Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 10
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 18 juni 2019

N-åpen

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vetle Eckdahl BookOK Horten30.0525.04
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn19.3316.17
0Amilie Enger-AndersenBotne SK18.4215.35
0Christopher David EriksenLarvik OK28.0623.25
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn28.4423.56
0Kristian HaugbergAndebu IL10.278.42
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL15.0212.31
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL27.4623.08
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn21.4818.10
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.5314.54
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL20.1616.53
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17.4214.45

D11-12

1 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn15.039.03
2Anne HaugbergAndebu IL18.05+3.0210.53
3Daniella GjoneSandefjord OK21.44+6.4113.05
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn30.11+15.0818.10
5Tuva Eckdahl BookOK Horten31.20+16.1718.52
6Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL32.33+17.3019.36

D13-16C

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Patricia Fernando ClementeOK Horten30.5218.35

D15-16

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MobråthenBotne SK24.4010.40
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn24.58+0.1810.48
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn27.53+3.1312.04

D15B

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie KvernmyrAndebu IL22.1712.57
2Emilie JahreAndebu IL22.33+0.1613.06
3Kristine Sparre KnudsenStokke IL23.17+1.0013.32

D17

2 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn23.168.23
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI23.56+0.408.38
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn26.41+3.259.37
4Sunniva Nergaard BergStokke IL26.58+3.429.44
5Tone StoklandSandefjord OK28.16+5.0010.12
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31.11+7.5511.15
7Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn36.14+12.5813.04

D17C

1 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi EriksenLarvik OK21.1312.46
2Astrid FodnæssAndebu IL23.21+2.0814.03
3May NordkveldeHedrum OL29.22+8.0917.41
4Julie Synnøve BøeStokke IL35.40+14.2721.29

D40

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BruserudOL Trollo23.1310.03
2Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL23.52+0.3910.19
3Anette Kjærås FiringAndebu IL29.10+5.5712.37
4Kristin MelenOL Tønsberg og omegn38.32+15.1916.40
5Anne Sofie F BueOL Tønsberg og omegn40.02+16.4917.19
Celine Vik OlsenLarvik OKdiskvalifisert

D50

2 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit BredholtSandefjord OK24.1010.27
2Lillian BergeSandefjord OK35.45+11.3515.28

D60

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn31.4315.51
2Randi HansenStokke IL33.58+2.1516.59
3Gro EiaOL Trollo35.05+3.2217.32
4Anne Lise AnderssenSandefjord OK36.17+4.3418.08
5Randi Kristin NærumLarvik OK46.06+14.2323.03
6Elisabeth RødAndebu IL49.22+17.3924.41
7Kari BergLarvik OK52.30+20.4726.15
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D70

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL34.0117.00
2Gerd LangsethLarvik OK36.19+2.1818.09
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL38.33+4.3219.16
4Elisabeth UndstadLarvik OK46.27+12.2623.13
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.02.49+28.4831.24

H11-12

1 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL12.587.48
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn13.35+0.378.10
3Sindre FurlandSandefjord OK17.01+4.0310.15
4Jens DybvikStokke IL19.43+6.4511.52
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn25.02+12.0415.04
6Elias Enger-AndersenBotne SK30.21+17.2318.16
7Casper Velstadbråten BangåsBotne SK41.06+28.0824.45
8Marcus WindvikSandefjord OK41.43+28.4525.07

H13-14

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn16.099.23
2Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn18.51+2.4210.57
3Martin HalvorsenStokke IL26.57+10.4815.40

H13-16C

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias JahreAndebu IL26.4516.06

H15-16

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer EckdahlOK Horten30.4311.05

H15B

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn16.539.48
2Trond Olav JahreAndebu IL22.59+6.0613.21
Anders WindvikSandefjord OKdiskvalifisert

H17

2 850 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn19.426.54
2Eirik RavnanTyrving IL20.01+0.197.01
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn20.35+0.537.13
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22.15+2.337.48
5Martin AskeAndebu IL23.19+3.378.10
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn23.44+4.028.19
7Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn25.02+5.208.47
8Georg EllilaStokke IL25.11+5.298.50
9Andreas MarthinsOK Horten25.55+6.139.05
10Jonas Gran MelandsørOK Horten28.03+8.219.50
11Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn33.02+13.2011.35

H17C

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve MobråthenBotne SK30.2918.21
2Sigurd Hem EidAndebu IL30.34+0.0518.24

H40

2 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar IdlandAndebu IL21.367.47
2Rune Firing HaugbergAndebu IL21.57+0.217.55
3Tom KristensenLarvik OK27.13+5.379.49
4David HanssonOL Tønsberg og omegn28.55+7.1910.26
5Eskil VikenAndebu IL32.52+11.1611.51
6Kjetil EckdahlOK Horten33.14+11.3811.59
7Magnus LundAndebu IL39.06+17.3014.06
8Ole Kristian V BangåsBotne SK39.29+17.5314.15
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert

H50

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL20.307.24
2Frode RobertsenStokke IL22.47+2.178.13
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK22.53+2.238.15
4Espen JohnsenHedrum OL25.13+4.439.06
5Roar MathisenOL Tønsberg og omegn26.11+5.419.27
6Magne KløveStokke IL27.06+6.369.47
7Dag Johnny LianAndebu IL27.13+6.439.49
8Arne KristensenStokke IL28.29+7.5910.16
9Knut GjoneSandefjord OK28.54+8.2410.25
10Per Einar StrømHedrum OL35.06+14.3612.40
11Haakon PettersenSandefjord OK35.21+14.5112.45

H60

2 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb24.3510.38
2Kai MidtskogenBotne SK26.04+1.2911.17
3Bent HaflanNOTEAM26.51+2.1611.37
4Elling AakreAndebu IL29.14+4.3912.39
5Sigbjørn MyhreAndebu IL29.37+5.0212.49
6Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn29.42+5.0712.51
7Ragnar Niemi BergStokke IL30.07+5.3213.02
8Martin NaufHedrum OL30.26+5.5113.10
9Per Dag NordkveldeHedrum OL32.17+7.4213.58
10Widar TrømborgSande Sportsklubb33.57+9.2214.41
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H70

2 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL21.2110.40
2Rolf GjølbergLarvik OK23.42+2.2111.51
3Helge FossheimHedrum OL26.08+4.4713.04
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK29.50+8.2914.55
5Frank EliassenSandefjord OK29.58+8.3714.59
6Thorolf TrolsrudBotne SK30.21+9.0015.10
7Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK31.47+10.2615.53
8Svein EriksenLarvik OK32.12+10.5116.06
9Arne KristensenStokke IL33.25+12.0416.42
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn33.44+12.2316.52
11Lars Martin GjeinStokke IL34.02+12.4117.01
12Jørgen KvilhaugBotne SK34.48+13.2717.24
13Kåre NilsenSandefjord TIF38.54+17.3319.27
14Tor Eivind EdvardsenLarvik OK40.40+19.1920.20
15Ole Richard BrattbakkSandefjord OK42.46+21.2521.23
16Svein ThorsenSandefjord TIF58.52+37.3129.26
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

H80

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL33.2916.44
2Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn37.45+4.1618.52
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn42.31+9.0221.15
4Arne D. ChristensenSandefjord TIF45.03+11.3422.31
5Oddvar GjelstadSandefjord OK45.11+11.4222.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor