Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rogalandsrankingløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rogalandsrankingløp
Arrangørorganisasjon: Vindafjord Orienteringslag
Dato: søndag 2 juni 2019

N-open

1 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje IlstadVindafjord Orienteringfullført
Siri IlstadVindafjord Orienteringfullført
Markus Mydland HellandEgersund OKfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubbfullført
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubbfullført
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringfullført
Erik Aarstad TorgersenEgersund OKfullført
Turid VivelidVindafjord Orienteringfullført

D 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Mydland HellandEgersund OK15.218.31
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)17.33+2.129.45
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.22+3.0110.12
4Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)19.17+3.5610.42
5Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering26.48+11.2714.53
6Anna VivelidVindafjord Orientering28.42+13.2115.56

D 13-14

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)22.0710.31
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering24.04+1.5711.27
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK27.11+5.0412.56
4Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orientering28.13+6.0613.26
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)28.27+6.2013.32
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK32.56+10.4915.40
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILikke startet

D 15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL27.599.38
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering42.27+14.2814.38
3Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb42.48+14.4914.45
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-A kort

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering37.5513.04
2Julie PuntervoldEgersund OK49.45+11.5017.09

B-open

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HellandEgersund OK25.1111.59
2Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)31.34+6.2315.01
3Tore RøddeGanddal IL34.24+9.1316.22
4Maria Nilsson RøddeGanddal IL36.29+11.1817.22

D 17-20

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.579.02
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)55.34+7.3710.29
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)58.50+10.5311.06

D 21-

5 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL51.338.44
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering59.31+7.5810.05
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.10.45+19.1211.59
Jane Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert

D 40-

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.08.4612.58
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.10.14+1.2813.15
3Hilde HetlandEgersund OK1.10.30+1.4413.18
4Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orientering1.13.10+4.2413.48
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.17.48+9.0214.40
6Vibeke LamarkGanddal IL1.21.08+12.2215.18
7Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.30.01+21.1516.59
8Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.38.01+29.1518.29
Monica HorpestadEgersund OKbrutt

D 50-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK29.5610.19
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering38.48+8.5213.22
3Gro JohannessenVindafjord Orientering40.51+10.5514.05

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb33.0312.14

D 70-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb40.0914.52
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb44.35+4.2616.30
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.34+8.2517.59

H -10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering22.1712.22
Filip SveenHaugesund IL Orientering24.2013.31

H 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.308.36
2Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering17.43+2.139.50
3Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering20.39+5.0911.28
4Lukas AlvseikeVindafjord Orientering23.17+7.4712.56
5Marius RøddeGanddal IL25.42+10.1214.16

H 13-14

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)19.029.03
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering21.36+2.3410.17
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)21.54+2.5210.25

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering30.2117.51
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16

5 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering48.169.06
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)48.56+0.409.13
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering48.57+0.419.14
4Øyvind LamarkGanddal IL53.27+5.1110.05
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)54.34+6.1810.17
6Elias EidsvågGanddal IL1.01.04+12.4811.31
7Edvin AakreEgersund OK1.04.49+16.3312.13
8Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.05.50+17.3412.25
9Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.28.40+40.2416.43
10Thomas Barvik MælandGanddal IL1.34.21+46.0517.48
11Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.37.15+48.5918.20
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)brutt

H 17-A kort

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander HorpestadEgersund OK1.15.0114.09

H 17-20

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.16.5513.02
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet

H 21-

7 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb57.317.40
2Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orientering58.11+0.407.45
3Fredrik OmdalGanddal IL59.41+2.107.57
4Erik LimaGanddal IL1.00.53+3.228.07

H 40-

5 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering44.087.28
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering45.06+0.587.38
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb47.37+3.298.04
4Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering50.21+6.138.32
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52.50+8.428.57
6Henrik OttesenStord Orientering55.15+11.079.21
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering56.52+12.449.38
8Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering59.37+15.2910.06
9Gunnar PettersonEgersund OK1.01.17+17.0910.23
10Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.03.51+19.4310.49
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.04.32+20.2410.56
12Kjetil TorgersenEgersund OK1.11.03+26.5512.02
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 50-

5 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL47.228.56
2Trond LamarkGanddal IL58.37+11.1511.03
3Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.06.26+19.0412.32
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.18.26+31.0414.47
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 60-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb28.199.45
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering31.48+3.2910.57
3Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.09.59+41.4024.07

H 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle HeddelandVindafjord Orientering31.1911.35
2Kjell SvihusGanddal IL32.38+1.1912.05
3Sigved GramstadHaugesund IL Orientering38.04+6.4514.05
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag38.04+6.4514.05
5Ingebrigt GuleVindafjord Orientering38.36+7.1714.17
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42.30+11.1115.44
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H15-16B

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering26.1312.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor