Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 21 mars 2019

Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb47.06
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb36.56
Stine FrossdalOslostudentenes IK33.40
Thomas OlsenAsker Skiklubbikke startet

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb31.30
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

D10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb36.48
Ingrid espedalAsker Skiklubb36.38

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb24.58
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel RastadAsker Skiklubb56.41

D13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb54.59
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb55.51+0.52
3Martha WisløffAsker Skiklubb58.16+3.17
4Sara MartiniAsker Skiklubb1.01.11+6.12
5Gunde TumelionisFossum IF1.02.22+7.23
6Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.10.53+15.54

H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb47.26
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK47.31+0.05
3Philip Lehmann RomørenFossum IF51.29+4.03
4Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.07.17+19.51
5Birk Felland SætnanFossum IF1.07.33+20.07
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie SaugestadNydalens SK46.41
2Kathinka Zahl HagenFossum IF51.10+4.29
3Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.01.52+15.11
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet

H17-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix FinsrudAsker Skiklubb44.55
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb45.14+0.19
3Sondre Zahl HagenFossum IF47.16+2.21
4Vebjørn Blom-HagenFossum IF49.20+4.25
5Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb54.59+10.04
6Kristian ØstermannHeming Orientering55.32+10.37
7Eivind Berner MyhreFossum IF57.04+12.09
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubbdiskvalifisert
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

D17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren NorderudIL Tyrving56.57
2Mina JørgensenIL Tyrving59.00+2.03
3Iris HolstIL Tyrving1.06.43+9.46
4Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1.08.57+12.00
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbikke startet

H21-39

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb42.36
2Olle bostrøm43.35+0.59
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb46.45+4.09
4Kristoffer JacobsenIL Tyrving50.24+7.48
5Stein H. HagenFossum IF1.00.48+18.12
Karl FremstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D21-39

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda J SikkelandIL Tyrving51.05
2Gunvor høydalFossum IF53.32+2.27
3Maria BrodinFossum IF1.00.40+9.35
4Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.01.40+10.35
Marit IsachsenAsker Skiklubbikke startet

H40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Charles HalaasFossum IF46.02
2Øystein RastadAsker Skiklubb48.06+2.04
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF48.49+2.47
4Geir HoffIL Tyrving51.04+5.02
5Eirik JørgensenIL Tyrving55.00+8.58
6Atle PedersenFossum IF55.27+9.25
7Knut Jostein SætnanFossum IF58.30+12.28
8Svein NygårdLillomarka OL58.57+12.55
9Hallvard BergIL Tyrving1.02.59+16.57
10Terje MelsomFossum IF1.04.34+18.32
11Arild NyhaugAsker Skiklubb1.05.03+19.01
12Atle StrømHedrum OL1.07.36+21.34
13Haakon DolvenAsker Skiklubb1.10.35+24.33
Sverre WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Trond LundIL Tyrvingdiskvalifisert
Bjørn Gulbrandsendiskvalifisert

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Milda ØhlckersIL Tyrving56.05

H50

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn MartiniAsker Skiklubb40.21
2Eivind HoffIL Tyrving40.58+0.37
3Jan Tore HenriksenNydalens SK42.25+2.04
4Guttorm L EggeIL GeoForm44.26+4.05
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb45.48+5.27
6Egil EideIL Tyrving50.10+9.49
7Gunnar PedersenAsker Skiklubb52.52+12.31
8Tore Voss FagervoldBærums Skiklub53.54+13.33
9Harald Eide-FredriksenHeming Orientering56.02+15.41
10Terje HenriksenAsker Skiklubb56.12+15.51
11Per Anders YtterbøAsker Skiklubb57.20+16.59
Thor NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
Øystein HoloFossum IFdiskvalifisert
Magne AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Christian JomaasFossum IFikke startet

D50

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne NjåsteinIL Tyrving53.43
2Sharon BroadwellIL GeoForm53.50+0.07
3Anne Kristine NorderudTyrving56.33+2.50
4Kjersti HovFossum IF58.26+4.43
5Åshild FlatebakkenIL Tyrving58.39+4.56
6Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.03.33+9.50
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.05.21+11.38
8Solveig SikkelandIL Tyrving1.07.25+13.42
Kjersti SkantzeIL Tyrvingikke startet

H60

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje Wiig MathisenNydalens SK48.03
2Harald hoviSkien OK48.20+0.17
2Trond HegnaAsker Skiklubb48.20+0.17
4Per SchancheAsker Skiklubb52.16+4.13
5Svein S JacobsenIL Tyrving52.25+4.22
6Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm56.46+8.43
7Per ØhlckersIL Tyrving1.02.56+14.53
Olav NipenIL Tyrvingdiskvalifisert
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

D60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK1.00.20
Inger TiltnesTyrvingdiskvalifisert

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert

D70

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora ursinFossum IF1.11.44
2Kjersti ThoStabæk IF1.13.57+2.13

H17B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm46.20
2Fredrik SaugestadNydalens SK1.00.25+14.05

D17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin SletnerIL GeoForm52.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor