Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 9 oktober 2019

Ola

3 700 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.00
2Sigve VågsnesOppsal Orientering29.47+0.47
3Kenneth BuchNydalens SK31.38+2.38
4Anders B. ØksenholtNydalens SK32.20+3.20
5Ragnar TonjerNydalens SK32.57+3.57
6Philip Lehmann RomørenFossum IF33.41+4.41
7Linus OlhansÅs-NMBU Orientering33.51+4.51
8Lars-Christian UngerNydalens SK33.54+4.54
9Lars Young VikNydalens SK34.09+5.09
10Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering35.25+6.25
11Sindre Vie StrislandFossum IF36.05+7.05
12Thomas RuudOppsal Orientering36.28+7.28
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering36.42+7.42
14Sondre Zahl HagenFossum IF36.44+7.44
15Karl Even RyghHeming Orientering36.51+7.51
16Teodor Mo HjelsethNydalens SK37.28+8.28
17Axel AaldeNydalens SK37.53+8.53
18Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering38.33+9.33
19Eirik Vie StrislandFossum IF39.27+10.27
20Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering39.59+10.59
21Ask OlaussenOppsal Orientering40.31+11.31
22Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40.33+11.33
23Espen Beer PrydzHeming Orientering40.37+11.37
24Marius BakkeFossum IF40.42+11.42
25Sivert Sande KvermeFossum IF40.55+11.55
26Gustav Andresen SkotteFossum IF41.00+12.00
27Rolf Andreas BergNydalens SK41.05+12.05
28Kristoffer NeslandTyrving IL41.18+12.18
29Arild AndresenFossum IF41.34+12.34
30Simen BjøringsøyNydalens SK41.53+12.53
31Eivind Berner MyhreFossum IF41.59+12.59
32Svein NygårdLillomarka OL42.02+13.02
33Kristian MeløysundNydalens SK42.41+13.41
34Pål Christian IngierdBækkelagets SK42.58+13.58
35Elias StubberudNydalens SK44.44+15.44
36Knut AaldeNydalens SK47.05+18.05
37Håkon Meland-TangenBækkelagets SK48.53+19.53
38Gløer WinsvoldSentrum OK49.33+20.33
39Nils BerganNydalens SK50.30+21.30
40Lars HjermstadFossum IF50.35+21.35
41Jon Iver BakkenNydalens SK50.47+21.47
42Birk Felland SætnanFossum IF51.44+22.44
43Lasse ArnesenHeming Orientering52.58+23.58
44Terje BlindheimLillomarka OL53.45+24.45
45Fredrik LarsenIndre Østfold OK53.48+24.48
46Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.15.48+46.48
Harald BakkeFossum IFdiskvalifisert
Børge Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert
Olav EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Ola GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
Hartvik LineNydalens SKdiskvalifisert
Peder NatvigIL Kolldiskvalifisert
Sigurd RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Morten HeirFossum IFikke startet
Rudi B OlsenLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor