Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tyritreffen (karusell)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tyritreffen (karusell)
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

N-åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias Vold KjemperudFossekallen ILfullført
Fillip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført
Tor HaugvikFossekallen ILfullført
Peter HaugvikFossekallen ILfullført
Sofie Kjemperud GransethFossekallen ILfullført
Bjørn Liam HauganFossekallen ILfullført
Leah Isabell JoramoFossekallen ILfullført
Martin Klinkenberg BuhaugRingerike OLfullført
Emil Klinkenberg BuhaugRingerike OLfullført
Linus StindebergFossekallen ILfullført
Stas ProFossekallen ILfullført
Emil StrindebergFossekallen ILfullført
Julie Olsen ByeModum OLfullført
Anna ConradModum OLfullført

D-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea NyhagenFossekallen IL24.48
2Oda OpsethRingerike OL30.14+5.26

D Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL19.28
2Lynn Sharon BroadwellIL GeoForm20.48+1.20
3Liv Anett BorgeFossekallen IL25.13+5.45
4Marte Sofie SkroveRingerike OL26.07+6.39
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL35.54+16.26

H Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm15.26
2Alexander B. NyhagenFossekallen IL19.05+3.39
3Leif Roger HultgreenRingerike OL23.35+8.09
4John Ivar KjellevoldModum OL24.29+9.03
5Jo Randar HolmøyHadeland OL25.43+10.17

D Mellom

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Marie HoviSkien OK26.46
2Torunn Økern JensenRingerike OL30.22+3.36
3Trine OpsethRingerike OL31.22+4.36
4Grete S B HoviSkien OK32.14+5.28
5Line ArnevikRingerike OL32.58+6.12
6Sissel SkovlyRingerike OL34.15+7.29
7Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL35.26+8.40
8Veslemøy SolbergKonnerud IL37.31+10.45
9Ida EnerhaugenRingerike OL38.44+11.58
10Solveig KongsrudModum OL42.43+15.57
11Live Joronn YtrehusRingerike OL43.23+16.37
12Anne Mia OlsenModum OL43.34+16.48
13Paskal JacobiModum OL44.57+18.11
14Lill-Kristin EngerModum OL49.52+23.06
15Nina BirkelandFossekallen IL57.13+30.27
16Birgitte BekkelundRøyken OL57.48+31.02
17Hege HeibergHadeland OL59.01+32.15

H Mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenIL Tyrving31.15
2Sverre GrafferRingerike OL31.34+0.19
3Sven OhrvikKonnerud IL31.52+0.37
4Helge RevhaugRingerike OL33.39+2.24
5Inge SkavhaugRingkollen SK37.37+6.22
6Kjell GrønhovdModum OL38.45+7.30
7Hans Einar ThorsetFossekallen IL40.13+8.58
8Hroar SannaRingerike OL40.32+9.17
9Brede Høibak GundersenRingerike OL46.57+15.42
10Tommy BjerkeFossekallen IL48.43+17.28
11Svein GrønhovdModum OL49.04+17.49
Tormod DahlRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Guro NøklebyRingerike OL44.07
2Ingrid D. LøsetÅs MMBUI44.44+0.37
3Kirsti KringhaugRingerike OL48.22+4.15

H Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL30.37
2Kristian KihleRingerike OL37.38+7.01
3Jens Kristian KoplandModum OL39.19+8.42
4Frode LøsetRingerike OL39.40+9.03
5Geir NilsenViul Orienteringsklubb44.30+13.53
6Morten DåsnesRingerike OL48.59+18.22
7Harald HoviSkien OK50.32+19.55
8Thorbjørn NørbeckRingerike OL1.03.26+32.49
Øyvind StrandeRingerike OLdiskvalifisert

D 13-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda KjellevoldModum OL45.24

H 13-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Olsen ByeModum OL42.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor