Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint Publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint Publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 25 mai 2019

D -16

3 020 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL15.425.11
2Frida SolsrudNydalens SK17.41+1.595.51
3Johanne Rognerud BøeFossum IF18.03+2.215.58
4Ingrid MobråthenBotne SK18.07+2.255.59
5Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering20.35+4.536.48
6Hannah Syrdal ØenHeming Orientering21.04+5.226.58
7Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn21.17+5.357.02
8Ella BerstadHeming Orientering22.34+6.527.28
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK27.50+12.089.12
10Tiril Ebon EspedalNydalens SK33.47+18.0511.11
11Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK35.20+19.3811.41
12Henni Hattestad KristensenHeming Orientering37.12+21.3012.19
13Astrid ReuschHeming Orientering37.13+21.3112.19
14Ella S HalvorsenNOTEAM38.53+23.1112.52
14Pernille KvarsvikNOTEAM38.53+23.1112.52
16Clara G-K WeiszNydalens SK44.40+28.5814.47

H -16

3 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL15.294.16
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering17.06+1.374.43
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.41+5.125.42
4Birk F SætnanFossum IF20.45+5.165.43
5Martin AusenPorsgrunn OL23.34+8.056.30
6Otto F. PiraHeming Orientering37.13+21.4410.16
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLikke startet

D 17

3 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig15.284.50
2Vigdis HobølOppsal Orientering16.43+1.155.13
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL19.22+3.546.03
4Guro HarstadHeming Orientering20.35+5.076.25
5Mari Angell-PetersenFreidig20.40+5.126.27
6Anne Marthe PeveriEiker OL21.58+6.306.51
7Elena GrandLillomarka OL21.59+6.316.52
8Heidi ØstliRaumar Orientering22.51+7.237.08
9Linn Carina DalandKristiansand OK22.57+7.297.10
10Katrine WærnessNOTEAM23.14+7.467.15
11Beate UndebergetOppsal Orientering23.19+7.517.17
12Marianne LøvåsNidarøst OK25.17+9.497.54
13Aase MestadLillomarka OL27.03+11.358.27
14Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.07+11.398.28
15Kristin SletnerIL GeoForm27.33+12.058.36
16Mai Britt BjørkSandefjord OK28.29+13.018.54
17Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering29.09+13.419.06

H 17

3 800 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Colin KolbeAngelniemen Ankurri14.053.42
2Mathias NipenBækkelagets SK15.24+1.194.03
3Wolfgang KampelBækkelagets SK16.07+2.024.14
4Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL17.08+3.034.30
5Tobias EspedalNydalens SK18.25+4.204.50
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.35+4.304.53
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.49+4.444.57
8Eirik JørgensenTyrving IL19.12+5.075.03
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL19.17+5.125.04
10Tommy SkårbøRaumar Orientering19.30+5.255.07
11Henning B. CarlsenOK Moss19.52+5.475.13
12Marius ØieLøten OL19.57+5.525.15
13Christian ReuschHeming Orientering19.58+5.535.15
14Atle PedersenFossum IF20.01+5.565.16
15Kristoffer JacobsenTyrving IL20.22+6.175.21
16Trond MyhreFossum IF20.26+6.215.22
17Petter Astrup ArnesenNOTEAM20.28+6.235.23
18Torbjørn Blom-HagenFossum IF20.43+6.385.27
18Kyrre GranFet OL20.43+6.385.27
20Anders Kristian HoltHedrum OL20.48+6.435.28
21Thor Christian CowardNOTEAM21.19+7.145.36
22Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK21.30+7.255.39
23Viljar RystadHeming Orientering22.25+8.205.53
24Thore KornmoPorsgrunn OL23.06+9.016.04
25Geir Henrik HirschIF Trauma24.43+10.386.30
26Runar StangTrøsken IL24.53+10.486.32
27Ola NilsenOppsal Orientering25.27+11.226.41
28Alexander RødstenHeming Orientering27.47+13.427.18
29Jøran KristensenHeming Orientering43.12+29.0711.22
30Lars Olav ToloGneist, IL4.06.17+3.52.121.04.48
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet

D 50

3 020 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK17.345.49
2Randi NicolaisenAsker Skiklubb19.19+1.456.23
3Rine HanssenByåsen IL19.25+1.516.25
4Hilde VassendPorsgrunn OL20.06+2.326.39
5Tove HeimdalKonnerud IL20.22+2.486.44
6Torun DyrkornEiker OL20.24+2.506.45
7Marianne NjåsteinTyrving IL20.53+3.196.54
8Gunhild HennumLierbygda OL21.26+3.527.05
9Jartrud SteinsliØstmarka OK21.29+3.557.06
9Ann Karin TjørhomGanddal IL21.29+3.557.06
11Lotta JungåkerKorsnäs IFOK21.50+4.167.13
12Ingrid Eide RappRaumar Orientering22.06+4.327.19
13Hege FjellbirkelandIL Gular23.16+5.427.42
14Solveig SikkelandTyrving IL23.20+5.467.43
15Anniken AusenPorsgrunn OL23.29+5.557.46
16Karin EriksenOL Tønsberg og omegn27.42+10.089.10
17Marianne ReuschHeming Orientering28.11+10.379.19
18Elle M. MelbyeHeming Orientering32.59+15.2510.55
19Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK33.28+15.5411.04
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet

H 50

3 620 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig15.434.20
2Kjetil BjørloHalden SK17.53+2.104.56
3Kjetil EspedalNydalens SK18.26+2.435.05
4Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL18.29+2.465.06
5Knut Erling ØenHeming Orientering18.39+2.565.09
6Terje BlindheimLillomarka OL18.52+3.095.12
7Børge HarveyIL BUL-Tromsø18.58+3.155.14
8Guttorm EggeIL GeoForm19.27+3.445.22
9Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL19.39+3.565.25
10Oluf BøckmanKristiansand OK19.56+4.135.30
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.23+4.405.37
12Øystein JensenSarpsborg O-lag20.30+4.475.39
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF20.30+4.475.39
14Terje MelsomFossum IF20.31+4.485.40
15Svein S JacobsenTyrving IL20.56+5.135.46
16Ole IngesenSarpsborg O-lag21.10+5.275.50
17Hallvard KorenOK Moss21.11+5.285.51
18Bjørn Erik ReinsethNydalens SK21.31+5.485.56
19Ole Petter VestølVegårshei IL22.00+6.176.04
20Stein KlyveOK Moss22.38+6.556.15
21Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm22.45+7.026.17
22Tore SundtjønnNOTEAM23.34+7.516.30
23Magne VollenOslostudentenes IK23.35+7.526.30
24Geir Holm GundersenKonnerud IL23.36+7.536.31
25Jan Erik AalbergBækkelagets SK23.37+7.546.31
26Per StedjeØstmarka OK26.02+10.197.11
27Tormod BøeFossum IF26.50+11.077.24
Knut Aas AasRingerike OLdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jarand RystadHeming Orienteringdiskvalifisert
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor