Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Andebu IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Elisabeth RødD 65- (23)1.00.39+22.5318.32
8Elling AakreH 65- (51)42.53+10.5512.45
16Anette Kjærås FiringD 45- (52)1.29.46+42.2518.53
24Hogne KjæråsH 70- (66)57.59+22.2617.15
Magnus Aakre-LarsenN-åpen (75)fullført
Marte Aakre-LarsenN-åpen (75)fullført

Asker Skiklubb

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan Richard EriksenH 55- (55)47.139.56
1Anne Lise ØfsthusD 75- (6)1.06.0620.12
2Eivind TonnaH 40- (18)55.32+3.058.31
4Ellen Aure SkogedalD 45- (52)56.48+9.2711.57
4Maren Aure SkogedalD 13-14 (48)31.46+6.5310.01
5Hege GunnerødD 45- A kort (19)1.08.01+22.4820.14
5Simen Dalen EriksenH 11-12 (42)23.02+5.299.15
5Reidar FossumH 60- (41)49.51+8.3110.55
9Simen Aure SkogedalH 15-16 (64)54.01+12.0210.57
11Selma Aure SkogedalD 11-12 (48)27.09+8.2610.54
13Anton PlaianDirekte A (47)1.00.34+19.4712.14
14Edel Sofie NilsenD 60- (42)1.14.07+38.2022.03
28Øyvind GylverDirekte A (47)1.20.45+39.5816.18
Magnus Dalen EriksenN-åpen (75)fullført
Bjørn GunnerødH 80- (19)diskvalifisert
Margrete EngzeliusD 55- (35)diskvalifisert
Vegard GulbrandsenH 21- (56)diskvalifisert

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingjerd SognnæsD 70- (25)45.4413.59
6Siren GreveD 60- (42)48.04+12.1714.18

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Terje W. PettersenH 45- (61)56.50+9.4110.12

Birkenes IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trygve LølandH 70- (66)35.3310.34
3Siri BjorvandD 60- (42)44.57+9.1013.22
7Espen BirkenesDirekte A (47)51.48+11.0110.27
9Emil NygårdH 13-14 (72)31.04+7.469.48
10Lars BirkenesH 11-12 (42)27.16+9.4310.57
20Siri M. BirkenesDirekte B (31)1.02.47+33.4219.44
Simen NygårdN-åpen (75)fullført

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingrid MobråthenD 15-16 (62)57.35+19.0213.16
15Magnar ØvreåsH 75- (34)1.06.04+25.0720.12

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marthe GløersenD 21- (14)52.499.28
2Aasne Fenne HoksrudD 40- (22)55.43+1.3911.15
2Jonas Fenne IngierdH 13-14 (72)27.31+4.138.40
5Johs HjelmstadH 45- (61)49.27+2.188.52
6Berit HerstadD 40- (22)1.22.36+28.3216.41
8Pål Christian IngierdH 45- (61)55.09+8.009.54
Marie HjelmstadN-åpen (75)fullført
Håkon Fenne IngierdN-åpen (75)fullført
Markus HirschUtvikling B (7)53.4216.53

Bø OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger Lise SolbergD 75- (6)1.19.26+13.2024.17
3Trude HarstadD 45- (52)49.55+2.3410.30
4Tone NilsenD 35- (11)1.37.32+39.3319.42
4Eivind Frode RindeH 40- (18)57.59+5.328.54
5Ingunn FjørtoftD 17-C (15)1.15.53+23.4824.23
5Per Chr. HagenH 65- (51)39.35+7.3711.46
8Jarle BotnenH 60- (41)58.29+17.0912.49
8Bjørg MostaulD 70- (25)1.46.37+1.00.5332.36
11Olav SolbergH 75- (34)59.39+18.4218.14
11Tobias Harstad RindeH 11-12 (42)27.22+9.4910.59
12Gunn BotnenD 60- (42)1.06.42+30.5519.51
13Marianne SkusethD 17-B (39)1.19.03+40.4624.51
15Sigve BotnenH 21- (56)1.10.52+20.119.52
17Steinar LandeH 45- (61)1.06.45+19.3611.59
18Hallvard MyrvollH 70- (66)51.38+16.0515.22
Sondre Harstad RindeUtvikling B (7)38.0011.56

Drangedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henny Helgeland ReinholdD 75- (6)2.12.52+1.06.4640.37
5Anna Henriette StraumeD 17-B (39)52.29+14.1216.30
8Odd AureH 75- (34)49.28+8.3115.07
9Marit OddenD 70- (25)2.14.46+1.29.0241.12
13Ronald BjervaH 75- (34)1.02.12+21.1519.01
15Oskar StraumeH 65- (51)56.21+24.2316.46

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 55- (35)31.319.22
4Steinar FrøytlogH 17-A kort (40)58.23+8.4611.47
5Geir FrøytlogH 55- (55)55.13+8.0011.37

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eivind LandeH 45- (61)47.18+0.098.29
15Asbjørn LandeH 11-12 (42)36.20+18.4714.35
16Ragnar LandeH 13-14 (72)38.58+15.4012.17

Eiker OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik AxelsonH 17-B (16)34.5610.59
2Tore AxelsonH 17-C (14)38.17+6.3712.18
4Per Ingvar TollehaugDirekte B (31)40.45+11.4012.48
6Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (48)22.46+4.039.08
15Thor Inge TollehaugH 55- (55)1.27.19+40.0618.22
18Mathias AxelsonH 13-14 (72)43.29+20.1113.43
21Amanda AxelsonD 15-16 (62)1.31.52+53.1921.10
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (75)fullført

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mats LindaasH 15-16 (64)43.25+1.268.48
6Tore LindaasH 45- A kort (21)1.42.10+51.2022.24
Gaute LindaasH 15-16 (64)brutt

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Såmund BotnenH 21- (56)1.09.10+18.299.37

Express IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd Nistad DalandDirekte B (31)29.059.08

Fossum IF

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Simen BordalDirekte A (47)47.06+6.199.30
3Sindre GisholtDirekte B (31)34.30+5.2510.50
4Frode StrislandH 50- (101)46.48+4.249.51
4Sindre Vie StrislandH 15-16 (64)46.03+4.049.20
5Sigrid Melander VieD 17-A kort (19)1.22.18+30.0118.02
5Johanne Rognerud BøeD 15-16 (62)46.27+7.5410.42
6Einar GisholtH 50- (101)47.07+4.439.55
6Eirik Vie StrislandH 15-16 (64)48.27+6.289.49
9Ask Felland SætnanH 11-12 (42)24.49+7.169.57
10Knut Jostein SætnanH 45- (61)58.33+11.2410.30
12Elise GisholtD 50- (52)1.12.00+24.3615.47
12Peter GisholtH 17-20 (63)1.00.41+14.209.19
13Sondre Zahl HagenH 17-20 (63)1.00.58+14.379.21
13Bjørn HallanH 50- (101)51.50+9.2610.54
15Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (62)1.02.05+23.3214.18
16Kathinka Zahl HagenD 15-16 (62)1.02.36+24.0314.25
16Stein H. HagenH 21- (56)1.12.23+21.4210.04
17Fredrik HøyerDirekte A (47)1.05.51+25.0413.18
21Kristin BergDirekte A (47)1.11.46+30.5914.29
21Arild AndresenH 50- (101)58.12+15.4812.15
24Silje Andresen SkotteD 11-12 (48)52.42+33.5921.09
Silje Nilsen BergN-åpen (75)fullført
Vilde HøyerD 9-10 (16)30.3115.24
Odin Vie StrislandH 9-10 (17)32.5916.39
Simen HøyerUtvikling B (7)1.05.2720.34
Gustav Andresen SkotteH 15-16 (64)diskvalifisert
Børge Nilsen BergH 15-16 (64)diskvalifisert

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (22)54.0410.55
1Jenny DanevadD 11-12 (48)18.437.31
1Espen DanevadH 45- (61)47.098.27
2Håvard WedegeH 21- (56)53.08+2.277.24
7Sivert PoppeH 15-16 (64)48.59+7.009.56
15Hilde PoppeD 45- (52)1.29.16+41.5518.47
Vilma DanevadD 9-10 (16)21.1610.44

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunn Kari HygenD 70- (25)1.07.13+21.2920.33

Ganddal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (52)47.219.58
2Anna TaksdalD 13-14 (48)26.36+1.438.23
8Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (52)59.43+12.1913.05
9Vibeke LamarkD 45- (52)1.12.16+24.5515.12
11Øyvind LamarkH 15-16 (64)1.00.20+18.2112.14
12Andreas Nybak UrdalH 15-16 (64)1.13.43+31.4414.57
20Trond LamarkH 50- (101)57.54+15.3012.11
22Ole Kristian TaksdalH 17-20 (63)1.26.35+40.1413.18
Ingrid LamarkD 17-20 (40)diskvalifisert

Gjerstad IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone Fidje GrytingD 17-A kort (19)53.46+1.2911.47
5Tallak Olav GrytingH 40- (18)58.56+6.299.03
16Olav SmestadH 65- (51)59.50+27.5217.48
Gudrun Fidje GrytingUtvikling N (10)29.4215.00
Kristina Fidje GrytingUtvikling N (10)27.2513.50

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Margrete JørandliD 65- (23)37.4611.32

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kim André SveenH 35- (3)1.28.5913.40
2Gunn Elin RudiD 45- A kort (19)46.38+1.2513.52
12Berthe TesloD 17-20 (40)1.35.04+42.3219.12
13Nikolai TesloH 11-12 (42)32.08+14.3512.54

Hedrum OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tone Sølie LysnesD 17-B (39)42.43+4.2613.25
4Elin BordøyD 17-B (39)45.46+7.2914.23
4Magnar ReppesgårdH 80- (19)1.09.50+21.1121.21
5Jan Ivar GundersenH 45- A kort (21)1.10.53+20.0315.32
6Jarle LysnesH 17-A kort (40)1.01.40+12.0312.27
14Per Einar StrømH 55- (55)1.22.50+35.3717.26
17Hermine GrønnebergD 11-12 (48)38.30+19.4715.27
17Roger LysnesH 50- (101)56.07+13.4311.48
18Martin NaufH 65- (51)1.14.44+42.4622.14
20Ludvig JohnsenH 17-20 (63)1.14.23+28.0211.25
23Helge FossheimH 70- (66)56.10+20.3716.42
28Espen JohnsenH 50- (101)1.07.53+25.2914.17

Heming Orientering

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge BjaalandH 75- (34)40.5712.31
2Elle M. MelbyeD 65- (23)45.45+7.5913.59
2Silja BerstadD 11-12 (48)21.43+3.008.43
3Signe Astrup ArnesenD 50- (52)53.15+5.5111.40
3Astrid ReuschD 11-12 (48)22.19+3.368.57
3Anne ØstvoldD 13-14 (48)31.14+6.219.51
7Henni Hattestad KristensenD 11-12 (48)24.19+5.369.45
7Knut Erling ØenH 50- (101)48.33+6.0910.13
8Maya Jones ArnesenD 17-20 (40)1.13.25+20.5314.49
8Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (63)59.25+13.049.07
9Tom SlungaardH 55- (55)1.03.16+16.0313.19
10Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (48)36.04+11.1111.22
10Lukas Jones ArnesenH 13-14 (72)31.16+7.589.51
11Jøran KristensenH 45- (61)59.03+11.5410.36
11Kimme ArnesenH 50- (101)49.58+7.3410.31Last ned GPS-spor i gpx-format
13Paul Johan SlungaardH 15-16 (64)1.21.13+39.1416.28
15Caroline SlungaardD 11-12 (48)33.50+15.0713.35
17Paula BerstadD 45- (52)1.31.07+43.4619.10
18Hannah Syrdal ØenD 15-16 (62)1.03.12+24.3914.33
18Marianne ReuschD 50- (52)1.31.31+44.0720.04
19August Syrdal ØenH 17-20 (63)1.12.41+26.2011.09
20Øystein MyrvoldH 45- (61)1.12.44+25.3513.03
23Lasse ArnesenH 50- (101)1.00.57+18.3312.49
24Einar ØstvoldH 13-14 (72)1.03.19+40.0119.58
25Harald Eide-FredriksenH 50- (101)1.05.49+23.2513.51
26Roger ØstvoldH 50- (101)1.06.19+23.5513.57Last ned GPS-spor i gpx-format
31Hanne Marthe ØstvoldDirekte A (47)1.44.09+1.03.2221.02
Jørgen ReuschN-åpen (75)fullført
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (17)30.3915.28
Live ØstvoldUtvikling C (8)53.5117.18

Hisøy OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger Marie Broers DamsgaardDirekte B (31)29.11+0.069.10
7Widar Taxth LølandH 70- (66)39.48+4.1511.50
Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (75)fullført
Julia Broers DamsgaardN-åpen (75)fullført
Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (16)18.589.34
Erik Broers DamsgaardH 45- A kort (21)brutt

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Olav MostaulH 80- (19)2.17.06+1.28.2741.55

Idrettslaget Dyre Vaa

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Nils Albert AamandDirekte A (47)53.26+12.3910.47
16Astrid Fugleneb AamandDirekte A (47)1.05.08+24.2113.09
Haakon Fugleneb AamandN-åpen (75)fullført
Randi Fugleneb AamandD 9-10 (16)20.4810.30

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn Idar SætranH 50- (101)56.46+14.2211.57

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mikael TarandiH 65- (51)38.28+6.3011.26

IK Grane Arendal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Janne ThygesenDirekte C (26)42.46+1.0413.45
12Stig AlvestadH 21- (56)1.03.51+13.108.53
Edvard VågsnesUtvikling N (10)27.3413.55

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn GrindeH 65- (51)31.589.30
6Audrun UtskarpenD 45- (52)1.05.26+18.0513.46
15Guttorm EggeH 50- (101)54.03+11.3911.22

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dan Egil LjådalH 45- A kort (21)1.00.31+9.4113.16
20Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (72)46.48+23.3014.45

IL Imås

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Karin StigemoD 70- (25)56.42+10.5817.20
4Gjertrud SandåkerD 65- (23)1.03.14+25.2819.20
10Øyvin SimonsenH 70- (66)41.27+5.5412.20
16Kristen DalandH 70- (66)45.54+10.2113.39
17Kjell SandåkerH 65- (51)1.09.25+37.2720.39
21Erling LauvrakDirekte B (31)1.03.29+34.2419.57
Rolf MikkelsenDirekte B (31)brutt

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christian Fredrik BorgH 15-16 (64)42.38+0.398.38
4Martin Christoffer BorgH 13-14 (72)29.26+6.089.17
5Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (72)29.29+6.119.18
15Johan LundeDirekte A (47)1.04.39+23.5213.03
17Hege AndersenDirekte C (26)1.22.22+40.4026.29
34Erik BorgH 50- (101)1.23.04+40.4017.29

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jon MøretrøDirekte B (31)43.58+14.5313.49
11Celine YtternesD 17-20 (40)1.32.37+40.0518.42
11Geir TrøanH 70- (66)41.41+6.0812.24
16John YtternesH 55- (55)1.45.37+58.2422.14
18Kjersti AabyDirekte B (31)1.00.14+31.0918.56
20Trond MøretrøDirekte A (47)1.10.00+29.1314.08
Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (7)53.4716.54
Veronica Elena SvindsethD 17-B (39)diskvalifisert
Knut BjørkeloDirekte A (47)diskvalifisert

Kongsberg OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ann-Karin LestebergD 17-B (39)38.1712.02
1Ola LestebergH 17-A kort (40)49.3710.01
2Mette MaudalDirekte C (26)42.45+1.0313.44
3Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (22)58.33+4.2911.49
3Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (72)27.35+4.178.42
5Finn Åge ØsternH 80- (19)1.12.28+23.4922.09
7Iselin HøivoldD 13-14 (48)32.54+8.0110.22
8Roger Andre VaneboH 55- (55)1.03.15+16.0213.18
8Elisabeth HetlevikD 55- (35)44.36+13.0513.16
9Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (48)25.58+7.1510.25
11Kristin EgerD 45- (52)1.19.51+32.3016.48
11Barbara Willkommen EikenD 50- (52)1.07.34+20.1014.49
12Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (34)1.01.34+20.3718.49
13Selma HøivoldD 15-16 (62)58.48+20.1513.32
13Marte EgerD 11-12 (48)31.03+12.2012.28
13Erik HøivoldH 55- (55)1.15.42+28.2915.56
14Marianne OmdalD 50- (52)1.14.05+26.4116.14
15Ingrid LestebergD 13-14 (48)48.17+23.2415.13
22Øystein SkjelbredH 50- (101)58.42+16.1812.21
22Borgar SkjelbredH 13-14 (72)53.00+29.4216.43
31Terje Ulla EikenH 50- (101)1.14.12+31.4815.37
Magnus LestebergN-åpen (75)fullført
Maia Maudal PettersenN-åpen (75)fullført
Jakob Bredland EidH 9-10 (17)28.1314.15
Mathias Bredland EidH 9-10 (17)22.3211.22
Eirik LestebergH 9-10 (17)33.3316.56
Pål Martin EidDirekte A (47)diskvalifisert

Konnerud IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kirsten GjermstadD 17-B (39)39.05+0.4812.17
3Geir Holm GundersenH 60- (41)46.43+5.2310.14
4Tove HeimdalD 50- (52)55.36+8.1212.11
5Veslemøy SolbergD 55- (35)42.36+11.0512.40
7Sven OhrvikH 55- (55)1.00.35+13.2212.45
7Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (42)23.18+5.459.21
8Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (48)35.38+10.4511.14

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thorbjørn VærpH 45- A kort (21)52.04+1.1411.25
3Gro BørteD 45- A kort (19)52.08+6.5515.30
4Christian BøenH 21- (56)54.42+4.017.37
5Trygve Børte NomelandH 15-16 (64)46.53+4.549.30
6Grete HitreskogD 17-C (15)1.33.09+41.0429.57
7Siri Thortveit MyhreD 45- (52)1.07.08+19.4714.08
11Per LarsenH 60- (41)1.05.36+24.1614.23
17John RundeH 21- (56)1.21.07+30.2611.17
29Roar MyhreH 50- (101)1.12.24+30.0015.14

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin Melby JacobsenD 15-16 (62)43.10+4.379.56
14Ragnar HillestadH 70- (66)43.14+7.4112.52

Larvik OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lovise FremstadDirekte C (26)41.4213.24
1Jørn SundbyH 40- (18)52.278.03
2Ingrid UndstadD 45- (52)49.28+2.0710.24
5Elin BjervaD 40- (22)1.03.49+9.4512.53
7Heidi EriksenD 17-B (39)54.40+16.2317.11
7Ida Sofie HjortlandD 17-20 (40)1.09.28+16.5614.02
7Gerd LangsethD 70- (25)1.14.29+28.4522.46
9Per Olav GulbrandsenH 50- (101)49.23+6.5910.23
9Iver RingheimH 17-20 (63)1.00.03+13.429.13
11Lars FremstadDirekte A (47)55.00+14.1311.06
12Ingvild RingheimD 11-12 (48)29.47+11.0411.57
12Iril RingheimD 13-14 (48)43.14+18.2113.38
13Rolf GjølbergH 70- (66)42.25+6.5212.37
14Tor Eivind EdvardsenH 75- (34)1.04.07+23.1019.36
14Agathe BrathagenD 13-14 (48)47.36+22.4315.00
19Jostein EriksenDirekte C (26)1.29.55+48.1328.54
21Kåre ThorbjørnsenH 70- (66)55.16+19.4316.26
22Tom KristensenH 45- (61)1.20.17+33.0814.24
Christopher David EriksenN-åpen (75)fullført
Ana Zagar NesN-åpen (75)fullført
Mathias SundbyN-åpen (75)fullført
Turid Zagar NesD 40- (22)diskvalifisert
Inge RingheimH 55- (55)diskvalifisert

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marianne SpanliD 60- (42)49.28+13.4114.43

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stian LillegårdH 17-C (14)43.22+11.4213.56
6Brynjar FredheimDirekte A (47)50.36+9.4910.13
9David GottfridssonH 21- (56)1.01.11+10.308.31
10Hanne FredheimDirekte B (31)49.41+20.3615.37
12Didrik BredesenH 17-A kort (40)1.10.00+20.2314.08
Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (40)diskvalifisert

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lars Peder VaajeH 55- (55)1.08.57+21.4414.30

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjell Audun SundsdalH 70- (66)35.53+0.2010.40

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Roar ByeH 55- (55)1.00.06+12.5312.39

Måren OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (12)59.2218.09
2Kjersti Holt HanssenD 50- (52)51.00+3.3611.11
2Tove StrandD 55- (35)33.20+1.499.55
6Morten KarlsenH 60- (41)54.15+12.5511.53
10Morten DueH 60- (41)1.01.55+20.3513.34
10Gro Hege LudvigsenD 55- (35)57.11+25.4017.01
10Grete BerntsenD 60- (42)1.02.55+27.0818.43
12Stein TurtumøygardH 65- (51)47.17+15.1914.04

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ole Grini JohansenH 17-A kort (40)1.04.57+15.2013.07

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans TrøanDirekte A (47)40.478.14
12John Thomas PetersenH 70- (66)42.24+6.5112.37
15Monica Renate TrøanDirekte B (31)55.25+26.2017.25
Simen TrøanN-åpen (75)fullført
Ole Jakob TrøanH 9-10 (17)40.1120.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Adrian T. TørnqvistN-åpen (75)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Johanne LigaardDirekte A (47)1.08.34+27.4713.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Julia PlaianDirekte A (47)1.23.31+42.4416.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jarand Berg HjukseDirekte B (31)42.13+13.0813.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Amanda MidtunDirekte C (26)1.06.47+25.0521.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erik Houge MathisenDirekte C (26)1.06.51+25.0921.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hanne HaugrudDirekte C (26)brutt

Notodden OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD 13-14 (48)24.537.50
3Randi MorkD 17-A kort (19)58.32+6.1512.50
3Rune Kristian MorkH 17-A kort (40)56.34+6.5711.25
4Snorre SlokvikH 17-B (16)42.28+7.3213.21
4Tonje Granne KvaleD 21- (14)57.22+4.3310.17
6Kristin SandvenD 50- (52)56.07+8.4312.18
8Elin SlokvikD 17-B (39)58.41+20.2418.27
8Dan Huva KristensenH 17-A kort (40)1.05.07+15.3013.09
8Rune EngehultH 50- (101)48.43+6.1910.15
8Cathrine SognD 11-12 (48)24.23+5.409.47
9Emma EngehultD 15-16 (62)54.49+16.1612.37
11Hugo A. ChristensenH 65- (51)45.11+13.1313.26
12Jørn MyrlandDirekte A (47)58.05+17.1811.44
12Ingeborg HovdejordD 15-16 (62)58.47+20.1413.32
14Sveinung RekaaH 65- (51)49.13+17.1514.38
19Robert FredriksenH 21- (56)1.58.09+1.07.2816.27
21Åsmund SlokvikH 17-20 (63)1.19.00+32.3912.08
Mika Johan KristensenN-åpen (75)fullført
Eira MorkN-åpen (75)fullført
Kristian MorkH 9-10 (17)25.5613.05
Maja KristensenUtvikling N (10)31.4216.00

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (40)57.47+5.1511.40
3Tonje VassendD 21- (14)57.18+4.2910.17
5Anne EikenD 21- (14)1.00.44+7.5510.54
6Ronja BjörklundD 21- (14)1.09.24+16.3512.27
6Ulrik Astrup ArnesenH 21- (56)55.31+4.507.43
7Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-20 (63)58.34+12.138.59
10Tobias KristensenH 21- (56)1.01.38+10.578.35
Olai Stensland LillevoldH 21- (56)brutt

Nydalens SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (63)46.217.07
1Anders VisterH 21- (56)50.417.03
2Anne Johanne Lind NørbechD 21- (14)57.10+4.2110.15
4Lars Ivar AarsethDirekte A (47)47.37+6.509.37
5Lars HalvorsenDirekte A (47)49.03+8.169.54
5Mia HelenaDirekte C (26)43.15+1.3313.54
6Mari AarsethD 13-14 (48)32.45+7.5210.19
6Runar HafskjoldH 45- (61)51.18+4.099.12
7Asgeir MjøsundH 21- (56)1.00.16+9.358.23
10Marie SaugestadD 15-16 (62)56.08+17.3512.56
11Øyvind EngerH 21- (56)1.02.33+11.528.42
14Linus MjøsundH 13-14 (72)34.16+10.5810.48
15Merete SaugestadDirekte C (26)1.12.44+31.0223.23
17Eskil HafskjoldH 13-14 (72)42.33+19.1513.25
18Elise HafskjoldD 45- (52)1.39.38+52.1720.58
23Sondre HafskjoldH 11-12 (42)50.00+32.2720.04
24Fredrik SaugestadDirekte A (47)1.15.24+34.3715.13
Amund SaugestadN-åpen (75)fullført
Rasmus MjøsundH 9-10 (17)21.4711.00
Katja MjøsundD 45- (52)brutt

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (51)41.01+9.0312.12
13Hallvard KorenH 45- (61)1.04.18+17.0911.32
Anders Rostveit ElmiH 9-10 (17)23.2611.50

OK Skeidi

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gro Elisabeth HerumD 17-N (1)36.2718.24
1Ketil OplandH 17-C (14)31.4010.10
1Jarle EriksenH 45- A kort (21)50.5011.08
1Helge GisholtH 50- (101)42.248.55
1Arve GlittumH 60- (41)41.209.03
2Åsmund HasaasH 17-A kort (40)52.19+2.4210.34
2Carl Ove BergH 75- (34)45.25+4.2813.53
2Hanne HerumD 60- (42)41.56+6.0912.28
4Tirill Liby SeipD 80- (12)1.19.33+20.1124.19
7Dag KristensenH 65- (51)41.24+9.2612.19
7Heidi HerumD 40- (22)1.27.03+32.5917.35
8Erling GrammeltvedtH 21- (56)1.00.25+9.448.24
9Ole FlaattenH 17-A kort (40)1.05.46+16.0913.17
9Gro PedersenD 55- (35)45.38+14.0713.34
11Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (39)1.02.46+24.2919.44
11Ellen HasaasDirekte C (26)1.04.18+22.3620.40
13Kristil KristensenD 60- (42)1.07.24+31.3720.03
15Tron SolbergH 60- (41)1.34.50+53.3020.47
19Øyvind FlaattenH 50- (101)57.41+15.1712.08
22Lars Rune LieDirekte A (47)1.13.57+33.1014.56
22Blu William OplandH 11-12 (42)47.09+29.3618.56
Øivind PedersenH 17-C (14)diskvalifisert

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Einar JørundlandH 85- (8)1.21.4525.00
2Gudveig JørundlandD 80- (12)1.10.16+10.5421.29
22Magne MoyH 70- (66)55.44+20.1116.35

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein SolerødH 80- (19)48.3914.52
2Hilde Solli KvikstadD 17-C (15)54.22+2.1717.28
2Onno VerberneH 55- (55)48.52+1.3910.17
4Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (14)1.24.02+52.2227.01
6Ole Solli KvikstadH 11-12 (42)23.11+5.389.18
7Vanja StaffD 55- (35)43.26+11.5512.55
7Ingrid RavnanD 50- (52)58.57+11.3312.55
Pål Solli KvikstadN-åpen (75)fullført
Erlend SlokvikH 55- (55)diskvalifisert

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag Rønning JensenH 70- (66)36.52+1.1910.58
13Jan BøhleH 65- (51)48.36+16.3814.27

OL Tønsberg og omegn

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tonje RasmussenD 35- (11)57.5911.42
2Per Jarle EikelandH 17-B (16)35.42+0.4611.13
4Mathea GløersenD 15-16 (62)43.19+4.469.58
4Wilma EvensenD 11-12 (48)22.20+3.378.58
5Turid ØdegårdD 60- (42)47.59+12.1214.16
5Oliver ØstbyH 17-20 (63)56.44+10.238.42
6Else StordalD 65- (23)1.24.12+46.2625.44
9Julie EikelandD 17-20 (40)1.20.54+28.2216.20
10Jakob HjelsethH 17-20 (63)1.00.05+13.449.13
11Sindre MathisenH 13-14 (72)31.49+8.3110.02
12Odd Harald NilsenH 60- (41)1.11.44+30.2415.43
12Henrik MathisenH 11-12 (42)29.30+11.5711.50
13Stein ØdegårdH 60- (41)1.13.14+31.5416.03
16Børre GrovanDirekte B (31)58.43+29.3818.27
17Maria GrovanD 15-16 (62)1.03.07+24.3414.32
17Hans StordalH 70- (66)51.20+15.4715.16
17Vetle MathisenH 17-20 (63)1.10.00+23.3910.45
20Lerke HjelsethD 15-16 (62)1.10.32+31.5916.15
21Wilmer HanssonH 11-12 (42)44.09+26.3617.43
27Roar MathisenH 50- (101)1.07.10+24.4614.08
Eline HanssonN-åpen (75)fullført
Ada Josefine KnoopN-åpen (75)fullført
Marlene KnoopN-åpen (75)fullført
Johnny MathisenH 17-B (16)brutt

OLG Stäfa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Urs MärkH 45- (61)1.07.01+19.5212.01

Oppsal Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin KallesonD 45- A kort (19)45.1313.27
1Tina KallesonD 17-20 (40)52.3210.36
2Ola Marius PedersenDirekte A (47)41.06+0.198.18
3Sigve VågsnesH 21- (56)54.18+3.377.33
4Mila ZaharinovaD 40- (22)1.00.57+6.5312.18
9Mari KallesonD 13-14 (48)35.53+11.0011.19
11Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (48)37.52+12.5911.56
12Vidar GjelstadH 45- (61)1.03.50+16.4111.27
14Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (40)1.22.08+32.3116.35
14Eivind VågsnesH 11-12 (42)33.04+15.3113.16
14Tuva Berger GjelstadD 11-12 (48)32.43+14.0013.08
19Helge Grenager SolheimH 45- (61)1.11.44+24.3512.52
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (75)fullført
Martina VågsnesN-åpen (75)fullført
Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (40)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dagfinn FøllesdalH 85- (8)1.38.31+16.4630.07
10Are EriksenH 65- (51)43.44+11.4613.00

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tony HalsallH 17-B (16)52.07+17.1116.23

Porsgrunn OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Une HoltermannD 15-16 (62)38.338.52
1Tobias MathisenH 15-16 (64)41.598.30
2Kari Aarhus KinnD 35- (11)59.03+1.0411.55
3Hanne VassendD 17-20 (40)59.58+7.2612.06
3Kjell MeenH 75- (34)46.11+5.1414.07
3Magnus Aarhus KinnH 40- (18)57.53+5.268.53
4Maria G. MehammerD 17-A kort (19)1.04.30+12.1314.08
4Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)46.40+10.5313.53
5Elise AusenD 17-20 (40)1.01.09+8.3712.21
6Eli Marie WiigD 55- (35)42.40+11.0912.41
6Henrik WennerstrandH 40- (18)1.12.15+19.4811.05
7Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)49.03+10.3011.18
7Lars Ole ThunoldH 40- (18)1.30.54+38.2713.57
8Atle RemmeH 70- (66)40.45+5.1212.07
9Dagfinn TorpeH 65- (51)43.18+11.2012.53
9Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)1.02.49+15.2513.46
10Jan GatevoldDirekte A (47)54.27+13.4011.00
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)54.07+12.0810.58
13Thomas BrodinH 17-A kort (40)1.14.52+25.1515.07
14Siv WiersdalenD 45- (52)1.25.01+37.4017.53
16Runa FinsrudDirekte C (26)1.18.05+36.2325.06
16Sondre KornmoH 11-12 (42)37.04+19.3114.53
17Alexandra WennerstrandDirekte B (31)1.00.08+31.0318.54
17Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)1.39.06+57.0720.06
18Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)40.06+21.2316.06
18Hans-Petter EikedalenH 21- (56)1.45.41+55.0014.43
18Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)1.11.34+25.1310.59
19Emilie BertelsenDirekte B (31)1.01.37+32.3219.22
20Bjørn KnutsenDirekte C (26)1.32.46+51.0429.49
21Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (48)51.01+32.1820.29
23Bjørn LieH 45- (61)1.20.30+33.2114.27
24Jakob KristensenH 11-12 (42)53.22+35.4921.25
25Sigrid BruemD 11-12 (48)53.29+34.4621.28
33Jostein MehammerH 50- (101)1.20.15+37.5116.53
Dea EikedalenN-åpen (75)fullført
Solan EikedalenN-åpen (75)fullført
Torben EikedalenN-åpen (75)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Anne Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Jørn LangerudN-åpen (75)fullført
Theodor W. RasmussenN-åpen (75)fullført
Victoria SkudalN-åpen (75)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (75)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (75)fullført
Mona HolteDirekte C (26)diskvalifisert
Magnus BrodinH 15-16 (64)diskvalifisert
Halvard KornmoH 17-20 (63)diskvalifisert

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Gaute FosstveitH 17-20 (63)1.04.06+17.459.50
Brage FosstveitUtvikling B (7)51.3916.14

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trine OpsethD 45- (52)1.02.39+15.1813.11
6Helge RevhaugH 70- (66)37.37+2.0411.11
16Oda OpsethD 11-12 (48)34.06+15.2313.41
21Per Erik OpsethH 45- (61)1.14.37+27.2813.23

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Petter GullikstadH 60- (41)47.51+6.3110.29Last ned GPS-spor i gpx-format

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin GottfridssonD 17-C (15)52.0516.44Last ned GPS-spor i gpx-format
9Marius StrandseterDirekte B (31)46.58+17.5314.46
9Marianne StrandseterDirekte C (26)58.33+16.5118.49
16Ida SyversenD 50- (52)1.21.24+34.0017.51
Øyvind Roger HansenH 60- (41)brutt

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind FadumH 65- (51)36.54+4.5610.58

Sandefjord OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriel GjoneH 13-14 (72)23.187.21
2Trond GjelstadH 50- (101)43.50+1.269.13
3Åsne Gjelstad RebårdD 17-C (15)54.27+2.2217.30
3Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (21)59.08+8.1812.58
3Oddvar GjelstadH 80- (19)58.43+10.0417.57
4Kristin Solberg FredheimDirekte C (26)43.14+1.3213.54
4Tiri RebårdD 55- (35)36.27+4.5610.50
5Frank EliassenH 75- (34)46.47+5.5014.18
5Daniella GjoneD 11-12 (48)22.22+3.398.58
5Anne Berit BredholtD 50- (52)56.04+8.4012.17
7Sturle FurlandH 45- (61)54.10+7.019.43
8Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (62)52.52+14.1912.10
8Sindre FurlandH 11-12 (42)24.01+6.289.38
8Benjamin GjoneH 15-16 (64)51.37+9.3810.28
9Anne Lise AndreassenD 60- (42)54.55+19.0816.20
12Wenche EikåsD 45- (52)1.20.51+33.3017.01
13Anders WindvikDirekte B (31)53.18+24.1316.45
13Brage EikåsH 13-14 (72)33.34+10.1610.35
14Sigrun GjoneDirekte B (31)53.30+24.2516.49
14Elisabeth WindvikDirekte C (26)1.10.42+29.0022.43
15Cornelius BjørkH 17-20 (63)1.04.38+18.179.55
15Jo Børre EikåsH 45- (61)1.05.19+18.1011.43
20Theo Solberg FredheimH 11-12 (42)43.09+25.3617.19
23Erik JuliussenDirekte A (47)1.14.50+34.0315.07
25Anette ArentzDirekte A (47)1.16.02+35.1515.21
25Marcus WindvikH 11-12 (42)54.19+36.4621.48
26Mai Britt BjørkDirekte A (47)1.17.00+36.1315.33
36Knut GjoneH 50- (101)1.28.53+46.2918.42
Balder Solberg FredheimN-åpen (75)fullført
Anna Strøm JuliussenD 9-10 (16)16.208.14
Mariann Øren ArvesenD 45- (52)brutt
Jonas EikåsH 17-20 (63)brutt

Sjövalla FK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per-Arne WahlgrenH 55- (55)51.41+4.2810.52
11Karin WahlgrenDirekte B (31)50.32+21.2715.53
22Christina PetterssonDirekte B (31)1.06.34+37.2920.55

Skien OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grete S B HoviD 60- (42)35.4710.38
2Frode NysæterH 45- (61)47.16+0.078.29
3Anna Lovisa FuruheimD 35- (11)1.06.47+8.4813.29
3Olaug F. JohansenD 80- (12)1.14.31+15.0922.47
5Hanna NysæterDirekte B (31)40.47+11.4212.49
5Vilde Aakre LeistadD 13-14 (48)32.23+7.3010.12
5Øyvind HyllesethH 50- (101)47.06+4.429.54
6Randi Kristine SchneiderDirekte C (26)46.47+5.0515.02
6Trude NysæterD 17-B (39)53.29+15.1216.49
6Rita RaastadD 45- A kort (19)1.08.05+22.5220.15
6Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (72)29.52+6.349.25
7Hilde Ekeberg FliidD 17-C (15)1.46.28+54.2334.14
7Hilde Aamand BjørbækkDirekte C (26)47.58+6.1615.25
7Gaute NysæterH 13-14 (72)30.29+7.119.36
8Jorunn Brun SagaDirekte C (26)58.21+16.3918.45
8Gry AakreD 40- (22)1.42.16+48.1220.39
10Hege B. ØksenholtDirekte C (26)1.02.40+20.5820.09
11Espen RaastadH 55- (55)1.10.08+22.5514.45
12Eli SæterdalDirekte B (31)50.41+21.3615.56
13Gyri MyhreD 45- (52)1.22.10+34.4917.17
13Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (48)44.45+19.5214.07
16Skjalg NysæterH 17-20 (63)1.05.41+19.2010.05
17Tobias LodeH 11-12 (42)37.35+20.0215.05
18Vigdis SolliDirekte C (26)1.26.34+44.5227.50
19Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (48)42.35+23.5217.06
19Thomas MyhreH 13-14 (72)43.49+20.3113.49
22Emilie Venheim KnutsenD 11-12 (48)51.15+32.3220.34
23Mie SkifjellD 11-12 (48)52.27+33.4421.03
27Ådne SkifjellDirekte A (47)1.18.34+37.4715.52
30Bjørn Richard KirsteDirekte A (47)1.24.26+43.3917.03
Leah FuruheimN-åpen (75)fullført
Erik Ulveseter LodeN-åpen (75)fullført
Maja SolerødUtvikling N (10)39.3319.58
Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (1)brutt

Spillum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ole Jørgen MjøsundH 75- (34)46.45+5.4814.17

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peter SæbbøH 11-12 (42)17.337.02
2Kjell GjersdalH 85- (8)1.25.07+3.2226.01
2Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (62)42.29+3.569.47
4Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (40)1.00.56+8.2412.18
6Johan Christie ØrkeH 17-20 (63)57.02+10.418.45
10Wenche Margrethe SæbbøD 45- (52)1.19.12+31.5116.40
12Nils John VestølH 50- (101)50.30+8.0610.37
14Jone SæbbøH 45- (61)1.05.12+18.0311.42
20Øyvind EgeskogH 70- (66)53.48+18.1516.00
30Pål BårdsenH 50- (101)1.12.44+30.2015.18

Stokke IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus SigurdssonH 11-12 (42)19.28+1.557.49
3Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (16)37.08+2.1211.40
3Margareta BrynhildsenD 70- (25)57.19+11.3517.31
4Marit RöhrsD 17-C (15)1.09.02+16.5722.11
4Ragnar Niemi BergH 65- (51)39.33+7.3511.46
4Jens G. DybvikH 11-12 (42)22.32+4.599.02
5Runar KittilsenH 70- (66)37.08+1.3511.03
5Randi HansenD 65- (23)1.04.51+27.0519.49
6Lars Martin GjeinH 75- (34)46.53+5.5614.20
7Inger NergaardD 65- (23)1.26.52+49.0626.33
10Arne KristensenH 75- (34)56.37+15.4017.18
14Hallgeir BrevikH 15-16 (64)1.25.46+43.4717.23
15Astrid BrevikD 50- (52)1.15.08+27.4416.28
23Niclas GunnerødH 13-14 (72)1.02.07+38.4919.35
Sturla SigurdssonN-åpen (75)fullført
Joel RöhrsH 9-10 (17)22.0511.09
Maike RöhrsUtvikling C (8)1.01.2419.44

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kenneth WesterheimH 45- (61)49.25+2.168.52

Sturla, IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ivar Louis BergH 80- (19)50.44+2.0515.30
4Mathias Skourup RognebakkeH 17-20 (63)55.47+9.268.34
6Mina Akiko JohnsenD 15-16 (62)46.59+8.2610.49
7Ellen Horn-JohnsenDirekte B (31)42.24+13.1913.20
8Henrik KaiserH 13-14 (72)30.33+7.159.38
9Bjørn W. LudvigsenH 75- (34)49.49+8.5215.14
11Johan Kristian UndelandH 17-20 (63)1.00.13+13.529.14
12Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (72)33.13+9.5510.28
14Espen MelheimDirekte A (47)1.02.39+21.5212.39
15Martin KaiserH 15-16 (64)1.27.29+45.3017.44
16Olav MelheimH 15-16 (64)1.28.31+46.3217.57
17Merete UndelandD 50- (52)1.26.11+38.4718.53
19Thomas KaiserDirekte A (47)1.08.43+27.5613.52
20Julie WoldD 11-12 (48)47.07+28.2418.55
21Jens WoldH 13-14 (72)48.44+25.2615.22
35Karl Anton UndelandH 50- (101)1.26.43+44.1918.15
Kristian KaiserH 9-10 (17)19.349.52

Søgne og Songdalen OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD 50- (52)47.2410.23
2Reidar HeivollH 60- (41)46.35+5.1510.12
4Signe HeivollD 70- (25)57.39+11.5517.37
5Else-Margrethe BredlandD 70- (25)1.06.15+20.3120.15
9May Lene SlettebøeD 17-B (39)1.00.23+22.0618.59
9Tore BerntsenH 70- (66)40.50+5.1712.09
10Selma WhiteD 11-12 (48)26.16+7.3310.32
12Lene Næss BirkelandD 17-B (39)1.17.41+39.2424.25
12Roy BirkelandH 55- (55)1.11.58+24.4515.09
19Astrid WhiteD 15-16 (62)1.05.08+26.3515.00
24Aksel SlettebøeH 50- (101)1.03.55+21.3113.27
32Jesse WhiteDirekte A (47)1.44.49+1.04.0221.10
Floke BredlandH 70- (66)diskvalifisert

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kjell Einar AadnevikH 70- (66)36.53+1.2010.58
10May-lill DammD 17-B (39)1.01.50+23.3319.26
15Jørn TorgersenH 70- (66)45.49+10.1613.38
32Kjetil DammH 50- (101)1.18.00+35.3616.25

Tyrving IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus MolundH 11-12 (42)19.58+2.258.01
5Vegard Brun SagaH 21- (56)55.02+4.217.39
7Kjell StenstadvoldH 75- (34)47.27+6.3014.30
16Kjetil MolundH 45- (61)1.06.17+19.0811.54
25Hasse BergstrømH 70- (66)1.02.30+26.5718.36
Elias MolundN-åpen (75)fullført
Andreas TeigenN-åpen (75)fullført
Halvor TeigenN-åpen (75)fullført

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Even LindaasH 17-20 (63)53.07+6.468.09

Vegårshei IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anette Fidje BerganD 17-A kort (19)52.1711.27
2Anders VestølH 17-20 (63)51.06+4.457.50
5Arild FlatenH 17-A kort (40)1.01.04+11.2712.20
10Jørn BerganH 17-A kort (40)1.06.39+17.0213.27
10Emma Smeland NygårdseterD 50- (52)1.06.39+19.1514.36
10Sten Åge NygårdseterH 50- (101)49.30+7.0610.25
11Jakob HageliaH 17-A kort (40)1.09.13+19.3613.58
13Olav VestølH 21- (56)1.04.59+14.189.03
14Geir BråtenH 50- (101)53.39+11.1511.17
16Ole Petter VestølH 50- (101)54.40+12.1611.30
18Oskar HageliaH 11-12 (42)37.53+20.2015.12
19Jørgen FlatenH 11-12 (42)41.23+23.5016.37
Elise FlatenN-åpen (75)fullført
Eline BerganD 9-10 (16)46.4523.36
Signe HageliaD 9-10 (16)31.3815.58
Olav BerganUtvikling N (10)33.3316.56
Gerd Karin VestølD 45- A kort (19)diskvalifisert

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ketil BergeH 60- (41)55.11+13.5112.06
11Lena HammerD 60- (42)1.06.20+30.3319.44

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Trude BråtenD 60- (42)49.35+13.4814.45
14Gunnar BråtenH 60- (41)1.24.30+43.1018.31

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Linda HanssenD 55- (35)34.58+3.2710.24
4June HerredsvelaD 45- A kort (19)1.04.53+19.4019.18
6Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (19)1.27.34+35.1719.12
6Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (40)1.02.54+10.2212.42
9Glenn MüllerDirekte A (47)53.28+12.4110.48
9Bjørn ChristensenH 60- (41)58.46+17.2612.53
10Alexandra LinløkkenD 17-20 (40)1.21.21+28.4916.26
14Sigrid NermoenD 15-16 (62)59.22+20.4913.40
15Mathias LinløkkenH 13-14 (72)36.58+13.4011.39
19Per Kåre HerredsvelaH 70- (66)51.58+16.2515.27

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jan-Einar ØvremoH 55- (55)52.00+4.4710.56

Ås-NMBU Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håkon DanevadH 50- (101)44.00+1.369.15
8Anne NilsenD 45- (52)1.11.47+24.2615.06
13Ingunn ScheiD 50- (52)1.12.50+25.2615.58
Odin Schei DanevadN-åpen (75)fullførtLast ned GPS-spor i gpx-format
Lea HaugD 9-10 (16)30.3915.28
Synne Schei DanevadUtvikling C (8)46.2814.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor