Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 45AK | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 45AK | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | U - N | U - C | U - B | Dir-A | Dir-B | Dir-C

Porsgrunn OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alexandra WennerstrandDirekte B (31)22.359.49
1Ellen MathisenD 85- (2)1.00.2828.31
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)22.208.29
1Tobias MathisenH 15-16 (64)17.206.02
1Henrik WennerstrandH 40- (18)24.337.49
2Magnus Aarhus KinnH 40- (18)27.55+3.228.53
3Elise AusenD 17-20 (40)20.34+0.437.49
3Une HoltermannD 15-16 (62)16.13+0.436.33
4Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)18.09+2.397.20
4Atle RemmeH 70- (66)23.10+2.529.44
4Lars Ole ThunoldH 40- (18)31.20+6.479.58
5Maria G. MehammerD 17-A kort (19)22.45+1.199.31
6Eli Marie WiigD 55- (35)22.17+4.149.21
6Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)22.37+1.599.27
9Kjell MeenH 75- (34)25.25+6.1911.59
9Thomas BrodinH 17-A kort (40)25.37+4.509.44
9Brit HougeD 60- (42)27.35+7.0611.35
11Mona HolteDirekte A (47)32.20+9.0912.17
12Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)21.37+4.177.31
12Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)29.44+9.1512.29
13Turid BertelsenD 50- (52)28.26+7.4811.53
13Siv WiersdalenD 45- (52)28.40+9.4110.30
14Magnus BrodinH 15-16 (64)22.20+5.007.46
15Halvard KornmoH 17-20 (63)23.30+4.267.29
15Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)22.39+7.4710.12
15Bjørn LieH 45- (61)30.15+9.539.53
16Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)23.17+5.578.06
17Sigrid BruemD 11-12 (48)24.31+9.3911.02
20Martin AusenH 15-16 (64)29.49+12.2910.23
21Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)27.54+8.508.53
27Jon SkriubakkenH 50- (101)25.06+6.379.11
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (75)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (75)fullført
Jiri UrvalekH 70- (66)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor