Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Andebu IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Elisabeth RødD 65- (23)1.26.35+32.39
10Elling AakreH 65- (51)1.06.52+14.53
Anette Kjærås FiringD 45- (52)brutt
Martin AskeH 21- (56)brutt
Hogne KjæråsH 70- (66)brutt
Magnus Aakre-LarsenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Marte Aakre-LarsenN-åpen (75)utenfor konkurranse

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ellen Aure SkogedalD 45- (52)1.23.02+16.42
4Maren Aure SkogedalD 13-14 (48)49.59+10.35
9Simen Aure SkogedalH 15-16 (64)1.14.04+14.45
12Edel Sofie NilsenD 60- (42)1.40.05+43.49
Nora Christine HansenD 13-14 (48)brutt
Hege GunnerødD 45- A kort (19)brutt
Margrete EngzeliusD 55- (35)brutt
Anne Lise ØfsthusD 75- (6)brutt
Vegard GulbrandsenH 21- (56)brutt
Eivind TonnaH 40- (18)brutt
Jan Richard EriksenH 55- (55)brutt
Reidar FossumH 60- (41)brutt
Bjørn GunnerødH 80- (19)brutt
Selma Aure SkogedalD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Simen Dalen EriksenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Øyvind GylverDirekte A (47)utenfor konkurranse
Anton PlaianDirekte A (47)utenfor konkurranse
Magnus Dalen EriksenN-åpen (75)utenfor konkurranse

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingjerd SognnæsD 70- (25)1.07.17
4Siren GreveD 60- (42)1.13.09+16.53

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Terje W. PettersenH 45- (61)brutt

Birkenes IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Siri BjorvandD 60- (42)1.10.11+13.55
10Emil NygårdH 13-14 (72)49.32+9.57
Trygve LølandH 70- (66)brutt
Lars BirkenesH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Espen BirkenesDirekte A (47)utenfor konkurranse
Siri M. BirkenesDirekte B (31)utenfor konkurranse
Simen NygårdN-åpen (75)utenfor konkurranse

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Magnar ØvreåsH 75- (34)1.25.10+24.03
10Ingrid MobråthenD 15-16 (62)1.16.54+22.08
Jørgen KvilhaugH 70- (66)brutt

Bækkelagets SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marthe GløersenD 21- (14)1.14.05
4Jonas Fenne IngierdH 13-14 (72)45.15+5.40
Berit HerstadD 40- (22)brutt
Aasne Fenne HoksrudD 40- (22)brutt
Henry McNultyH 21- (56)brutt
Johs HjelmstadH 45- (61)brutt
Pål Christian IngierdH 45- (61)brutt
Jan Erik AalbergH 50- (101)brutt
Marie HjelmstadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Håkon Fenne IngierdN-åpen (75)utenfor konkurranse
Markus HirschUtvikling B (7)utenfor konkurranse

Bø OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind Frode RindeH 40- (18)1.24.17
2Trude HarstadD 45- (52)1.10.55+4.35
4Tone NilsenD 35- (11)2.12.19+50.56
5Per Chr. HagenH 65- (51)1.02.28+10.29
10Marianne SkusethD 17-B (39)1.43.41+45.04
11Gunn BotnenD 60- (42)1.39.02+42.46
Ingunn FjørtoftD 17-C (15)brutt
Bjørg MostaulD 70- (25)brutt
Inger Lise SolbergD 75- (6)brutt
Jon KvisliH 17-A kort (40)brutt
Sigve BotnenH 21- (56)brutt
Steinar LandeH 45- (61)brutt
Jarle BotnenH 60- (41)brutt
Arne LandeH 70- (66)brutt
Hallvard MyrvollH 70- (66)brutt
Olav SolbergH 75- (34)brutt
Tobias Harstad RindeH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Sondre Harstad RindeUtvikling B (7)utenfor konkurranse

Drangedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Henny Helgeland ReinholdD 75- (6)2.58.19+2.32.31
4Odd AureH 75- (34)1.09.38+8.31
5Anna Henriette StraumeD 17-B (39)1.24.04+25.27
8Marit OddenD 70- (25)2.55.10+1.47.53
13Oskar StraumeH 65- (51)1.28.00+36.01
Ronald BjervaH 75- (34)brutt
Astrid LundeDirekte C (26)utenfor konkurranse

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger Tone NygårdD 55- (35)49.34
3Steinar FrøytlogH 17-A kort (40)1.20.46+9.06
4Geir FrøytlogH 55- (55)1.16.32+8.32

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eivind LandeH 45- (61)1.09.57+0.58
14Ragnar LandeH 13-14 (72)59.30+19.55
Asbjørn LandeH 11-12 (42)utenfor konkurranse

Eiker OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrik AxelsonH 17-B (16)52.53
2Tore AxelsonH 17-C (14)57.15+10.13
13Thor Inge TollehaugH 55- (55)1.59.53+51.53
16Mathias AxelsonH 13-14 (72)1.03.13+23.38
21Amanda AxelsonD 15-16 (62)2.02.37+1.07.51
Per Ingvar TollehaugH 15-16 (64)brutt
Gjermund RørenH 55- (55)brutt
Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Per Ingvar TollehaugDirekte B (31)utenfor konkurranse
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (75)utenfor konkurranse

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mats LindaasH 15-16 (64)1.02.33+3.14
7Tore LindaasH 45- A kort (21)2.21.53+1.10.30
Gaute LindaasH 15-16 (64)brutt

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Såmund BotnenH 21- (56)1.35.30+24.52

Express IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigurd Nistad DalandDirekte B (31)utenfor konkurranse

Fossum IF

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Johanne Rognerud BøeD 15-16 (62)1.05.21+10.35
4Einar GisholtH 50- (101)1.07.33+6.34
5Sindre Vie StrislandH 15-16 (64)1.06.30+7.11
5Knut Jostein SætnanH 45- (61)1.25.30+16.31
7Sigrid Melander VieD 17-A kort (19)1.53.19+38.22
7Eirik Vie StrislandH 15-16 (64)1.07.00+7.41
8Peter GisholtH 17-20 (63)1.22.00+16.35
10Stein H. HagenH 21- (56)1.39.54+29.16
11Sondre Zahl HagenH 17-20 (63)1.23.00+17.35
13Arild AndresenH 50- (101)1.17.40+16.41
14Kathinka Zahl HagenD 15-16 (62)1.22.29+27.43
16Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (62)1.24.06+29.20
Elise GisholtD 50- (52)brutt
Børge Nilsen BergH 15-16 (64)brutt
Gustav Andresen SkotteH 15-16 (64)brutt
Birk Felland SætnanH 15-16 (64)brutt
Sindre GisholtH 17-20 (63)brutt
Pål SommerheinH 45- (61)brutt
Bjørn HallanH 50- (101)brutt
Christian JomaasH 50- (101)brutt
Frode StrislandH 50- (101)brutt
Håkon JendalH 55- (55)brutt
Sigbjørn ModalsliH 60- (41)brutt
Silje Andresen SkotteD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Fredrik GrønsethH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Ask Felland SætnanH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Kristin BergDirekte A (47)utenfor konkurranse
Simen BordalDirekte A (47)utenfor konkurranse
Fredrik HøyerDirekte A (47)utenfor konkurranse
Sindre GisholtDirekte B (31)utenfor konkurranse
Hildegunn GrønsethDirekte B (31)utenfor konkurranse
Silje Nilsen BergN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vilde HøyerD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Odin Vie StrislandH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Simen HøyerUtvikling B (7)utenfor konkurranse

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (22)1.16.22
6Sivert PoppeH 15-16 (64)1.06.52+7.33
11Hilde PoppeD 45- (52)1.57.00+50.40
Håvard WedegeH 21- (56)brutt
Espen DanevadH 45- (61)brutt
Jenny DanevadD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Vilma DanevadD 9-10 (16)utenfor konkurranse

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunn Kari HygenD 70- (25)brutt

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (52)1.06.20
2Anna TaksdalD 13-14 (48)41.55+2.31
6Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (52)1.21.31+13.29
11Andreas Nybak UrdalH 15-16 (64)1.39.05+39.46
16Trond LamarkH 50- (101)1.20.03+19.04
18Ole Kristian TaksdalH 17-20 (63)1.54.38+49.13
Ingrid LamarkD 17-20 (40)brutt
Vibeke LamarkD 45- (52)brutt
Øyvind LamarkH 15-16 (64)brutt
Oddvar TaksdalH 50- (101)brutt

Gjerstad IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tone Fidje GrytingD 17-A kort (19)1.15.58+1.01
3Tallak Olav GrytingH 40- (18)1.27.16+2.59
Olav SmestadH 65- (51)brutt
Gudrun Fidje GrytingUtvikling N (10)utenfor konkurranse
Kristina Fidje GrytingUtvikling N (10)utenfor konkurranse

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Margrete JørandliD 65- (23)53.56

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunn Elin RudiD 45- A kort (19)1.12.22
1Kim André SveenH 35- (3)1.56.58
11Berthe TesloD 17-20 (40)2.06.40+54.17
Nikolai TesloH 11-12 (42)utenfor konkurranse

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard Wiig NystadH 15-16 (64)brutt

Hedrum OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elin BordøyD 17-B (39)1.10.16+11.39
2Magnar ReppesgårdH 80- (19)1.34.48+13.14
5Jan Ivar GundersenH 45- A kort (21)1.39.04+27.41
10Per Einar StrømH 55- (55)1.53.35+45.35
11Helge FossheimH 70- (66)1.21.48+23.53
15Martin NaufH 65- (51)1.43.50+51.51
17Ludvig JohnsenH 17-20 (63)1.40.02+34.37
22Espen JohnsenH 50- (101)1.30.43+29.44
Tone Sølie LysnesD 17-B (39)brutt
Tone Sølie LysnesD 50- (52)brutt
Jarle LysnesH 17-A kort (40)brutt
Roger LysnesH 50- (101)brutt
Hermine GrønnebergD 11-12 (48)utenfor konkurranse

Heming Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge BjaalandH 75- (34)1.01.07
2Elle M. MelbyeD 65- (23)1.07.17+13.21
3Anne ØstvoldD 13-14 (48)48.46+9.22
4Jøran KristensenH 45- (61)1.23.21+14.22
5Knut Erling ØenH 50- (101)1.08.24+7.25
6Maya Jones ArnesenD 17-20 (40)1.34.44+22.21
7Lukas Jones ArnesenH 13-14 (72)48.11+8.36
7Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (63)1.20.31+15.06
7Kimme ArnesenH 50- (101)1.10.03+9.04
7Tom SlungaardH 55- (55)1.27.19+19.19
10Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (48)57.50+18.26
13Paul Johan SlungaardH 15-16 (64)1.51.31+52.12
15Paula BerstadD 45- (52)2.01.35+55.15
15August Syrdal ØenH 17-20 (63)1.36.40+31.15
17Hannah Syrdal ØenD 15-16 (62)1.25.19+30.33
18Harald Eide-FredriksenH 50- (101)1.28.05+27.06
19Roger ØstvoldH 50- (101)1.28.30+27.31
20Einar ØstvoldH 13-14 (72)1.30.51+51.16
Signe Astrup ArnesenD 50- (52)brutt
Marianne ReuschD 50- (52)brutt
Fridtjof ReuschH 15-16 (64)brutt
Øystein MyrvoldH 45- (61)brutt
Lasse ArnesenH 50- (101)brutt
Knut G KarlsenH 70- (66)brutt
Silja BerstadD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Henni Hattestad KristensenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Astrid ReuschD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Caroline SlungaardD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Hanne Marthe ØstvoldDirekte A (47)utenfor konkurranse
Jørgen ReuschN-åpen (75)utenfor konkurranse
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Live ØstvoldUtvikling C (8)utenfor konkurranse

Hisøy OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Widar Taxth LølandH 70- (66)1.04.40+6.45
Erik Broers DamsgaardH 45- A kort (21)brutt
Inger Marie Broers DamsgaardDirekte B (31)utenfor konkurranse
Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (75)utenfor konkurranse
Julia Broers DamsgaardN-åpen (75)utenfor konkurranse
Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (16)utenfor konkurranse

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (48)brutt
Asbjørn BygglandH 40- (18)brutt
Olav MostaulH 80- (19)brutt

Idrettslaget Dyre Vaa

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Astrid Fugleneb AamandDirekte A (47)utenfor konkurranse
Nils Albert AamandDirekte A (47)utenfor konkurranse
Haakon Fugleneb AamandN-åpen (75)utenfor konkurranse
Randi Fugleneb AamandD 9-10 (16)utenfor konkurranse

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Bjørn Idar SætranH 50- (101)1.19.27+18.28
Per Olav NærestadH 50- (101)brutt

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Reine PettersonDirekte A (47)utenfor konkurranse

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikael TarandiH 65- (51)59.00+7.01

IK Grane Arendal Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oddny JørgensenD 60- (42)brutt
Stig AlvestadH 21- (56)brutt
Kristian VågsnesH 45- A kort (21)brutt
Finn Ole JørgensenH 70- (66)brutt
Frode SørensenDirekte A (47)utenfor konkurranse
Janne ThygesenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Edvard VågsnesUtvikling N (10)utenfor konkurranse

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eetu VierinenH 13-14 (72)brutt
Emil VierinenH 13-14 (72)brutt
Juha VierinenH 40- (18)brutt
Onni VierinenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Piko VierinenN-åpen (75)utenfor konkurranse

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørn GrindeH 65- (51)51.59
5Audrun UtskarpenD 45- (52)1.29.54+23.34
10Guttorm EggeH 50- (101)1.16.47+15.48

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Dan Egil LjådalH 45- A kort (21)1.29.37+18.14
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (72)brutt

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Audun KjøstvedtH 75- (34)brutt

IL Imås

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anne Karin StigemoD 70- (25)1.24.03+16.46
Gjertrud SandåkerD 65- (23)brutt
Kjell SandåkerH 65- (51)brutt
Kristen DalandH 70- (66)brutt
Øyvin SimonsenH 70- (66)brutt
Erling LauvrakDirekte B (31)utenfor konkurranse
Rolf MikkelsenDirekte B (31)utenfor konkurranse

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Christian Fredrik BorgH 15-16 (64)1.00.32+1.13
3Martin Christoffer BorgH 13-14 (72)44.28+4.53
6Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (72)47.17+7.42
32Erik BorgH 50- (101)1.58.37+57.38
Jonas HickenH 13-14 (72)brutt
Johan LundeDirekte A (47)utenfor konkurranse
Hege AndersenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Hilde SalvesenN-åpen (75)utenfor konkurranse

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Geir TrøanH 70- (66)1.04.31+6.36
9Celine YtternesD 17-20 (40)2.00.22+47.59
14John YtternesH 55- (55)2.10.06+1.02.06
Veronica Elena SvindsethD 17-B (39)brutt
Knut BjørkeloDirekte A (47)utenfor konkurranse
Trond MøretrøDirekte A (47)utenfor konkurranse
Kjersti AabyDirekte B (31)utenfor konkurranse
Jon MøretrøDirekte B (31)utenfor konkurranse
Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (7)utenfor konkurranse

Kongsberg OL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ann-Karin LestebergD 17-B (39)58.37
1Ola LestebergH 17-A kort (40)1.11.40
2Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (72)43.31+3.56
3Finn Åge ØsternH 80- (19)1.36.37+15.03
6Roger Andre VaneboH 55- (55)1.25.29+17.29
7Iselin HøivoldD 13-14 (48)55.05+15.41
7Elisabeth HetlevikD 55- (35)1.06.24+16.50
10Barbara Willkommen EikenD 50- (52)1.37.31+29.29
11Selma HøivoldD 15-16 (62)1.17.55+23.09
12Marianne OmdalD 50- (52)1.40.56+32.54
13Ingrid LestebergD 13-14 (48)1.17.24+38.00
17Borgar SkjelbredH 13-14 (72)1.11.37+32.02
17Øystein SkjelbredH 50- (101)1.22.11+21.12
Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (22)brutt
Kristin EgerD 45- (52)brutt
Anne Lene Tørdal  ZayanD 50- (52)brutt
Unn Hilde HeggedalD 55- (35)brutt
Jørgen Teigen SøgårdH 17-A kort (40)brutt
Petter ReinemoH 21- (56)brutt
Simen Teigen SøgårdH 21- (56)brutt
Terje Ulla EikenH 50- (101)brutt
Erik HøivoldH 55- (55)brutt
Svein-Erik SøgårdH 55- (55)brutt
Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (34)brutt
Marte EgerD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Pål Martin EidDirekte A (47)utenfor konkurranse
Mette MaudalDirekte C (26)utenfor konkurranse
Magnus LestebergN-åpen (75)utenfor konkurranse
Maia Maudal PettersenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Jakob Bredland EidH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Mathias Bredland EidH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Eirik LestebergH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Eline Maudal PettersenUtvikling N (10)utenfor konkurranse

Konnerud IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geir Holm GundersenH 60- (41)1.09.19+9.58
5Tove HeimdalD 50- (52)1.21.28+13.26
8Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (48)55.25+16.01
Kirsten GjermstadD 17-B (39)brutt
Veslemøy SolbergD 55- (35)brutt
Sven OhrvikH 55- (55)brutt
Henning GaarderH 70- (66)brutt
Steinar RuudH 80- (19)brutt
Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (42)utenfor konkurranse

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gro BørteD 45- A kort (19)1.18.19+5.57
2Thorbjørn VærpH 45- A kort (21)1.13.42+2.19
4Trygve Børte NomelandH 15-16 (64)1.04.59+5.40
6Siri Thortveit MyhreD 45- (52)1.33.23+27.03
7Per LarsenH 60- (41)1.33.20+33.59
11John RundeH 21- (56)1.46.06+35.28
23Roar MyhreH 50- (101)1.36.22+35.23
Silje BøenD 17-A kort (19)brutt
Grete HitreskogD 17-C (15)brutt
Linn Carina DalandD 40- (22)brutt
Christian BøenH 21- (56)brutt

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ragnar HillestadH 70- (66)1.07.41+9.46
Kristin Melby JacobsenD 15-16 (62)brutt
Linn Hege RosoD 17-A kort (19)brutt
Thorunn Aamodt OvesenD 75- (6)brutt

Larvik OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elin BjervaD 40- (22)1.34.53+18.31
4Heidi EriksenD 17-B (39)1.22.34+23.57
6Gerd LangsethD 70- (25)1.37.10+29.53
6Per Olav GulbrandsenH 50- (101)1.09.34+8.35
11Iril RingheimD 13-14 (48)1.06.23+26.59
12Kåre ThorbjørnsenH 70- (66)1.25.55+28.00
Agathe BrathagenD 13-14 (48)brutt
Maren Sofie FremstadD 13-14 (48)brutt
Celine Vik OlsenD 17-A kort (19)brutt
Ida Sofie HjortlandD 17-20 (40)brutt
Anne Berg GjølbergD 35- (11)brutt
Turid Zagar NesD 40- (22)brutt
Ingrid UndstadD 45- (52)brutt
Kari BergD 65- (23)brutt
Iver RingheimH 17-20 (63)brutt
Jørn SundbyH 40- (18)brutt
Asgeir FremstadH 45- (61)brutt
Tom KristensenH 45- (61)brutt
Inge RingheimH 55- (55)brutt
Rolf GjølbergH 70- (66)brutt
Per Øystein AndersenH 75- (34)brutt
Tor Eivind EdvardsenH 75- (34)brutt
Ingvild RingheimD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Lars FremstadDirekte A (47)utenfor konkurranse
Jostein EriksenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Lovise FremstadDirekte C (26)utenfor konkurranse
Christopher David EriksenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ana Zagar NesN-åpen (75)utenfor konkurranse
Mathias SundbyN-åpen (75)utenfor konkurranse

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marianne SpanliD 60- (42)brutt

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Stian LillegårdH 17-C (14)1.03.47+16.45
8Didrik BredesenH 17-A kort (40)1.37.43+26.03
Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (40)brutt
David GottfridssonH 21- (56)brutt
Brynjar FredheimDirekte A (47)utenfor konkurranse
Hanne FredheimDirekte B (31)utenfor konkurranse

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Lars Peder VaajeH 55- (55)1.34.34+26.34

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kjell Audun SundsdalH 70- (66)1.02.00+4.05

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Roar ByeH 55- (55)1.22.59+14.59

Måren OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (12)1.25.35
2Kjersti Holt HanssenD 50- (52)1.12.05+4.03
2Tove StrandD 55- (35)53.23+3.49
4Morten KarlsenH 60- (41)1.15.40+16.19
8Grete BerntsenD 60- (42)1.30.54+34.38
11Stein TurtumøygardH 65- (51)1.11.43+19.44
Gro Hege LudvigsenD 55- (35)brutt
Morten DueH 60- (41)brutt

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ole Grini JohansenH 17-A kort (40)brutt

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
John Thomas PetersenH 70- (66)brutt
Hans TrøanDirekte A (47)utenfor konkurranse
Monica Renate TrøanDirekte B (31)utenfor konkurranse
Simen TrøanN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ole Jakob TrøanH 9-10 (17)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Adrian T. TørnqvistN-åpen (75)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Johanne LigaardDirekte A (47)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Julia PlaianDirekte A (47)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jarand Berg HjukseDirekte B (31)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Amanda MidtunDirekte C (26)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erik Houge MathisenDirekte C (26)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hanne HaugrudDirekte C (26)utenfor konkurranse

Notodden OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Synne SandvenD 13-14 (48)39.24
2Rune Kristian MorkH 17-A kort (40)1.17.21+5.41
3Randi MorkD 17-A kort (19)1.19.58+5.01
3Kristin SandvenD 50- (52)1.17.34+9.32
8Rune EngehultH 50- (101)1.10.26+9.27
9Emma EngehultD 15-16 (62)1.15.05+20.19
9Hugo A. ChristensenH 65- (51)1.06.39+14.40
12Ingeborg HovdejordD 15-16 (62)1.19.14+24.28
12Sveinung RekaaH 65- (51)1.12.30+20.31
17Robert FredriksenH 21- (56)2.24.21+1.13.43
Mina Borgejordet SimonesD 15-16 (62)brutt
Mia EngehultD 17-B (39)brutt
Elin SlokvikD 17-B (39)brutt
Tonje Granne KvaleD 21- (14)brutt
Heidi SchatvetD 55- (35)brutt
Dan Huva KristensenH 17-A kort (40)brutt
Harald KvisliH 17-A kort (40)brutt
Vebjørn KvisliH 17-A kort (40)brutt
John Lars HovdejordH 17-B (16)brutt
Snorre SlokvikH 17-B (16)brutt
Åsmund SlokvikH 17-20 (63)brutt
Petter LøeH 55- (55)brutt
Cathrine SognD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Rasmus EngehultH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Jørn MyrlandDirekte A (47)utenfor konkurranse
Mika Johan KristensenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Eira MorkN-åpen (75)utenfor konkurranse
Kristian MorkH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Maja KristensenUtvikling N (10)utenfor konkurranse

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (40)1.18.18+5.55
3Tonje VassendD 21- (14)1.20.20+6.15
4Anne EikenD 21- (14)1.24.33+10.28
4Ulrik Astrup ArnesenH 21- (56)1.18.27+7.49
5Tobias KristensenH 21- (56)1.22.51+12.13
Ronja BjörklundD 21- (14)brutt
Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-20 (63)brutt
Olai Stensland LillevoldH 21- (56)brutt

Nydalens SK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (63)1.05.25
1Anders VisterH 21- (56)1.10.38
2Anne Johanne Lind NørbechD 21- (14)1.17.47+3.42
7Asgeir MjøsundH 21- (56)1.23.47+13.09
8Marie SaugestadD 15-16 (62)1.14.52+20.06
8Øyvind EngerH 21- (56)1.27.05+16.27
13Linus MjøsundH 13-14 (72)54.20+14.45
Mari AarsethD 13-14 (48)brutt
Elise HafskjoldD 45- (52)brutt
Katja MjøsundD 45- (52)brutt
Eskil HafskjoldH 13-14 (72)brutt
Runar HafskjoldH 45- (61)brutt
Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Sondre HafskjoldH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Lars Ivar AarsethDirekte A (47)utenfor konkurranse
Lars HalvorsenDirekte A (47)utenfor konkurranse
Espen LunøeDirekte A (47)utenfor konkurranse
Fredrik SaugestadDirekte A (47)utenfor konkurranse
Anne Kathrine AkselsenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Mia HelenaDirekte C (26)utenfor konkurranse
Merete SaugestadDirekte C (26)utenfor konkurranse
Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Amund SaugestadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Rasmus MjøsundH 9-10 (17)utenfor konkurranse

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (51)1.03.57+11.58
9Hallvard KorenH 45- (61)1.31.26+22.27
Anders Rostveit ElmiH 9-10 (17)utenfor konkurranse

OK Skeidi

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ketil OplandH 17-C (14)47.02
1Jarle EriksenH 45- A kort (21)1.11.23
1Helge GisholtH 50- (101)1.00.59
1Arve GlittumH 60- (41)59.21
2Hanne HerumD 60- (42)1.04.50+8.34
2Carl Ove BergH 75- (34)1.06.16+5.09
3Heidi HerumD 40- (22)1.57.58+41.36
4Dag KristensenH 65- (51)1.00.29+8.30
5Ole FlaattenH 17-A kort (40)1.27.54+16.14
5Erling GrammeltvedtH 21- (56)1.22.51+12.13
8Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (39)1.38.24+39.47
9Kristil KristensenD 60- (42)1.34.10+37.54
14Øyvind FlaattenH 50- (101)1.18.18+17.19
Gro Elisabeth HerumD 17-N (1)brutt
Gro PedersenD 55- (35)brutt
Tonny LindquistD 60- (42)brutt
Tirill Liby SeipD 80- (12)brutt
Åsmund HasaasH 17-A kort (40)brutt
Øivind PedersenH 17-C (14)brutt
Åsmund HasaasH 21- (56)brutt
Morten AndresenH 55- (55)brutt
Inge GlittumH 60- (41)brutt
Tron SolbergH 60- (41)brutt
Blu William OplandH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Lars Rune LieDirekte A (47)utenfor konkurranse
Ellen HasaasDirekte C (26)utenfor konkurranse

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Einar JørundlandH 85- (8)1.48.56
2Gudveig JørundlandD 80- (12)1.37.50+12.15
13Magne MoyH 70- (66)1.27.03+29.08

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hilde Solli KvikstadD 17-C (15)1.22.14
1Onno VerberneH 55- (55)1.08.00
4Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (14)1.53.09+1.06.07
5Vanja StaffD 55- (35)1.04.32+14.58
7Ingrid RavnanD 50- (52)1.23.45+15.43
Erlend SlokvikH 55- (55)brutt
Svein SolerødH 80- (19)brutt
Ole Solli KvikstadH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Pål Solli KvikstadN-åpen (75)utenfor konkurranse

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jan BøhleH 65- (51)brutt
Dag Rønning JensenH 70- (66)brutt

OL Tønsberg og omegn

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mathea GløersenD 15-16 (62)59.29+4.43
3Per Jarle EikelandH 17-B (16)57.05+4.12
5Oliver ØstbyH 17-20 (63)1.18.28+13.03
6Else StordalD 65- (23)1.48.20+54.24
7Julie EikelandD 17-20 (40)1.50.07+37.44
10Jakob HjelsethH 17-20 (63)1.22.30+17.05
10Hans StordalH 70- (66)1.16.43+18.48
11Sindre MathisenH 13-14 (72)50.36+11.01
14Vetle MathisenH 17-20 (63)1.34.41+29.16
15Maria GrovanD 15-16 (62)1.23.17+28.31
18Lerke HjelsethD 15-16 (62)1.35.24+40.38
20Roar MathisenH 50- (101)1.28.42+27.43
Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (62)brutt
Tonje RasmussenD 35- (11)brutt
Turid ØdegårdD 60- (42)brutt
Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (72)brutt
Johnny MathisenH 17-B (16)brutt
Morten Krona HaflanH 17-20 (63)brutt
David HanssonH 40- (18)brutt
Odd Harald NilsenH 60- (41)brutt
Stein ØdegårdH 60- (41)brutt
Eigil KongsfjellH 80- (19)brutt
Wilma EvensenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Wilmer HanssonH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Henrik MathisenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Lene LoftesnesDirekte A (47)utenfor konkurranse
Børre GrovanDirekte B (31)utenfor konkurranse
Eveline Sulutvedt FadumN-åpen (75)utenfor konkurranse
Eline HanssonN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ada Josefine KnoopN-åpen (75)utenfor konkurranse
Marlene KnoopN-åpen (75)utenfor konkurranse
Silje Loftesnes KaupangD 9-10 (16)utenfor konkurranse

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ruth WüestD 60- (42)brutt
Willi StreuliH 70- (66)brutt

OLG Stäfa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Urs MärkH 45- (61)1.31.11+22.12

Oppsal Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tina KallesonD 17-20 (40)1.12.23
3Sigve VågsnesH 21- (56)1.17.12+6.34
6Mari KallesonD 13-14 (48)54.56+15.32
9Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (48)56.17+16.53
10Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (40)1.47.38+35.58
11Helge Grenager SolheimH 45- (61)1.37.27+28.28
Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (48)brutt
Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (40)brutt
Mila ZaharinovaD 40- (22)brutt
Elin KallesonD 45- A kort (19)brutt
Ola Marius PedersenH 21- (56)brutt
Vidar GjelstadH 45- (61)brutt
Audun HvenekildeH 45- (61)brutt
Tuva Berger GjelstadD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Synne Nordby HvenekildeD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Eivind VågsnesH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Ola Marius PedersenDirekte A (47)utenfor konkurranse
Sissel Nordby HvenekildeDirekte B (31)utenfor konkurranse
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Martina VågsnesN-åpen (75)utenfor konkurranse

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dagfinn FøllesdalH 85- (8)2.08.52+19.56
6Are EriksenH 65- (51)1.02.56+10.57

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tony HalsallH 17-B (16)1.15.05+22.12

Porsgrunn OL

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Une HoltermannD 15-16 (62)54.46
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)1.21.23
1Tobias MathisenH 15-16 (64)59.19
2Magnus Aarhus KinnH 40- (18)1.25.48+1.31
3Elise AusenD 17-20 (40)1.21.43+9.20
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)1.27.15+12.18
4Henrik WennerstrandH 40- (18)1.36.48+12.31
4Atle RemmeH 70- (66)1.03.55+6.00
5Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)1.16.24+20.08
5Lars Ole ThunoldH 40- (18)2.02.14+37.57
6Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)1.07.12+12.26
6Eli Marie WiigD 55- (35)1.04.57+15.23
6Kjell MeenH 75- (34)1.11.36+10.29
8Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)1.25.26+17.24
9Thomas BrodinH 17-A kort (40)1.40.29+28.49
10Siv WiersdalenD 45- (52)1.53.41+47.21
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)1.17.24+18.05
13Bjørn LieH 45- (61)1.50.45+41.46
16Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)1.39.28+34.03
17Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)2.00.43+1.01.24
Julie KristensenD 13-14 (48)brutt
Emilie BertelsenD 17-B (39)brutt
Hanne VassendD 17-20 (40)brutt
Anniken AusenD 50- (52)brutt
Turid BertelsenD 50- (52)brutt
Brit HougeD 60- (42)brutt
Inger Marie JohanssonD 65- (23)brutt
Ellen MathisenD 85- (2)brutt
Martin AusenH 15-16 (64)brutt
Magnus BrodinH 15-16 (64)brutt
Halvard KornmoH 17-20 (63)brutt
Hans-Petter EikedalenH 21- (56)brutt
Jostein MehammerH 50- (101)brutt
Jon SkriubakkenH 50- (101)brutt
Dagfinn TorpeH 65- (51)brutt
Jiri UrvalekH 70- (66)brutt
Sigrid BruemD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Sondre KornmoH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Jakob KristensenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Jan GatevoldDirekte A (47)utenfor konkurranse
Emilie BertelsenDirekte B (31)utenfor konkurranse
Alexandra WennerstrandDirekte B (31)utenfor konkurranse
Runa FinsrudDirekte C (26)utenfor konkurranse
Mona HolteDirekte C (26)utenfor konkurranse
Bjørn KnutsenDirekte C (26)utenfor konkurranse
Dea EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Solan EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Torben EikedalenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Anne Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)utenfor konkurranse
Jørn LangerudN-åpen (75)utenfor konkurranse
Theodor W. RasmussenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Victoria SkudalN-åpen (75)utenfor konkurranse
Arvid WennerstrandN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vidar WennerstrandN-åpen (75)utenfor konkurranse

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gaute FosstveitH 17-20 (63)brutt
Brage FosstveitUtvikling B (7)utenfor konkurranse

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge RevhaugH 70- (66)57.55
4Trine OpsethD 45- (52)1.28.42+22.22
12Per Erik OpsethH 45- (61)1.43.01+34.02
Oda OpsethD 11-12 (48)utenfor konkurranse

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Petter GullikstadH 60- (41)brutt

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ida SyversenD 50- (52)1.50.04+42.02
Kristin GottfridssonD 17-C (15)brutt
Øyvind Roger HansenH 60- (41)brutt
Marius StrandseterDirekte B (31)utenfor konkurranse
Marianne StrandseterDirekte C (26)utenfor konkurranse

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Øivind FadumH 65- (51)57.01+5.02

Sandefjord OK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gabriel GjoneH 13-14 (72)39.35
1Oddvar GjelstadH 80- (19)1.21.34
3Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (21)1.23.39+12.16
3Trond GjelstadH 50- (101)1.03.41+2.42
4Anne Berit BredholtD 50- (52)1.17.44+9.42
4Tiri RebårdD 55- (35)59.15+9.41
6Anne Lise AndreassenD 60- (42)1.19.48+23.32
7Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (62)1.11.59+17.13
8Benjamin GjoneH 15-16 (64)1.11.21+12.02
10Jo Børre EikåsH 45- (61)1.33.06+24.07
12Brage EikåsH 13-14 (72)51.02+11.27
12Cornelius BjørkH 17-20 (63)1.24.49+19.24
26Knut GjoneH 50- (101)1.53.12+52.13
Ingeborg EikåsD 13-14 (48)brutt
Lise StrømD 15-16 (62)brutt
Åsne Gjelstad RebårdD 17-C (15)brutt
Ellen Strøm JuliussenD 35- (11)brutt
Mariann Øren ArvesenD 45- (52)brutt
Wenche EikåsD 45- (52)brutt
Tone StoklandD 55- (35)brutt
Astrid GjelstadD 70- (25)brutt
Jonas EikåsH 17-20 (63)brutt
Sturle FurlandH 45- (61)brutt
Roar LøkenH 70- (66)brutt
Frank EliassenH 75- (34)brutt
Daniella GjoneD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Theo Solberg FredheimH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Sindre FurlandH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Marcus WindvikH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Anette ArentzDirekte A (47)utenfor konkurranse
Mai Britt BjørkDirekte A (47)utenfor konkurranse
Erik JuliussenDirekte A (47)utenfor konkurranse
Sigrun GjoneDirekte B (31)utenfor konkurranse
Anders WindvikDirekte B (31)utenfor konkurranse
Kristin Solberg FredheimDirekte C (26)utenfor konkurranse
Wenche StrømDirekte C (26)utenfor konkurranse
Elisabeth WindvikDirekte C (26)utenfor konkurranse
Balder Solberg FredheimN-åpen (75)utenfor konkurranse
Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Anna Strøm JuliussenD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Linn StrømUtvikling C (8)utenfor konkurranse
Marcus WindvikUtvikling C (8)utenfor konkurranse

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Njål F. VadlaH 55- (55)brutt

Sauda Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Herman Bakkane FolgerøH 15-16 (64)brutt
Lars FolgerøH 40- (18)brutt
Liv Jorunn Bakkane FolgerøN-åpen (75)utenfor konkurranse
Oliver Bakkane FolgerøN-åpen (75)utenfor konkurranse

Sjövalla FK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per-Arne WahlgrenH 55- (55)1.12.33+4.33
Kristina PettersonDirekte A (47)utenfor konkurranse
Christina PetterssonDirekte B (31)utenfor konkurranse
Karin WahlgrenDirekte B (31)utenfor konkurranse

Skien OK

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Grete S B HoviD 60- (42)56.16
1Frode NysæterH 45- (61)1.08.59
3Trude NysæterD 17-B (39)1.15.11+16.34
3Olaug F. JohansenD 80- (12)1.45.32+19.57
4Rita RaastadD 45- A kort (19)1.33.40+21.18
5Vilde Aakre LeistadD 13-14 (48)51.17+11.53
5Gaute NysæterH 13-14 (72)46.00+6.25
8Espen RaastadH 55- (55)1.31.19+23.19
9Gyri MyhreD 45- (52)1.47.03+40.43
12Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (48)1.08.50+29.26
13Skjalg NysæterH 17-20 (63)1.26.42+21.17
Hilde Ekeberg FliidD 17-C (15)brutt
Ingrid Ulveseter LodeD 17-C (15)brutt
Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (1)brutt
Anna Lovisa FuruheimD 35- (11)brutt
Gry AakreD 40- (22)brutt
Turid VongravenD 55- (35)brutt
Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (72)brutt
Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (72)brutt
Thomas MyhreH 13-14 (72)brutt
Brede Ekeberg FliidH 17-B (16)brutt
Lars Øyvind LodeH 17-B (16)brutt
Herman Aarstrand KirsteH 21- (56)brutt
Gisle NysæterH 45- (61)brutt
Øyvind HyllesethH 50- (101)brutt
Bjørn Richard KirsteH 50- (101)brutt
Harald OmlandH 55- (55)brutt
Eilef LandsverkH 65- (51)brutt
June HestadD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Mie SkifjellD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Emilie Venheim KnutsenD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Tobias LodeH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Bjørn Richard KirsteDirekte A (47)utenfor konkurranse
Ådne SkifjellDirekte A (47)utenfor konkurranse
Inger Lene FlatinDirekte B (31)utenfor konkurranse
Geir HestadDirekte B (31)utenfor konkurranse
Hanna NysæterDirekte B (31)utenfor konkurranse
Eli SæterdalDirekte B (31)utenfor konkurranse
Hilde Aamand BjørbækkDirekte C (26)utenfor konkurranse
Jorunn Brun SagaDirekte C (26)utenfor konkurranse
Randi Kristine SchneiderDirekte C (26)utenfor konkurranse
Vigdis SolliDirekte C (26)utenfor konkurranse
Hege B. ØksenholtDirekte C (26)utenfor konkurranse
Leah FuruheimN-åpen (75)utenfor konkurranse
Erik Ulveseter LodeN-åpen (75)utenfor konkurranse
Maja SolerødUtvikling N (10)utenfor konkurranse

Spillum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Ole Jørgen MjøsundH 75- (34)1.11.23+10.16

Stavanger Orienteringsklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (62)57.59+3.13
2Kjell GjersdalH 85- (8)1.53.31+4.35
4Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (40)1.22.02+9.39
6Johan Christie ØrkeH 17-20 (63)1.19.20+13.55
7Jone SæbbøH 45- (61)1.30.55+21.56
8Wenche Margrethe SæbbøD 45- (52)1.43.39+37.19
24Pål BårdsenH 50- (101)1.37.27+36.28
Nils John VestølH 50- (101)brutt
Bjørn AlsakerH 65- (51)brutt
Øyvind EgeskogH 70- (66)brutt
Peter SæbbøH 11-12 (42)utenfor konkurranse

Stokke IL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Margareta BrynhildsenD 70- (25)1.20.30+13.13
2Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (16)54.25+1.32
2Runar KittilsenH 70- (66)58.17+0.22
4Randi HansenD 65- (23)1.29.02+35.06
5Inger NergaardD 65- (23)1.47.02+53.06
6Ragnar Niemi BergH 65- (51)1.02.58+10.59
11Astrid BrevikD 50- (52)1.40.07+32.05
14Hallgeir BrevikH 15-16 (64)1.52.01+52.42
19Niclas GunnerødH 13-14 (72)1.24.59+45.24
Kristine Sparre KnudsenD 17-B (39)brutt
Marit RöhrsD 17-C (15)brutt
Anikken Gjein DybvikD 45- A kort (19)brutt
Martin DybvikH 13-14 (72)brutt
Kenneth DybvikH 45- A kort (21)brutt
Jon Harald BøvreH 55- (55)brutt
Lars Martin GjeinH 75- (34)brutt
Arne KristensenH 75- (34)brutt
Jens G. DybvikH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Magnus SigurdssonH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Sturla SigurdssonN-åpen (75)utenfor konkurranse
Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Alexander DybvikH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Joel RöhrsH 9-10 (17)utenfor konkurranse
Maike RöhrsUtvikling C (8)utenfor konkurranse

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kenneth WesterheimH 45- (61)1.09.47+0.48

Sturla, IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (34)1.09.01+7.54
4Mathias Skourup RognebakkeH 17-20 (63)1.18.03+12.38
5Mina Akiko JohnsenD 15-16 (62)1.05.28+10.42
8Henrik KaiserH 13-14 (72)48.27+8.52
9Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (72)49.25+9.50
9Johan Kristian UndelandH 17-20 (63)1.22.22+16.57
12Martin KaiserH 15-16 (64)1.49.23+50.04
14Merete UndelandD 50- (52)1.53.59+45.57
18Jens WoldH 13-14 (72)1.13.28+33.53
30Karl Anton UndelandH 50- (101)1.56.28+55.29
Olav MelheimH 15-16 (64)brutt
Ivar Louis BergH 80- (19)brutt
Julie WoldD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Thomas KaiserDirekte A (47)utenfor konkurranse
Espen MelheimDirekte A (47)utenfor konkurranse
Ellen Horn-JohnsenDirekte B (31)utenfor konkurranse
Kristian KaiserH 9-10 (17)utenfor konkurranse

Søgne og Songdalen OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christina WhiteD 50- (52)1.08.02
2Reidar HeivollH 60- (41)1.09.09+9.48
3Signe HeivollD 70- (25)1.22.38+15.21
5Else-Margrethe BredlandD 70- (25)1.33.03+25.46
6May Lene SlettebøeD 17-B (39)1.32.11+33.34
6Tore BerntsenH 70- (66)1.04.40+6.45
21Aksel SlettebøeH 50- (101)1.29.18+28.19
Astrid WhiteD 15-16 (62)brutt
Lene Næss BirkelandD 17-B (39)brutt
Steinar SundeH 17-B (16)brutt
Svein SundeH 40- (18)brutt
Roy BirkelandH 55- (55)brutt
Floke BredlandH 70- (66)brutt
Selma WhiteD 11-12 (48)utenfor konkurranse
Jesse WhiteDirekte A (47)utenfor konkurranse

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Jørn TorgersenH 70- (66)1.10.09+12.14
May-lill DammD 17-B (39)brutt
Kjetil DammH 50- (101)brutt
Kjell Einar AadnevikH 70- (66)brutt

Tyrving IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vegard Brun SagaH 21- (56)1.15.49+5.11
6Kjetil MolundH 45- (61)1.28.47+19.48
Hasse BergstrømH 70- (66)brutt
Kjell StenstadvoldH 75- (34)brutt
Magnus MolundH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Elias MolundN-åpen (75)utenfor konkurranse
Andreas TeigenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Halvor TeigenN-åpen (75)utenfor konkurranse

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Even LindaasH 17-20 (63)1.14.07+8.42

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingunn MartinsenD 21- (14)brutt

Vegårshei IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anette Fidje BerganD 17-A kort (19)1.14.57
2Anders VestølH 17-20 (63)1.11.52+6.27
4Arild FlatenH 17-A kort (40)1.24.30+12.50
6Jørn BerganH 17-A kort (40)1.32.12+20.32
7Jakob HageliaH 17-A kort (40)1.32.27+20.47
9Emma Smeland NygårdseterD 50- (52)1.36.40+28.38
9Sten Åge NygårdseterH 50- (101)1.10.53+9.54
11Geir BråtenH 50- (101)1.16.48+15.49
12Ole Petter VestølH 50- (101)1.16.49+15.50
Gerd Karin VestølD 45- A kort (19)brutt
Arnhild U. BråtenD 50- (52)brutt
Olav VestølH 21- (56)brutt
Jørgen FlatenH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Oskar HageliaH 11-12 (42)utenfor konkurranse
Elise FlatenN-åpen (75)utenfor konkurranse
Eline BerganD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Signe HageliaD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Olav BerganUtvikling N (10)utenfor konkurranse
Tomine FlatenUtvikling C (8)utenfor konkurranse
Ida Smeland NygårdseterUtvikling C (8)utenfor konkurranse

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Ketil BergeH 60- (41)1.18.20+18.59
10Lena HammerD 60- (42)1.35.59+39.43

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Trude BråtenD 60- (42)1.30.12+33.56
10Gunnar BråtenH 60- (41)1.52.27+53.06

Østmarka OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3June HerredsvelaD 45- A kort (19)1.32.18+19.56
3Linda HanssenD 55- (35)54.51+5.17
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (19)1.51.49+36.52
5Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (40)1.29.33+17.10
6Bjørn ChristensenH 60- (41)1.24.12+24.51
8Alexandra LinløkkenD 17-20 (40)1.57.23+45.00
13Sigrid NermoenD 15-16 (62)1.19.15+24.29
15Mathias LinløkkenH 13-14 (72)1.01.24+21.49
Ingrid NermoenD 55- (35)brutt
Per Kåre HerredsvelaH 70- (66)brutt
Hans Olav HygenDirekte A (47)utenfor konkurranse
Glenn MüllerDirekte A (47)utenfor konkurranse

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jan-Einar ØvremoH 55- (55)1.12.40+4.40

Ås-NMBU Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Håkon DanevadH 50- (101)1.02.29+1.30
7Anne NilsenD 45- (52)1.35.54+29.34
Ingunn ScheiD 50- (52)brutt
Odin Schei DanevadN-åpen (75)utenfor konkurranse
Lea HaugD 9-10 (16)utenfor konkurranse
Synne Schei DanevadUtvikling C (8)utenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor