Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Andebu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elisabeth RødD 65- (23)25.56+9.4612.13
11Martin AskeH 21- (56)25.33+5.368.00
12Elling AakreH 65- (51)23.59+5.0910.04

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Maren Aure SkogedalD 13-14 (48)18.13+3.428.03
6Selma Aure SkogedalD 11-12 (48)18.29+3.378.19
6Edel Sofie NilsenD 60- (42)25.58+5.2910.54
8Margrete EngzeliusD 55- (35)26.13+8.1011.00
8Simen Aure SkogedalH 15-16 (64)20.03+2.436.59
9Øyvind GylverDirekte A (47)29.35+6.2411.14
10Ellen Aure SkogedalD 45- (52)26.14+7.159.36
Reidar FossumH 60- (41)diskvalifisert

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingjerd SognnæsD 70- (25)21.3310.09
4Siren GreveD 60- (42)25.05+4.3610.32

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Siri BjorvandD 60- (42)25.14+4.4510.36
12Emil NygårdH 13-14 (72)18.28+3.268.10
Simen NygårdN-åpen (75)fullført

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnar ØvreåsH 75- (34)19.069.00
10Ingrid MobråthenD 15-16 (62)19.19+3.497.49
14Jørgen KvilhaugH 70- (66)32.00+11.4213.26

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marthe GløersenD 21- (14)21.16+0.396.56
8Jonas Fenne IngierdH 13-14 (72)17.44+2.427.50
Håkon Fenne IngierdN-åpen (75)fullført

Bø OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trude HarstadD 45- (52)21.00+2.017.41
3Tone NilsenD 35- (11)34.47+12.2713.13
5Marianne SkusethD 17-B (39)24.38+4.1810.42
8Per Chr. HagenH 65- (51)22.53+4.039.36
13Tobias Harstad RindeH 11-12 (42)20.03+4.299.01
13Gunn BotnenD 60- (42)32.20+11.5113.35
15Arne LandeH 70- (66)48.44+28.2620.28
Sondre Harstad RindeUtvikling B (7)23.5510.23
Jarle BotnenH 60- (41)diskvalifisert
Sigve BotnenH 21- (56)diskvalifisert

Drangedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henny Helgeland ReinholdD 75- (6)45.27+19.3921.26
3Odd AureH 75- (34)20.10+1.049.30
4Astrid LundeDirekte C (26)30.36+5.0113.28
8Anna Henriette StraumeD 17-B (39)31.35+11.1513.43
8Marit OddenD 70- (25)40.24+18.5119.03
16Oskar StraumeH 65- (51)31.39+12.4913.17

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 55- (35)18.037.35
4Steinar FrøytlogH 17-A kort (40)22.23+1.368.30
6Geir FrøytlogH 55- (55)21.19+2.397.48

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eivind LandeH 45- (61)22.39+2.177.24
17Ragnar LandeH 13-14 (72)20.32+5.309.05
17Asbjørn LandeH 11-12 (42)39.44+24.1017.53

Eiker OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tore AxelsonH 17-C (14)18.58+3.368.21
2Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (48)15.46+0.547.06
3Fredrik AxelsonH 17-B (16)17.57+0.407.48
11Per Ingvar TollehaugH 15-16 (64)21.01+3.417.19
13Thor Inge TollehaugH 55- (55)32.34+13.5411.55
15Mathias AxelsonH 13-14 (72)19.44+4.428.43
20Amanda AxelsonD 15-16 (62)30.45+15.1512.26
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (75)fullført

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mats LindaasH 15-16 (64)19.08+1.486.40
7Tore LindaasH 45- A kort (21)39.43+19.1016.37
22Gaute LindaasH 15-16 (64)31.46+14.2611.04

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Såmund BotnenH 21- (56)26.20+6.238.15

Fossum IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Arild AndresenH 50- (101)19.28+0.597.07
5Eirik Vie StrislandH 15-16 (64)18.33+1.136.27
7Kristin BergDirekte A (47)27.06+3.5510.18
7Johanne Rognerud BøeD 15-16 (62)18.54+3.247.39
7Sigrid Melander VieD 17-A kort (19)31.01+9.3512.58
7Peter GisholtH 17-20 (63)21.19+2.156.47
9Einar GisholtH 50- (101)20.26+1.577.29
9Sindre Vie StrislandH 15-16 (64)20.27+3.077.07
10Ask Felland SætnanH 11-12 (42)19.19+3.458.42
10Gustav Andresen SkotteH 15-16 (64)20.50+3.307.15
10Sondre Zahl HagenH 17-20 (63)22.02+2.587.01
11Kathinka Zahl HagenD 15-16 (62)19.53+4.238.02
11Knut Jostein SætnanH 45- (61)26.57+6.358.48
13Silje Andresen SkotteD 11-12 (48)21.18+6.269.35
15Stein H. HagenH 21- (56)27.31+7.348.37
15Birk Felland SætnanH 15-16 (64)22.27+5.077.49
16Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (62)22.01+6.318.54
19Børge Nilsen BergH 15-16 (64)27.03+9.439.25
20Sindre GisholtH 17-20 (63)27.02+7.588.36
Odin Vie StrislandH 9-10 (17)34.2115.58

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (22)22.188.28
1Jenny DanevadD 11-12 (48)14.526.41
2Sivert PoppeH 15-16 (64)17.53+0.336.13
12Hilde PoppeD 45- (52)27.44+8.4510.09
Vilma DanevadD 9-10 (16)35.1916.25

Ganddal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (52)18.596.57
2Anna TaksdalD 13-14 (48)15.19+0.486.46
5Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (52)21.48+1.109.07
9Ingrid LamarkD 17-20 (40)28.33+8.4210.51
15Trond LamarkH 50- (101)22.09+3.408.06
17Andreas Nybak UrdalH 15-16 (64)25.22+8.028.50
22Ole Kristian TaksdalH 17-20 (63)28.03+8.598.55
Vibeke LamarkD 45- (52)diskvalifisert

Gjerstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone Fidje GrytingD 17-A kort (19)22.12+0.469.17
3Tallak Olav GrytingH 40- (18)28.20+3.479.01
Gudrun Fidje GrytingUtvikling N (10)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Margrete JørandliD 65- (23)16.107.37

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kim André SveenH 35- (3)27.598.54
2Gunn Elin RudiD 45- A kort (19)25.44+0.0910.48
5Nikolai TesloH 11-12 (42)17.46+2.128.00
11Berthe TesloD 17-20 (40)31.36+11.4512.00

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnar ReppesgårdH 80- (19)24.58+2.0711.46
4Elin BordøyD 17-B (39)24.30+4.1010.39
5Jan Ivar GundersenH 45- A kort (21)28.11+7.3811.47
7Tone Sølie LysnesD 50- (52)24.15+3.3710.08
10Helge FossheimH 70- (66)25.38+5.2010.46
12Per Einar StrømH 55- (55)30.45+12.0511.15
15Martin NaufH 65- (51)29.06+10.1612.13
19Hermine GrønnebergD 11-12 (48)26.31+11.3911.56
19Ludvig JohnsenH 17-20 (63)25.39+6.358.10
21Espen JohnsenH 50- (101)22.50+4.218.21

Heming Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Helge BjaalandH 75- (34)20.10+1.049.30
3Elle M. MelbyeD 65- (23)21.32+5.2210.09
3Anne ØstvoldD 13-14 (48)17.32+3.017.45
5Maya Jones ArnesenD 17-20 (40)21.19+1.288.06
5Knut Erling ØenH 50- (101)19.51+1.227.16
6Lukas Jones ArnesenH 13-14 (72)16.55+1.537.29
6Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (63)21.06+2.026.43
7Kimme ArnesenH 50- (101)20.05+1.367.21Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jøran KristensenH 45- (61)24.18+3.567.56
9Tom SlungaardH 55- (55)24.03+5.238.48
10Henni Hattestad KristensenD 11-12 (48)20.02+5.109.01
10Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (48)21.46+7.159.37
11Astrid ReuschD 11-12 (48)21.11+6.199.32
12Hanne Marthe ØstvoldDirekte A (47)48.38+25.2718.29
14Paula BerstadD 45- (52)30.28+11.2911.09
16Silja BerstadD 11-12 (48)22.49+7.5710.16
16August Syrdal ØenH 17-20 (63)23.59+4.557.38
17Roger ØstvoldH 50- (101)22.11+3.428.07Last ned GPS-spor i gpx-format
17Hannah Syrdal ØenD 15-16 (62)22.07+6.378.57
18Harald Eide-FredriksenH 50- (101)22.16+3.478.09
18Caroline SlungaardD 11-12 (48)25.14+10.2211.21
21Paul Johan SlungaardH 15-16 (64)30.18+12.5810.33
22Einar ØstvoldH 13-14 (72)27.32+12.3012.10
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (17)20.579.44
Marianne ReuschD 50- (52)diskvalifisert

Hisøy OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inger Marie Broers DamsgaardD 45- (52)23.34+4.358.37
4Erik Broers DamsgaardH 45- A kort (21)28.07+7.3411.45
8Widar Taxth LølandH 70- (66)24.52+4.3410.26
Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (75)fullført
Julia Broers DamsgaardN-åpen (75)fullført
Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (16)17.328.09

Idrettslaget Dyre Vaa

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Astrid Fugleneb AamandDirekte A (47)24.34+1.239.20
23Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (48)37.38+22.4616.57
Haakon Fugleneb AamandN-åpen (75)fullført
Randi Fugleneb AamandD 9-10 (16)20.459.39

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per Olav NærestadH 50- (101)19.04+0.356.59
19Bjørn Idar SætranH 50- (101)22.41+4.128.18

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Reine PettersonDirekte A (47)23.37+0.268.58

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mikael TarandiH 65- (51)20.32+1.428.37

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Frode SørensenDirekte A (47)27.09+3.5810.19
Edvard VågsnesUtvikling N (10)31.1914.33

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bjørn GrindeH 65- (51)20.01+1.118.24
7Audrun UtskarpenD 45- (52)24.28+5.298.57
20Guttorm EggeH 50- (101)22.44+4.158.19

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Dan Egil LjådalH 45- A kort (21)29.06+8.3312.10
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (72)diskvalifisert

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Audun KjøstvedtH 75- (34)25.03+5.5711.48

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne Karin StigemoD 70- (25)27.21+5.4812.54

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Christoffer BorgH 13-14 (72)15.026.39
3Christian Fredrik BorgH 15-16 (64)17.54+0.346.14
9Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (72)17.48+2.467.52
11Jonas HickenH 13-14 (72)18.22+3.208.07
30Erik BorgH 50- (101)35.33+17.0413.01
Hilde SalvesenN-åpen (75)fullført

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut BjørkeloDirekte A (47)23.118.48
3Veronica Elena SvindsethD 17-B (39)24.14+3.5410.32
3Geir TrøanH 70- (66)22.50+2.329.35
4Kjersti AabyDirekte B (31)26.15+3.4011.24
8Celine YtternesD 17-20 (40)27.45+7.5410.33
10John YtternesH 55- (55)24.29+5.498.58
Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (7)25.0410.53
Trond MøretrøDirekte A (47)diskvalifisert
Jon MøretrøDirekte B (31)diskvalifisert

Kongsberg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ann-Karin LestebergD 17-B (39)20.208.50
2Finn Åge ØsternH 80- (19)24.09+1.1811.23
2Ola LestebergH 17-A kort (40)22.03+1.168.23
3Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (72)15.56+0.547.03
5Elisabeth HetlevikD 55- (35)21.48+3.459.09
5Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (48)18.15+3.238.13
7Roger Andre VaneboH 55- (55)22.14+3.348.08
8Selma HøivoldD 15-16 (62)19.07+3.377.44
11Marianne OmdalD 50- (52)26.51+6.1311.14
11Iselin HøivoldD 13-14 (48)22.11+7.409.48
13Borgar SkjelbredH 13-14 (72)18.37+3.358.14
14Ingrid LestebergD 13-14 (48)29.07+14.3612.53
15Barbara Willkommen EikenD 50- (52)29.57+9.1912.31
23Øystein SkjelbredH 50- (101)23.29+5.008.36
Magnus LestebergN-åpen (75)fullført
Eirik LestebergH 9-10 (17)24.1011.14
Eline Maudal PettersenUtvikling N (10)27.3812.51

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Geir Holm GundersenH 60- (41)22.36+4.359.27
8Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (48)19.47+5.168.45
9Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (42)18.43+3.098.25
10Tove HeimdalD 50- (52)25.52+5.1410.49

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thorbjørn VærpH 45- A kort (21)21.38+1.059.03
3Gro BørteD 45- A kort (19)26.11+0.3611.00
4Trygve Børte NomelandH 15-16 (64)18.06+0.466.18
9Per LarsenH 60- (41)27.44+9.4311.36
10John RundeH 21- (56)24.59+5.027.49
11Siri Thortveit MyhreD 45- (52)26.15+7.169.36
24Roar MyhreH 50- (101)23.58+5.298.46
Grete HitreskogD 17-C (15)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thorunn Aamodt OvesenD 75- (6)25.4812.10
3Linn Hege RosoD 17-A kort (19)22.31+1.059.25
7Ragnar HillestadH 70- (66)24.27+4.0910.16

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jostein EriksenDirekte C (26)25.50+0.1511.22
2Gerd LangsethD 70- (25)22.41+1.0810.41
3Elin BjervaD 40- (22)31.04+8.4611.48
6Heidi EriksenD 17-B (39)27.54+7.3412.07
6Per Øystein AndersenH 75- (34)22.16+3.1010.30
7Kari BergD 65- (23)34.10+18.0016.06
7Asgeir FremstadH 45- (61)24.11+3.497.54
8Per Olav GulbrandsenH 50- (101)20.11+1.427.23
9Maren Sofie FremstadD 13-14 (48)21.40+7.099.35
12Kåre ThorbjørnsenH 70- (66)30.39+10.2112.52
12Iril RingheimD 13-14 (48)23.09+8.3810.14
14Ingvild RingheimD 11-12 (48)22.17+7.2510.02
Christopher David EriksenN-åpen (75)fullført
Mathias SundbyN-åpen (75)fullført

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stian LillegårdH 17-C (14)20.25+5.038.59
6Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (40)22.53+3.028.42
10Didrik BredesenH 17-A kort (40)27.43+6.5610.32

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lars Peder VaajeH 55- (55)25.37+6.579.23

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kjell Audun SundsdalH 70- (66)26.07+5.4910.58

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Roar ByeH 55- (55)22.53+4.138.22

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (12)26.1312.21
2Kjersti Holt HanssenD 50- (52)21.05+0.278.49
3Tove StrandD 55- (35)20.03+2.008.25
4Morten KarlsenH 60- (41)21.25+3.248.57
10Grete BerntsenD 60- (42)27.59+7.3011.45
13Stein TurtumøygardH 65- (51)24.26+5.3610.15
Gro Hege LudvigsenD 55- (35)diskvalifisert

Notodden OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Randi MorkD 17-A kort (19)21.268.58
1Rune Kristian MorkH 17-A kort (40)20.477.54
1Synne SandvenD 13-14 (48)14.316.25
3Kristin SandvenD 50- (52)21.27+0.498.58
3Cathrine SognD 11-12 (48)17.44+2.527.59
4Rasmus EngehultH 11-12 (42)16.35+1.017.28
7Mia EngehultD 17-B (39)29.02+8.4212.37
7Hugo A. ChristensenH 65- (51)21.28+2.389.01
10Sveinung RekaaH 65- (51)23.17+4.279.46
13Robert FredriksenH 21- (56)26.12+6.158.12
14Rune EngehultH 50- (101)21.43+3.147.57
14Emma EngehultD 15-16 (62)20.16+4.468.12
15Ingeborg HovdejordD 15-16 (62)20.27+4.578.16
19Mina Borgejordet SimonesD 15-16 (62)26.01+10.3110.31
Eira MorkN-åpen (75)fullført
Kristian MorkH 9-10 (17)24.3411.25
Åsmund SlokvikH 17-20 (63)diskvalifisert

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (40)20.31+0.407.48
3Tobias KristensenH 21- (56)21.13+1.166.39
3Tonje VassendD 21- (14)23.02+2.257.31
4Anne EikenD 21- (14)23.49+3.127.46
6Ulrik Astrup ArnesenH 21- (56)22.56+2.597.11
12Olai Stensland LillevoldH 21- (56)25.34+5.378.00

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders VisterH 21- (56)19.576.15
1Anne Johanne Lind NørbechD 21- (14)20.376.44
1Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (63)19.046.04
3Fredrik SaugestadDirekte A (47)24.20+1.099.15
3Katja MjøsundD 45- (52)22.18+3.198.10
6Marie SaugestadD 15-16 (62)18.44+3.147.35
7Asgeir MjøsundH 21- (56)23.31+3.347.22
8Øyvind EngerH 21- (56)24.32+4.357.41
16Linus MjøsundH 13-14 (72)20.04+5.028.52
Amund SaugestadN-åpen (75)fullført
Rasmus MjøsundH 9-10 (17)19.349.06
Mari AarsethD 13-14 (48)diskvalifisert

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (51)22.56+4.069.38
12Hallvard KorenH 45- (61)27.08+6.468.52

OK Skeidi

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ketil OplandH 17-C (14)15.226.46
1Arve GlittumH 60- (41)18.017.32
1Jarle EriksenH 45- A kort (21)20.338.35
2Inge GlittumH 60- (41)20.20+2.198.30
2Dag KristensenH 65- (51)19.05+0.158.01
2Helge GisholtH 50- (101)18.35+0.066.48
2Heidi HerumD 40- (22)30.55+8.3711.45
2Hanne HerumD 60- (42)22.54+2.259.37
3Blu William OplandH 11-12 (42)15.56+0.227.10
3Ole FlaattenH 17-A kort (40)22.08+1.218.24
4Erling GrammeltvedtH 21- (56)22.26+2.297.01
5Carl Ove BergH 75- (34)20.51+1.459.50
7Kristil KristensenD 60- (42)26.46+6.1711.14
8Tonny LindquistD 60- (42)27.12+6.4311.25
10Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (39)35.38+15.1815.29
10Øyvind FlaattenH 50- (101)20.37+2.087.33
Tirill Liby SeipD 80- (12)diskvalifisert
Morten AndresenH 55- (55)diskvalifisert

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Einar JørundlandH 85- (8)27.1112.49
2Gudveig JørundlandD 80- (12)27.34+1.2113.00
13Magne MoyH 70- (66)31.19+11.0113.09

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilde Solli KvikstadD 17-C (15)27.52+9.5512.16
2Onno VerberneH 55- (55)19.08+0.287.00
4Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (14)29.07+13.4512.49
4Vanja StaffD 55- (35)21.06+3.038.51
8Ole Solli KvikstadH 11-12 (42)18.33+2.598.21
8Ingrid RavnanD 50- (52)24.48+4.1010.22
Pål Solli KvikstadN-åpen (75)fullført
Erlend SlokvikH 55- (55)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Johnny MathisenH 17-B (16)17.33+0.167.37
2Mathea GløersenD 15-16 (62)16.10+0.406.32
4Per Jarle EikelandH 17-B (16)21.23+4.069.17
4Else StordalD 65- (23)24.08+7.5811.23
8Oliver ØstbyH 17-20 (63)21.44+2.406.55
9Hans StordalH 70- (66)25.23+5.0510.39
9Morten Krona HaflanH 17-20 (63)21.47+2.436.56
10Julie EikelandD 17-20 (40)29.13+9.2211.06
12Henrik MathisenH 11-12 (42)19.33+3.598.48
13Maria GrovanD 15-16 (62)20.10+4.408.09
13Roar MathisenH 50- (101)21.32+3.037.53
14Sindre MathisenH 13-14 (72)18.47+3.458.18
14Jakob HjelsethH 17-20 (63)22.25+3.217.08
17Vetle MathisenH 17-20 (63)24.41+5.377.51
18Lerke HjelsethD 15-16 (62)24.52+9.2210.04

OLG Stäfa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Urs MärkH 45- (61)24.10+3.487.53

Oppsal Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tina KallesonD 17-20 (40)19.517.32
5Sigve VågsnesH 21- (56)22.54+2.577.10
5Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (48)18.25+3.548.08
7Eivind VågsnesH 11-12 (42)17.53+2.198.03
7Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (40)25.30+4.439.41
7Mari KallesonD 13-14 (48)19.03+4.328.25
8Tuva Berger GjelstadD 11-12 (48)18.44+3.528.26
9Helge Grenager SolheimH 45- (61)25.43+5.218.24
Martina VågsnesN-åpen (75)fullført
Mila ZaharinovaD 40- (22)diskvalifisert
Vidar GjelstadH 45- (61)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dagfinn FøllesdalH 85- (8)30.21+3.1014.18
3Are EriksenH 65- (51)19.12+0.228.04

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tony HalsallH 17-B (16)22.58+5.419.59

Porsgrunn OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alexandra WennerstrandDirekte B (31)22.359.49
1Ellen MathisenD 85- (2)1.00.2828.31
1Kari Aarhus KinnD 35- (11)22.208.29
1Tobias MathisenH 15-16 (64)17.206.02
1Henrik WennerstrandH 40- (18)24.337.49
2Magnus Aarhus KinnH 40- (18)27.55+3.228.53
3Elise AusenD 17-20 (40)20.34+0.437.49
3Une HoltermannD 15-16 (62)16.13+0.436.33
4Anine Kjørholt LieD 15-16 (62)18.09+2.397.20
4Atle RemmeH 70- (66)23.10+2.529.44
4Lars Ole ThunoldH 40- (18)31.20+6.479.58
5Maria G. MehammerD 17-A kort (19)22.45+1.199.31
6Eli Marie WiigD 55- (35)22.17+4.149.21
6Hilde Kristine RosenvoldD 50- (52)22.37+1.599.27
9Kjell MeenH 75- (34)25.25+6.1911.59
9Thomas BrodinH 17-A kort (40)25.37+4.509.44
9Brit HougeD 60- (42)27.35+7.0611.35
11Mona HolteDirekte A (47)32.20+9.0912.17
12Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (64)21.37+4.177.31
12Kerstin Elisabeth AasD 60- (42)29.44+9.1512.29
13Turid BertelsenD 50- (52)28.26+7.4811.53
13Siv WiersdalenD 45- (52)28.40+9.4110.30
14Magnus BrodinH 15-16 (64)22.20+5.007.46
15Halvard KornmoH 17-20 (63)23.30+4.267.29
15Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)22.39+7.4710.12
15Bjørn LieH 45- (61)30.15+9.539.53
16Anders L. RosenvoldH 15-16 (64)23.17+5.578.06
17Sigrid BruemD 11-12 (48)24.31+9.3911.02
20Martin AusenH 15-16 (64)29.49+12.2910.23
21Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (63)27.54+8.508.53
27Jon SkriubakkenH 50- (101)25.06+6.379.11
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (75)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (75)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (75)fullført
Jiri UrvalekH 70- (66)diskvalifisert

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (66)20.188.31
9Oda OpsethD 11-12 (48)19.18+4.268.41
9Trine OpsethD 45- (52)26.03+7.049.32
14Per Erik OpsethH 45- (61)28.24+8.029.16

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øyvind Roger HansenH 60- (41)20.45+2.448.40
14Ida SyversenD 50- (52)28.40+8.0211.59

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (51)20.07+1.178.27

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oddvar GjelstadH 80- (19)22.5110.46
2Sigrun GjoneDirekte B (31)23.32+0.5710.13
2Ellen Strøm JuliussenD 35- (11)22.48+0.288.40
2Cornelius BjørkH 17-20 (63)20.11+1.076.25
3Elisabeth WindvikDirekte C (26)29.32+3.5713.00
3Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (21)24.31+3.5810.15
3Anne Lise AndreassenD 60- (42)24.53+4.2410.27
4Anne Berit BredholtD 50- (52)21.40+1.029.03
4Daniella GjoneD 11-12 (48)18.02+3.108.07
5Anders WindvikDirekte B (31)28.00+5.2512.10
5Wenche StrømDirekte C (26)35.52+10.1715.48
5Gabriel GjoneH 13-14 (72)16.17+1.157.12
5Trond GjelstadH 50- (101)19.51+1.227.16
6Mai Britt BjørkDirekte A (47)26.00+2.499.53
7Benjamin GjoneH 15-16 (64)19.44+2.246.52
7Brage EikåsH 13-14 (72)17.28+2.267.43
7Tiri RebårdD 55- (35)22.48+4.459.34
7Astrid GjelstadD 70- (25)36.09+14.3617.03
8Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (62)19.07+3.377.44
13Jo Børre EikåsH 45- (61)27.47+7.259.04
15Ingeborg EikåsD 13-14 (48)31.09+16.3813.46
18Jonas EikåsH 17-20 (63)25.10+6.068.00
25Knut GjoneH 50- (101)24.19+5.508.54
Anna Strøm JuliussenD 9-10 (16)13.456.23
Linn StrømUtvikling C (8)22.5710.06
Marcus WindvikUtvikling C (8)32.3014.19

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Njål F. VadlaH 55- (55)18.406.50

Sjövalla FK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per-Arne WahlgrenH 55- (55)20.52+2.127.38
7Karin WahlgrenDirekte B (31)31.38+9.0313.45
10Kristina PettersonDirekte A (47)31.40+8.2912.02

Skien OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid Ulveseter LodeD 17-C (15)17.577.54
1Hege B. ØksenholtDirekte C (26)25.3511.16
1Grete S B HoviD 60- (42)20.298.36
1Rita RaastadD 45- A kort (19)25.3510.44
2Trude NysæterD 17-B (39)21.42+1.229.26
2Gaute NysæterH 13-14 (72)15.31+0.296.51
2Gisle NysæterH 45- (61)21.16+0.546.56
3Eli SæterdalDirekte B (31)25.37+3.0211.08
3Olaug F. JohansenD 80- (12)31.01+4.4814.37
3Frode NysæterH 45- (61)21.43+1.217.05
5Ådne SkifjellDirekte A (47)25.20+2.099.37
5Skjalg NysæterH 17-20 (63)21.01+1.576.41
5Espen RaastadH 55- (55)21.11+2.317.45
6Inger Lene FlatinDirekte B (31)29.27+6.5212.48
6Vilde Aakre LeistadD 13-14 (48)18.54+4.238.21
7Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (48)18.30+3.388.20
8Hilde Aamand BjørbækkDirekte B (31)32.27+9.5214.06
8Gyri MyhreD 45- (52)24.53+5.549.06
9Herman Aarstrand KirsteH 21- (56)24.46+4.497.45
9Turid VongravenD 55- (35)29.59+11.5612.35
11Bjørn Richard KirsteH 50- (101)21.10+2.417.45
13Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (48)24.05+9.3410.39
14Eilef LandsverkH 65- (51)27.03+8.1311.21
15Tobias LodeH 11-12 (42)26.52+11.1812.06
18Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (72)21.00+5.589.17
20Emilie Venheim KnutsenD 11-12 (48)29.49+14.5713.25
21Mie SkifjellD 11-12 (48)35.25+20.3315.57
Leah FuruheimN-åpen (75)fullført
Erik Ulveseter LodeN-åpen (75)fullført
Gry AakreD 40- (22)diskvalifisert

Spillum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ole Jørgen MjøsundH 75- (34)24.38+5.3211.37

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn AlsakerH 65- (51)18.507.54
1Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (62)15.306.16
2Kjell GjersdalH 85- (8)28.24+1.1313.23
2Peter SæbbøH 11-12 (42)15.35+0.017.01
4Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (40)21.06+1.158.01
6Wenche Margrethe SæbbøD 45- (52)24.27+5.288.57
9Jone SæbbøH 45- (61)25.43+5.218.24
13Johan Christie ØrkeH 17-20 (63)22.18+3.147.06
26Pål BårdsenH 50- (101)24.43+6.149.03
Øyvind EgeskogH 70- (66)diskvalifisert

Stokke IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (16)17.177.30
1Magnus SigurdssonH 11-12 (42)15.347.00
2Inger NergaardD 65- (23)20.10+4.009.30
2Runar KittilsenH 70- (66)21.09+0.518.53
3Margareta BrynhildsenD 70- (25)23.11+1.3810.56
5Randi HansenD 65- (23)24.11+8.0111.24
9Astrid BrevikD 50- (52)24.59+4.2110.27
11Ragnar Niemi BergH 65- (51)23.25+4.359.50
11Jens G. DybvikH 11-12 (42)19.25+3.518.44
18Hallgeir BrevikH 15-16 (64)26.15+8.559.08
19Niclas GunnerødH 13-14 (72)22.52+7.5010.07
Sturla SigurdssonN-åpen (75)fullført
Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (16)16.347.42

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth WesterheimH 45- (61)20.226.39

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (34)19.12+0.069.03
4Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (72)16.12+1.107.10Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mina Akiko JohnsenD 15-16 (62)18.29+2.597.28
10Henrik KaiserH 13-14 (72)17.54+2.527.55
11Johan Kristian UndelandH 17-20 (63)22.09+3.057.03
12Merete UndelandD 50- (52)27.48+7.1011.37
12Mathias Skourup RognebakkeH 17-20 (63)22.16+3.127.05
13Martin KaiserH 15-16 (64)21.54+4.347.37
21Jens WoldH 13-14 (72)24.44+9.4210.56
22Julie WoldD 11-12 (48)37.04+22.1216.41
29Karl Anton UndelandH 50- (101)29.45+11.1610.53
Kristian KaiserH 9-10 (17)21.219.55

Søgne og Songdalen OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD 50- (52)20.388.37
4Signe HeivollD 70- (25)24.59+3.2611.47
5Floke BredlandH 17-C (14)37.00+21.3816.17
5Reidar HeivollH 60- (41)22.34+4.339.26
5Else-Margrethe BredlandD 70- (25)26.48+5.1512.38
5Tore BerntsenH 70- (66)23.50+3.3210.00
9May Lene SlettebøeD 17-B (39)31.48+11.2813.49
12Selma WhiteD 11-12 (48)21.12+6.209.32
28Aksel SlettebøeH 50- (101)25.23+6.549.17
Astrid WhiteD 15-16 (62)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jørn TorgersenH 70- (66)24.20+4.0210.13

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vegard Brun SagaH 21- (56)20.47+0.506.30
4Kjetil MolundH 45- (61)22.30+2.087.21
6Magnus MolundH 11-12 (42)17.50+2.168.01
Elias MolundN-åpen (75)fullført

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Even LindaasH 17-20 (63)21.00+1.566.41

Vegårshei IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anders VestølH 17-20 (63)20.46+1.426.36
4Anette Fidje BerganD 17-A kort (19)22.40+1.149.29
5Jakob HageliaH 17-A kort (40)23.14+2.278.50
6Arild FlatenH 17-A kort (40)23.26+2.398.54
8Jørn BerganH 17-A kort (40)25.33+4.469.42
12Sten Åge NygårdseterH 50- (101)21.23+2.547.49
14Jørgen FlatenH 11-12 (42)24.13+8.3910.54
15Ole Petter VestølH 50- (101)22.09+3.408.06
16Oskar HageliaH 11-12 (42)33.09+17.3514.55
16Emma Smeland NygårdseterD 50- (52)30.01+9.2312.33
22Geir BråtenH 50- (101)23.09+4.408.28
Elise FlatenN-åpen (75)fullført
Eline BerganD 9-10 (16)28.2413.12
Signe HageliaD 9-10 (16)38.2617.52
Olav BerganUtvikling N (10)19.158.57
Tomine FlatenUtvikling C (8)25.5311.24
Ida Smeland NygårdseterUtvikling C (8)25.5011.22

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ketil BergeH 60- (41)23.09+5.089.41
11Lena HammerD 60- (42)29.39+9.1012.27

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gunnar BråtenH 60- (41)27.57+9.5611.41
14Trude BråtenD 60- (42)40.37+20.0817.03

Østmarka OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda HanssenD 55- (35)19.53+1.508.21
4June HerredsvelaD 45- A kort (19)27.25+1.5011.31
6Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (19)24.15+2.4910.08
7Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (40)26.39+6.4810.07
8Bjørn ChristensenH 60- (41)25.26+7.2510.38
11Sigrid NermoenD 15-16 (62)19.53+4.238.02
12Alexandra LinløkkenD 17-20 (40)36.02+16.1113.42
20Mathias LinløkkenH 13-14 (72)24.26+9.2410.48
Hans Olav HygenDirekte A (47)brutt

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jan-Einar ØvremoH 55- (55)20.40+2.007.34

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon DanevadH 50- (101)18.296.46
5Anne NilsenD 45- (52)24.07+5.088.50
Odin Schei DanevadN-åpen (75)fullført
Lea HaugD 9-10 (16)28.1913.10
Synne Schei DanevadUtvikling C (8)18.598.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor