Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 15-16

2 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL17.20
2Sivert PoppeFredrikstad SK17.53+0.33
3Christian Fredrik BorgIL Koll17.54+0.34
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK18.06+0.46
5Eirik Vie StrislandFossum IF18.33+1.13
6Mats LindaasElverum OK19.08+1.48
7Benjamin GjoneSandefjord OK19.44+2.24
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.03+2.43
9Sindre Vie StrislandFossum IF20.27+3.07
10Gustav Andresen SkotteFossum IF20.50+3.30
11Per Ingvar TollehaugEiker OL21.01+3.41
12Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL21.37+4.17
13Martin KaiserSturla, IF21.54+4.34
14Magnus BrodinPorsgrunn OL22.20+5.00
15Birk Felland SætnanFossum IF22.27+5.07
16Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL23.17+5.57
17Andreas Nybak UrdalGanddal IL25.22+8.02
18Hallgeir BrevikStokke IL26.15+8.55
19Børge Nilsen BergFossum IF27.03+9.43
20Martin AusenPorsgrunn OL29.49+12.29
21Paul Johan SlungaardHeming Orientering30.18+12.58
22Gaute LindaasElverum OK31.46+14.26
Olav MelheimSturla, IFinaktiv
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbinaktiv
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringinaktiv
Øyvind LamarkGanddal ILinaktiv
Fridtjof ReuschHeming Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor