Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 980 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILutenfor konkurranse
Marte Aakre-LarsenAndebu ILutenfor konkurranse
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLutenfor konkurranse
Silje Nilsen BergFossum IFutenfor konkurranse
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKutenfor konkurranse
Julia Broers DamsgaardHisøy OKutenfor konkurranse
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Dea EikedalenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Solan EikedalenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Torben EikedalenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Christopher David EriksenLarvik OKutenfor konkurranse
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Elise FlatenVegårshei ILutenfor konkurranse
Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Balder Solberg FredheimSandefjord OKutenfor konkurranse
Leah FuruheimSkien OKutenfor konkurranse
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Marie HjelmstadBækkelagets SKutenfor konkurranse
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKutenfor konkurranse
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKutenfor konkurranse
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Mika Johan KristensenNotodden OLutenfor konkurranse
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollutenfor konkurranse
Jørn LangerudPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Magnus LestebergKongsberg OLutenfor konkurranse
Erik Ulveseter LodeSkien OKutenfor konkurranse
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKutenfor konkurranse
Elias MolundTyrving ILutenfor konkurranse
Eira MorkNotodden OLutenfor konkurranse
Ana Zagar NesLarvik OKutenfor konkurranse
Simen NygårdBirkenes ILutenfor konkurranse
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Maia Maudal PettersenKongsberg OLutenfor konkurranse
Theodor W. RasmussenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Jørgen ReuschHeming Orienteringutenfor konkurranse
Hilde SalvesenIL Kollutenfor konkurranse
Amund SaugestadNydalens SKutenfor konkurranse
Sturla SigurdssonStokke ILutenfor konkurranse
Victoria SkudalPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Mathias SundbyLarvik OKutenfor konkurranse
Andreas TeigenTyrving ILutenfor konkurranse
Halvor TeigenTyrving ILutenfor konkurranse
Simen TrøanNittedal OLutenfor konkurranse
Adrian T. TørnqvistNOTEAMutenfor konkurranse
Piko VierinenIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Martina VågsnesOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLutenfor konkurranse

D 9-10

1 980 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Eline BerganVegårshei ILutenfor konkurranse
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKutenfor konkurranse
Vilma DanevadFredrikstad SKutenfor konkurranse
Signe HageliaVegårshei ILutenfor konkurranse
Lea HaugÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Vilde HøyerFossum IFutenfor konkurranse
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKutenfor konkurranse
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Vigdis SigurdsdottirStokke ILutenfor konkurranse

D 11-12

2 490 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKutenfor konkurranse
Abelone Josefine AxelsonEiker OLutenfor konkurranse
Silja BerstadHeming Orienteringutenfor konkurranse
Sigrid BruemPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Jenny DanevadFredrikstad SKutenfor konkurranse
Marte EgerKongsberg OLutenfor konkurranse
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Daniella GjoneSandefjord OKutenfor konkurranse
Hermine GrønnebergHedrum OLutenfor konkurranse
June HestadSkien OKutenfor konkurranse
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKutenfor konkurranse
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Henni Hattestad KristensenHeming Orienteringutenfor konkurranse
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Oda OpsethRingerike OLutenfor konkurranse
Astrid ReuschHeming Orienteringutenfor konkurranse
Ingvild RingheimLarvik OKutenfor konkurranse
Mie SkifjellSkien OKutenfor konkurranse
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Silje Andresen SkotteFossum IFutenfor konkurranse
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLutenfor konkurranse
Caroline SlungaardHeming Orienteringutenfor konkurranse
Cathrine SognNotodden OLutenfor konkurranse
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Emilie Venheim KnutsenSkien OKutenfor konkurranse
Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKutenfor konkurranse
Julie WoldSturla, IFutenfor konkurranse

D 13-14

3 170 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL39.24
2Anna TaksdalGanddal IL41.55+2.31
3Anne ØstvoldHeming Orientering48.46+9.22
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb49.59+10.35
5Vilde Aakre LeistadSkien OK51.17+11.53
6Mari KallesonOppsal Orientering54.56+15.32
7Iselin HøivoldKongsberg OL55.05+15.41
8Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL55.25+16.01
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering56.17+16.53
10Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering57.50+18.26
11Iril RingheimLarvik OK1.06.23+26.59
12Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.08.50+29.26
13Ingrid LestebergKongsberg OL1.17.24+38.00
Mari AarsethNydalens SKbrutt
Agathe BrathagenLarvik OKbrutt
Ingeborg EikåsSandefjord OKbrutt
Maren Sofie FremstadLarvik OKbrutt
Nora Christine HansenAsker Skiklubbbrutt
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Julie KristensenPorsgrunn OLbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt

D 15-16

4 340 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL54.46
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb57.59+3.13
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn59.29+4.43
4Johanne Rognerud BøeFossum IF1.05.21+10.35
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF1.05.28+10.42
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.07.12+12.26
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.11.59+17.13
8Marie SaugestadNydalens SK1.14.52+20.06
9Emma EngehultNotodden OL1.15.05+20.19
10Ingrid MobråthenBotne SK1.16.54+22.08
11Selma HøivoldKongsberg OL1.17.55+23.09
12Ingeborg HovdejordNotodden OL1.19.14+24.28
13Sigrid NermoenØstmarka OK1.19.15+24.29
14Kathinka Zahl HagenFossum IF1.22.29+27.43
15Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.23.17+28.31
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.24.06+29.20
17Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.25.19+30.33
18Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.35.24+40.38
21Amanda AxelsonEiker OL2.02.37+1.07.51
Mina Borgejordet SimonesNotodden OLbrutt
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt
Kristin Melby JacobsenLardal OLbrutt
Lise StrømSandefjord OKbrutt
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKbrutt

D 17-A kort

4 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anette Fidje BerganVegårshei IL1.14.57
2Tone Fidje GrytingGjerstad IL1.15.58+1.01
3Randi MorkNotodden OL1.19.58+5.01
4Maria G. MehammerPorsgrunn OL1.27.15+12.18
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.51.49+36.52
7Sigrid Melander VieFossum IF1.53.19+38.22
Silje BøenKristiansand OKbrutt
Celine Vik OlsenLarvik OKbrutt
Linn Hege RosoLardal OLbrutt

D 17-B

3 180 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL58.37
2Elin BordøyHedrum OL1.10.16+11.39
3Trude NysæterSkien OK1.15.11+16.34
4Heidi EriksenLarvik OK1.22.34+23.57
5Anna Henriette StraumeDrangedal OL1.24.04+25.27
6May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.32.11+33.34
8Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.38.24+39.47
10Marianne SkusethBø OL1.43.41+45.04
Emilie BertelsenPorsgrunn OLbrutt
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
May-lill DammTIF Vikingbrutt
Mia EngehultNotodden OLbrutt
Kirsten GjermstadKonnerud ILbrutt
Tone Sølie LysnesHedrum OLbrutt
Elin SlokvikNotodden OLbrutt
Kristine Sparre KnudsenStokke ILbrutt
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLbrutt

D 17-C

3 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll1.22.14
Ingunn FjørtoftBø OLbrutt
Hilde Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OKbrutt
Kristin GottfridssonRøyken OLbrutt
Grete HitreskogKristiansand OKbrutt
Ingrid Ulveseter LodeSkien OKbrutt
Marit RöhrsStokke ILbrutt

D 17-N

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gro Elisabeth HerumOK Skeidibrutt
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OKbrutt

D 17-20

4 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina KallesonOppsal Orientering1.12.23
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI1.18.18+5.55
3Elise AusenPorsgrunn OL1.21.43+9.20
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.22.02+9.39
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.29.33+17.10
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.34.44+22.21
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.50.07+37.44
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.57.23+45.00
9Celine YtternesKolbotn og Skimt OL2.00.22+47.59
11Berthe TesloHadeland OL2.06.40+54.17
Ida Sofie HjortlandLarvik OKbrutt
Ingrid LamarkGanddal ILbrutt
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLbrutt
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringbrutt
Hanne VassendPorsgrunn OLbrutt

D 21-

5 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe GløersenBækkelagets SK1.14.05
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK1.17.47+3.42
3Tonje VassendNTNUI1.20.20+6.15
4Anne EikenNTNUI1.24.33+10.28
Ronja BjörklundNTNUIbrutt
Tonje Granne KvaleNotodden OLbrutt
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettbrutt

D 35-

4 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1.21.23
4Tone NilsenBø OL2.12.19+50.56
Anna Lovisa FuruheimSkien OKbrutt
Anne Berg GjølbergLarvik OKbrutt
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKbrutt
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnbrutt

D 40-

4 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK1.16.22
2Elin BjervaLarvik OK1.34.53+18.31
3Heidi HerumOK Skeidi1.57.58+41.36
Gry AakreSkien OKbrutt
Linn Carina DalandKristiansand OKbrutt
Berit HerstadBækkelagets SKbrutt
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Turid Zagar NesLarvik OKbrutt
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLbrutt
Mila ZaharinovaOppsal Orienteringbrutt

D 45-

4 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.06.20
2Trude HarstadBø OL1.10.55+4.35
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.23.02+16.42
4Trine OpsethRingerike OL1.28.42+22.22
5Audrun UtskarpenIL GeoForm1.29.54+23.34
6Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.33.23+27.03
7Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.35.54+29.34
8Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.43.39+37.19
9Gyri MyhreSkien OK1.47.03+40.43
10Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.53.41+47.21
11Hilde PoppeFredrikstad SK1.57.00+50.40
15Paula BerstadHeming Orientering2.01.35+55.15
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKbrutt
Kristin EgerKongsberg OLbrutt
Wenche EikåsSandefjord OKbrutt
Anette Kjærås FiringAndebu ILbrutt
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt
Vibeke LamarkGanddal ILbrutt
Katja MjøsundNydalens SKbrutt
Ingrid UndstadLarvik OKbrutt

D 45- A kort

3 360 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunn Elin RudiHadeland OL1.12.22
2Gro BørteKristiansand OK1.18.19+5.57
3June HerredsvelaØstmarka OK1.32.18+19.56
4Rita RaastadSkien OK1.33.40+21.18
Anikken Gjein DybvikStokke ILbrutt
Hege GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Elin KallesonOppsal Orienteringbrutt
Gerd Karin VestølVegårshei ILbrutt

D 50-

4 560 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.08.02
2Kjersti Holt HanssenMåren OK1.12.05+4.03
3Kristin SandvenNotodden OL1.17.34+9.32
4Anne Berit BredholtSandefjord OK1.17.44+9.42
5Tove HeimdalKonnerud IL1.21.28+13.26
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.21.31+13.29
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.23.45+15.43
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.25.26+17.24
9Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.36.40+28.38
10Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.37.31+29.29
11Astrid BrevikStokke IL1.40.07+32.05
12Marianne OmdalKongsberg OL1.40.56+32.54
13Ida SyversenRøyken OL1.50.04+42.02
14Merete UndelandSturla, IF1.53.59+45.57
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Anniken AusenPorsgrunn OLbrutt
Turid BertelsenPorsgrunn OLbrutt
Arnhild U. BråtenVegårshei ILbrutt
Elise GisholtFossum IFbrutt
Tone Sølie LysnesHedrum OLbrutt
Marianne ReuschHeming Orienteringbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anne Lene Tørdal  ZayanKongsberg OLbrutt

D 55-

3 360 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK49.34
2Tove StrandMåren OK53.23+3.49
3Linda HanssenØstmarka OK54.51+5.17
4Tiri RebårdSandefjord OK59.15+9.41
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.04.32+14.58
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.04.57+15.23
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.06.24+16.50
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbbrutt
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLbrutt
Gro Hege LudvigsenMåren OKbrutt
Ingrid NermoenØstmarka OKbrutt
Gro PedersenOK Skeidibrutt
Heidi SchatvetNotodden OLbrutt
Veslemøy SolbergKonnerud ILbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Turid VongravenSkien OKbrutt

D 60-

3 360 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK56.16
2Hanne HerumOK Skeidi1.04.50+8.34
3Siri BjorvandBirkenes IL1.10.11+13.55
4Siren GreveBergens TF1.13.09+16.53
5Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.16.24+20.08
6Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.19.48+23.32
7Trude BråtenVoss IL1.30.12+33.56
8Grete BerntsenMåren OK1.30.54+34.38
9Kristil KristensenOK Skeidi1.34.10+37.54
10Lena HammerVestre Akers SK1.35.59+39.43
11Gunn BotnenBø OL1.39.02+42.46
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.40.05+43.49
Brit HougePorsgrunn OLbrutt
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Tonny LindquistOK Skeidibrutt
Marianne SpanliLierbygda OLbrutt
Ruth WüestOLG St. Gallen/Appenzellbrutt
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnbrutt

D 65-

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete JørandliGjø-Vard OL53.56
2Elle M. MelbyeHeming Orientering1.07.17+13.21
3Elisabeth RødAndebu IL1.26.35+32.39
4Randi HansenStokke IL1.29.02+35.06
5Inger NergaardStokke IL1.47.02+53.06
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.48.20+54.24
Kari BergLarvik OKbrutt
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt
Gjertrud SandåkerIL Imåsbrutt

D 70-

3 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF1.07.17
2Margareta BrynhildsenStokke IL1.20.30+13.13
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.22.38+15.21
4Anne Karin StigemoIL Imås1.24.03+16.46
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.33.03+25.46
6Gerd LangsethLarvik OK1.37.10+29.53
8Marit OddenDrangedal OL2.55.10+1.47.53
Astrid GjelstadSandefjord OKbrutt
Gunn Kari HygenFreidigbrutt
Bjørg MostaulBø OLbrutt

D 75-

3 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
4Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL2.58.19+2.32.31
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLbrutt
Inger Lise SolbergBø OLbrutt
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubbbrutt

D 80-

3 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.25.35
2Gudveig JørundlandOK Sør1.37.50+12.15
3Olaug F. JohansenSkien OK1.45.32+19.57
Tirill Liby SeipOK Skeidibrutt

D 85-

3 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellen MathisenPorsgrunn OLbrutt

H 9-10

1 980 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alexander DybvikStokke ILutenfor konkurranse
Jakob Bredland EidKongsberg OLutenfor konkurranse
Mathias Bredland EidKongsberg OLutenfor konkurranse
Anders Rostveit ElmiOK Mossutenfor konkurranse
Kristian KaiserSturla, IFutenfor konkurranse
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringutenfor konkurranse
Eirik LestebergKongsberg OLutenfor konkurranse
Rasmus MjøsundNydalens SKutenfor konkurranse
Kristian MorkNotodden OLutenfor konkurranse
Joel RöhrsStokke ILutenfor konkurranse
Odin Vie StrislandFossum IFutenfor konkurranse
Ole Jakob TrøanNittedal OLutenfor konkurranse

H 11-12

2 490 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars BirkenesBirkenes ILutenfor konkurranse
Jens G. DybvikStokke ILutenfor konkurranse
Rasmus EngehultNotodden OLutenfor konkurranse
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Jørgen FlatenVegårshei ILutenfor konkurranse
Theo Solberg FredheimSandefjord OKutenfor konkurranse
Sindre FurlandSandefjord OKutenfor konkurranse
Fredrik GrønsethFossum IFutenfor konkurranse
Sondre HafskjoldNydalens SKutenfor konkurranse
Oskar HageliaVegårshei ILutenfor konkurranse
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Tobias Harstad RindeBø OLutenfor konkurranse
Sondre KornmoPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Jakob KristensenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trollutenfor konkurranse
Asbjørn LandeEidskog OLutenfor konkurranse
Tobias LodeSkien OKutenfor konkurranse
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Magnus MolundTyrving ILutenfor konkurranse
Blu William OplandOK Skeidiutenfor konkurranse
Ola Gjermstad PettersenKonnerud ILutenfor konkurranse
Magnus SigurdssonStokke ILutenfor konkurranse
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Ask Felland SætnanFossum IFutenfor konkurranse
Nikolai TesloHadeland OLutenfor konkurranse
Onni VierinenIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Eivind VågsnesOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Marcus WindvikSandefjord OKutenfor konkurranse

H 13-14

3 170 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel GjoneSandefjord OK39.35
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL43.31+3.56
3Martin Christoffer BorgIL Koll44.28+4.53
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK45.15+5.40
5Gaute NysæterSkien OK46.00+6.25
6Johannes Salvesen-LundeIL Koll47.17+7.42
7Lukas Jones ArnesenHeming Orientering48.11+8.36
8Henrik KaiserSturla, IF48.27+8.52
9Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF49.25+9.50
10Emil NygårdBirkenes IL49.32+9.57
11Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn50.36+11.01
12Brage EikåsSandefjord OK51.02+11.27
13Linus MjøsundNydalens SK54.20+14.45
14Ragnar LandeEidskog OL59.30+19.55
15Mathias LinløkkenØstmarka OK1.01.24+21.49
16Mathias AxelsonEiker OL1.03.13+23.38
17Borgar SkjelbredKongsberg OL1.11.37+32.02
18Jens WoldSturla, IF1.13.28+33.53
19Niclas GunnerødStokke IL1.24.59+45.24
20Einar ØstvoldHeming Orientering1.30.51+51.16
Martin DybvikStokke ILbrutt
Sindre Flatin ErichsenSkien OKbrutt
Kristian Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Eskil HafskjoldNydalens SKbrutt
Jonas HickenIL Kollbrutt
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt
Thomas MyhreSkien OKbrutt
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenbrutt
Eetu VierinenIL BUL-Tromsøbrutt
Emil VierinenIL BUL-Tromsøbrutt

H 15-16

4 930 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL59.19
2Christian Fredrik BorgIL Koll1.00.32+1.13
3Mats LindaasElverum OK1.02.33+3.14
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.04.59+5.40
5Sindre Vie StrislandFossum IF1.06.30+7.11
6Sivert PoppeFredrikstad SK1.06.52+7.33
7Eirik Vie StrislandFossum IF1.07.00+7.41
8Benjamin GjoneSandefjord OK1.11.21+12.02
9Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.14.04+14.45
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.17.24+18.05
11Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.39.05+39.46
12Martin KaiserSturla, IF1.49.23+50.04
13Paul Johan SlungaardHeming Orientering1.51.31+52.12
14Hallgeir BrevikStokke IL1.52.01+52.42
17Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2.00.43+1.01.24
Martin AusenPorsgrunn OLbrutt
Børge Nilsen BergFossum IFbrutt
Magnus BrodinPorsgrunn OLbrutt
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Øyvind LamarkGanddal ILbrutt
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Olav MelheimSturla, IFbrutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Gustav Andresen SkotteFossum IFbrutt
Birk Felland SætnanFossum IFbrutt
Per Ingvar TollehaugEiker OLbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-A kort

4 950 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola LestebergKongsberg OL1.11.40
2Rune Kristian MorkNotodden OL1.17.21+5.41
3Steinar FrøytlogEgersund OK1.20.46+9.06
4Arild FlatenVegårshei IL1.24.30+12.50
5Ole FlaattenOK Skeidi1.27.54+16.14
6Jørn BerganVegårshei IL1.32.12+20.32
7Jakob HageliaVegårshei IL1.32.27+20.47
8Didrik BredesenLillomarka OL1.37.43+26.03
9Thomas BrodinPorsgrunn OL1.40.29+28.49
10Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.47.38+35.58
Ole Grini JohansenNatthauken ILbrutt
Åsmund HasaasOK Skeidibrutt
Dan Huva KristensenNotodden OLbrutt
Harald KvisliNotodden OLbrutt
Jon KvisliBø OLbrutt
Vebjørn KvisliNotodden OLbrutt
Jarle LysnesHedrum OLbrutt
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt

H 17-B

3 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik AxelsonEiker OL52.53
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL54.25+1.32
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn57.05+4.12
4Tony HalsallOtra IL1.15.05+22.12
Brede Ekeberg FliidSkien OKbrutt
John Lars HovdejordNotodden OLbrutt
Lars Øyvind LodeSkien OKbrutt
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegnbrutt
Snorre SlokvikNotodden OLbrutt
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKbrutt

H 17-C

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil OplandOK Skeidi47.02
2Tore AxelsonEiker OL57.15+10.13
3Stian LillegårdLillomarka OL1.03.47+16.45
4Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll1.53.09+1.06.07
Øivind PedersenOK Skeidibrutt

H 17-20

6 510 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.05.25
2Anders VestølVegårshei IL1.11.52+6.27
3Even LindaasVang OL1.14.07+8.42
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.18.03+12.38
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.18.28+13.03
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.19.20+13.55
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.20.31+15.06
8Peter GisholtFossum IF1.22.00+16.35
9Johan Kristian UndelandSturla, IF1.22.22+16.57
10Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.22.30+17.05
11Sondre Zahl HagenFossum IF1.23.00+17.35
12Cornelius BjørkSandefjord OK1.24.49+19.24
13Skjalg NysæterSkien OK1.26.42+21.17
14Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.34.41+29.16
15August Syrdal ØenHeming Orientering1.36.40+31.15
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.39.28+34.03
17Ludvig JohnsenHedrum OL1.40.02+34.37
18Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.54.38+49.13
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIbrutt
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringbrutt
Sindre GisholtFossum IFbrutt
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnbrutt
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt
Iver RingheimLarvik OKbrutt
Åsmund SlokvikNotodden OLbrutt

H 21-

7 180 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders VisterNydalens SK1.10.38
2Vegard Brun SagaTyrving IL1.15.49+5.11
3Sigve VågsnesOppsal Orientering1.17.12+6.34
4Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.18.27+7.49
5Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.22.51+12.13
5Tobias KristensenNTNUI1.22.51+12.13
7Asgeir MjøsundNydalens SK1.23.47+13.09
8Øyvind EngerNydalens SK1.27.05+16.27
9Såmund BotnenEmblem IL1.35.30+24.52
10Stein H. HagenFossum IF1.39.54+29.16
11John RundeKristiansand OK1.46.06+35.28
17Robert FredriksenNotodden OL2.24.21+1.13.43
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Martin AskeAndebu ILbrutt
Sigve BotnenBø OLbrutt
Christian BøenKristiansand OKbrutt
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLbrutt
David GottfridssonLillomarka OLbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Åsmund HasaasOK Skeidibrutt
Herman Aarstrand KirsteSkien OKbrutt
Olai Stensland LillevoldNTNUIbrutt
Henry McNultyBækkelagets SKbrutt
Ola Marius PedersenOppsal Orienteringbrutt
Petter ReinemoKongsberg OLbrutt
Simen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt
Olav VestølVegårshei ILbrutt
Håvard WedegeFredrikstad SKbrutt

H 35-

6 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kim André SveenHadeland OL1.56.58

H 40-

6 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind Frode RindeBø OL1.24.17
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.25.48+1.31
3Tallak Olav GrytingGjerstad IL1.27.16+2.59
4Henrik WennerstrandPorsgrunn OL1.36.48+12.31
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2.02.14+37.57
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILbrutt
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
David HanssonOL Tønsberg og omegnbrutt
Jørn SundbyLarvik OKbrutt
Svein SundeSøgne og Songdalen OKbrutt
Eivind TonnaAsker Skiklubbbrutt
Juha VierinenIL BUL-Tromsøbrutt

H 45-

5 570 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode NysæterSkien OK1.08.59
2Kenneth WesterheimStord Orientering1.09.47+0.48
3Eivind LandeEidskog OL1.09.57+0.58
4Jøran KristensenHeming Orientering1.23.21+14.22
5Knut Jostein SætnanFossum IF1.25.30+16.31
6Kjetil MolundTyrving IL1.28.47+19.48
7Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.30.55+21.56
8Urs MärkOLG Stäfa1.31.11+22.12
9Hallvard KorenOK Moss1.31.26+22.27
10Jo Børre EikåsSandefjord OK1.33.06+24.07
11Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.37.27+28.28
12Per Erik OpsethRingerike OL1.43.01+34.02
13Bjørn LiePorsgrunn OL1.50.45+41.46
Espen DanevadFredrikstad SKbrutt
Asgeir FremstadLarvik OKbrutt
Sturle FurlandSandefjord OKbrutt
Vidar GjelstadOppsal Orienteringbrutt
Runar HafskjoldNydalens SKbrutt
Johs HjelmstadBækkelagets SKbrutt
Audun HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Pål Christian IngierdBækkelagets SKbrutt
Tom KristensenLarvik OKbrutt
Steinar LandeBø OLbrutt
Øystein MyrvoldHeming Orienteringbrutt
Gisle NysæterSkien OKbrutt
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLbrutt
Pål SommerheinFossum IFbrutt

H 45- A kort

4 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle EriksenOK Skeidi1.11.23
2Thorbjørn VærpKristiansand OK1.13.42+2.19
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.23.39+12.16
4Dan Egil LjådalIL Hauken1.29.37+18.14
5Jan Ivar GundersenHedrum OL1.39.04+27.41
7Tore LindaasElverum OK2.21.53+1.10.30
Erik Broers DamsgaardHisøy OKbrutt
Kenneth DybvikStokke ILbrutt
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orienteringbrutt

H 50-

4 750 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi1.00.59
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.02.29+1.30
3Trond GjelstadSandefjord OK1.03.41+2.42
4Einar GisholtFossum IF1.07.33+6.34
5Knut Erling ØenHeming Orientering1.08.24+7.25
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.09.34+8.35
7Kimme ArnesenHeming Orientering1.10.03+9.04
8Rune EngehultNotodden OL1.10.26+9.27
9Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.10.53+9.54
10Guttorm EggeIL GeoForm1.16.47+15.48
11Geir BråtenVegårshei IL1.16.48+15.49
12Ole Petter VestølVegårshei IL1.16.49+15.50
13Arild AndresenFossum IF1.17.40+16.41
14Øyvind FlaattenOK Skeidi1.18.18+17.19
15Bjørn Idar SætranIF Trauma1.19.27+18.28
16Trond LamarkGanddal IL1.20.03+19.04
17Øystein SkjelbredKongsberg OL1.22.11+21.12
18Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.28.05+27.06
19Roger ØstvoldHeming Orientering1.28.30+27.31
20Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.28.42+27.43
21Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.29.18+28.19
22Espen JohnsenHedrum OL1.30.43+29.44
23Roar MyhreKristiansand OK1.36.22+35.23
24Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.37.27+36.28
26Knut GjoneSandefjord OK1.53.12+52.13
30Karl Anton UndelandSturla, IF1.56.28+55.29
32Erik BorgIL Koll1.58.37+57.38
Jan Erik AalbergBækkelagets SKbrutt
Lasse ArnesenHeming Orienteringbrutt
Kjetil DammTIF Vikingbrutt
Terje Ulla EikenKongsberg OLbrutt
Bjørn HallanFossum IFbrutt
Øyvind HyllesethSkien OKbrutt
Christian JomaasFossum IFbrutt
Bjørn Richard KirsteSkien OKbrutt
Roger LysnesHedrum OLbrutt
Jostein MehammerPorsgrunn OLbrutt
Per Olav NærestadIF Traumabrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Frode StrislandFossum IFbrutt
Oddvar TaksdalGanddal ILbrutt
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbbrutt

H 55-

4 750 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Onno VerberneOL Toten-Troll1.08.00
2Per-Arne WahlgrenSjövalla FK1.12.33+4.33
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.12.40+4.40
4Geir FrøytlogEgersund OK1.16.32+8.32
5Roar ByeModum OL1.22.59+14.59
6Roger Andre VaneboKongsberg OL1.25.29+17.29
7Tom SlungaardHeming Orientering1.27.19+19.19
8Espen RaastadSkien OK1.31.19+23.19
9Lars Peder VaajeMarnardal IL1.34.34+26.34
10Per Einar StrømHedrum OL1.53.35+45.35
13Thor Inge TollehaugEiker OL1.59.53+51.53
14John YtternesKolbotn og Skimt OL2.10.06+1.02.06
Morten AndresenOK Skeidibrutt
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
Jon Harald BøvreStokke ILbrutt
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbbrutt
Erik HøivoldKongsberg OLbrutt
Håkon JendalFossum IFbrutt
Petter LøeNotodden OLbrutt
Sven OhrvikKonnerud ILbrutt
Harald OmlandSkien OKbrutt
Inge RingheimLarvik OKbrutt
Gjermund RørenEiker OLbrutt
Erlend SlokvikOL Toten-Trollbrutt
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLbrutt
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)brutt

H 60-

4 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi59.21
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.09.09+9.48
3Geir Holm GundersenKonnerud IL1.09.19+9.58
4Morten KarlsenMåren OK1.15.40+16.19
5Ketil BergeVestre Akers SK1.18.20+18.59
6Bjørn ChristensenØstmarka OK1.24.12+24.51
7Per LarsenKristiansand OK1.33.20+33.59
10Gunnar BråtenVoss IL1.52.27+53.06
Jarle BotnenBø OLbrutt
Morten DueMåren OKbrutt
Reidar FossumAsker Skiklubbbrutt
Inge GlittumOK Skeidibrutt
Petter GullikstadRøros ILbrutt
Øyvind Roger HansenRøyken OLbrutt
Sigbjørn ModalsliFossum IFbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Tron SolbergOK Skeidibrutt
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnbrutt

H 65-

3 360 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeIL GeoForm51.59
2Øivind FadumSande Sportsklubb57.01+5.02
3Mikael TarandiIFK Lidingö SOK59.00+7.01
4Dag KristensenOK Skeidi1.00.29+8.30
5Per Chr. HagenBø OL1.02.28+10.29
6Ragnar Niemi BergStokke IL1.02.58+10.59
6Are EriksenOslostudentenes IK1.02.56+10.57
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.03.57+11.58
9Hugo A. ChristensenNotodden OL1.06.39+14.40
10Elling AakreAndebu IL1.06.52+14.53
11Stein TurtumøygardMåren OK1.11.43+19.44
12Sveinung RekaaNotodden OL1.12.30+20.31
13Oskar StraumeDrangedal OL1.28.00+36.01
15Martin NaufHedrum OL1.43.50+51.51
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbbrutt
Jan BøhleOL Trollobrutt
Eilef LandsverkSkien OKbrutt
Kjell SandåkerIL Imåsbrutt
Olav SmestadGjerstad ILbrutt
Dagfinn TorpePorsgrunn OLbrutt

H 70-

3 360 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL57.55
2Runar KittilsenStokke IL58.17+0.22
3Kjell Audun SundsdalMelum IL1.02.00+4.05
4Atle RemmePorsgrunn OL1.03.55+6.00
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.04.31+6.36
6Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.04.40+6.45
6Widar Taxth LølandHisøy OK1.04.40+6.45
8Ragnar HillestadLardal OL1.07.41+9.46
9Jørn TorgersenTIF Viking1.10.09+12.14
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.16.43+18.48
11Helge FossheimHedrum OL1.21.48+23.53
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.25.55+28.00
13Magne MoyOK Sør1.27.03+29.08
Kjell Einar AadnevikTIF Vikingbrutt
Hasse BergstrømTyrving ILbrutt
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Kristen DalandIL Imåsbrutt
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbbrutt
Henning GaarderKonnerud ILbrutt
Rolf GjølbergLarvik OKbrutt
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKbrutt
Dag Rønning JensenOL Trollobrutt
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Knut G KarlsenHeming Orienteringbrutt
Hogne KjæråsAndebu ILbrutt
Jørgen KvilhaugBotne SKbrutt
Arne LandeBø OLbrutt
Roar LøkenSandefjord OKbrutt
Trygve LølandBirkenes ILbrutt
Hallvard MyrvollBø OLbrutt
John Thomas PetersenNittedal OLbrutt
Øyvin SimonsenIL Imåsbrutt
Willi StreuliOLG St. Gallen/Appenzellbrutt
Jiri UrvalekPorsgrunn OLbrutt

H 75-

3 270 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge BjaalandHeming Orientering1.01.07
2Carl Ove BergOK Skeidi1.06.16+5.09
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.09.01+7.54
4Odd AureDrangedal OL1.09.38+8.31
5Ole Jørgen MjøsundSpillum IL1.11.23+10.16
6Kjell MeenPorsgrunn OL1.11.36+10.29
7Magnar ØvreåsBotne SK1.25.10+24.03
Per Øystein AndersenLarvik OKbrutt
Ronald BjervaDrangedal OLbrutt
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKbrutt
Frank EliassenSandefjord OKbrutt
Lars Martin GjeinStokke ILbrutt
Audun KjøstvedtIL Høvdingenbrutt
Arne KristensenStokke ILbrutt
Olav SolbergBø OLbrutt
Kjell StenstadvoldTyrving ILbrutt
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLbrutt

H 80-

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK1.21.34
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1.34.48+13.14
3Finn Åge ØsternKongsberg OL1.36.37+15.03
Ivar Louis BergSturla, IFbrutt
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnbrutt
Olav MostaulHøydalsmo ILbrutt
Steinar RuudKonnerud ILbrutt
Svein SolerødOL Toten-Trollbrutt

H 85-

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar JørundlandOK Sør1.48.56
2Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1.53.31+4.35
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK2.08.52+19.56

Utvikling N

1 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olav BerganVegårshei ILutenfor konkurranse
Gudrun Fidje GrytingGjerstad ILutenfor konkurranse
Kristina Fidje GrytingGjerstad ILutenfor konkurranse
Maja KristensenNotodden OLutenfor konkurranse
Eline Maudal PettersenKongsberg OLutenfor konkurranse
Maja SolerødSkien OKutenfor konkurranse
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse

Utvikling C

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Tomine FlatenVegårshei ILutenfor konkurranse
Ida Smeland NygårdseterVegårshei ILutenfor konkurranse
Maike RöhrsStokke ILutenfor konkurranse
Linn StrømSandefjord OKutenfor konkurranse
Marcus WindvikSandefjord OKutenfor konkurranse
Live ØstvoldHeming Orienteringutenfor konkurranse

Utvikling B

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage FosstveitRaumar Orienteringutenfor konkurranse
Sondre Harstad RindeBø OLutenfor konkurranse
Markus HirschBækkelagets SKutenfor konkurranse
Simen HøyerFossum IFutenfor konkurranse
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse

Direkte A

4 950 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaautenfor konkurranse
Lars Ivar AarsethNydalens SKutenfor konkurranse
Anette ArentzSandefjord OKutenfor konkurranse
Kristin BergFossum IFutenfor konkurranse
Espen BirkenesBirkenes ILutenfor konkurranse
Mai Britt BjørkSandefjord OKutenfor konkurranse
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Simen BordalFossum IFutenfor konkurranse
Pål Martin EidKongsberg OLutenfor konkurranse
Brynjar FredheimLillomarka OLutenfor konkurranse
Lars FremstadLarvik OKutenfor konkurranse
Jan GatevoldPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Øyvind GylverAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Lars HalvorsenNydalens SKutenfor konkurranse
Hans Olav HygenØstmarka OKutenfor konkurranse
Fredrik HøyerFossum IFutenfor konkurranse
Erik JuliussenSandefjord OKutenfor konkurranse
Thomas KaiserSturla, IFutenfor konkurranse
Bjørn Richard KirsteSkien OKutenfor konkurranse
Lars Rune LieOK Skeidiutenfor konkurranse
Johanne LigaardNOTEAMutenfor konkurranse
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Johan LundeIL Kollutenfor konkurranse
Espen LunøeNydalens SKutenfor konkurranse
Espen MelheimSturla, IFutenfor konkurranse
Glenn MüllerØstmarka OKutenfor konkurranse
Jørn MyrlandNotodden OLutenfor konkurranse
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Ola Marius PedersenOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Kristina PettersonSjövalla FKutenfor konkurranse
Reine PettersonIFK Göteborgutenfor konkurranse
Anton PlaianAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Julia PlaianNOTEAMutenfor konkurranse
Fredrik SaugestadNydalens SKutenfor konkurranse
Ådne SkifjellSkien OKutenfor konkurranse
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse
Hans TrøanNittedal OLutenfor konkurranse
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKutenfor konkurranse
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringutenfor konkurranse

Direkte B

3 180 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kjersti AabyKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Emilie BertelsenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Siri M. BirkenesBirkenes ILutenfor konkurranse
Sigurd Nistad DalandExpress ILutenfor konkurranse
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKutenfor konkurranse
Inger Lene FlatinSkien OKutenfor konkurranse
Hanne FredheimLillomarka OLutenfor konkurranse
Sindre GisholtFossum IFutenfor konkurranse
Sigrun GjoneSandefjord OKutenfor konkurranse
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnutenfor konkurranse
Hildegunn GrønsethFossum IFutenfor konkurranse
Geir HestadSkien OKutenfor konkurranse
Jarand Berg HjukseNOTEAMutenfor konkurranse
Ellen Horn-JohnsenSturla, IFutenfor konkurranse
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Erling LauvrakIL Imåsutenfor konkurranse
Rolf MikkelsenIL Imåsutenfor konkurranse
Jon MøretrøKolbotn og Skimt OLutenfor konkurranse
Hanna NysæterSkien OKutenfor konkurranse
Christina PetterssonSjövalla FKutenfor konkurranse
Marius StrandseterRøyken OLutenfor konkurranse
Eli SæterdalSkien OKutenfor konkurranse
Per Ingvar TollehaugEiker OLutenfor konkurranse
Monica Renate TrøanNittedal OLutenfor konkurranse
Karin WahlgrenSjövalla FKutenfor konkurranse
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Anders WindvikSandefjord OKutenfor konkurranse

Direkte C

3 110 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anne Kathrine AkselsenNydalens SKutenfor konkurranse
Hege AndersenIL Kollutenfor konkurranse
Hilde Aamand BjørbækkSkien OKutenfor konkurranse
Jostein EriksenLarvik OKutenfor konkurranse
Runa FinsrudPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Kristin Solberg FredheimSandefjord OKutenfor konkurranse
Lovise FremstadLarvik OKutenfor konkurranse
Ellen HasaasOK Skeidiutenfor konkurranse
Hanne HaugrudNOTEAMutenfor konkurranse
Mia HelenaNydalens SKutenfor konkurranse
Mona HoltePorsgrunn OLutenfor konkurranse
Bjørn KnutsenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Astrid LundeDrangedal OLutenfor konkurranse
Erik Houge MathisenNOTEAMutenfor konkurranse
Mette MaudalKongsberg OLutenfor konkurranse
Amanda MidtunNOTEAMutenfor konkurranse
Jorunn Brun SagaSkien OKutenfor konkurranse
Merete SaugestadNydalens SKutenfor konkurranse
Randi Kristine SchneiderSkien OKutenfor konkurranse
Vigdis SolliSkien OKutenfor konkurranse
Marianne StrandseterRøyken OLutenfor konkurranse
Wenche StrømSandefjord OKutenfor konkurranse
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse
Elisabeth WindvikSandefjord OKutenfor konkurranse
Hege B. ØksenholtSkien OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor