56
7Rita RaastadD 45- A kort (19)43.23+12.1817.21
7Gry AakreD 40- (22)44.29+14.5215.39
7Espen RaastadH 55- (55)30.55+4.1711.04
8Trude NysæterD 17-B (39)42.59+9.1518.36
9Gyri MyhreD 45- (52)39.55+14.4814.18
11Gaute NysæterH 13-14 (72)28.29+6.1512.13
12Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (48)42.48+20.1018.22
12Skjalg NysæterH 17-20 (63)41.32+9.3511.54
14Eilef LandsverkH 65- (51)45.22+18.5218.08
16Harald OmlandH 55- (55)44.06+17.2815.48
22Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (72)54.34+32.2023.25
24Thomas MyhreH 13-14 (72)1.09.35+47.2129.51

Spillum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ole Jørgen MjøsundH 75- (34)43.50+9.2119.03

Stavanger Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjell GjersdalH 85- (8)1.04.0027.49
3Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (62)25.13+0.539.26
4Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (40)32.17+5.4911.22
5Wenche Margrethe SæbbøD 45- (52)35.20+10.1312.39
9Nils John VestølH 50- (101)28.25+4.5910.11
11Johan Christie ØrkeH 17-20 (63)41.08+9.1111.47
13Øyvind EgeskogH 70- (66)44.13+16.4917.41
20Jone SæbbøH 45- (61)44.29+18.3413.46
28Pål BårdsenH 50- (101)38.04+14.3813.38

Stokke IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit RöhrsD 17-C (15)40.4317.56
2Margareta BrynhildsenD 70- (25)37.17+0.2616.12
3Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (16)28.53+6.2812.30
3Randi HansenD 65- (23)35.46+1.2515.33
4Inger NergaardD 65- (23)37.26+3.0516.16
5Lars Martin GjeinH 75- (34)42.48+8.1918.36
8Anikken Gjein DybvikD 45- A kort (19)48.25+17.2019.22
11Ragnar Niemi BergH 65- (51)36.26+9.5614.34
11Runar KittilsenH 70- (66)40.12+12.4816.04
12Kristine Sparre KnudsenD 17-B (39)46.45+13.0120.14
14Astrid BrevikD 50- (52)46.30+21.0917.36
14Niclas GunnerødH 13-14 (72)32.34+10.2013.58
17Hallgeir BrevikH 15-16 (64)40.46+18.5213.54
19Jon Harald BøvreH 55- (55)53.58+27.2019.20
21Martin DybvikH 13-14 (72)42.37+20.2318.17
Kenneth DybvikH 45- A kort (21)diskvalifisert

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kenneth WesterheimH 45- (61)27.20+1.258.27

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (34)34.35+0.0615.02
3Johan Kristian UndelandH 17-20 (63)33.04+1.079.28
6Ivar Louis BergH 80- (19)59.15+18.3425.45
8Mina Akiko JohnsenD 15-16 (62)32.11+7.5112.03
11Martin KaiserH 15-16 (64)31.58+10.0410.54
14Olav MelheimH 15-16 (64)37.37+15.4312.50
16Merete UndelandD 50- (52)56.41+31.2021.28
17Henrik KaiserH 13-14 (72)37.12+14.5815.57
19Jens WoldH 13-14 (72)39.11+16.5716.49
34Karl Anton UndelandH 50- (101)1.01.35+38.0922.04

Søgne og Songdalen OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD 50- (52)25.219.36
2Reidar HeivollH 60- (41)26.35+2.5310.04
3Signe HeivollD 70- (25)42.40+5.4918.33
4Else-Margrethe BredlandD 70- (25)45.01+8.1019.34
9May Lene SlettebøeD 17-B (39)43.29+9.4518.49
10Tore BerntsenH 70- (66)37.28+10.0414.59
15Lene Næss BirkelandD 17-B (39)58.07+24.2325.09
15Roy BirkelandH 55- (55)41.57+15.1915.02
17Astrid WhiteD 15-16 (62)44.05+19.4516.30
25Aksel SlettebøeH 50- (101)35.38+12.1212.46

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjell Einar AadnevikH 70- (66)29.41+2.1711.52
10May-lill DammD 17-B (39)45.12+11.2819.34
27Kjetil DammH 50- (101)37.47+14.2113.32

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegard Brun SagaH 21- (56)33.37+0.518.31
8Kjetil MolundH 45- (61)32.03+6.089.55

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even LindaasH 17-20 (63)31.579.09

Vegårshei IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sten Åge NygårdseterH 50- (101)23.268.23
2Anette Fidje BerganD 17-A kort (19)29.57+2.1311.20
2Anders VestølH 17-20 (63)32.59+1.029.27
5Gerd Karin VestølD 45- A kort (19)37.06+6.0114.50
5Arild FlatenH 17-A kort (40)32.26+3.0011.25
5Olav VestølH 21- (56)35.03+2.178.53
11Jørn BerganH 17-A kort (40)38.14+8.4813.27
11Arnhild U. BråtenD 50- (52)36.53+11.3213.58
13Jakob HageliaH 17-A kort (40)41.21+11.5514.33
21Geir BråtenH 50- (101)33.40+10.1412.04
32Ole Petter VestølH 50- (101)47.28+24.0217.00

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ketil BergeH 60- (41)37.20+13.3814.08
10Lena HammerD 60- (42)49.20+21.5619.44

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Trude BråtenD 60- (42)34.23+6.5913.45
8Gunnar BråtenH 60- (41)36.36+12.5413.51

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda HanssenD 55- (35)24.459.54
4Bjørn ChristensenH 60- (41)28.29+4.4710.47
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (19)44.37+16.5316.54
5Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (40)32.45+6.1711.31
6June HerredsvelaD 45- A kort (19)41.07+10.0216.26
6Sigrid NermoenD 15-16 (62)30.30+6.1011.25
14Ingrid NermoenD 55- (35)41.48+17.0316.43
Per Kåre HerredsvelaH 70- (66)diskvalifisert

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jan-Einar ØvremoH 55- (55)29.34+2.5610.35

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håkon DanevadH 50- (101)24.19+0.538.42
10Anne NilsenD 45- (52)40.29+15.2214.30
13Ingunn ScheiD 50- (52)42.38+17.1716.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor