Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Damer - kort løype

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.529.17
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.28+0.369.40
3Maren OftedalÅlgård Orientering24.00+9.0815.00
4Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)26.36+11.4416.37
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27.11+12.1916.59
6Unni Byberg MæstadGanddal IL44.42+29.5027.56

Damer - mellomlang løype

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BreivoldGanddal IL53.4519.11
2Ann Torill BakkenÅlgård Orientering53.56+0.1119.15
3Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb59.35+5.5021.16
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.49+6.0421.21
5Helga AaslidEgersund OK1.02.22+8.3722.16
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.04.08+10.2322.54
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.13.42+19.5726.19

Damer - lang løype

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL34.519.40
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.36+3.4510.43
3Anna TaksdalGanddal IL38.58+4.0710.49
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)42.19+7.2811.45
5Otilie OftedalÅlgård Orientering51.59+17.0814.26
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL53.31+18.4014.51
7Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.05.17+30.2618.08
Alida OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL13.018.08
2Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb16.37+3.3610.23
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)18.40+5.3911.40
4Peder OrstadGanddal IL21.43+8.4213.34
Ove MæstadKlubbløsdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL20.467.25
2Harry BreilandÅlgård Orientering34.49+14.0312.26
3Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)37.09+16.2313.16
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.01+19.1514.17
5Raymond B.  PettersenÅlgård Orientering42.12+21.2615.04
6Jan VærpSøgne og Songdalen OK43.22+22.3615.29
7Tormod AaslidEgersund OK44.39+23.5315.56
8Terje StokkelandÅlgård Orientering44.43+23.5715.58
9Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)54.18+33.3219.23
10Livar OftedalÅlgård Orientering55.19+34.3319.45
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29.098.05
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)30.03+0.548.20
3Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)33.05+3.569.11
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering33.33+4.249.19
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.20+5.119.32
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)35.11+6.029.46
7Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb35.19+6.109.48
8Per Olav HaarrGanddal IL37.50+8.4110.30
9Erik LimaGanddal IL38.22+9.1310.39
10Markus Andreas BreivoldGanddal IL41.17+12.0811.28
11Paul Terje HaarrGanddal IL41.36+12.2711.33
11Helge RisaStavanger Orienteringsklubb41.36+12.2711.33
13Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)42.47+13.3811.53
14Henning SundbyGanddal IL42.53+13.4411.54
15Joar EilevstjønnGanddal IL49.22+20.1313.42
16Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)51.50+22.4114.23
17Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.31+29.2216.15
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lars Sigve OftedalÅlgård Orienteringikke startet

Herrer - Ny

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17.5414.55
2Oskar KleppaÅlgård Orientering19.13+1.1916.00
3Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)26.45+8.5122.17

Damer - Ny

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering12.4010.33
2Liven OrstadGanddal IL26.32+13.5222.06
3Karen OrstadGanddal IL28.12+15.3223.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor