Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk Individual (Sunday)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Individual (Sunday)
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: søndag 11 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (3 svar)

D 40-

3 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Kristin HopsnesFossum IF49.4512.30
2Elin KallesonOppsal51.07+1.2212.50
3Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone1.10.25+20.4017.41
Kristin Nergaard BergFossum IFdiskvalifisert

D 50-

3 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK43.3710.57
2Tove StrandMåren OK44.23+0.4611.09
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL54.04+10.2713.35
4Randi NicolaisenAsker Skiklubb55.04+11.2713.50
5Sharon BroadwellIL GeoForm1.11.30+27.5317.57

D 60-

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete BerntsenMåren OK50.5617.26

H 40-

4 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HelgerudHalden37.418.04
2Per Øivind EgerKongsberg42.46+5.059.09
3Henrik FlordalKatrineholms OK52.38+14.5711.16
4Stefan BleidornSV IHW Alex Berlin58.51+21.1012.36
5Chi Ming ChungOKOK Zone1.08.02+30.2114.34
Karl Even  RyghHeming Orienteringikke startet

H 50-

4 670 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar ChristiansenBækkelaget43.199.16
2Stein MellaOppsal55.03+11.4411.47
3Harald OmlandSkien OK1.04.51+21.3213.53
4Morten AndresenOK Skeidi1.11.43+28.2415.21
5Petter GlorvigenElverum OK1.25.58+42.3918.24
6Ove PetersenOK Syd1.27.26+44.0718.43
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet

H 60-

3 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm37.009.17
2Are EriksenOSI37.15+0.159.21
3Per Kristian EkebergTyrving IL38.59+1.599.47
4Morten KarlsenMåren OK42.40+5.4010.43
5Per ØhlckersTyrving IL51.52+14.5213.01

H 70-

2 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL31.4510.52
2John Thomas PetersenNittedal OL34.07+2.2211.41
3Jon C. FougnerHeming Orientering49.05+17.2016.48
4Øystein MadsenHaugerud IF54.56+23.1118.48
Tor HenriksenÅrvoll ILdiskvalifisert

Åpen A

4 670 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville LampinenHelsingin Suunnistarjat34.237.21
2Jonas Falck WeberFarum-Tisvilde OK37.27+3.048.01
3John Kasper SvergjaKvikne IL42.35+8.129.07
4Tiina HaarlaaHelsingin Suunnistarjat43.57+9.349.24
5Mathias RognebakkeIF Sturla45.08+10.459.39
6Audun FingarsenElverum OK50.50+16.2710.53
7Vidar GjelstadOppsal51.32+17.0911.02
8Juan Pedro ValenteImperdible51.47+17.2411.05
9Fredrik HøyerFossum IF58.14+23.5112.28
10Jorge ValenteImperdible1.00.10+25.4712.53
11Kristian J LarsenTyrving IL1.10.25+36.0215.04
12Andreas BarstadÅrvoll IL1.24.26+50.0318.04
13Ola NilsenOppsal1.25.49+51.2618.22
Anni HaanpääTampereen Pyrintöbrutt
Håvard WedegeFredrikstad SKikke startet

Åpen C

2 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine TeigNydalen46.0116.22
2Tuva GjelstadOppsal51.27+5.2618.18
3Elisabeth FrøylandNOTEAM58.51+12.5020.56
4Alasdair MacKenzieNydalen58.55+12.5420.58
5Sondre HafskjoldNydalen1.00.50+14.4921.38
6Max MacKenzieNydalen1.01.05+15.0421.44
7Christina H. AndresenNOTEAM1.01.20+15.1921.49
7Jon BerglandNOTEAM1.01.20+15.1921.49
9Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.02.21+16.2022.11
10Elsa KarlssonKatrineholms OK1.38.35+52.3435.04
11Castor FlordalKatrineholms OK1.39.26+53.2535.23
Alfred NikolaisenOppsalbrutt
Casper Eckmann AronsenNittedal OLikke startet
Alfred Eckmann AronsenNittedal OLikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor