Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 4 mai 2019

N-åpen

1 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)fullført
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringfullført
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringfullført
Anne Sigrid RossebøSauda Orienteringsklubbfullført
Marit BlystadStavanger Orienteringsklubbfullført
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubbfullført
Pernille BreivoldGanddal ILfullført
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 11-12

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)15.359.13
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.32+0.579.46
3Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering18.40+3.0511.02
4Norah BreivoldGanddal IL19.51+4.1611.44

D 13-14

2 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL13.556.39
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.12+2.177.45
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)16.39+2.447.57
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering17.50+3.558.31
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)18.53+4.589.02
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19.16+5.219.13
7Milla Hauge SkattkjærHaugesund IL Orientering27.09+13.1412.59

D15-16

2 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering15.207.20
2Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.23+2.038.19
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.46+3.268.58
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering19.26+4.069.17

D 17-

2 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.395.57
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13.57+0.186.05
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.17+0.386.14
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.29+1.506.45
5Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb16.46+3.077.19
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK17.55+4.167.49
7Madli HjermannHaugesund IL Orientering17.57+4.187.50
8Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.04+4.257.53
9Kristin BreivoldGanddal IL20.54+7.159.07
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb21.16+7.379.17
10Vibeke LamarkGanddal IL21.16+7.379.17
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet

D 50

2 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL17.188.16
2Ann Karin TjørhomGanddal IL18.22+1.048.47
3Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb29.41+12.2314.12
Inger Tone NygårdEgersund OKdiskvalifisert

D 70

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb20.369.51
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb24.37+4.0111.46
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb24.56+4.2011.55

H -10

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Filip SveenHaugesund IL Orientering26.1415.31
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringikke startet

H 11-12

1 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.408.05
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16.32+2.529.46
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering17.32+3.5210.22
4Benjamin VikseHaugesund IL Orientering19.55+6.1511.47
5Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering20.20+6.4012.01

H 13-14

2 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.576.11
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)13.58+1.016.40
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15.14+2.177.17
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.04+4.078.09

H 13-16N

1 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)12.267.37
2Lars WikstrømHaugesund IL Orientering25.40+13.1415.44
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H15-16

2 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.115.45
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.53+0.426.03
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.23+1.126.16
4Edvin AakreEgersund OK14.46+1.356.26
5Øyvind LamarkGanddal IL15.13+2.026.38
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.15+2.046.39
7Thomas Barvik MælandGanddal IL19.37+6.268.33
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.36+11.2510.44

H 17-

2 650 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.275.27
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL14.37+0.105.30
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.23+0.565.48
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)15.31+1.045.51
5Fredrik OmdalGanddal IL15.46+1.195.56
6Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering16.09+1.426.05
7Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb16.27+2.006.12
8Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb16.38+2.116.16
9Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering17.11+2.446.29
10Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb17.24+2.576.33
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)18.00+3.336.47
12Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.40+4.137.02
13Jørgen BreivoldGanddal IL18.45+4.187.04
14Sturla StokkelandÅlgård Orientering19.24+4.577.19
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.34+5.077.23
16Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering20.11+5.447.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering21.01+6.347.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.33+8.068.30
19Arild SvihusGanddal IL32.48+18.2112.22
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 50

2 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL14.216.15
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14.27+0.066.18
3Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag14.39+0.186.23
4John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering15.08+0.476.36
5Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)15.11+0.506.37
6Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)16.08+1.477.02
7Trond LamarkGanddal IL17.54+3.337.48

H 70

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL20.119.39
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb27.30+7.1913.09

H 60

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb16.477.19
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb18.45+1.588.11
3Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb20.59+4.129.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor