Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skole
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 21 mai 2019

H Lang

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering21.246.41
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering22.14+0.506.56
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.26+3.027.38
4Einar MartinsenVindafjord Orientering25.56+4.328.06
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering26.21+4.578.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering32.08+10.4410.02
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering32.12+10.4810.03

D Lang

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.038.45

H Mellom

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering22.359.24
2Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering24.01+1.2610.00
3Frode NystedHaugesund IL Orientering24.04+1.2910.01
4Ivar KvaleHaugesund IL Orientering24.51+2.1610.21
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering28.38+6.0311.55
6Even EngesliHaugesund IL Orientering33.56+11.2114.08
7Victor RingdalHaugesund IL Orientering39.16+16.4116.21

D Mellom

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering26.3211.03
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.58+3.2612.29
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering40.04+13.3216.41
4Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering40.11+13.3916.44
Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering16.299.09
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16.41+0.129.16
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering21.04+4.3511.42

D -16K

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering17.159.35

D 17-K

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Ny

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering16.4811.12
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering26.1017.26
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering25.1816.52
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering17.4111.47
Lucas Moore LarsenHaugesund IL Orientering27.3618.24
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering25.0916.46
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering26.2317.35
Benjamin SævikHaugesund IL Orientering26.2617.37
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering33.3622.24

D Ny

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering21.1214.08
Tove Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering21.1214.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor