Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 980 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Marte Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Silje Nilsen BergFossum IFfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført Last ned GPS-spor i gpx-format
Dea EikedalenPorsgrunn OLfullført
Solan EikedalenPorsgrunn OLfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Elise FlatenVegårshei ILfullført
Balder Solberg FredheimSandefjord OKfullført
Leah FuruheimSkien OKfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnfullført
Marie HjelmstadBækkelagets SKfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Mika Johan KristensenNotodden OLfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Jørn LangerudPorsgrunn OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Erik Ulveseter LodeSkien OKfullført
Elias MolundTyrving ILfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Simen NygårdBirkenes ILfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Maia Maudal PettersenKongsberg OLfullført
Theodor W. RasmussenPorsgrunn OLfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Amund SaugestadNydalens SKfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Victoria SkudalPorsgrunn OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Andreas TeigenTyrving ILfullført
Halvor TeigenTyrving ILfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Adrian T. TørnqvistNOTEAMfullført
Martina VågsnesOppsal Orienteringfullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLfullført

D 9-10

1 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.4810.30
Eline BerganVegårshei IL46.4523.36
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK18.589.34
Vilma DanevadFredrikstad SK21.1610.44
Signe HageliaVegårshei IL31.3815.58
Lea HaugÅs-NMBU Orientering30.3915.28
Vilde HøyerFossum IF30.3115.24
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16.208.14

D 11-12

2 490 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK18.437.31
2Silja BerstadHeming Orientering21.43+3.008.43
3Astrid ReuschHeming Orientering22.19+3.368.57
4Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn22.20+3.378.58
5Daniella GjoneSandefjord OK22.22+3.398.58
6Abelone Josefine AxelsonEiker OL22.46+4.039.08
7Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.19+5.369.45
8Cathrine SognNotodden OL24.23+5.409.47
9Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL25.58+7.1510.25
10Selma WhiteSøgne og Songdalen OK26.16+7.3310.32
11Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb27.09+8.2610.54
12Ingvild RingheimLarvik OK29.47+11.0411.57
13Marte EgerKongsberg OL31.03+12.2012.28
14Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering32.43+14.0013.08
15Caroline SlungaardHeming Orientering33.50+15.0713.35
16Oda OpsethRingerike OL34.06+15.2313.41
17Hermine GrønnebergHedrum OL38.30+19.4715.27
18Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL40.06+21.2316.06
19Juliette Holtskog-FeremansSkien OK42.35+23.5217.06
20Julie WoldSturla, IF47.07+28.2418.55
21Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL51.01+32.1820.29
22Emilie Venheim KnutsenSkien OK51.15+32.3220.34
23Mie SkifjellSkien OK52.27+33.4421.03
24Silje Andresen SkotteFossum IF52.42+33.5921.09
25Sigrid BruemPorsgrunn OL53.29+34.4621.28

D 13-14

3 170 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL24.537.50
2Anna TaksdalGanddal IL26.36+1.438.23
3Anne ØstvoldHeming Orientering31.14+6.219.51
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb31.46+6.5310.01
5Vilde Aakre LeistadSkien OK32.23+7.3010.12
6Mari AarsethNydalens SK32.45+7.5210.19
7Iselin HøivoldKongsberg OL32.54+8.0110.22
8Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL35.38+10.4511.14
9Mari KallesonOppsal Orientering35.53+11.0011.19
10Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering36.04+11.1111.22
11Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering37.52+12.5911.56
12Iril RingheimLarvik OK43.14+18.2113.38
13Emilie Holtskog-FeremansSkien OK44.45+19.5214.07
14Agathe BrathagenLarvik OK47.36+22.4315.00
15Ingrid LestebergKongsberg OL48.17+23.2415.13

D 15-16

4 340 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL38.338.52
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb42.29+3.569.47
3Kristin Melby JacobsenLardal OL43.10+4.379.56
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn43.19+4.469.58
5Johanne Rognerud BøeFossum IF46.27+7.5410.42
6Mina Akiko JohnsenSturla, IF46.59+8.2610.49
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL49.03+10.3011.18
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK52.52+14.1912.10
9Emma EngehultNotodden OL54.49+16.1612.37
10Marie SaugestadNydalens SK56.08+17.3512.56
11Ingrid MobråthenBotne SK57.35+19.0213.16
12Ingeborg HovdejordNotodden OL58.47+20.1413.32
13Selma HøivoldKongsberg OL58.48+20.1513.32
14Sigrid NermoenØstmarka OK59.22+20.4913.40
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.02.05+23.3214.18
16Kathinka Zahl HagenFossum IF1.02.36+24.0314.25
17Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.03.07+24.3414.32
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.03.12+24.3914.33
19Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.05.08+26.3515.00
20Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.10.32+31.5916.15
21Amanda AxelsonEiker OL1.31.52+53.1921.10

D 17-A kort

4 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette Fidje BerganVegårshei IL52.1711.27
2Tone Fidje GrytingGjerstad IL53.46+1.2911.47
3Randi MorkNotodden OL58.32+6.1512.50
4Maria G. MehammerPorsgrunn OL1.04.30+12.1314.08
5Sigrid Melander VieFossum IF1.22.18+30.0118.02
6Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.27.34+35.1719.12

D 17-B

3 180 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL38.1712.02
2Kirsten GjermstadKonnerud IL39.05+0.4812.17
3Tone Sølie LysnesHedrum OL42.43+4.2613.25
4Elin BordøyHedrum OL45.46+7.2914.23
5Anna Henriette StraumeDrangedal OL52.29+14.1216.30
6Trude NysæterSkien OK53.29+15.1216.49
7Heidi EriksenLarvik OK54.40+16.2317.11
8Elin SlokvikNotodden OL58.41+20.2418.27
9May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.00.23+22.0618.59
10May-lill DammTIF Viking1.01.50+23.3319.26
11Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.02.46+24.2919.44
12Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.17.41+39.2424.25
13Marianne SkusethBø OL1.19.03+40.4624.51
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 17-C

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin GottfridssonRøyken OL52.0516.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll54.22+2.1717.28
3Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK54.27+2.2217.30
4Marit RöhrsStokke IL1.09.02+16.5722.11
5Ingunn FjørtoftBø OL1.15.53+23.4824.23
6Grete HitreskogKristiansand OK1.33.09+41.0429.57
7Hilde Ekeberg FliidSkien OK1.46.28+54.2334.14

D 17-N

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Elisabeth HerumOK Skeidi36.2718.24
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OKbrutt

D 17-20

4 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina KallesonOppsal Orientering52.3210.36
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI57.47+5.1511.40
3Hanne VassendPorsgrunn OL59.58+7.2612.06
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.56+8.2412.18
5Elise AusenPorsgrunn OL1.01.09+8.3712.21
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.02.54+10.2212.42
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.09.28+16.5614.02
8Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.13.25+20.5314.49
9Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.20.54+28.2216.20
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.21.21+28.4916.26
11Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.32.37+40.0518.42
12Berthe TesloHadeland OL1.35.04+42.3219.12
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D 21-

5 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK52.499.28
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK57.10+4.2110.15
3Tonje VassendNTNUI57.18+4.2910.17
4Tonje Granne KvaleNotodden OL57.22+4.3310.17
5Anne EikenNTNUI1.00.44+7.5510.54
6Ronja BjörklundNTNUI1.09.24+16.3512.27

D 35-

4 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn57.5911.42
2Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL59.03+1.0411.55
3Anna Lovisa FuruheimSkien OK1.06.47+8.4813.29
4Tone NilsenBø OL1.37.32+39.3319.42

D 40-

4 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK54.0410.55
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK55.43+1.3911.15
3Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL58.33+4.2911.49
4Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.00.57+6.5312.18
5Elin BjervaLarvik OK1.03.49+9.4512.53
6Berit HerstadBækkelagets SK1.22.36+28.3216.41
7Heidi HerumOK Skeidi1.27.03+32.5917.35
8Gry AakreSkien OK1.42.16+48.1220.39
Turid Zagar NesLarvik OKdiskvalifisert

D 45-

4 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47.219.58
2Ingrid UndstadLarvik OK49.28+2.0710.24
3Trude HarstadBø OL49.55+2.3410.30
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb56.48+9.2711.57
5Trine OpsethRingerike OL1.02.39+15.1813.11
6Audrun UtskarpenIL GeoForm1.05.26+18.0513.46
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.07.08+19.4714.08
8Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.11.47+24.2615.06
9Vibeke LamarkGanddal IL1.12.16+24.5515.12
10Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.19.12+31.5116.40
11Kristin EgerKongsberg OL1.19.51+32.3016.48
12Wenche EikåsSandefjord OK1.20.51+33.3017.01
13Gyri MyhreSkien OK1.22.10+34.4917.17
14Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.25.01+37.4017.53
15Hilde PoppeFredrikstad SK1.29.16+41.5518.47
16Anette Kjærås FiringAndebu IL1.29.46+42.2518.53
17Paula BerstadHeming Orientering1.31.07+43.4619.10
18Elise HafskjoldNydalens SK1.39.38+52.1720.58
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKbrutt
Katja MjøsundNydalens SKbrutt

D 45- A kort

3 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin KallesonOppsal Orientering45.1313.27
2Gunn Elin RudiHadeland OL46.38+1.2513.52
3Gro BørteKristiansand OK52.08+6.5515.30
4June HerredsvelaØstmarka OK1.04.53+19.4019.18
5Hege GunnerødAsker Skiklubb1.08.01+22.4820.14
6Rita RaastadSkien OK1.08.05+22.5220.15
Gerd Karin VestølVegårshei ILdiskvalifisert

D 50-

4 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK47.2410.23
2Kjersti Holt HanssenMåren OK51.00+3.3611.11
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering53.15+5.5111.40
4Tove HeimdalKonnerud IL55.36+8.1212.11
5Anne Berit BredholtSandefjord OK56.04+8.4012.17
6Kristin SandvenNotodden OL56.07+8.4312.18
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll58.57+11.3312.55
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL59.43+12.1913.05
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.02.49+15.2513.46
10Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.06.39+19.1514.36
11Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.07.34+20.1014.49
12Elise GisholtFossum IF1.12.00+24.3615.47
13Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.12.50+25.2615.58
14Marianne OmdalKongsberg OL1.14.05+26.4116.14
15Astrid BrevikStokke IL1.15.08+27.4416.28
16Ida SyversenRøyken OL1.21.24+34.0017.51
17Merete UndelandSturla, IF1.26.11+38.4718.53
18Marianne ReuschHeming Orientering1.31.31+44.0720.04

D 55-

3 360 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK31.319.22
2Tove StrandMåren OK33.20+1.499.55
3Linda HanssenØstmarka OK34.58+3.2710.24
4Tiri RebårdSandefjord OK36.27+4.5610.50
5Veslemøy SolbergKonnerud IL42.36+11.0512.40
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL42.40+11.0912.41
7Vanja StaffOL Toten-Troll43.26+11.5512.55
8Elisabeth HetlevikKongsberg OL44.36+13.0513.16
9Gro PedersenOK Skeidi45.38+14.0713.34
10Gro Hege LudvigsenMåren OK57.11+25.4017.01
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 60-

3 360 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK35.4710.38
2Hanne HerumOK Skeidi41.56+6.0912.28
3Siri BjorvandBirkenes IL44.57+9.1013.22
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL46.40+10.5313.53
5Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn47.59+12.1214.16
6Siren GreveBergens TF48.04+12.1714.18
7Marianne SpanliLierbygda OL49.28+13.4114.43
8Trude BråtenVoss IL49.35+13.4814.45
9Anne Lise AndreassenSandefjord OK54.55+19.0816.20
10Grete BerntsenMåren OK1.02.55+27.0818.43
11Lena HammerVestre Akers SK1.06.20+30.3319.44
12Gunn BotnenBø OL1.06.42+30.5519.51
13Kristil KristensenOK Skeidi1.07.24+31.3720.03
14Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.14.07+38.2022.03

D 65-

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL37.4611.32
2Elle M. MelbyeHeming Orientering45.45+7.5913.59
3Elisabeth RødAndebu IL1.00.39+22.5318.32
4Gjertrud SandåkerIL Imås1.03.14+25.2819.20
5Randi HansenStokke IL1.04.51+27.0519.49
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.24.12+46.2625.44
7Inger NergaardStokke IL1.26.52+49.0626.33

D 70-

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF45.4413.59
2Anne Karin StigemoIL Imås56.42+10.5817.20
3Margareta BrynhildsenStokke IL57.19+11.3517.31
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK57.39+11.5517.37
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.06.15+20.3120.15
6Gunn Kari HygenFreidig1.07.13+21.2920.33
7Gerd LangsethLarvik OK1.14.29+28.4522.46
8Bjørg MostaulBø OL1.46.37+1.00.5332.36
9Marit OddenDrangedal OL2.14.46+1.29.0241.12

D 75-

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.06.0620.12
2Inger Lise SolbergBø OL1.19.26+13.2024.17
3Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL2.12.52+1.06.4640.37

D 80-

3 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK59.2218.09
2Gudveig JørundlandOK Sør1.10.16+10.5421.29
3Olaug F. JohansenSkien OK1.14.31+15.0922.47
4Tirill Liby SeipOK Skeidi1.19.33+20.1124.19

H 9-10

1 980 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jakob Bredland EidKongsberg OL28.1314.15
Mathias Bredland EidKongsberg OL22.3211.22
Anders Rostveit ElmiOK Moss23.2611.50
Kristian KaiserSturla, IF19.349.52
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering30.3915.28
Eirik LestebergKongsberg OL33.3316.56
Rasmus MjøsundNydalens SK21.4711.00
Kristian MorkNotodden OL25.5613.05
Joel RöhrsStokke IL22.0511.09
Odin Vie StrislandFossum IF32.5916.39
Ole Jakob TrøanNittedal OL40.1120.17

H 11-12

2 490 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.337.02
2Magnus SigurdssonStokke IL19.28+1.557.49
3Magnus MolundTyrving IL19.58+2.258.01
4Jens G. DybvikStokke IL22.32+4.599.02
5Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb23.02+5.299.15
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll23.11+5.389.18
7Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL23.18+5.459.21
8Sindre FurlandSandefjord OK24.01+6.289.38
9Ask Felland SætnanFossum IF24.49+7.169.57
10Lars BirkenesBirkenes IL27.16+9.4310.57
11Tobias Harstad RindeBø OL27.22+9.4910.59
12Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.30+11.5711.50
13Nikolai TesloHadeland OL32.08+14.3512.54
14Eivind VågsnesOppsal Orientering33.04+15.3113.16
15Asbjørn LandeEidskog OL36.20+18.4714.35
16Sondre KornmoPorsgrunn OL37.04+19.3114.53
17Tobias LodeSkien OK37.35+20.0215.05
18Oskar HageliaVegårshei IL37.53+20.2015.12
19Jørgen FlatenVegårshei IL41.23+23.5016.37
20Theo Solberg FredheimSandefjord OK43.09+25.3617.19
21Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn44.09+26.3617.43
22Blu William OplandOK Skeidi47.09+29.3618.56
23Sondre HafskjoldNydalens SK50.00+32.2720.04
24Jakob KristensenPorsgrunn OL53.22+35.4921.25
25Marcus WindvikSandefjord OK54.19+36.4621.48

H 13-14

3 170 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK23.187.21
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.31+4.138.40
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.35+4.178.42
4Martin Christoffer BorgIL Koll29.26+6.089.17
5Johannes Salvesen-LundeIL Koll29.29+6.119.18
6Kristian Ekeberg FliidSkien OK29.52+6.349.25
7Gaute NysæterSkien OK30.29+7.119.36
8Henrik KaiserSturla, IF30.33+7.159.38
9Emil NygårdBirkenes IL31.04+7.469.48
10Lukas Jones ArnesenHeming Orientering31.16+7.589.51
11Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn31.49+8.3110.02
12Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF33.13+9.5510.28
13Brage EikåsSandefjord OK33.34+10.1610.35
14Linus MjøsundNydalens SK34.16+10.5810.48
15Mathias LinløkkenØstmarka OK36.58+13.4011.39
16Ragnar LandeEidskog OL38.58+15.4012.17
17Eskil HafskjoldNydalens SK42.33+19.1513.25
18Mathias AxelsonEiker OL43.29+20.1113.43
19Thomas MyhreSkien OK43.49+20.3113.49
20Henrik Repstad StoremyrIL Hauken46.48+23.3014.45
21Jens WoldSturla, IF48.44+25.2615.22
22Borgar SkjelbredKongsberg OL53.00+29.4216.43
23Niclas GunnerødStokke IL1.02.07+38.4919.35
24Einar ØstvoldHeming Orientering1.03.19+40.0119.58

H 15-16

4 930 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL41.598.30
2Christian Fredrik BorgIL Koll42.38+0.398.38
3Mats LindaasElverum OK43.25+1.268.48
4Sindre Vie StrislandFossum IF46.03+4.049.20
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK46.53+4.549.30
6Eirik Vie StrislandFossum IF48.27+6.289.49
7Sivert PoppeFredrikstad SK48.59+7.009.56
8Benjamin GjoneSandefjord OK51.37+9.3810.28
9Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb54.01+12.0210.57
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL54.07+12.0810.58
11Øyvind LamarkGanddal IL1.00.20+18.2112.14
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.13.43+31.4414.57
13Paul Johan SlungaardHeming Orientering1.21.13+39.1416.28
14Hallgeir BrevikStokke IL1.25.46+43.4717.23
15Martin KaiserSturla, IF1.27.29+45.3017.44
16Olav MelheimSturla, IF1.28.31+46.3217.57
17Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.39.06+57.0720.06
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Børge Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKbrutt

H 17-A kort

4 950 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL49.3710.01
2Åsmund HasaasOK Skeidi52.19+2.4210.34
3Rune Kristian MorkNotodden OL56.34+6.5711.25
4Steinar FrøytlogEgersund OK58.23+8.4611.47
5Arild FlatenVegårshei IL1.01.04+11.2712.20
6Jarle LysnesHedrum OL1.01.40+12.0312.27
7Ole Grini JohansenNatthauken IL1.04.57+15.2013.07
8Dan Huva KristensenNotodden OL1.05.07+15.3013.09
9Ole FlaattenOK Skeidi1.05.46+16.0913.17
10Jørn BerganVegårshei IL1.06.39+17.0213.27
11Jakob HageliaVegårshei IL1.09.13+19.3613.58
12Didrik BredesenLillomarka OL1.10.00+20.2314.08
13Thomas BrodinPorsgrunn OL1.14.52+25.1515.07
14Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.22.08+32.3116.35

H 17-B

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL34.5610.59
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn35.42+0.4611.13
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL37.08+2.1211.40
4Snorre SlokvikNotodden OL42.28+7.3213.21
5Tony HalsallOtra IL52.07+17.1116.23
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 17-C

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ketil OplandOK Skeidi31.4010.10
2Tore AxelsonEiker OL38.17+6.3712.18
3Stian LillegårdLillomarka OL43.22+11.4213.56
4Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll1.24.02+52.2227.01
Øivind PedersenOK Skeididiskvalifisert

H 17-20

6 510 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK46.217.07
2Anders VestølVegårshei IL51.06+4.457.50
3Even LindaasVang OL53.07+6.468.09
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF55.47+9.268.34
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn56.44+10.238.42
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb57.02+10.418.45
7Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI58.34+12.138.59
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering59.25+13.049.07
9Iver RingheimLarvik OK1.00.03+13.429.13
10Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.00.05+13.449.13
11Johan Kristian UndelandSturla, IF1.00.13+13.529.14
12Peter GisholtFossum IF1.00.41+14.209.19
13Sondre Zahl HagenFossum IF1.00.58+14.379.21
14Gaute FosstveitRaumar Orientering1.04.06+17.459.50
15Cornelius BjørkSandefjord OK1.04.38+18.179.55
16Skjalg NysæterSkien OK1.05.41+19.2010.05
17Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.10.00+23.3910.45
18Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.11.34+25.1310.59
19August Syrdal ØenHeming Orientering1.12.41+26.2011.09
20Ludvig JohnsenHedrum OL1.14.23+28.0211.25
21Åsmund SlokvikNotodden OL1.19.00+32.3912.08
22Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.26.35+40.1413.18
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt

H 21-

7 180 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VisterNydalens SK50.417.03
2Håvard WedegeFredrikstad SK53.08+2.277.24
3Sigve VågsnesOppsal Orientering54.18+3.377.33
4Christian BøenKristiansand OK54.42+4.017.37
5Vegard Brun SagaTyrving IL55.02+4.217.39
6Ulrik Astrup ArnesenNTNUI55.31+4.507.43
7Asgeir MjøsundNydalens SK1.00.16+9.358.23
8Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.00.25+9.448.24
9David GottfridssonLillomarka OL1.01.11+10.308.31
10Tobias KristensenNTNUI1.01.38+10.578.35
11Øyvind EngerNydalens SK1.02.33+11.528.42
12Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.03.51+13.108.53
13Olav VestølVegårshei IL1.04.59+14.189.03
14Såmund BotnenEmblem IL1.09.10+18.299.37
15Sigve BotnenBø OL1.10.52+20.119.52
16Stein H. HagenFossum IF1.12.23+21.4210.04
17John RundeKristiansand OK1.21.07+30.2611.17
18Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.45.41+55.0014.43
19Robert FredriksenNotodden OL1.58.09+1.07.2816.27
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldNTNUIbrutt

H 35-

6 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim André SveenHadeland OL1.28.5913.40

H 40-

6 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK52.278.03
2Eivind TonnaAsker Skiklubb55.32+3.058.31
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL57.53+5.268.53
4Eivind Frode RindeBø OL57.59+5.328.54
5Tallak Olav GrytingGjerstad IL58.56+6.299.03
6Henrik WennerstrandPorsgrunn OL1.12.15+19.4811.05
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.30.54+38.2713.57

H 45-

5 570 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK47.098.27
2Frode NysæterSkien OK47.16+0.078.29
3Eivind LandeEidskog OL47.18+0.098.29
4Kenneth WesterheimStord Orientering49.25+2.168.52
5Johs HjelmstadBækkelagets SK49.27+2.188.52
6Runar HafskjoldNydalens SK51.18+4.099.12
7Sturle FurlandSandefjord OK54.10+7.019.43
8Pål Christian IngierdBækkelagets SK55.09+8.009.54
9Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL56.50+9.4110.12
10Knut Jostein SætnanFossum IF58.33+11.2410.30
11Jøran KristensenHeming Orientering59.03+11.5410.36
12Vidar GjelstadOppsal Orientering1.03.50+16.4111.27
13Hallvard KorenOK Moss1.04.18+17.0911.32
14Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.05.12+18.0311.42
15Jo Børre EikåsSandefjord OK1.05.19+18.1011.43
16Kjetil MolundTyrving IL1.06.17+19.0811.54
17Steinar LandeBø OL1.06.45+19.3611.59
18Urs MärkOLG Stäfa1.07.01+19.5212.01
19Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.11.44+24.3512.52
20Øystein MyrvoldHeming Orientering1.12.44+25.3513.03
21Per Erik OpsethRingerike OL1.14.37+27.2813.23
22Tom KristensenLarvik OK1.20.17+33.0814.24
23Bjørn LiePorsgrunn OL1.20.30+33.2114.27

H 45- A kort

4 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle EriksenOK Skeidi50.5011.08
2Thorbjørn VærpKristiansand OK52.04+1.1411.25
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK59.08+8.1812.58
4Dan Egil LjådalIL Hauken1.00.31+9.4113.16
5Jan Ivar GundersenHedrum OL1.10.53+20.0315.32
6Tore LindaasElverum OK1.42.10+51.2022.24
Erik Broers DamsgaardHisøy OKbrutt

H 50-

4 750 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi42.248.55
2Trond GjelstadSandefjord OK43.50+1.269.13
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering44.00+1.369.15
4Frode StrislandFossum IF46.48+4.249.51
5Øyvind HyllesethSkien OK47.06+4.429.54
6Einar GisholtFossum IF47.07+4.439.55
7Knut Erling ØenHeming Orientering48.33+6.0910.13
8Rune EngehultNotodden OL48.43+6.1910.15
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.23+6.5910.23
10Sten Åge NygårdseterVegårshei IL49.30+7.0610.25
11Kimme ArnesenHeming Orientering49.58+7.3410.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb50.30+8.0610.37
13Bjørn HallanFossum IF51.50+9.2610.54
14Geir BråtenVegårshei IL53.39+11.1511.17
15Guttorm EggeIL GeoForm54.03+11.3911.22
16Ole Petter VestølVegårshei IL54.40+12.1611.30
17Roger LysnesHedrum OL56.07+13.4311.48
18Bjørn Idar SætranIF Trauma56.46+14.2211.57
19Øyvind FlaattenOK Skeidi57.41+15.1712.08
20Trond LamarkGanddal IL57.54+15.3012.11
21Arild AndresenFossum IF58.12+15.4812.15
22Øystein SkjelbredKongsberg OL58.42+16.1812.21
23Lasse ArnesenHeming Orientering1.00.57+18.3312.49
24Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.03.55+21.3113.27
25Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.05.49+23.2513.51
26Roger ØstvoldHeming Orientering1.06.19+23.5513.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
27Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.07.10+24.4614.08
28Espen JohnsenHedrum OL1.07.53+25.2914.17
29Roar MyhreKristiansand OK1.12.24+30.0015.14
30Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.12.44+30.2015.18
31Terje Ulla EikenKongsberg OL1.14.12+31.4815.37
32Kjetil DammTIF Viking1.18.00+35.3616.25
33Jostein MehammerPorsgrunn OL1.20.15+37.5116.53
34Erik BorgIL Koll1.23.04+40.4017.29
35Karl Anton UndelandSturla, IF1.26.43+44.1918.15
36Knut GjoneSandefjord OK1.28.53+46.2918.42

H 55-

4 750 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.139.56
2Onno VerberneOL Toten-Troll48.52+1.3910.17
3Per-Arne WahlgrenSjövalla FK51.41+4.2810.52
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering52.00+4.4710.56
5Geir FrøytlogEgersund OK55.13+8.0011.37
6Roar ByeModum OL1.00.06+12.5312.39
7Sven OhrvikKonnerud IL1.00.35+13.2212.45
8Roger Andre VaneboKongsberg OL1.03.15+16.0213.18
9Tom SlungaardHeming Orientering1.03.16+16.0313.19
10Lars Peder VaajeMarnardal IL1.08.57+21.4414.30
11Espen RaastadSkien OK1.10.08+22.5514.45
12Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.11.58+24.4515.09
13Erik HøivoldKongsberg OL1.15.42+28.2915.56
14Per Einar StrømHedrum OL1.22.50+35.3717.26
15Thor Inge TollehaugEiker OL1.27.19+40.0618.22
16John YtternesKolbotn og Skimt OL1.45.37+58.2422.14
Inge RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60-

4 560 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi41.209.03
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK46.35+5.1510.12
3Geir Holm GundersenKonnerud IL46.43+5.2310.14
4Petter GullikstadRøros IL47.51+6.3110.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Reidar FossumAsker Skiklubb49.51+8.3110.55
6Morten KarlsenMåren OK54.15+12.5511.53
7Ketil BergeVestre Akers SK55.11+13.5112.06
8Jarle BotnenBø OL58.29+17.0912.49
9Bjørn ChristensenØstmarka OK58.46+17.2612.53
10Morten DueMåren OK1.01.55+20.3513.34
11Per LarsenKristiansand OK1.05.36+24.1614.23
12Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.11.44+30.2415.43
13Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.13.14+31.5416.03
14Gunnar BråtenVoss IL1.24.30+43.1018.31
15Tron SolbergOK Skeidi1.34.50+53.3020.47
Øyvind Roger HansenRøyken OLbrutt

H 65-

3 360 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeIL GeoForm31.589.30
2Øivind FadumSande Sportsklubb36.54+4.5610.58
3Mikael TarandiIFK Lidingö SOK38.28+6.3011.26
4Ragnar Niemi BergStokke IL39.33+7.3511.46
5Per Chr. HagenBø OL39.35+7.3711.46
6Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss41.01+9.0312.12
7Dag KristensenOK Skeidi41.24+9.2612.19
8Elling AakreAndebu IL42.53+10.5512.45
9Dagfinn TorpePorsgrunn OL43.18+11.2012.53
10Are EriksenOslostudentenes IK43.44+11.4613.00
11Hugo A. ChristensenNotodden OL45.11+13.1313.26
12Stein TurtumøygardMåren OK47.17+15.1914.04
13Jan BøhleOL Trollo48.36+16.3814.27
14Sveinung RekaaNotodden OL49.13+17.1514.38
15Oskar StraumeDrangedal OL56.21+24.2316.46
16Olav SmestadGjerstad IL59.50+27.5217.48
17Kjell SandåkerIL Imås1.09.25+37.2720.39
18Martin NaufHedrum OL1.14.44+42.4622.14

H 70-

3 360 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LølandBirkenes IL35.3310.34
2Kjell Audun SundsdalMelum IL35.53+0.2010.40
3Dag Rønning JensenOL Trollo36.52+1.1910.58
4Kjell Einar AadnevikTIF Viking36.53+1.2010.58
5Runar KittilsenStokke IL37.08+1.3511.03
6Helge RevhaugRingerike OL37.37+2.0411.11
7Widar Taxth LølandHisøy OK39.48+4.1511.50
8Atle RemmePorsgrunn OL40.45+5.1212.07
9Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK40.50+5.1712.09
10Øyvin SimonsenIL Imås41.27+5.5412.20
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL41.41+6.0812.24
12John Thomas PetersenNittedal OL42.24+6.5112.37
13Rolf GjølbergLarvik OK42.25+6.5212.37
14Ragnar HillestadLardal OL43.14+7.4112.52
15Jørn TorgersenTIF Viking45.49+10.1613.38
16Kristen DalandIL Imås45.54+10.2113.39
17Hans StordalOL Tønsberg og omegn51.20+15.4715.16
18Hallvard MyrvollBø OL51.38+16.0515.22
19Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK51.58+16.2515.27
20Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb53.48+18.1516.00
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK55.16+19.4316.26
22Magne MoyOK Sør55.44+20.1116.35
23Helge FossheimHedrum OL56.10+20.3716.42
24Hogne KjæråsAndebu IL57.59+22.2617.15
25Hasse BergstrømTyrving IL1.02.30+26.5718.36
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 75-

3 270 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering40.5712.31
2Carl Ove BergOK Skeidi45.25+4.2813.53
3Kjell MeenPorsgrunn OL46.11+5.1414.07
4Ole Jørgen MjøsundSpillum IL46.45+5.4814.17
5Frank EliassenSandefjord OK46.47+5.5014.18
6Lars Martin GjeinStokke IL46.53+5.5614.20
7Kjell StenstadvoldTyrving IL47.27+6.3014.30
8Odd AureDrangedal OL49.28+8.3115.07
9Bjørn W. LudvigsenSturla, IF49.49+8.5215.14
10Arne KristensenStokke IL56.37+15.4017.18
11Olav SolbergBø OL59.39+18.4218.14
12Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.01.34+20.3718.49
13Ronald BjervaDrangedal OL1.02.12+21.1519.01
14Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.04.07+23.1019.36
15Magnar ØvreåsBotne SK1.06.04+25.0720.12

H 80-

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll48.3914.52
2Ivar Louis BergSturla, IF50.44+2.0515.30
3Oddvar GjelstadSandefjord OK58.43+10.0417.57
4Magnar ReppesgårdHedrum OL1.09.50+21.1121.21
5Finn Åge ØsternKongsberg OL1.12.28+23.4922.09
6Olav MostaulHøydalsmo IL2.17.06+1.28.2741.55
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 85-

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar JørundlandOK Sør1.21.4525.00
2Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1.25.07+3.2226.01
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.38.31+16.4630.07

Utvikling N

1 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Olav BerganVegårshei IL33.3316.56
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL29.4215.00
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL27.2513.50
Maja KristensenNotodden OL31.4216.00
Maja SolerødSkien OK39.3319.58
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering27.3413.55

Utvikling C

3 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering46.2814.56
Maike RöhrsStokke IL1.01.2419.44
Live ØstvoldHeming Orientering53.5117.18

Utvikling B

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Brage FosstveitRaumar Orientering51.3916.14
Sondre Harstad RindeBø OL38.0011.56
Markus HirschBækkelagets SK53.4216.53
Simen HøyerFossum IF1.05.2720.34
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL53.4716.54

Direkte A

4 950 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans TrøanNittedal OL40.478.14
2Ola Marius PedersenOppsal Orientering41.06+0.198.18
3Simen BordalFossum IF47.06+6.199.30
4Lars Ivar AarsethNydalens SK47.37+6.509.37
5Lars HalvorsenNydalens SK49.03+8.169.54
6Brynjar FredheimLillomarka OL50.36+9.4910.13
7Espen BirkenesBirkenes IL51.48+11.0110.27
8Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa53.26+12.3910.47
9Glenn MüllerØstmarka OK53.28+12.4110.48
10Jan GatevoldPorsgrunn OL54.27+13.4011.00
11Lars FremstadLarvik OK55.00+14.1311.06
12Jørn MyrlandNotodden OL58.05+17.1811.44
13Anton PlaianAsker Skiklubb1.00.34+19.4712.14
14Espen MelheimSturla, IF1.02.39+21.5212.39
15Johan LundeIL Koll1.04.39+23.5213.03
16Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.05.08+24.2113.09
17Fredrik HøyerFossum IF1.05.51+25.0413.18
18Johanne LigaardNOTEAM1.08.34+27.4713.51
19Thomas KaiserSturla, IF1.08.43+27.5613.52
20Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.10.00+29.1314.08
21Kristin BergFossum IF1.11.46+30.5914.29
22Lars Rune LieOK Skeidi1.13.57+33.1014.56
23Erik JuliussenSandefjord OK1.14.50+34.0315.07
24Fredrik SaugestadNydalens SK1.15.24+34.3715.13
25Anette ArentzSandefjord OK1.16.02+35.1515.21
26Mai Britt BjørkSandefjord OK1.17.00+36.1315.33
27Ådne SkifjellSkien OK1.18.34+37.4715.52
28Øyvind GylverAsker Skiklubb1.20.45+39.5816.18
29Julia PlaianNOTEAM1.23.31+42.4416.52
30Bjørn Richard KirsteSkien OK1.24.26+43.3917.03
31Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.44.09+1.03.2221.02
32Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1.44.49+1.04.0221.10
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Pål Martin EidKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte B

3 180 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Nistad DalandExpress IL29.059.08
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK29.11+0.069.10
3Sindre GisholtFossum IF34.30+5.2510.50
4Per Ingvar TollehaugEiker OL40.45+11.4012.48
5Hanna NysæterSkien OK40.47+11.4212.49
6Jarand Berg HjukseNOTEAM42.13+13.0813.16
7Ellen Horn-JohnsenSturla, IF42.24+13.1913.20
8Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL43.58+14.5313.49
9Marius StrandseterRøyken OL46.58+17.5314.46
10Hanne FredheimLillomarka OL49.41+20.3615.37
11Karin WahlgrenSjövalla FK50.32+21.2715.53
12Eli SæterdalSkien OK50.41+21.3615.56
13Anders WindvikSandefjord OK53.18+24.1316.45
14Sigrun GjoneSandefjord OK53.30+24.2516.49
15Monica Renate TrøanNittedal OL55.25+26.2017.25
16Børre GrovanOL Tønsberg og omegn58.43+29.3818.27
17Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL1.00.08+31.0318.54
18Kjersti AabyKolbotn og Skimt OL1.00.14+31.0918.56
19Emilie BertelsenPorsgrunn OL1.01.37+32.3219.22
20Siri M. BirkenesBirkenes IL1.02.47+33.4219.44
21Erling LauvrakIL Imås1.03.29+34.2419.57
22Christina PetterssonSjövalla FK1.06.34+37.2920.55
Rolf MikkelsenIL Imåsbrutt

Direkte C

3 110 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lovise FremstadLarvik OK41.4213.24
2Mette MaudalKongsberg OL42.45+1.0313.44
3Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering42.46+1.0413.45
4Kristin Solberg FredheimSandefjord OK43.14+1.3213.54
5Mia HelenaNydalens SK43.15+1.3313.54
6Randi Kristine SchneiderSkien OK46.47+5.0515.02
7Hilde Aamand BjørbækkSkien OK47.58+6.1615.25
8Jorunn Brun SagaSkien OK58.21+16.3918.45
9Marianne StrandseterRøyken OL58.33+16.5118.49
10Hege B. ØksenholtSkien OK1.02.40+20.5820.09
11Ellen HasaasOK Skeidi1.04.18+22.3620.40
12Amanda MidtunNOTEAM1.06.47+25.0521.28
13Erik Houge MathisenNOTEAM1.06.51+25.0921.29
14Elisabeth WindvikSandefjord OK1.10.42+29.0022.43
15Merete SaugestadNydalens SK1.12.44+31.0223.23
16Runa FinsrudPorsgrunn OL1.18.05+36.2325.06
17Hege AndersenIL Koll1.22.22+40.4026.29
18Vigdis SolliSkien OK1.26.34+44.5227.50
19Jostein EriksenLarvik OK1.29.55+48.1328.54
20Bjørn KnutsenPorsgrunn OL1.32.46+51.0429.49
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Hanne HaugrudNOTEAMbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor