Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Porsgrunn OL

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Une HoltermannD 15-16 (62)54.46
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)1.21.23
1Tobias MathisenH 15-16 (64)59.19
2Magnus Aarhus KinnH 40- (18)1.25.48+1.31
3Elise AusenD 17-20 (40)1.21.43+9.20
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)1.27.15+12.18
4Henrik WennerstrandH 40- (18)1.36.48+12.31
4Atle RemmeH 70- (66)1.03.55+6.00
5Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)1.16.24+20.08
5Lars Ole ThunoldH 40- (18)2.02.14+37.57
6Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)1.07.12+12.26
6Eli Marie WiigD 55- (35)1.04.57+15.23
6Kjell MeenH 75- (34)1.11.36+10.29
8Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)1.25.26+17.24
9Thomas BrodinH 17-A kort (40)1.40.29+28.49
10Siv WiersdalenD 45- (52)1.53.41+47.21
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)1.17.24+18.05
13Bjørn LieH 45- (61)1.50.45+41.46
16Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)1.39.28+34.03
17Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)2.00.43+1.01.24
Julie KristensenD 13-14 (48)brutt
Emilie BertelsenD 17-B (39)brutt
Hanne VassendD 17-20 (40)brutt
Anniken AusenD 50- (52)brutt
Turid BertelsenD 50- (52)brutt
Brit HougeD 60- (42)brutt
Inger Marie JohanssonD 65- (23)brutt
Ellen MathisenD 85- (2)brutt
Martin AusenH 15-16 (64)brutt
Magnus BrodinH 15-16 (64)brutt
Halvard KornmoH 17-20 (63)brutt
Hans-Petter EikedalenH 21- (56)brutt
Jostein MehammerH 50- (101)brutt
Jon SkriubakkenH 50- (101)brutt
Dagfinn TorpeH 65- (51)brutt
Jiri UrvalekH 70- (66)brutt
Sigrid BruemD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Sondre KornmoH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Jakob KristensenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Jan GatevoldDirekte A (47)utenfor konkurranse
Emilie BertelsenDirekte B (31)utenfor konkurranse
Alexandra WennerstrandDirekte B (31)utenfor konkurranse
Runa FinsrudDirekte C (26)utenfor konkurranse
Mona HolteDirekte C (26)utenfor konkurranse
Bjørn KnutsenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Dea EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Solan EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Torben EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Anne Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Jørn LangerudN-åpen (75)utenfor konkurranse
Theodor W. RasmussenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Victoria SkudalN-åpen (75)utenfor konkurranse
Arvid WennerstrandN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vidar WennerstrandN-åpen (75)utenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor