Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Hagland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Hagland
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 3 september 2019

H Lang

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanTyrving IL46.0210.13
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.04+1.0210.27
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering52.38+6.3611.41
4Einar MartinsenVindafjord Orientering55.05+9.0312.14
5Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL55.30+9.2812.20
6Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.02.39+16.3713.55 Last ned GPS-spor i gpx-format

D Lang

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orientering1.23.0918.28

H Mellom

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering34.2011.50
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering34.52+0.3212.01
3Frode NystedHaugesund IL Orientering41.25+7.0514.16
4Mikal LiknesHaugesund IL Orientering41.30+7.1014.18
5Magnar SætreHaugesund IL Orientering41.52+7.3214.26
6Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering44.39+10.1915.23
7Wigard NilsenHaugesund IL Orientering50.12+15.5217.18
8Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering55.48+21.2819.14
9Terje MonradHaugesund IL Orientering1.00.10+25.5020.44

D Mellom

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SætreHaugesund IL Orientering32.4411.17
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering39.49+7.0513.43
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering43.33+10.4915.01
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering1.18.09+45.2526.56
5Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering1.19.19+46.3527.21

H -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even EngesliHaugesund IL Orientering21.2613.23
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering23.02+1.3614.23
3Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering23.05+1.3914.25
4Elias EngesliHaugesund IL Orientering29.12+7.4618.15
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D -16K

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering24.0515.03
2Sara HetlandHaugesund IL Orientering24.10+0.0515.06
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering25.04+0.5915.40

D 17-K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering27.2817.10

H Ny

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Peder Gramstad  BerstadHaugesund IL Orientering8.266.29
Even EngesliHaugesund IL Orientering13.3010.23
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering29.0822.24
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering29.0522.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor