Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstaffett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstaffett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 4 mai 2019

D/H11-14

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 138.50
1. Selma Lothine Fridheim Torp8.072+0.038.072+0.03
2. Jone Valdal15.30123.371-1-0.03
3. Bjørnar Peikli15.13138.50100.00
2Ganddal IL 139.55+1.05
1. Norah Breivold8.423+0.388.423+0.38
2. Peter Sæbbø15.462+0.1624.282-1+0.51+0.13
3. Anna Taksdal15.272+0.1439.5520+1.05+0.14
3Sandnes IL (Rogaland) 251.09+12.19
1. Alva Christiansen8.0418.041
2. Jonas Vistnes Myklebost17.443+2.1425.483+2+2.11+2.11
3. Mari Richter25.214+10.0851.0930+12.19+10.08
4Haugesund IL Orientering 451.12+12.22
1. Milla Hauge Skattkjær9.034+0.599.034+0.59
2. Emil Olsen Rachor22.564+7.2631.5940+8.22+7.23
3. Miriam Sveen19.133+4.0051.1240+12.22+4.00
Haugesund IL Orientering 2diskvalifisert
1. Leo Røvær Josephsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hanna Eline Engløkkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sebastian Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert

D/H15

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 143.23
1. Fredrik Omdal14.25114.251
2. Aud Hognestad Taksdal14.092+0.0628.34100.00
3. Clemens Sundby Øxnevad14.492+0.0643.23100.00
2Haugesund IL Orientering 146.21+2.58
1. Aleksander Jørgensen15.403+1.1515.403+1.15
2. Ingvild Paulsen Vie15.584+1.5531.382-1+3.04+1.49
3. Sigurd Paulsen Vie14.43146.2120+2.58-0.06
3Ganddal IL 249.39+6.16
1. Jørgen Breivold18.444+4.1918.444+4.19
2. Janne Tjørholm Aasheim14.03132.4740+4.13-0.06
3. Markus Andreas Breivold16.524+2.0949.393-1+6.16+2.03
4Stavanger Orienteringsklubb 149.43+6.20
1. Vilde Margrethe Sæbbø18.485+4.2318.485+4.23
2. Sara Nystrøm Olsen15.143+1.1134.0250+5.28+1.05
3. Harald Kalager15.413+0.5849.434-1+6.20+0.52
5Sandnes IL (Rogaland) 149.59+6.36
1. Andreas Vistnes Myklebost15.362+1.1115.362+1.11
2. Kaja Peikli17.096+3.0632.453+1+4.11+3.00
3. Markus Richter17.146+2.3149.595+2+6.36+2.25
6Haugesund IL Orientering 354.21+10.58
1. Fridtjof Rachor18.556+4.3018.556+4.30
2. Madli Hjermann17.377+3.3436.3260+7.58+3.28
3. John Arvid Djupesland17.497+3.0654.2160+10.58+3.00
7Haugesund IL Orientering 256.06+12.43
1. Bjørn Egil Vikse19.207+4.5519.207+4.55
2. Solfrid H. Thuestad19.459+5.4239.0570+10.31+5.36
3. Sigleif Steinsvåg17.015+2.1856.0670+12.43+2.12
8Ganddal IL 357.35+14.12
1. Øyvind Lamark21.058+6.4021.058+6.40
2. Ann-Cathrin Nybak Urdal18.318+4.2839.369+1+11.02+4.22
3. Oddvar Taksdal17.598+3.1657.358-1+14.12+3.10
9Egersund OK 159.26+16.03
1. Inger Tone Nygård22.0610+7.4122.0610+7.41
2. Anita Glenne Kallhovd17.015+2.5839.078-2+10.33+2.52
3. Edvin Aakre20.199+5.3659.269+1+16.03+5.30
10Ganddal IL 41.02.19+18.56
1. Thomas Barvik Mæland21.079+6.4221.079+6.42
2. Ann Karin Tjørhom20.2110+6.1841.2810+1+12.54+6.12
3. Ole Kristian Taksdal20.5110+6.081.02.19100+18.56+6.02
Stavanger Orienteringsklubb 2diskvalifisert
1. Martin Blystaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tone Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stein Arne Olsendiskvalifisertdiskvalifisert

D/H åpen

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 231.21
1. Jon Myklebost15.14115.141
2. Rune Christiansen16.072+0.1031.21100.00
2Haugesund IL Orientering 132.41+1.20
1. Dag Abel Sveen15.202+0.0615.202+0.06
2. Jon Magne Røvær Josepsen17.213+1.2432.4120+1.20+1.14
3Sandnes IL (Rogaland) 133.54+2.33
1. Ole Morten Tingbø16.033+0.4916.033+0.49
2. Ola Myklebost Torgersen17.514+1.5433.5430+2.33+1.44
4Ganddal IL 134.50+3.29
1. Vibeke Lamark18.534+3.3918.534+3.39
2. Trond Lamark15.57134.5040+3.29-0.10
5Stavanger Orienteringsklubb 250.47+19.26
1. Turid Nystrøm23.416+8.2723.416+8.27
2. Gry Vikhamar Thengs27.065+11.0950.475-1+19.26+10.59
6Stavanger Orienteringsklubb 151.21+20.00
1. Svein Glendrange22.125+6.5822.125+6.58
2. Haldis Glendrange29.096+13.1251.216+1+20.00+13.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor