Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Porsgrunn OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Une HoltermannD 15-16 (62)38.338.52
1Tobias MathisenH 15-16 (64)41.598.30
2Kari Aarhus KinnD 35- (11)59.03+1.0411.55
3Hanne VassendD 17-20 (40)59.58+7.2612.06
3Kjell MeenH 75- (34)46.11+5.1414.07
3Magnus Aarhus KinnH 40- (18)57.53+5.268.53
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)1.04.30+12.1314.08
4Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)46.40+10.5313.53
5Elise AusenD 17-20 (40)1.01.09+8.3712.21
6Eli Marie WiigD 55- (35)42.40+11.0912.41
6Henrik WennerstrandH 40- (18)1.12.15+19.4811.05
7Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)49.03+10.3011.18
7Lars Ole ThunoldH 40- (18)1.30.54+38.2713.57
8Atle RemmeH 70- (66)40.45+5.1212.07
9Dagfinn TorpeH 65- (51)43.18+11.2012.53
9Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)1.02.49+15.2513.46
10Jan GatevoldDirekte A (47)54.27+13.4011.00
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)54.07+12.0810.58
13Thomas BrodinH 17-A kort (40)1.14.52+25.1515.07
14Siv WiersdalenD 45- (52)1.25.01+37.4017.53
16Runa FinsrudDirekte C (26)1.18.05+36.2325.06
16Sondre KornmoH 11-12 (42)37.04+19.3114.53
17Alexandra WennerstrandDirekte B (31)1.00.08+31.0318.54
17Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)1.39.06+57.0720.06
18Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)40.06+21.2316.06
18Hans-Petter EikedalenH 21- (56)1.45.41+55.0014.43
18Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)1.11.34+25.1310.59
19Emilie BertelsenDirekte B (31)1.01.37+32.3219.22
20Bjørn KnutsenDirekte C (26)1.32.46+51.0429.49
21Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (48)51.01+32.1820.29
23Bjørn LieH 45- (61)1.20.30+33.2114.27
24Jakob KristensenH 11-12 (42)53.22+35.4921.25
25Sigrid BruemD 11-12 (48)53.29+34.4621.28
33Jostein MehammerH 50- (101)1.20.15+37.5116.53
Dea EikedalenN-åpen (75)fullført
Solan EikedalenN-åpen (75)fullført
Torben EikedalenN-åpen (75)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Anne Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Jørn LangerudN-åpen (75)fullført
Theodor W. RasmussenN-åpen (75)fullført
Victoria SkudalN-åpen (75)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (75)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (75)fullført
Mona HolteDirekte C (26)diskvalifisert
Magnus BrodinH 15-16 (64)diskvalifisert
Halvard KornmoH 17-20 (63)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor