Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-14

2 330 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL22.389.42
2Anna TaksdalGanddal IL24.32+1.5410.31
3Mari AarsethNydalens SK25.38+3.0011.00
4Anne ØstvoldHeming Orientering26.48+4.1011.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vilde Aakre LeistadSkien OK27.49+5.1111.56
6Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering32.19+9.4113.52
7Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering34.26+11.4814.46
8Iril RingheimLarvik OK34.39+12.0114.52
9Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34.49+12.1114.56
10Iselin HøivoldKongsberg OL35.23+12.4515.11
11Mari KallesonOppsal Orientering38.11+15.3316.23
12Emilie Holtskog-FeremansSkien OK42.48+20.1018.22
13Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering45.51+23.1319.40
14Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL46.26+23.4819.55
15Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL47.02+24.2420.11
16Ingeborg EikåsSandefjord OK53.53+31.1523.07
Ingrid LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Julie KristensenPorsgrunn OLbrutt

D 15-16

2 670 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL24.209.06
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24.37+0.179.13
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.13+0.539.26
4Kathinka Zahl HagenFossum IF27.34+3.1410.19
5Selma HøivoldKongsberg OL29.44+5.2411.08
6Sigrid NermoenØstmarka OK30.30+6.1011.25
7Johanne Rognerud BøeFossum IF31.39+7.1911.51
8Mina Akiko JohnsenSturla, IF32.11+7.5112.03
9Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL32.24+8.0412.08
10Marie SaugestadNydalens SK34.04+9.4412.45
11Ingrid MobråthenBotne SK34.41+10.2112.59
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF35.32+11.1213.18
13Emma EngehultNotodden OL36.02+11.4213.29
14Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK38.00+13.4014.13
15Hannah Syrdal ØenHeming Orientering38.15+13.5514.19
16Ingeborg HovdejordNotodden OL43.05+18.4516.08
17Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK44.05+19.4516.30
18Maria GrovanOL Tønsberg og omegn45.10+20.5016.54
19Amanda AxelsonEiker OL47.16+22.5617.42
20Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49.16+24.5618.27
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 17-A kort

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Fidje GrytingGjerstad IL27.4410.30
2Anette Fidje BerganVegårshei IL29.57+2.1311.20
3Randi MorkNotodden OL29.59+2.1511.21
4Maria G. MehammerPorsgrunn OL39.48+12.0415.04
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK44.37+16.5316.54
6Sigrid Melander VieFossum IF45.58+18.1417.24

D 17-B

2 310 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL33.4414.36
2Emilie BertelsenPorsgrunn OL35.00+1.1615.09
3Elin BordøyHedrum OL38.05+4.2116.29
4Marianne SkusethBø OL39.40+5.5617.10
5Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL40.43+6.5917.37
6Anna Henriette StraumeDrangedal OL41.01+7.1717.45
7Mia EngehultNotodden OL42.07+8.2318.13
8Trude NysæterSkien OK42.59+9.1518.36
9May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK43.29+9.4518.49
10May-lill DammTIF Viking45.12+11.2819.34
11Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi45.18+11.3419.36
12Kristine Sparre KnudsenStokke IL46.45+13.0120.14
13Elin SlokvikNotodden OL51.03+17.1922.05
14Heidi EriksenLarvik OK54.11+20.2723.27
15Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK58.07+24.2325.09

D 17-C

2 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL40.4317.56
2Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll42.54+2.1118.53
3Ingunn FjørtoftBø OL49.11+8.2821.40
4Hilde Ekeberg FliidSkien OK1.40.26+59.4344.14
Grete HitreskogKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-20

2 840 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL26.289.19
2Tina KallesonOppsal Orientering30.15+3.4710.39
3Signe Bredholt JørgensenNTNUI30.46+4.1810.50
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.17+5.4911.22
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK32.45+6.1711.31
6Ida Sofie HjortlandLarvik OK33.45+7.1711.53
7Elise AusenPorsgrunn OL35.36+9.0812.32
8Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL37.15+10.4713.06
9Julie EikelandOL Tønsberg og omegn44.44+18.1615.45
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering44.48+18.2015.46
11Celine YtternesKolbotn og Skimt OL49.10+22.4217.18
12Berthe TesloHadeland OL51.11+24.4318.01
13Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering51.34+25.0618.09

D 21-

3 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK32.2310.01
2Tonje Granne KvaleNotodden OL34.50+2.2710.47
3Tonje VassendNTNUI38.22+5.5911.52
4Anne EikenNTNUI49.50+17.2715.25

D 35-

2 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL32.0911.19
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK35.28+3.1912.29
3Anne Berg GjølbergLarvik OK1.04.53+32.4422.50
4Tone NilsenBø OL1.08.51+36.4224.14

D 40-

2 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL29.3710.25
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK29.44+0.0710.28
3Elin BjervaLarvik OK29.45+0.0810.28
4Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK29.51+0.1410.30
5Mila ZaharinovaOppsal Orientering34.27+4.5012.07
6Turid Zagar NesLarvik OK38.21+8.4413.30
7Gry AakreSkien OK44.29+14.5215.39
8Heidi HerumOK Skeidi52.00+22.2318.18

D 45-

2 790 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL25.079.00
2Katja MjøsundNydalens SK28.38+3.3110.15
3Trude HarstadBø OL28.39+3.3210.16
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb33.10+8.0311.53
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.20+10.1312.39
6Audrun UtskarpenIL GeoForm35.50+10.4312.50
7Ingrid UndstadLarvik OK36.57+11.5013.14
8Vibeke LamarkGanddal IL37.45+12.3813.31
9Gyri MyhreSkien OK39.55+14.4814.18
10Anne NilsenÅs-NMBU Orientering40.29+15.2214.30
11Wenche EikåsSandefjord OK40.35+15.2814.32
12Trine OpsethRingerike OL41.35+16.2814.54
13Hilde PoppeFredrikstad SK44.24+19.1715.54
14Anette Kjærås FiringAndebu IL47.27+22.2017.00
15Paula BerstadHeming Orientering48.27+23.2017.21
16Siv WiersdalenPorsgrunn OL49.55+24.4817.53
17Siri Thortveit MyhreKristiansand OK54.24+29.1719.29
18Elise HafskjoldNydalens SK54.31+29.2419.32
19Kristin EgerKongsberg OL1.19.07+54.0028.21

D 45- A kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro BørteKristiansand OK31.0512.26
2Hege GunnerødAsker Skiklubb31.34+0.2912.37
3Elin KallesonOppsal Orientering32.20+1.1512.56
4Gunn Elin RudiHadeland OL35.03+3.5814.01
5Gerd Karin VestølVegårshei IL37.06+6.0114.50
6June HerredsvelaØstmarka OK41.07+10.0216.26
7Rita RaastadSkien OK43.23+12.1817.21
8Anikken Gjein DybvikStokke IL48.25+17.2019.22

D 50-

2 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK25.219.36
2Kristin SandvenNotodden OL28.49+3.2810.54
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL29.28+4.0711.09
4Kjersti Holt HanssenMåren OK30.35+5.1411.35
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31.33+6.1211.57
6Tove HeimdalKonnerud IL33.16+7.5512.36
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll33.21+8.0012.37
8Anne Lene Tørdal  ZayanKongsberg OL33.36+8.1512.43
9Anne Berit BredholtSandefjord OK34.04+8.4312.54
10Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL35.40+10.1913.30
11Arnhild U. BråtenVegårshei IL36.53+11.3213.58
12Barbara Willkommen EikenKongsberg OL39.44+14.2315.03
13Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering42.38+17.1716.08
14Astrid BrevikStokke IL46.30+21.0917.36
15Marianne ReuschHeming Orientering55.10+29.4920.53
16Merete UndelandSturla, IF56.41+31.2021.28
17Tone Sølie LysnesHedrum OL1.05.55+40.3424.58

D 55-

2 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK24.459.54
2Vanja StaffOL Toten-Troll27.38+2.5311.03
3Heidi SchatvetNotodden OL28.00+3.1511.12
4Tove StrandMåren OK28.15+3.3011.18
5Inger Tone NygårdEgersund OK28.25+3.4011.22
6Tiri RebårdSandefjord OK29.01+4.1611.36
7Eli Marie WiigPorsgrunn OL30.28+5.4312.11
8Elisabeth HetlevikKongsberg OL32.15+7.3012.54
9Tone StoklandSandefjord OK34.49+10.0413.55
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb35.59+11.1414.23
11Veslemøy SolbergKonnerud IL36.08+11.2314.27
12Gro PedersenOK Skeidi37.43+12.5815.05
13Gro Hege LudvigsenMåren OK40.44+15.5916.17
14Ingrid NermoenØstmarka OK41.48+17.0316.43

D 60-

2 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27.2410.57
2Hanne HerumOK Skeidi30.28+3.0412.11
3Trude BråtenVoss IL34.23+6.5913.45
4Siri BjorvandBirkenes IL35.26+8.0214.10
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb38.38+11.1415.27
6Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL39.31+12.0715.48
7Siren GreveBergens TF39.36+12.1215.50
8Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.04+12.4016.01
9Grete BerntsenMåren OK42.57+15.3317.10
10Lena HammerVestre Akers SK49.20+21.5619.44
11Tonny LindquistOK Skeidi49.22+21.5819.44
12Gunn BotnenBø OL49.54+22.3019.57
13Kristil KristensenOK Skeidi55.50+28.2622.20
Brit HougePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering34.2114.56
2Margrete JørandliGjø-Vard OL35.24+1.0315.23
3Randi HansenStokke IL35.46+1.2515.33
4Inger NergaardStokke IL37.26+3.0516.16
5Gjertrud SandåkerIL Imås47.59+13.3820.51
6Elisabeth RødAndebu IL1.05.53+31.3228.38
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.11.28+37.0731.04
8Else StordalOL Tønsberg og omegn1.14.33+40.1232.24
9Kari BergLarvik OK1.27.04+52.4337.51

D 70-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF36.5116.01
2Margareta BrynhildsenStokke IL37.17+0.2616.12
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK42.40+5.4918.33
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK45.01+8.1019.34
5Anne Karin StigemoIL Imås45.38+8.4719.50
6Bjørg MostaulBø OL45.58+9.0719.59
7Gerd LangsethLarvik OK48.40+11.4921.09
8Gunn Kari HygenFreidig52.56+16.0523.00

D 75-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise SolbergBø OL1.10.1930.34
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLbrutt

D 80-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.3021.57
2Olaug F. JohansenSkien OK52.11+1.4122.41
3Gudveig JørundlandOK Sør1.09.45+19.1530.19
4Tirill Liby SeipOK Skeidi1.26.08+35.3837.26

D 85-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen MathisenPorsgrunn OL1.38.2142.45

H 13-14

2 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22.149.32
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL23.45+1.3110.11
3Borgar SkjelbredKongsberg OL24.19+2.0510.26
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK25.56+3.4211.07
5Gabriel GjoneSandefjord OK25.57+3.4311.08
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn26.47+4.3311.29
7Brage EikåsSandefjord OK27.13+4.5911.40
8Martin Christoffer BorgIL Koll27.14+5.0011.41
9Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.42+5.2811.53
10Johannes Salvesen-LundeIL Koll28.06+5.5212.03
11Gaute NysæterSkien OK28.29+6.1512.13
12Ragnar LandeEidskog OL29.54+7.4012.49
13Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.12+7.5812.57
14Niclas GunnerødStokke IL32.34+10.2013.58
15Emil NygårdBirkenes IL34.35+12.2114.50
16Jonas HickenIL Koll35.38+13.2415.17
17Henrik KaiserSturla, IF37.12+14.5815.57
18Eskil HafskjoldNydalens SK39.06+16.5216.46
19Jens WoldSturla, IF39.11+16.5716.49
20Mathias AxelsonEiker OL41.43+19.2917.54
21Martin DybvikStokke IL42.37+20.2318.17
22Sindre Flatin ErichsenSkien OK54.34+32.2023.25
23Einar ØstvoldHeming Orientering58.22+36.0825.03
24Thomas MyhreSkien OK1.09.35+47.2129.51
Henrik Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Linus MjøsundNydalens SKbrutt

H 15-16

2 930 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL21.547.28
2Christian Fredrik BorgIL Koll25.03+3.098.32
3Sivert PoppeFredrikstad SK25.23+3.298.39
4Benjamin GjoneSandefjord OK27.45+5.519.28
5Eirik Vie StrislandFossum IF27.52+5.589.30
6Mats LindaasElverum OK28.38+6.449.46
7Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL29.34+7.4010.05
8Sindre Vie StrislandFossum IF30.38+8.4410.27
9Magnus BrodinPorsgrunn OL30.39+8.4510.27
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb31.26+9.3210.43
11Martin KaiserSturla, IF31.58+10.0410.54
12Trygve Børte NomelandKristiansand OK33.07+11.1311.18
13Øyvind LamarkGanddal IL34.19+12.2511.42
14Olav MelheimSturla, IF37.37+15.4312.50
15Per Ingvar TollehaugEiker OL37.38+15.4412.50
16Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL39.30+17.3613.28
17Hallgeir BrevikStokke IL40.46+18.5213.54
18Andreas Nybak UrdalGanddal IL44.38+22.4415.13
19Paul Johan SlungaardHeming Orientering48.45+26.5116.38
20Gaute LindaasElverum OK51.12+29.1817.28
21Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb53.29+31.3518.15
22Børge Nilsen BergFossum IF1.17.52+55.5826.34

H 17-A kort

2 840 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL29.2610.21
2Harald KvisliNotodden OL29.54+0.2810.31
3Vebjørn KvisliNotodden OL30.33+1.0710.45
4Rune Kristian MorkNotodden OL31.32+2.0611.06
5Arild FlatenVegårshei IL32.26+3.0011.25
6Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL33.23+3.5711.45
7Steinar FrøytlogEgersund OK34.21+4.5512.05
8Ole FlaattenOK Skeidi35.04+5.3812.20
9Dan Huva KristensenNotodden OL35.30+6.0412.30
10Thomas BrodinPorsgrunn OL36.00+6.3412.40
11Jørn BerganVegårshei IL38.14+8.4813.27
12Ole Grini JohansenNatthauken IL39.43+10.1713.59
13Jakob HageliaVegårshei IL41.21+11.5514.33
14Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering48.46+19.2017.10
15Jon KvisliBø OL57.37+28.1120.17
16Didrik BredesenLillomarka OL1.13.17+43.5125.48

H 17-B

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Snorre SlokvikNotodden OL22.259.42
2Fredrik AxelsonEiker OL24.57+2.3210.48
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL28.53+6.2812.30
4Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn30.54+8.2913.22
5Tony HalsallOtra IL33.39+11.1414.34
6John Lars HovdejordNotodden OL52.22+29.5722.40

H 17-C

2 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ketil OplandOK Skeidi26.0111.27
2Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll45.41+19.4020.07
Tore AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Øivind PedersenOK Skeididiskvalifisert

H 17-20

3 490 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL31.579.09
2Anders VestølVegårshei IL32.59+1.029.27
3Johan Kristian UndelandSturla, IF33.04+1.079.28
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering33.49+1.529.41
5Iver RingheimLarvik OK34.07+2.109.46
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.10+2.139.47
7Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn34.15+2.189.48
8Åsmund SlokvikNotodden OL37.35+5.3810.46
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39.34+7.3711.20
10Jonas EikåsSandefjord OK39.35+7.3811.20
11Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb41.08+9.1111.47
12Skjalg NysæterSkien OK41.32+9.3511.54
13August Syrdal ØenHeming Orientering41.43+9.4611.57
14Ole Kristian TaksdalGanddal IL45.28+13.3113.01
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL46.39+14.4213.22
16Ludvig JohnsenHedrum OL53.21+21.2415.17
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKbrutt

H 21-

3 940 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering32.468.18
2Øyvind EngerNydalens SK33.26+0.408.29
3Vegard Brun SagaTyrving IL33.37+0.518.31
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering34.29+1.438.45
5Olav VestølVegårshei IL35.03+2.178.53
6Såmund BotnenEmblem IL35.39+2.539.02
7Asgeir MjøsundNydalens SK35.42+2.569.03
8Tobias KristensenNTNUI36.07+3.219.10
9Erling GrammeltvedtOK Skeidi36.09+3.239.10
10Ola Marius PedersenOppsal Orientering37.10+4.249.25
11Christian BøenKristiansand OK37.48+5.029.35
12Sigve BotnenBø OL38.01+5.159.38
13Petter ReinemoKongsberg OL38.36+5.509.47
14John RundeKristiansand OK46.15+13.2911.44
15Åsmund HasaasOK Skeidi46.31+13.4511.48
16Stein H. HagenFossum IF50.26+17.4012.48
17Simen Teigen SøgårdKongsberg OL50.32+17.4612.49
18Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL55.29+22.4314.04
19Martin AskeAndebu IL56.35+23.4914.21
20Robert FredriksenNotodden OL59.41+26.5515.08

H 35-

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim André SveenHadeland OL54.0315.29

H 40-

3 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK31.349.02
2Eivind Frode RindeBø OL32.29+0.559.18
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL34.22+2.489.50
4Tallak Olav GrytingGjerstad IL37.30+5.5610.44
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL41.04+9.3011.46
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL51.44+20.1014.49
7Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb53.46+22.1215.24

H 45-

3 230 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode NysæterSkien OK25.558.01
2Kenneth WesterheimStord Orientering27.20+1.258.27
3Espen DanevadFredrikstad SK27.27+1.328.29
4Gisle NysæterSkien OK28.45+2.508.54
5Eivind LandeEidskog OL28.46+2.518.54
6Sturle FurlandSandefjord OK30.44+4.499.30
7Runar HafskjoldNydalens SK31.23+5.289.42
8Kjetil MolundTyrving IL32.03+6.089.55
9Jøran KristensenHeming Orientering34.56+9.0110.48
10Pål Christian IngierdBækkelagets SK35.46+9.5111.04
11Steinar LandeBø OL35.50+9.5511.05
12Hallvard KorenOK Moss35.54+9.5911.06
13Per Erik OpsethRingerike OL36.32+10.3711.18
14Knut Jostein SætnanFossum IF37.19+11.2411.33
15Vidar GjelstadOppsal Orientering37.26+11.3111.35
16Audun HvenekildeOppsal Orientering39.45+13.5012.18
17Urs MärkOLG Stäfa40.42+14.4712.36
18Helge Grenager SolheimOppsal Orientering42.35+16.4013.11
19Jo Børre EikåsSandefjord OK44.16+18.2113.42
20Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.29+18.3413.46
21Øystein MyrvoldHeming Orientering46.18+20.2314.20
22Bjørn LiePorsgrunn OL54.37+28.4216.54

H 45- A kort

2 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle EriksenOK Skeidi26.5010.09
2Thorbjørn VærpKristiansand OK28.08+1.1810.39
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK35.05+8.1513.17
4Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering36.16+9.2613.44
5Dan Egil LjådalIL Hauken37.48+10.5814.19
6Jan Ivar GundersenHedrum OL40.53+14.0315.29
7Tore LindaasElverum OK49.29+22.3918.44
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 50-

2 790 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sten Åge NygårdseterVegårshei IL23.268.23
2Trond GjelstadSandefjord OK23.46+0.208.31
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering24.19+0.538.42
4Helge GisholtOK Skeidi25.25+1.599.06
5Arild AndresenFossum IF26.06+2.409.21
6Øyvind HyllesethSkien OK27.43+4.179.56
7Frode StrislandFossum IF28.02+4.3610.02
8Christian JomaasFossum IF28.24+4.5810.10
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb28.25+4.5910.11
10Jan Erik AalbergBækkelagets SK29.06+5.4010.25
11Rune EngehultNotodden OL29.37+6.1110.36
12Trond LamarkGanddal IL30.10+6.4410.48
13Øyvind FlaattenOK Skeidi30.29+7.0310.55
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK31.03+7.3711.07
15Roger LysnesHedrum OL31.12+7.4611.10
16Guttorm EggeIL GeoForm31.30+8.0411.17
17Bjørn Idar SætranIF Trauma31.31+8.0511.17
18Knut Erling ØenHeming Orientering32.43+9.1711.43
19Roar MathisenOL Tønsberg og omegn33.02+9.3611.50
20Øystein SkjelbredKongsberg OL33.28+10.0211.59
21Geir BråtenVegårshei IL33.40+10.1412.04
21Espen JohnsenHedrum OL33.40+10.1412.04
23Lasse ArnesenHeming Orientering33.44+10.1812.05
24Harald Eide-FredriksenHeming Orientering33.51+10.2512.07
25Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK35.38+12.1212.46
26Roger ØstvoldHeming Orientering35.53+12.2712.51
27Kjetil DammTIF Viking37.47+14.2113.32
28Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.04+14.3813.38
29Roar MyhreKristiansand OK41.24+17.5814.50
30Terje Ulla EikenKongsberg OL43.24+19.5815.33
31Erik BorgIL Koll46.21+22.5516.36
32Ole Petter VestølVegårshei IL47.28+24.0217.00
33Oddvar TaksdalGanddal IL49.53+26.2717.52
34Karl Anton UndelandSturla, IF1.01.35+38.0922.04
35Knut GjoneSandefjord OK1.10.47+47.2125.22

H 55-

2 790 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL26.389.32
2Geir FrøytlogEgersund OK26.47+0.099.35
3Per-Arne WahlgrenSjövalla FK28.17+1.3910.08
4Onno VerberneOL Toten-Troll29.28+2.5010.33
5Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering29.34+2.5610.35
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)30.42+4.0411.00
7Espen RaastadSkien OK30.55+4.1711.04
8Håkon JendalFossum IF32.07+5.2911.30
9Tom SlungaardHeming Orientering32.51+6.1311.46
10Roger Andre VaneboKongsberg OL33.16+6.3811.55
11Svein-Erik SøgårdKongsberg OL34.59+8.2112.32
12Lars Peder VaajeMarnardal IL35.11+8.3312.36
13Roar ByeModum OL35.50+9.1212.50
14Sven OhrvikKonnerud IL35.58+9.2012.53
15Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK41.57+15.1915.02
16Harald OmlandSkien OK44.06+17.2815.48
17John YtternesKolbotn og Skimt OL47.33+20.5517.02
18Per Einar StrømHedrum OL48.43+22.0517.27
19Jon Harald BøvreStokke IL53.58+27.2019.20
20Thor Inge TollehaugEiker OL54.23+27.4519.29
Inge RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

2 640 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi23.428.58
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK26.35+2.5310.04
3Petter GullikstadRøros IL27.53+4.1110.33
4Bjørn ChristensenØstmarka OK28.29+4.4710.47
5Geir Holm GundersenKonnerud IL29.12+5.3011.03
6Reidar FossumAsker Skiklubb30.04+6.2211.23
7Morten KarlsenMåren OK30.14+6.3211.27
8Gunnar BråtenVoss IL36.36+12.5413.51
9Ketil BergeVestre Akers SK37.20+13.3814.08
10Sigbjørn ModalsliFossum IF37.40+13.5814.16
11Jarle BotnenBø OL37.48+14.0614.19
12Per LarsenKristiansand OK42.20+18.3816.02
13Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.46+19.0416.11
14Tron SolbergOK Skeidi49.18+25.3618.40

H 65-

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikael TarandiIFK Lidingö SOK26.3010.36
2Bjørn GrindeIL GeoForm26.44+0.1410.41
3Are EriksenOslostudentenes IK27.03+0.3310.49
4Øivind FadumSande Sportsklubb27.26+0.5610.58
5Sveinung RekaaNotodden OL29.05+2.3511.38
6Hugo A. ChristensenNotodden OL33.10+6.4013.16
7Per Chr. HagenBø OL33.20+6.5013.20
8Martin NaufHedrum OL33.27+6.5713.22
9Elling AakreAndebu IL34.11+7.4113.40
10Stein TurtumøygardMåren OK36.16+9.4614.30
11Ragnar Niemi BergStokke IL36.26+9.5614.34
12Kjell SandåkerIL Imås41.44+15.1416.41
13Jan BøhleOL Trollo42.26+15.5616.58
14Eilef LandsverkSkien OK45.22+18.5218.08
15Oskar StraumeDrangedal OL46.01+19.3118.24
16Dag KristensenOK Skeidi46.02+19.3218.24
Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL27.2410.57
2Kjell Audun SundsdalMelum IL27.47+0.2311.06
3Kjell Einar AadnevikTIF Viking29.41+2.1711.52
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL31.56+4.3212.46
5Rolf GjølbergLarvik OK32.27+5.0312.58
6Atle RemmePorsgrunn OL32.34+5.1013.01
7Helge FossheimHedrum OL34.47+7.2313.54
8Jiri UrvalekPorsgrunn OL35.02+7.3814.00
9Knut G KarlsenHeming Orientering35.14+7.5014.05
10Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK37.28+10.0414.59
11Runar KittilsenStokke IL40.12+12.4816.04
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.06+15.4217.14
13Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb44.13+16.4917.41
14Trygve LølandBirkenes IL45.48+18.2418.19
15Magne MoyOK Sør46.33+19.0918.37
16Dag Rønning JensenOL Trollo47.34+20.1019.01
16Hans StordalOL Tønsberg og omegn47.34+20.1019.01
18Henning GaarderKonnerud IL49.20+21.5619.44
19Widar Taxth LølandHisøy OK56.29+29.0522.35
20Hallvard MyrvollBø OL1.02.41+35.1725.04
21Arne LandeBø OL1.28.48+1.01.2435.31
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

H 75-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd AureDrangedal OL34.2914.59
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF34.35+0.0615.02
3Helge BjaalandHeming Orientering35.45+1.1615.32
4Magnar ØvreåsBotne SK42.13+7.4418.21
5Lars Martin GjeinStokke IL42.48+8.1918.36
6Ole Jørgen MjøsundSpillum IL43.50+9.2119.03
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL47.10+12.4120.30
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48.12+13.4320.57
9Olav SolbergBø OL59.28+24.5925.51
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Ronald BjervaDrangedal OLbrutt

H 80-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll40.4117.41
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb43.28+2.4718.53
3Magnar ReppesgårdHedrum OL43.37+2.5618.57
4Oddvar GjelstadSandefjord OK52.10+11.2922.40
5Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn58.16+17.3525.20
6Ivar Louis BergSturla, IF59.15+18.3425.45
7Steinar RuudKonnerud IL1.05.06+24.2528.18
8Olav MostaulHøydalsmo IL2.06.17+1.25.3654.54
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert

H 85-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1.04.0027.49
2Einar JørundlandOK Sør1.25.42+21.4237.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor