Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Direkte A

4 950 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Lars Ivar AarsethNydalens SKutenfor konkurranse
Anette ArentzSandefjord OKutenfor konkurranse
Kristin BergFossum IFutenfor konkurranse
Espen BirkenesBirkenes ILutenfor konkurranse
Mai Britt BjørkSandefjord OKutenfor konkurranse
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Simen BordalFossum IFutenfor konkurranse
Pål Martin EidKongsberg OLutenfor konkurranse
Brynjar FredheimLillomarka OLutenfor konkurranse
Lars FremstadLarvik OKutenfor konkurranse
Jan GatevoldPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Øyvind GylverAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Lars HalvorsenNydalens SKutenfor konkurranse
Hans Olav HygenØstmarka OKutenfor konkurranse
Fredrik HøyerFossum IFutenfor konkurranse
Erik JuliussenSandefjord OKutenfor konkurranse
Thomas KaiserSturla, IFutenfor konkurranse
Bjørn Richard KirsteSkien OKutenfor konkurranse
Lars Rune LieOK Skeidiutenfor konkurranse
Johanne LigaardNOTEAMutenfor konkurranse
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Johan LundeIL Kollutenfor konkurranse
Espen LunøeNydalens SKutenfor konkurranse
Espen MelheimSturla, IFutenfor konkurranse
Glenn MüllerØstmarka OKutenfor konkurranse
Jørn MyrlandNotodden OLutenfor konkurranse
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Ola Marius PedersenOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Kristina PettersonSjövalla FKutenfor konkurranse
Reine PettersonIFK Göteborgutenfor konkurranse
Anton PlaianAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Julia PlaianNOTEAMutenfor konkurranse
Fredrik SaugestadNydalens SKutenfor konkurranse
Ådne SkifjellSkien OKutenfor konkurranse
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse
Hans TrøanNittedal OLutenfor konkurranse
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKutenfor konkurranse
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor