Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 30 april 2019

H 17-

2 700 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.32
2Oskar StørmerFossum IF13.40+0.08
3Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.58+0.26
4Lukas LilandNydalens SK14.06+0.34
5Anders VisterNydalens SK14.12+0.40
6Sindre RønningNydalens SK14.25+0.53
7Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14.34+1.02
8Per Melander OftenNydalens SK14.36+1.04
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.49+1.17
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.07+1.35
11Øyvind HjermstadFossum IF15.14+1.42
12Sverre Waaler KaasNydalens SK15.18+1.46
13Mathias GløersenBækkelagets SK15.23+1.51
14Lars Young VikNydalens SK15.29+1.57
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.31+1.59
16Vetle ChristiansenBækkelagets SK15.33+2.01
17Karl FremstadTyrving IL15.40+2.08
18Øystein PettersenNydalens SK15.55+2.23
19Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.59+2.27
20Andreas G. PoldenNydalens SK16.05+2.33
21Emil StørmerFossum IF16.14+2.42
22Sander ArntzenAsker Skiklubb16.19+2.47
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.24+2.52
23Ove SætraHadeland OL16.24+2.52
23Audun HeimdalNTNUI16.24+2.52
26Øyvind LundRaumar Orientering16.37+3.05
27Kristian ØstermannHeming Orientering16.38+3.06
28Eskil Sande GullordBækkelagets SK16.41+3.09
28Vegard RuttenborgTyrving IL16.41+3.09
30Anders HorveiRaumar Orientering16.42+3.10
31Trygve MyhrAsker Skiklubb16.52+3.20
32Rasmus Korvald SkaareNOTEAM17.00+3.28
33Tor Andreas AndersenOppsal Orientering17.01+3.29
34Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.10+3.38
35August Syrdal ØenHeming Orientering17.11+3.39
35Trygve TømtaRaumar Orientering17.11+3.39
37Marius BakkeFossum IF17.16+3.44
38Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK17.23+3.51
39Sveinung SyversenOppsal Orientering17.30+3.58
40William Resvoll SkaugOppsal Orientering17.31+3.59
41Jørgen BaklidKonnerud IL17.37+4.05
42Anders BjergaardNydalens SK17.42+4.10
43Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.04+4.32
44Eivind Berner MyhreFossum IF18.18+4.46
45Sander H. RogndokkenNydalens SK18.38+5.06
46Morten FredhOK Moss18.52+5.20
47Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK19.13+5.41
48Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.31+5.59
49Jarand Berg HjukseNOTEAM19.37+6.05
49Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.37+6.05
51Tor Magnus GrøstadØstmarka OK19.54+6.22
52Simen A BjøringsøyNydalens SK19.55+6.23
53Audun JørgensenØstmarka OK20.07+6.35
54Lars Øderud VatneBækkelagets SK20.27+6.55
55Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering21.30+7.58
56Ronny LiverødNOTEAM21.36+8.04
57Simen Teigen SøgårdKongsberg OL22.27+8.55
57Didrik BredesenLillomarka OL22.27+8.55
59Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb27.43+14.11
60Birk Otto StrømNOTEAM28.15+14.43
61Stian LillegårdLillomarka OL30.38+17.06
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen SkovlyNOTEAMdiskvalifisert
Lars JacobsenTyrving ILutenfor konkurranse
Einar LofthusNydalens SKikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Sondre Ruud BråtenNydalens SKikke startet
Håkon NjåsteinTyrving ILikke startet
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet
Øyvind EngerNydalens SKikke startet
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Martin JullumHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor