Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NK3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Vindafjord Orienteringslag
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (1 svar)

H Lang

5 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering47.258.19
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering55.11+7.469.40
3Einar MartinsenVindafjord Orientering58.20+10.5510.14
4Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.01.29+14.0410.47
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Lang

5 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orientering1.20.3914.08

H Mellom

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering39.0210.32
2Magnar SætreHaugesund IL Orientering43.42+4.4011.48
3Frode NystedHaugesund IL Orientering44.05+5.0311.54
4Ingebrigt GuleVindafjord Orientering58.31+19.2915.48
Jarle HeddelandØlen ILdiskvalifisert

D Mellom

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering40.1610.52
2Kristina VollHaugesund IL Orientering40.36+0.2010.58
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering42.15+1.5911.25
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering45.50+5.3412.23
5Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.08+28.5218.41
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lukas AlvseikeVindafjord Orienteringdiskvalifisert

H 17-K

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håvard LotheVindafjord Orienteringdiskvalifisert

D -16K

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid VivelidVindafjord Orientering53.0423.04
2Astrid H. LotheVindafjord Orientering53.14+0.1023.08

D 17-K

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro JohannessenVindafjord Orientering28.5612.34
2Ingeborg DørheimVindafjord Orientering1.10.39+41.4330.43
2Maria VågenVindafjord Orientering1.10.39+41.4330.43
Elen NesVindafjord Orienteringdiskvalifisert

H Ny

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik Haugen ApelandVindafjord Orientering27.4519.49
0Jakob HaugenVindafjord Orientering23.4316.56
0Heine NesVindafjord Orientering17.5912.50
0Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering27.3119.39
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering27.3019.38

D Ny

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline Haugen ApelandVindafjord Orientering27.4519.49
0Alma HauglandVindafjord Orientering18.1813.04
0Silje IlstadVindafjord Orientering18.0012.51
0Siri IlstadVindafjord Orientering27.3119.39
0Anna VivelidVindafjord Orientering17.3912.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor