Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp, Vikeså

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 20 august 2019

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandDamer - kort løype (6)17.479.52
2Olav HellandHerrer - mellomlang løype (11)36.31+7.1912.10
2Kenneth MydlandHerrer - lang løype (18)42.52+8.039.07
3Thea Beate PuntervoldDamer - kort løype (6)22.56+5.0912.44
4Monica HorpestadDamer - mellomlang løype (10)40.59+4.2713.39
6Hilde HetlandDamer - mellomlang løype (10)49.39+13.0716.33
7Ingunn VoilåsDamer - mellomlang løype (10)51.09+14.3717.03
Alexander HorpestadHerrer - mellomlang løype (11)diskvalifisert
Edvin AakreHerrer - lang løype (18)diskvalifisert

Ganddal IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (5)44.399.30
1Arild SvihusHerrer - kort løype (1)28.4115.56
2Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - mellomlang løype (10)38.06+1.3412.42
2Anna TaksdalDamer - lang løype (5)50.20+5.4110.42
3Per Ingar HadlandHerrer - mellomlang løype (11)37.56+8.4412.38
4Jørgen BreivoldHerrer - lang løype (18)49.01+14.1210.25
5Kristin BreivoldDamer - mellomlang løype (10)42.40+6.0814.13
6Kjell SvihusHerrer - mellomlang løype (11)40.49+11.3713.36
6Erik LimaHerrer - lang løype (18)51.18+16.2910.54
7Øyvind LamarkHerrer - lang løype (18)51.20+16.3110.55
10Trond LamarkHerrer - lang løype (18)54.32+19.4311.36
11Markus Andreas BreivoldHerrer - lang løype (18)55.24+20.3511.47
16Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (18)1.03.23+28.3413.29
17Andreas Nybak UrdalHerrer - lang løype (18)1.12.46+37.5715.28
Ingrid LamarkDamer - lang løype (5)diskvalifisert
Trine Bolstad ScheieDamer - lang løype (5)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helene OmdalDamer - lang løype (5)52.42+8.0311.12

Sandnes IL (Rogaland)

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vetle Fjermestad EieHerrer - Ny (2)28.1518.50
5Simon Fjermestad HelgesenHerrer - mellomlang løype (11)39.18+10.0613.06
6Oda Fjermestad HelgesenDamer - kort løype (6)35.15+17.2819.35
7Roar Fjermestad EieHerrer - mellomlang løype (11)41.59+12.4713.59
8Liv OmdalDamer - mellomlang løype (10)55.43+19.1118.34
9Geir BjaanesHerrer - lang løype (18)53.47+18.5811.26
13Sturle OmdalHerrer - lang løype (18)55.57+21.0811.54
15Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (18)59.24+24.3512.38

Stavanger Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudDamer - mellomlang løype (10)36.3212.10
4Tor Kristian GylandHerrer - mellomlang løype (11)38.40+9.2812.53
9Turid NystrømDamer - mellomlang løype (10)56.28+19.5618.49
10Haldis Olaug GlendrangeDamer - mellomlang løype (10)1.00.45+24.1320.15
10Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (11)51.41+22.2917.13
14Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype (18)56.30+21.4112.01

Ålgård Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandHerrer - mellomlang løype (11)29.129.44
1Ola Magnus LaugalandHerrer - lang løype (18)34.497.24
1Amalie Sofie Kalsaas UrstadDamer - Ny (3)19.4413.09
2Aina UrstadDamer - kort løype (6)18.27+0.4010.15
2Noa StokkelandHerrer - Ny (2)40.50+12.3527.13
2Lea StokkelandDamer - Ny (3)40.26+20.4226.57
3Otilie OftedalDamer - mellomlang løype (10)39.52+3.2013.17
3Lars Sigve OftedalHerrer - lang løype (18)45.42+10.539.43
3Tea StokkelandDamer - Ny (3)40.54+21.1027.16
4Ada C StokkelandDamer - kort løype (6)23.50+6.0313.14
5Maren OftedalDamer - kort løype (6)29.15+11.2816.15
5Sturla StokkelandHerrer - lang løype (18)49.27+14.3810.31
8Terje StokkelandHerrer - mellomlang løype (11)43.34+14.2214.31
8Per Inge EspedalHerrer - lang løype (18)53.36+18.4711.24
9Livar OftedalHerrer - mellomlang løype (11)48.31+19.1916.10
12Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (18)55.27+20.3811.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor