Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 30 april 2019

D 11-12

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK21.407.28
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering26.36+4.569.10
3Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28.49+7.099.56
4Åse LuråsOppsal Orientering35.52+14.1212.22
5Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering37.35+15.5512.57
6Vilde Marie Herberg-AasIL Koll38.01+16.2113.06
7Signe StensakerIL Koll38.07+16.2713.08
8Henni Hattestad KristensenHeming Orientering38.33+16.5313.17
9Tuva Wilkens JernbergNydalens SK40.09+18.2913.50
10Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering41.58+20.1814.28
11Silje Andresen SkotteFossum IF46.24+24.4416.00
12Synne Marie FjellheimIL Koll1.02.41+41.0121.36
12Karen Weider HagemoIL Koll1.02.41+41.0121.36
14Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll1.21.07+59.2727.58
Ingrid Merete JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Josefine Oraug RyghNydalens SKikke startet

H 11-12

2 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF19.576.52
2Boye WangensteenLillomarka OL23.01+3.047.56
3Ask Felland SætnanFossum IF24.05+4.088.18
4Even Nygård ThorsengFossum IF25.20+5.238.44
5Mikkel MichelsenFossum IF26.38+6.419.11
6Alfred NikolaisenOppsal Orientering27.29+7.329.28
7Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll28.18+8.219.45
8Magnus JevanordFossum IF28.57+9.009.58
9Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb31.11+11.1410.45
9Magnus Flydal JenstadFossum IF31.11+11.1410.45
11Jørgen LerFet OL31.45+11.4810.56
12Alfred Holtan SanderudLillomarka OL32.49+12.5211.18
13Gaute SkjønhaugFet OL34.01+14.0411.43
14Nikolai TesloHadeland OL35.45+15.4812.19
15Sebastian WettergreenFossum IF36.28+16.3112.34
16Jakob Refvem KolderupIL Koll37.57+18.0013.05
17Sondre MoenNydalens SK38.32+18.3513.17
18Trygve MyhrvoldFossum IF39.14+19.1713.31
19Eskil OlaussenOppsal Orientering50.53+30.5617.32
Olav GrevstadFossum IFdiskvalifisert

D 13-16

2 700 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.026.40
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK18.32+0.306.51
3Pia Young VikNydalens SK18.42+0.406.55
4Linnea HolstTyrving IL18.45+0.436.56
5Maja Mo HjelsethNydalens SK18.48+0.466.57
6Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18.57+0.557.01
7Martine SkjelsvikLillehammer OK19.12+1.107.06
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK19.49+1.477.20
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK19.56+1.547.22
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20.03+2.017.25
11Marie SaugestadNydalens SK20.16+2.147.30
12Aurora Wilkens JernbergNydalens SK20.17+2.157.30
13Johanne Rognerud BøeFossum IF20.25+2.237.33
14Selma Størmer-AntonsenNydalens SK20.30+2.287.35
15Marie KravdalGjø-Vard OL20.50+2.487.42
16Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF21.07+3.057.49
17Hanna RehnKolbotn og Skimt OL21.09+3.077.50
18Mari BrendeFossum IF21.13+3.117.51
19Ane HustvedtOppsal Orientering21.21+3.197.54
20Frida SolsrudNydalens SK21.44+3.428.02
21Ida Marie FlågenHeming Orientering21.51+3.498.05
21Astrid YtterbøAsker Skiklubb21.51+3.498.05
23Gunde TumelionisFossum IF21.59+3.578.08
24Netta Bar-NathanLillomarka OL22.01+3.598.09
25Anne ØstvoldHeming Orientering22.02+4.008.09
26Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb22.10+4.088.12
27Hannah Syrdal ØenHeming Orientering22.50+4.488.27
28Anna Mæhre TorjussenFossum IF22.53+4.518.28
28Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering22.53+4.518.28
30Helene Bjørkvold JendalFossum IF22.54+4.528.28
30Luciana Maria SvadsMåren OK22.54+4.528.28
32Tuva HøyerFossum IF23.00+4.588.31
33Nora Christine HansenAsker Skiklubb23.06+5.048.33
34Sigrid NermoenØstmarka OK23.07+5.058.33
35Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering23.41+5.398.46
36Astrid RognstadHadeland OL23.53+5.518.50
37Elise ThorsengFossum IF23.55+5.538.51
38Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering23.57+5.558.52
39Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering24.40+6.389.08
40Martha WisløffAsker Skiklubb24.50+6.489.11
41Emilie RehnKolbotn og Skimt OL24.54+6.529.13
42Helene Margarethe KristensenHeming Orientering25.12+7.109.20
43Marie ScheeleNydalens SK25.39+7.379.30
44Selma Tørudbakken JendalFossum IF25.46+7.449.32
45Mari AarsethNydalens SK25.49+7.479.33
46Mari KallesonOppsal Orientering25.55+7.539.35
47Ragnhild Blom-HagenFossum IF25.58+7.569.37
48Marielle MichelsenFossum IF26.01+7.599.38
49Pernille Nor-WollØstmarka OK26.31+8.299.49
50Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering27.11+9.0910.04
51Sara MartiniAsker Skiklubb27.20+9.1810.07
52Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK28.22+10.2010.30
53Celine PoirotLillomarka OL28.41+10.3910.37
54Malin MichelsenFossum IF31.44+13.4211.45
54Noor Dirro-HeluMåren OK31.44+13.4211.45
56Maja Kalleson RøedOppsal Orientering33.29+15.2712.24
57Tiril Ebon EspedalNydalens SK33.31+15.2912.24
58Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering34.09+16.0712.38
59Elvira SandvenIL Koll38.21+20.1914.12
Martine Arntzen HaugØstmarka OKdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet
Kajsa Meyer LarssonTyrving ILikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet
Hanne Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Pauline MyklebustIL Kollikke startet

H 13-16

2 900 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.025.31
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.12+0.105.35
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK16.41+0.395.45
4Sigurd RødnesOppsal Orientering17.27+1.256.01
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK17.41+1.396.05
6Simen Gløgård StensrudNittedal OL17.52+1.506.09
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.04+2.026.13
8Anders Håvard LarsenNydalens SK18.06+2.046.14
9Eirik Vie StrislandFossum IF18.17+2.156.18
10Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL18.25+2.236.21
11Philip Lehmann RomørenFossum IF18.27+2.256.21
12Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.36+2.346.24
13Jakob RastadAsker Skiklubb18.44+2.426.27
14Gustav Andresen SkotteFossum IF18.49+2.476.29
15Axel AaldeNydalens SK18.51+2.496.30
16Sondre OlaussenOppsal Orientering19.07+3.056.35
17Ask OlaussenOppsal Orientering19.14+3.126.37
18Martin Christoffer BorgIL Koll19.35+3.336.45
19Kristian Juell LarsenTyrving IL19.41+3.396.47
20Rolf Andreas BergNydalens SK19.47+3.456.49
21Christian Fredrik BorgIL Koll19.51+3.496.50
22Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.10+4.086.57
23Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20.17+4.156.59
24Sindre Vie StrislandFossum IF20.18+4.167.00
25Eskil BrændenLillomarka OL20.34+4.327.05
26Kristian Norum MeløysundNydalens SK20.48+4.467.10
27Erlend OtterleiØstmarka OK20.50+4.487.11
28Eskil KolshusOppsal Orientering21.34+5.327.26
29Elias StubberudNydalens SK21.54+5.527.33
30Jonas HickenIL Koll21.57+5.557.34
31Johannes Salvesen-LundeIL Koll22.02+6.007.35
32Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.20+6.187.42
33Rasmus D. EastwoodLillomarka OL22.33+6.317.46
34Jakob A. GjedeboOppsal Orientering23.16+7.148.01
35Håvard EikRaumar Orientering23.24+7.228.04
36Jonathan WoodhouseLillomarka OL23.30+7.288.06
37Anders Næss-UlsethHeming Orientering23.32+7.308.06
38Håkon BogasonLillomarka OL23.42+7.408.10
39Torbjørn LundebyLillomarka OL23.43+7.418.10
40Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK24.10+8.088.20
41Nov Bar-NathanLillomarka OL24.30+8.288.26
42Mathias NyhaugAsker Skiklubb24.40+8.388.30
43Vilmer NybergAsker Skiklubb24.52+8.508.34
44Marius Juell LarsenTyrving IL24.55+8.538.35
45Tobias Tronbøl LiumIL Koll25.02+9.008.37
46Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK25.59+9.578.57
47Andreas SandernesØstmarka OK27.47+11.459.34
48Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IF29.49+13.4710.16
49Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb30.12+14.1010.24
50Erlend BakkeFossum IF30.32+14.3010.31
51Elias AndenæsAsker Skiklubb31.02+15.0010.42
52Max Skjerpen HusebyNydalens SK32.32+16.3011.13
53Birk ThorstensenOppsal Orientering32.40+16.3811.15
54Gabriel SolemOppsal Orientering34.01+17.5911.43
55Paul Johan SlungaardHeming Orientering34.05+18.0311.45
56Einar ØstvoldHeming Orientering34.19+18.1711.50
57Kidus Abiy GirmaIL Koll43.40+27.3815.03
58Jo Randar HolmøyHadeland OL44.47+28.4515.26
Peter A PauliHeming Orienteringdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Mikkel RastadAsker Skiklubbikke startet
Iver Herberg-AasIL Kollikke startet
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Fridtjof ReuschHeming Orienteringikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Henning ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet

D rekrutt

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering28.5320.37
Fride Nyås GjernesNOTEAM25.2218.07
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering32.5623.31
Tiril MyklatunTyrving IL34.3824.44
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering25.2618.10
Liv Bryhni OpsethIL Koll24.3017.30
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering25.3018.12
Mari Oraug RyghIL Koll19.3814.01
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering49.0035.00
Ingrid Wadahl SweetmanIL Koll23.2216.41
Elise WettergreenFossum IF23.5117.02
Siri Boye-AlsosBækkelagets SKikke startet
Ingrid W SweetmanIL Kollikke startet

H rekrutt

1 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Oskar ArnesenOppsal Orientering20.0714.22
Even Tangen AsplinIL Koll18.3913.19
Lars August FjellheimIL Koll23.4817.00
Ola BergeIL Koll30.2521.43
Oscar K. EnggravOppsal Orientering20.0614.21
Jonathan FodstadIL Koll13.079.22
Emil Ganc-PetersenFossum IF23.3116.47
Bjørn Ingmar GreenNydalens SK27.1819.30
Lars Weider HagemoIL Koll23.4116.55
Thomas Nissen HellerudIL Koll27.5819.58
Aksel HolvikNydalens SK23.1916.39
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK18.4213.21
Aksel H. JacobsenTyrving IL26.0918.40
Marius H. JacobsenTyrving IL30.3721.52
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering23.4817.00
Sverre Øen LandstadNydalens SK23.3616.51
August Myklebust LeopolderIL Koll15.4111.12
Hans Georg LeopolderIL Koll17.2812.28
Rasmus MjøsundNydalens SK12.369.00
Ola MyklatunTyrving IL23.5617.05
Ole Jacob MyklebustIL Koll12.318.56
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering32.2523.09
Karl Oraug RyghIL Koll12.208.48
Rafi Leonel RytterIL Koll20.1714.29
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering23.0116.26
Alfred TeigNydalens SK18.0312.53
Simen ÅnensenOppsal Orientering16.3311.49
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringikke startet

D 17-

2 900 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK15.365.22
2Marion HuberNydalens SK16.59+1.235.51
3Elise EgsethNydalens SK17.08+1.325.54
4Mariann UlvestadBækkelagets SK17.29+1.536.01
5Maren Jansson HaverstadTyrving IL17.46+2.106.07
6Marthe GløersenBækkelagets SK17.48+2.126.08
7Delphine PoirotLillomarka OL17.55+2.196.10
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.59+2.236.12
9Ida TiltnesTyrving IL18.01+2.256.12
10Marie LilandNydalens SK18.04+2.286.13
11Charlotte WatsonLillomarka OL18.14+2.386.17
12Oda ScheeleNydalens SK18.20+2.446.19
13Tonje Granne KvaleNotodden OL18.35+2.596.24
14Lisbeth VollHaugesund IL Orientering19.04+3.286.34
15Lise Østlid BagstevoldTyrving IL19.20+3.446.40
16Margrethe WisløffNTNUI19.22+3.466.40
17Andrea RanvikKonnerud IL19.30+3.546.43
18Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19.40+4.046.46
19Maya Jones ArnesenHeming Orientering19.41+4.056.47
20Kristine KravdalGjø-Vard OL19.48+4.126.49
21Anniken RanvikKonnerud IL19.56+4.206.52
22Malene Teresia JebsenHeming Orientering19.57+4.216.52
23Julie MeinickeTyrving IL19.59+4.236.53
24Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering20.01+4.256.54
25Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20.04+4.286.55
25Maren NorderudTyrving IL20.04+4.286.55
25Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering20.04+4.286.55
28Karen Hoel JomaasFossum IF20.08+4.326.56
29Live LindemarkAsker Skiklubb20.11+4.356.57
30Marte Madslien BakkenNydalens SK20.27+4.517.03
31Tina KallesonOppsal Orientering20.41+5.057.07
32Kristine Eide RappRaumar Orientering20.47+5.117.10
33Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering20.59+5.237.14
34Thea LandKonnerud IL21.01+5.257.14
35Christine Turter SandvoldNydalens SK21.10+5.347.17
36Stella HolmboeTyrving IL21.11+5.357.18
37Ragnhild BraathenIL Koll21.12+5.367.18
38Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA21.17+5.417.20
39Marie Hammer IversenØstmarka OK21.25+5.497.23
40Johanne LigaardNOTEAM21.26+5.507.23
41Mariell ArntzenGneist, IL21.32+5.567.25
42Live ØstvoldHeming Orientering21.35+5.597.26
43Karen BjergaardNydalens SK21.43+6.077.29
44Solveig BlandkjennTyrving IL21.44+6.087.29
45Ada WulfsbergNydalens SK21.48+6.127.31
46Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL21.57+6.217.34
47Ida TangenNydalens SK22.05+6.297.36
48Ingrid BlindheimLillomarka OL22.13+6.377.39
49Kristin SletnerIL GeoForm22.40+7.047.48
50Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.41+7.057.49
51Iris HolstTyrving IL23.09+7.337.58
52Vilde Brabrand UrfjellIL Imås23.12+7.368.00
53Malin EijsinkNydalens SK23.22+7.468.03
54Ingrid Lund HovdenTyrving IL23.49+8.138.12
55Tonje Rognerud BøeFossum IF24.34+8.588.28
56Ingeborg RognstadHadeland OL24.43+9.078.31
57Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL24.50+9.148.33
57Rachele RighiniOslostudentenes IK24.50+9.148.33
59Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK25.03+9.278.38
60Marianne DæhliNydalens SK25.22+9.468.44
61Frida GuerreroNydalens SK26.05+10.298.59
62Celine YtternesKolbotn og Skimt OL26.08+10.329.00
63Frida van MegenOppsal Orientering27.01+11.259.18
64Siri RusåsFossum IF27.27+11.519.27
65Synnøve AustefjordNOTEAM27.49+12.139.35
66Julie BakkeFossum IF28.22+12.469.46
67Siri FatnesNOTEAM30.09+14.3310.23
68Elena GrandLillomarka OL30.11+14.3510.24
69Hilde Kristin NjøtenNOTEAM32.55+17.1911.21
70Charlotte AgerNOTEAM168.13.39+167.58.0358.00.34
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gunhild Rogne HallandNydalens SKdiskvalifisert
Mina JørgensenTyrving ILdiskvalifisert
Britt Ingunn NydalOslostudentenes IKikke startet
Ingrid HasaasFossum IFikke startet
Ingrid UrsethVingelen ILikke startet
Solveig Eline BergTyrving ILikke startet
Maren KoplandModum OLikke startet
My WestlundOK Tyrikke startet
Silje SlungaardTyrving ILikke startet
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orienteringikke startet
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet
Ea LunøeNydalens SKikke startet

H 17-

2 700 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.325.00
2Oskar StørmerFossum IF13.40+0.085.03
3Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.58+0.265.10
4Lukas LilandNydalens SK14.06+0.345.13
5Anders VisterNydalens SK14.12+0.405.15
6Sindre RønningNydalens SK14.25+0.535.20
7Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14.34+1.025.23
8Per Melander OftenNydalens SK14.36+1.045.24
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.49+1.175.29
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.07+1.355.35
11Øyvind HjermstadFossum IF15.14+1.425.38
12Sverre Waaler KaasNydalens SK15.18+1.465.40
13Mathias GløersenBækkelagets SK15.23+1.515.41
14Lars Young VikNydalens SK15.29+1.575.44
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.31+1.595.44
16Vetle ChristiansenBækkelagets SK15.33+2.015.45
17Karl FremstadTyrving IL15.40+2.085.48
18Øystein PettersenNydalens SK15.55+2.235.53
19Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.59+2.275.55
20Andreas G. PoldenNydalens SK16.05+2.335.57
21Emil StørmerFossum IF16.14+2.426.00
22Sander ArntzenAsker Skiklubb16.19+2.476.02
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.24+2.526.04
23Ove SætraHadeland OL16.24+2.526.04
23Audun HeimdalNTNUI16.24+2.526.04
26Øyvind LundRaumar Orientering16.37+3.056.09
27Kristian ØstermannHeming Orientering16.38+3.066.09
28Eskil Sande GullordBækkelagets SK16.41+3.096.10
28Vegard RuttenborgTyrving IL16.41+3.096.10
30Anders HorveiRaumar Orientering16.42+3.106.11
31Trygve MyhrAsker Skiklubb16.52+3.206.14
32Rasmus Korvald SkaareNOTEAM17.00+3.286.17
33Tor Andreas AndersenOppsal Orientering17.01+3.296.18
34Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.10+3.386.21
35August Syrdal ØenHeming Orientering17.11+3.396.21
35Trygve TømtaRaumar Orientering17.11+3.396.21
37Marius BakkeFossum IF17.16+3.446.23
38Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK17.23+3.516.26
39Sveinung SyversenOppsal Orientering17.30+3.586.28
40William Resvoll SkaugOppsal Orientering17.31+3.596.29
41Jørgen BaklidKonnerud IL17.37+4.056.31
42Anders BjergaardNydalens SK17.42+4.106.33
43Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.04+4.326.41
44Eivind Berner MyhreFossum IF18.18+4.466.46
45Sander H. RogndokkenNydalens SK18.38+5.066.54
46Morten FredhOK Moss18.52+5.206.59
47Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK19.13+5.417.07
48Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.31+5.597.13
49Jarand Berg HjukseNOTEAM19.37+6.057.15
49Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.37+6.057.15
51Tor Magnus GrøstadØstmarka OK19.54+6.227.22
52Simen A BjøringsøyNydalens SK19.55+6.237.22
53Audun JørgensenØstmarka OK20.07+6.357.27
54Lars Øderud VatneBækkelagets SK20.27+6.557.34
55Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering21.30+7.587.57
56Ronny LiverødNOTEAM21.36+8.048.00
57Simen Teigen SøgårdKongsberg OL22.27+8.558.18
57Didrik BredesenLillomarka OL22.27+8.558.18
59Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb27.43+14.1110.15
60Birk Otto StrømNOTEAM28.15+14.4310.27
61Stian LillegårdLillomarka OL30.38+17.0611.20
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen SkovlyNOTEAMdiskvalifisert
Lars JacobsenTyrving ILutenfor konkurranse
Einar LofthusNydalens SKikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Sondre Ruud BråtenNydalens SKikke startet
Håkon NjåsteinTyrving ILikke startet
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet
Øyvind EngerNydalens SKikke startet
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Martin JullumHalden SKikke startet

D 40-

2 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroMåren OK22.247.43
2Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL22.40+0.167.48
3Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF22.44+0.207.50
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb23.30+1.068.06
5Audrun UtskarpenIL GeoForm24.39+2.158.30
6Cecilie Wærp HaugeNydalens SK25.01+2.378.37
7Christine TeigNydalens SK25.24+3.008.45
8Anne RusteLillomarka OL26.06+3.429.00
9Helena AxelssonNydalens SK26.31+4.079.08
10Lene ColquhounLillomarka OL26.32+4.089.08
11Kristin Nergaard BergFossum IF26.45+4.219.13
12Beate UndebergetOppsal Orientering27.22+4.589.26
13Maiken Skirstad MoNydalens SK27.24+5.009.26
14Silje SyversenOppsal Orientering27.34+5.109.30
15Marianne MichelsenFossum IF27.54+5.309.37
16Line Bar-NathanLillomarka OL28.02+5.389.40
17Heidi ØstliRaumar Orientering28.07+5.439.41
18Kristine KolshusOppsal Orientering28.38+6.149.52
19Elin KallesonOppsal Orientering29.10+6.4610.03
20Rikke Kristin GåsholtHedrum OL29.58+7.3410.20
21Teresia WangensteenLillomarka OL30.18+7.5410.26
22June HerredsvelaØstmarka OK30.53+8.2910.38
23Joanna Ganc-PetersenFossum IF31.33+9.0910.52
24Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering32.41+10.1711.16
25Kristin Stubban HygenØstmarka OK33.32+11.0811.33
26Ruth-Marie Høilund LerFet OL41.48+19.2414.24
Gunnhild LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Britta FismenFossum IFdiskvalifisert
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert
Atanaska BedelevaNydalens SKbrutt
Ida Weider HagemoIL Kollikke startet

H 40-

2 900 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL16.325.42
2Vegard BroxTyrving IL17.03+0.315.52
3Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering17.41+1.096.05
4Harald BakkeFossum IF17.53+1.216.10
5Morten WettergreenFossum IF18.16+1.446.17
6Tommy SkårbøRaumar Orientering18.42+2.106.26
7Steinar EastwoodLillomarka OL18.53+2.216.30
8Asgeir LiumFet OL19.22+2.506.40
9Atle PedersenFossum IF19.43+3.116.47
10Bjørn HaugeNydalens SK20.06+3.346.55
11Brynjar FredheimLillomarka OL20.12+3.406.57
12Finn Joachim RugeFDIL20.17+3.456.59
13Kyrre GranFet OL20.38+4.067.06
14Vidar GjelstadOppsal Orientering20.42+4.107.08
15Helge Grenager SolheimOppsal Orientering20.47+4.157.10
16Eilert AamodtOppsal Orientering20.48+4.167.10
17Tor RingstadHedrum OL21.20+4.487.21
18Anders GrevstadFossum IF21.50+5.187.31
19Espen JernbergNydalens SK22.13+5.417.39
20Fredrik LarsenIndre Østfold OK22.21+5.497.42
21Sverre WisløffAsker Skiklubb22.41+6.097.49
22Erling HobølOppsal Orientering22.44+6.127.50
22Jostein HagemoIL Koll22.44+6.127.50
24Aksel OlsenAsker Skiklubb23.02+6.307.56
25Trond MyhreFossum IF23.07+6.357.58
26Ola NilsenOppsal Orientering23.19+6.478.02
27Haakon KnudsenOppsal Orientering23.23+6.518.03
28Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK23.38+7.068.08
29Atle StrømHedrum OL23.55+7.238.14
30Assaf Bar-NathanLillomarka OL23.59+7.278.16
31Bernt Christian HellerudIL Koll24.04+7.328.17
32Arild NyhaugAsker Skiklubb24.11+7.398.20
33Fredrik SaugestadNydalens SK24.13+7.418.21
34Audun HvenekildeOppsal Orientering24.21+7.498.23
35Petter FjellheimIL Koll26.26+9.549.06
36Runar ThorstensenOppsal Orientering26.29+9.579.07
37Morten HelminsenFredrikstad SK27.59+11.279.38
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Geir HoffTyrving ILdiskvalifisert
Morten MoslandOppsal Orienteringdiskvalifisert
Inge GunnesTyrving ILdiskvalifisert
Lars Christian BraathenHeming Orienteringdiskvalifisert
Olav HasaasFossum IFikke startet
Øystein RastadAsker Skiklubbikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Torstein BerntsenTyrving ILikke startet
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orienteringikke startet
Torstein HoleTelenor BILikke startet

D 50-

2 700 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK19.387.16
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb22.01+2.238.09
3Kari MadslienNydalens SK22.06+2.288.11
4Marianne NjåsteinTyrving IL22.34+2.568.21
5Anne DanielsenNydalens SK23.01+3.238.31
6Kjersti SkantzeTyrving IL23.08+3.308.34
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL23.09+3.318.34
8Linda HanssenØstmarka OK23.11+3.338.35
9Trude FixdalIL Koll23.16+3.388.37
10Kjersti HovFossum IF23.18+3.408.37
11Venche BjerkreimFossum IF23.26+3.488.40
12Anne DahlNydalens SK23.41+4.038.46
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering24.00+4.228.53
14Åshild FlatebakkenTyrving IL24.06+4.288.55
15Synnøve SandbergNydalens SK24.10+4.328.57
16Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL24.22+4.449.01
16Rine HanssenByåsen IL24.22+4.449.01
18Ida SyversenRøyken OL24.26+4.489.02
19Ingeborg ØderudBækkelagets SK24.35+4.579.06
20Randi NicolaisenAsker Skiklubb24.55+5.179.13
21Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL25.07+5.299.18
22Kathrine LunøeNydalens SK26.00+6.229.37
23Else GrandalTyrving IL26.30+6.529.48
24Anne Marit BjergaardNydalens SK26.49+7.119.55
25Anna GöhlmanTyrving IL26.57+7.199.58
26Ingrid NermoenØstmarka OK27.33+7.5510.12
27Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK28.13+8.3510.27
28Tale Mæhre TorjussenFossum IF28.37+8.5910.35
29Magnhild T. MølnvikFossum IF28.58+9.2010.43
30Marianne ArnesenAsker Skiklubb30.01+10.2311.07
31Lotta MyhreIL Koll30.29+10.5111.17
32Unni RyeAsker Skiklubb30.54+11.1611.26
33Jorunn BlindheimLillomarka OL31.10+11.3211.32
34Helena StubberudNydalens SK32.31+12.5312.02
35Katrine HolenØstmarka OK33.00+13.2212.13
36Jane Karine HelmersenFet OL33.02+13.2412.14
37Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering37.43+18.0513.58
38Aina GrymyrHaugerud IF38.24+18.4614.13
39Hege HeibergHadeland OL39.29+19.5114.37
40Siv Susanne JystadØstmarka OK40.51+21.1315.07
41Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering42.21+22.4315.41
42Hege AndersenIL Koll48.14+28.3617.51
Marianne HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Nora SkauenTyrving ILdiskvalifisert
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Helle HundseidTyrving ILikke startet
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Frøy GrøndahlLillomarka OLikke startet

H 50-

2 900 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenTyrving IL16.545.49
2Leif StørmerFossum IF17.18+0.245.57
3Bent Erik SkaugOppsal Orientering17.57+1.036.11
4Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL18.16+1.226.17
5Per Olav NærestadIF Trauma18.21+1.276.19
6Arild AndresenFossum IF18.29+1.356.22
7Stein BlomsethLillomarka OL18.31+1.376.23
8Einar LunøeNydalens SK18.32+1.386.23
9Kjetil EspedalNydalens SK18.47+1.536.28
9Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.47+1.536.28
11Svein NygårdLillomarka OL18.59+2.056.32
12Terje BlindheimLillomarka OL19.31+2.376.43
13Terje UrfjellIL Imås19.32+2.386.44
14Stein H. HagenFossum IF19.33+2.396.44
15Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20.05+3.116.55
16Johan LundeIL Koll20.09+3.156.56
17Guttorm EggeIL GeoForm20.17+3.236.59
18John Åsmund WestbergIL Koll20.29+3.357.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Fredrik HøyerFossum IF20.48+3.547.10
19Ole Petter HaugenNydalens SK20.48+3.547.10
21Helge StenerudOL Tønsberg og omegn20.50+3.567.11
22Tore MyhrvoldFossum IF20.57+4.037.13
23Christian JomaasFossum IF21.12+4.187.18
23Tore KjølsethNydalens SK21.12+4.187.18
25Harald KvisliNotodden OL21.24+4.307.22
26Nils BerganNydalens SK21.25+4.317.23
27Jørn LimiOppsal Orientering21.40+4.467.28
28Bjørn Erik ReinsethNydalens SK21.44+4.507.29
29Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb22.06+5.127.37
30Håvard ChristiansenNOTEAM22.13+5.197.39
31Jon Iver BakkenNydalens SK22.19+5.257.41
32Jan Erik AalbergBækkelagets SK22.42+5.487.49
33Stein MellaOppsal Orientering22.48+5.547.51
34Svein GranerudAsker Skiklubb23.06+6.127.57
35Roar SigurdsenRingnes BIL23.09+6.157.58
36Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL23.19+6.258.02
37Håkon JendalFossum IF23.46+6.528.11
38Lasse ArnesenHeming Orientering23.50+6.568.13
39Per Anders YtterbøAsker Skiklubb24.37+7.438.29
40Mats CarlinFBI - Forskningsbedriftenes be25.02+8.088.37
41Thor NorderudTyrving IL25.03+8.098.38
42Erik BorgIL Koll25.58+9.048.57
43Are NjåsteinTyrving IL26.44+9.509.13
44Pål MyklebustIL Koll27.02+10.089.19
45Øyvind HelmersenFet OL27.30+10.369.28
46Øyvind GrandumIL GeoForm29.14+12.2010.04
47Arne KongsnesOppsal Orientering31.19+14.2510.47
48John YtternesKolbotn og Skimt OL31.56+15.0211.00
49Morten EngebretsenRaumar Orientering40.58+24.0414.07
Jo Ulltveit-MoeIL Kolldiskvalifisert
Trond LundTyrving ILdiskvalifisert
Harald AulieIL Kolldiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Frode KamsvågTyrving ILdiskvalifisert
Odd-Ragnar PettersenOK Mossdiskvalifisert
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Jens Christian HolstTyrving ILdiskvalifisert
Rolf HustvedtOppsal Orienteringikke startet
Dag WangLillomarka OLikke startet
Per SandbergNydalens SKikke startet
Arne DybdahlLillomarka OLikke startet
Anders KronbergRaumar Orienteringikke startet
Henrik VaageBækkelagets SKikke startet

D 60-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL22.517.52
2Ellen Marie TurterNydalens SK24.49+1.588.33
3Grete S B HoviSkien OK26.13+3.229.02
4Randi NilstadTyrving IL26.46+3.559.13
5Inger TiltnesTyrving IL28.25+5.349.47
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb28.29+5.389.49
7Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering32.25+9.3411.10
8Margaret RoseveareOppsal Orientering32.31+9.4011.12
9Grete BerntsenMåren OK36.00+13.0912.24
10Nina KolbergTyrving IL40.57+18.0614.07
-NOTEAMikke startet
Heidi FalckTyrving ILikke startet

H 60-

2 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering19.166.38
2Nils HæstadFossum IF20.16+1.006.59
3Magne VollenOslostudentenes IK21.56+2.407.33
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF22.25+3.097.43
5Are EriksenOslostudentenes IK22.58+3.427.55
6Alf PettersenTyrving IL23.05+3.497.57
7Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm23.16+4.008.01
8Bård NatvigNittedal OL23.25+4.098.04
9Stein KlyveOK Moss23.56+4.408.15
10Ketil BergeVestre Akers SK24.33+5.178.27
11Sverre FroyenRocky Mountain Orienteering Cl24.55+5.398.35
12Sigbjørn ModalsliFossum IF25.54+6.388.55
13Vidar ElvekrokEiker OL26.27+7.119.07
14Pål Woldstad HanssenEiker OL28.32+9.169.50
15Harald BaugerOK Moss29.34+10.1810.11
16Egil HusethKamp/Vestheim IF30.58+11.4210.40
17Torgeir StenstadOppsal Orientering31.05+11.4910.43
18Egil EngenNOTEAM31.39+12.2310.54
19Bo EmilssonOppsal Orientering35.13+15.5712.08
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert
Svein S JacobsenTyrving ILdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert
Bjørn WilladssenHeming Orienteringdiskvalifisert
Johan MattssonLillomarka OLikke startet
Eirik TandrevoldFossum IFikke startet

D 70-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK35.5812.24
2Inger SkaugOppsal Orientering36.51+0.5312.42
3Unni DrageHaugerud IF38.37+2.3913.18
4Sidsel SandelienHeming Orientering1.08.57+32.5923.46 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 70-

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils-Petter WiikDriv IL21.367.26
2Kjell WintherOppsal Orientering21.41+0.057.28
3Eldar BørsumBækkelagets SK22.39+1.037.48
4John Thomas PetersenNittedal OL24.52+3.168.34
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL25.38+4.028.50
6Hasse BergstrømTyrving IL28.12+6.369.43
7Roar BjordalOppsal Orientering28.19+6.439.45
8Kjell Gorm RøkkeTyrving IL32.54+11.1811.20
9Jon C. FougnerHeming Orientering36.27+14.5112.34
10Sturle HånesIL GeoForm38.45+17.0913.21
11Dan Erik KallesonOppsal Orientering43.39+22.0315.03
Jørgen  HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert

Åpen kort

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OngstadNOTEAM12.348.58
2Thorbjørn MyhrvoldFossum IF18.55+6.2113.30
3Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll25.43+13.0918.22
4Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll37.46+25.1226.58
Jørgen ReuschHeming Orienteringikke startet

Åpen lang

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats NordbrødenHalden SK21.187.20
2Vidar BerteigIL GeoForm22.46+1.287.51
3Uno HanslienNOTEAM23.46+2.288.11
4Jon BerglandNOTEAM24.08+2.508.19
5Sharon BroadwellIL GeoForm26.25+5.079.06
6Bo BratsbergNOTEAM27.53+6.359.36
7Øyvind HaugØstmarka OK28.54+7.369.57
8Christian SchiveNydalens SK34.45+13.2711.58
8Ingar WollØstmarka OK34.45+13.2711.58
10Andreas JohannessenFet OL49.45+28.2717.09
10Ida Karine HelmersenFet OL49.45+28.2717.09
12Laila HelminsenFredrikstad SK51.12+29.5417.39
Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Guro AlmåsNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival