Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2019 Bonus

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2019 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 2 oktober 2019

Legendar

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK24.396.29
2Ivar LundanesTyrving IL24.40+0.016.29
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL24.41+0.026.29
4Karl FremstadTyrving IL24.43+0.046.30
5Henrik  EjsinkNydalens SK24.44+0.056.30
6Alan CherryNydalens SK24.50+0.116.32
7Sverre Turter SandvoldNydalens SK24.56+0.176.33
8Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL25.11+0.326.37
9Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK27.45+3.067.18
10Ludvig RødnesOppsal Orientering27.55+3.167.20
11Mikael OlaussonOslostudentenes IK28.58+4.197.37
12John Kasper SvergjaNydalens SK31.35+6.568.18
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.38+6.598.19
14Daniel RoosAttunda OK32.01+7.228.25
15Vegard LineNydalens SK32.39+8.008.35
Anders VisterNydalens SKbrutt
Espen JakobsenTyrving ILikke startet
Torgeir NørbechTyrving ILikke startet
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet

Ola

3 800 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas RuudOppsal Orientering26.387.00
2Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering26.59+0.217.06
3Anders B. ØksenholtNydalens SK27.07+0.297.08
4Øystein PettersenNydalens SK27.21+0.437.11
5Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering27.37+0.597.16
6Sigve VågsnesOppsal Orientering27.44+1.067.17
7Kenneth BuchNydalens SK27.47+1.097.18
8Dag AalvikNydalens SK27.54+1.167.20
9Lars-Christian UngerNydalens SK28.03+1.257.22
10Mathias BenjaminsenLillomarka OL28.17+1.397.26
11Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering28.25+1.477.28
12Sveinung SyversenOppsal Orientering28.26+1.487.28
13Linus OlhansÅs-NMBU Orientering30.01+3.237.53
14Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering31.05+4.278.10
15Karl Even RyghHeming Orientering32.33+5.558.33
16Magnus  Eide-FredriksenHeming Orientering32.41+6.038.36
17Svein NygårdLillomarka OL32.42+6.048.36
18Skage GrønnebergHeming Orientering32.46+6.088.37
19Espen Beer PrydzHeming Orientering33.21+6.438.46
20Mathias Pedersen VoldLillomarka OL33.27+6.498.48
21Espen WigaardOppsal Orientering33.35+6.578.50
22Helge BakkehøiØstmarka OK36.36+9.589.37
23Knut Jostein SætnanFossum IF36.39+10.019.38
24Eivind RuthVBIL36.41+10.039.39
25Ivar SeierstadIL GeoForm37.16+10.389.48
26Gløer WinsvoldSentrum OK37.23+10.459.50
27Birk Felland SætnanFossum IF37.43+11.059.55
28Stig HeirAsker Skiklubb37.44+11.069.55
29Morten HeirFossum IF37.47+11.099.56
30Nils BerganNydalens SK43.22+16.4411.24
31Terje MelsomFossum IF44.15+17.3711.38
32Erling HobølOppsal Orientering44.17+17.3911.39
Håvard BergetOppsal Orienteringikke startet
Morten FredhOK Mossikke startet

Lokal

3 800 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom BerganFet OL32.048.26
2Geir Ottar KvernstuenNydalens SK32.05+0.018.26
3Didrik BredesenLillomarka OL32.17+0.138.29
4Sindre LangaasNydalens SK32.22+0.188.31
5August Syrdal ØenHeming Orientering32.24+0.208.31
6Christoffer ÅnensenOppsal Orientering32.28+0.248.32
7Bjørn HaugeNydalens SK32.33+0.298.33
8Per Ola UlsethNydalens SK32.44+0.408.36
9Petter HalvorsenNydalens SK32.45+0.418.37
10Morten FismenFossum IF32.48+0.448.37
11Vidar BenjaminsenLillomarka OL32.52+0.488.38
12Bjørn Henning GrandalTyrving IL33.07+1.038.42
13Knut Erling ØenHeming Orientering33.18+1.148.45
14Asgeir LiumFet OL33.23+1.198.47
15Torstein HoleNydalens SK33.25+1.218.47
16Jan Tore HenriksenNydalens SK33.38+1.348.51
17Tor RingstadHedrum OL33.44+1.408.52
18Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm33.52+1.488.54
19Christian GrotnesTyrving IL34.31+2.279.05
20Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering36.39+4.359.38
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF36.49+4.459.41
22Hallvard FjærLillomarka OL36.54+4.509.42
23Even Angell-PetersenNydalens SK37.19+5.159.49
24Gunnar HopeModum OL37.31+5.279.52
25Fredrik LarsenIndre Østfold OK37.57+5.539.59
26Håkon JendalFossum IF38.22+6.1810.05
27Endre StoksethNydalens SK38.31+6.2710.08
28Hallvard BergTyrving IL38.33+6.2910.08
29Knut AaldeNydalens SK39.26+7.2210.22
30Hege FeiringTyrving IL39.28+7.2410.23
31Britta FismenFossum IF39.33+7.2910.24
32Hallvard KorenOK Moss39.51+7.4710.29
33Are EriksenOslostudentenes IK39.54+7.5010.30
33Marie Rygh HoltenNydalens SK39.54+7.5010.30
35Helene Bjørkvold JendalFossum IF39.56+7.5210.30
36Audrun UtskarpenIL GeoForm40.07+8.0310.33
37Ove MartinsenHauketo IF40.40+8.3610.42
38Lasse ArnesenHeming Orientering41.15+9.1110.51
39Sven OhrvikKonnerud IL41.18+9.1410.52
40Signe Astrup ArnesenHeming Orientering41.36+9.3210.56
41Jon Ivar JuvikLillomarka OL41.49+9.4511.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
42Martin GranlyLillomarka OL42.05+10.0111.04
43Egil RundbergetNydalens SK42.12+10.0811.06
44Anders FlågenHeming Orientering43.04+11.0011.20
45Bjørn BendiksenKonnerud IL43.15+11.1111.22
46Linda HanssenØstmarka OK44.29+12.2511.42
47Guttorm EggeIL GeoForm45.38+13.3412.00
48Bjørn GrindeIL GeoForm45.57+13.5312.05
49Dag HauglandØstmarka OK45.59+13.5512.06
50Tor LahlumKolbotn og Skimt OL46.13+14.0912.09
51Knut Anders LøkenFossum IF46.18+14.1412.11
52Hasse BergstrømTyrving IL49.02+16.5812.54
53Trude FixdalIL Koll49.03+16.5912.54
54Kjersti SkantzeTyrving IL49.10+17.0612.56
55Trygve NilssonHolmen IF49.16+17.1212.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
56Øyvind HelmersenFet OL49.44+17.4013.05
57Øystein MelbyVang OL50.38+18.3413.19
58Veslemøy SolbergKonnerud IL50.44+18.4013.21
59Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering51.50+19.4613.38
60Egil HusethKamp/Vestheim IF56.04+24.0014.45
61Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM1.00.27+28.2315.54
62Tom RådahlTyrving IL1.03.10+31.0616.37
63Helena GranbergØstmarka OK1.21.43+49.3921.30
64Siv Susanne JystadØstmarka OK1.21.44+49.4021.30
Don SkantzeTyrving ILbrutt
Tormod BøeFossum IFikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet
Anne Kristine NorderudTyrving ILikke startet
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

Rekrutt

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask Felland SætnanFossum IF20.409.50
2Oskar HopeModum OL24.09+3.2911.30
3Pernille Nor-WollØstmarka OK26.02+5.2212.23
4Ingrid KjerkreitHeming Orientering27.19+6.3913.00
5Åse LuråsOppsal Orientering33.29+12.4915.56
6Gunnhild LuråsOppsal Orientering33.56+13.1616.09
7Per OngstadNOTEAM37.58+17.1818.04
8Ólavur MortensenOslostudentenes IK50.49+30.0924.11
9Frida HopeModum OL56.16+35.3626.47
Harald AulieIL Kollikke startet

Kari

3 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bergerud LyeNydalens SK31.218.15
2Mariann UlvestadBækkelagets SK32.01+0.408.25
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering33.37+2.168.50
4Maren Jansson HaverstadNydalens SK33.48+2.278.53
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering35.09+3.489.15
6Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering35.23+4.029.18
7Marthe GløersenBækkelagets SK37.30+6.099.52
8Maria Rørvik HaverLillomarka OL37.37+6.169.53
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37.48+6.279.56
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL37.58+6.379.59
11Ida Marie FlågenHeming Orientering38.31+7.1010.08
12Rikke Blakkestad IngesenFossum IF39.26+8.0510.22
13Anine LomeHamar OK39.43+8.2210.27
14Elise Wærp HaugeNydalens SK43.07+11.4611.20
15Elena GrandLillomarka OL44.53+13.3211.48
16Anne Berit EidNydalens SK56.30+25.0914.52
17Åse MestadLillomarka OL1.25.40+54.1922.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor