Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for T-A-sprint 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: T-A-sprint 1
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: torsdag 4 april 2019

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK11.05
2Mia ReinåsFrol IL13.21+2.16
3Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK16.08+5.03
4Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK16.16+5.11
5Olea Brønstad LilleløkkenVerdal OK20.28+9.23

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK16.54
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.09+1.15
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.59+3.05

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trude MarkhusVerdal OK14.19
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK15.21+1.02

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas AlstadFrol IL10.47
2Ludvig LangøygardFrol IL13.38+2.51
3Edvard SætherVerdal OK18.38+7.51
4Sverre Ivar HåskollVerdal OK20.09+9.22
5Sigve Lie BolstadOK Skøynar41.43+30.56

H 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK13.12
2Magnus AlstadFrol IL13.37+0.25
3Håkon HallanOK Skøynar15.36+2.24
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar17.05+3.53
5Torstein Gjedrem LundVerdal OK17.21+4.09
6Filip Mitchell IversenVerdal OK17.50+4.38
7Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL19.10+5.58
8Vinjar Eggen VatneVerdal OK20.47+7.35
9Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK24.10+10.58
10William Andre Stormo OpdahlVerdal OK25.03+11.51
11Edvard Skoknes WollVerdal OK26.15+13.03

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK9.40
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.00+1.20
3Iver Gjedrem LundVerdal OK14.42+5.02
4Olav Gjedrem LundVerdal OK14.59+5.19
5Aksel Lie BolstadOK Skøynar17.36+7.56
6Martin FribergSkøynar OK19.22+9.42

Åpen 1,5

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1William Mitchell IversenVerdal OK12.07
2Tobias AnfinnesVerdal OK13.28+1.21
3Erle Musum LyngVerdal OK13.31+1.24
4Mads Stensland MelbyeVerdal OK16.55+4.48
5Mateo HendersonSteinkjer OK17.03+4.56
6Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK17.49+5.42
7Even Ydse SivertsenVerdal OK18.23+6.16
8Matilde Tanem IversenVerdal OK18.38+6.31
9Trond IversenVerdal OK18.46+6.39
10Olav Magne Stormo OpdahlVerdal OK20.28+8.21
11Eirin KonradsenVerdal OK20.53+8.46
12Eline Konradsen SætherVerdal OK20.55+8.48
13Martine Nubdal FrøsethVerdal OK21.49+9.42
13Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK21.49+9.42
15Maren MusumVerdal OK23.30+11.23
15Hans Kristian MusumVerdal OK23.30+11.23
17Brage ReinåsFrol IL23.57+11.50
18Marius MusumVerdal OK24.08+12.01
19Brage Eggen VatneVerdal OK24.44+12.37
20Torje Eggen VatneVerdal OK28.36+16.29
21Jon Torstein WollVerdal OK29.25+17.18
22Åsa Skoknes WollVerdal OK29.26+17.19
23Noelle HendersonSteinkjer OK29.56+17.49
24Sander MatbergFrol IL33.31+21.24
25Johannes MatbergFrol IL33.47+21.40
26Ville Sandstad SkjesetFrol IL33.53+21.46
27Aksel Sandstad SkjesetFrol IL34.11+22.04
28Siri Ydse SivertsenVerdal OK34.14+22.07
29Sanna Sandstad SkjesetFrol IL35.03+22.56
Eirik Lie BolstadOK Skøynardiskvalifisert
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

Åpen 2,0

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege HallanOK Skøynar17.57
2Magnhild KvaalVerdal OK20.18+2.21
3Rolf KarsetSteinkjer OK20.28+2.31
4Kristian MidthjellVerdal OK28.20+10.23
5Guro Laksholm GrindbergVerdal OK29.49+11.52
6Johannes SollidVerdal OK32.02+14.05

Åpen 2,5

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.38
2Tobias AlstadFrol IL15.26+2.48
3Håvard VeieOK Skøynar17.07+4.29
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17.29+4.51
5Hallvar HallanOK Skøynar17.50+5.12
6Arne OkkenhaugVerdal OK17.57+5.19
7Maren GrandeFrol IL18.00+5.22
8Per GrandeVerdal OK18.20+5.42
9Marius MøllerSteinkjer OK18.27+5.49
10Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.50+6.12
11Svein Anders MelhusSteinkjer OK19.01+6.23
12Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK19.23+6.45
13Stein MarkhusVerdal OK20.19+7.41
14Tor Ove HallemVerdal OK20.36+7.58
15Jo Severin MatbergFrol IL20.39+8.01
16Henrik BelboSteinkjer OK22.17+9.39
17Einar LundVerdal OK22.27+9.49
18Inge HafstadVerdal OK22.28+9.50
19Mari Kilskar GrevskottFrol IL22.39+10.01
20Matilde MunkebyFrol IL23.45+11.07
21Arne GrevskottFrol IL23.54+11.16
22Bjørn Åge ReinåsFrol IL24.46+12.08
23Karl Arne MelbyeVerdal OK25.27+12.49
24Lena AlstadFrol IL34.41+22.03
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival