Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 9 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

Lokal

3 200 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten FismenFossum IF29.48
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL30.57+1.09
3Torstein HoleNydalens SK32.20+2.32
4Jan Tore HenriksenNydalens SK32.22+2.34
5Sindre LangaasNydalens SK32.38+2.50
6Geir Ottar KvernstuenNydalens SK33.17+3.29
7Rune RystadNydalens SK33.25+3.37
8Einar LunøeNydalens SK33.30+3.42
9Christoffer ÅnensenOppsal Orientering34.07+4.19
10Even Angell-PetersenNydalens SK34.44+4.56
11Bjørn HaugeNydalens SK35.37+5.49
12Tom BerganFet OL36.34+6.46
13Hege FeiringTyrving IL39.07+9.19
14Ingrid BlindheimLillomarka OL39.52+10.04
15Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL39.56+10.08
16Marie ScheeleNydalens SK39.58+10.10
17Karl Aasmund ErøyOK Moss40.16+10.28
18Heidi TronbølFet OL40.50+11.02
19Knut Erling ØenHeming Orientering41.20+11.32
20Steinar LågAsker Skiklubb41.23+11.35
21Kathinka Zahl HagenFossum IF41.24+11.36
22Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm41.25+11.37
23Jonathan WoodhouseLillomarka OL41.33+11.45
24Hallvard FjærLillomarka OL41.40+11.52
25Hallvard KorenOK Moss41.48+12.00
26Håkan BogasonLillomarka OL41.58+12.10
27Terje Wiig MathisenNydalens SK41.59+12.11
28Fredrik NorløffNydalens SK42.21+12.33
29Helene Bjørkvold JendalFossum IF42.23+12.35
30Are EriksenOslostudentenes IK42.28+12.40
30Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL42.28+12.40
32Christian GrotnesTyrving IL42.44+12.56
33Eira Skaarer WiklundNydalens SK43.13+13.25
34Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF43.23+13.35
35Håkon JendalFossum IF45.04+15.16
36Tor LahlumKolbotn og Skimt OL45.53+16.05
37Helge StubberudNydalens SK46.20+16.32
38Ståle HeitmannFossum IF46.34+16.46
39Tor RingstadHedrum OL46.35+16.47
40Torbjørn LundebyLillomarka OL46.38+16.50
41Linda HanssenØstmarka OK47.06+17.18
42Martin GranlyLillomarka OL47.07+17.19
43Marianne NjåsteinTyrving IL47.08+17.20
44Marie SaugestadNydalens SK47.43+17.55
45Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering48.30+18.42
46Hannah Syrdal ØenHeming Orientering49.07+19.19
47Bjørn BendiktsenKonnerud IL49.25+19.37
48Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.04+20.16
49Olav HasaasFossum IF50.52+21.04
50Dana B SteneNydalens SK50.57+21.09
51Bodil NordenstrømFossum IF52.37+22.49
52Peer StiansenNydalens SK53.05+23.17
53Fredrik SaugestadNydalens SK53.23+23.35
54Mari AarsethNydalens SK53.41+23.53
55Anders FlågenHeming Orientering54.52+25.04
55Tobias Tronbøl LiumIL Koll54.52+25.04
57Bent Sande KvermeFossum IF55.27+25.39
58Arild AndersenOppsal Orientering55.34+25.46
59Trude FixdalIL Koll55.42+25.54
60Morten KongsbergTyrving IL55.45+25.57
61Hanne Wærp HaugeNydalens SK56.27+26.39
62Cecilie Wærp HaugeNydalens SK56.30+26.42
63Hasse BergstrømTyrving IL56.48+27.00
64Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering1.00.10+30.22
65Tormod BøeFossum IF1.01.21+31.33
66Øyvind HelmersenFet OL1.01.40+31.52
67Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.01.42+31.54
68Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.03.11+33.23
69Claes-H. UngerØstmarka OK1.04.48+35.00
70Egil HusethKamp/Vestheim IF1.07.41+37.53
70Fredrik HøyerFossum IF1.07.41+37.53
72Dag HauglandØstmarka OK1.12.13+42.25
73Merete BuggeNOTEAM1.14.04+44.16
74Aase MestadLillomarka OL1.20.06+50.18
75Helena GranbergØstmarka OK1.35.58+1.06.10
76Siv Susanne JystadØstmarka OK1.36.02+1.06.14
Hallvard BergTyrving ILdiskvalifisert
Didrik BredesenLillomarka OLdiskvalifisert
Steinar EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Audun HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Maiken MoNydalens SKdiskvalifisert
Anne Kristine NorderudTyrving ILdiskvalifisert
Gunde TumelionisFossum IFdiskvalifisert
Tormod ØvergaardVestre Akers SKdiskvalifisert
Tonje Rognerud BøeFossum IFikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Guttorm EggeIL GeoFormikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Vidar GjelstadOppsal Orienteringikke startet
Øyvind GrandumIL GeoFormikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Audrun UtskarpenIL GeoFormikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor