Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tyritreffen (karusell)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tyritreffen (karusell)
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 22 april 2019

Bodø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit Weseth KureD Kort (12)18.41

Bodø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Martin HosetH Lang (28)35.22+3.13

Fossekallen IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linnea B NyhagenD-12 (3)27.42
1Alexander B. NyhagenH Kort (9)17.47
2Olav HøgsetH Mellom (21)29.51+0.40
2Hedda BondehagenD Kort (12)22.05+3.24
6Petter KlepelvH Kort (9)26.46+8.59
7Hans Jørgen LoeH Kort (9)27.16+9.29
7Stina BondehagenD Kort (12)27.15+8.34
8Liv Anett BorgeD Kort (12)27.48+9.07
9Solveig BondehagenD Kort (12)28.32+9.51
10Nina BirkelandD Kort (12)37.00+18.19
11Eline LoeD Kort (12)43.22+24.41
12Karin LoeD Kort (12)43.27+24.46
13Per Anund LoeH Mellom (21)43.07+13.56
20Tommy BjerkeH Mellom (21)1.26.49+57.38
24Leiv Inge KjemperudH Lang (28)54.48+22.39
Elias Vold KjemperudN-åpen (13)fullført
Sofie Kjemperud GransethN-åpen (13)fullført
Leah Isabell JoramoN-åpen (13)fullført
Fillip Brumoen KjemperudN-åpen (13)fullført
Liam JoramoN-åpen (13)fullført

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Per KaarbyH Mellom (21)38.12+9.01
9Kathinka Zahl HagenD Lang (9)1.05.26+21.17
15Knut Jostein SætnanH Lang (28)44.05+11.56
17Stein HagenH Lang (28)45.50+13.41
18Ask SætnanH Mellom (21)1.01.47+32.36
27Birk SætnanH Lang (28)1.11.24+39.15
Sondre Z. HagenH Lang (28)diskvalifisert

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nicolai TesloH-12 (1)25.53
2Jo Randar HolmøyH Kort (9)21.09+3.22
5Tor TrøanH Mellom (21)35.56+6.45
10Einar TesloH Mellom (21)38.30+9.19
11Gunn Elin RudiD Mellom (16)1.02.18+29.52
12Hege HeibergD Mellom (16)1.02.44+30.18
14Berthe TesloD Mellom (16)1.24.28+52.02
15Anisa KlobucistaD Mellom (16)1.24.30+52.04

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ida Maria FlågenD 13-16 (2)40.22
4Egil Wickstrand IversenH Mellom (21)35.05+5.54
6Bjørn Anders FlågenH Lang (28)38.31+6.22
25Anders FlågenH Lang (28)56.20+24.11

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Vidar BerteigH Kort (9)21.14+3.27
6Lynn Sharon BroadwellD Kort (12)25.11+6.30

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Torgeir BrandalH Mellom (21)40.57+11.46

Modum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oskar HopeH 13-16 (2)56.09
1Gunnar HopeH Mellom (21)29.11
2Hedda KjellevoldD 13-16 (2)1.09.32+29.10
3Lars EnerhaugenH Lang (28)35.53+3.44
3May Ingela HopeD Mellom (16)37.45+5.19
4John Ivar KjellevoldH Kort (9)24.44+6.57
23Roar ByeH Lang (28)50.34+18.25
Paskal JacobiN-åpen (13)fullført
Nadine KonradN-åpen (13)fullført
Anna ConradN-åpen (13)fullført

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ole Jokob TrøanN-åpen (13)fullført
Simen TrøanN-åpen (13)fullført
Anne TrøanN-åpen (13)fullført
Monica TrøanD Mellom (16)diskvalifisert

NMBU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid LøsetD Lang (9)44.09

Ringerike OL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Torunn Økern JensenD Mellom (16)32.26
1Lars-Inge ArnevikH Lang (28)32.09
2Tuva Aas StræteD Lang (9)47.07+2.58
2Oda OpsethD-12 (3)32.46+5.04
2Reidar KollstrømH 13-16 (2)1.01.09+5.00
3Anne Kristin KvammeD Lang (9)48.01+3.52
3Kari KollstrømD-12 (3)1.02.44+35.02
3Martin Nøkleby MellingH Mellom (21)31.44+2.33
3Ellen GrønlundD Kort (12)22.34+3.53
4Silje OpsethD Mellom (16)38.01+5.35
4Anne Guro NøklebyD Lang (9)48.48+4.39
4Live Joronn YtrehusD Kort (12)23.26+4.45
5Stein Aas StræteH Lang (28)37.13+5.04
5Kjersti StræteD Lang (9)51.49+7.40
5Trine OpsethD Mellom (16)38.39+6.13
5Leif Roger HultgreenH Kort (9)26.02+8.15
5Marte Sofie SkroveD Kort (12)25.09+6.28
6Sidsel SkovliD Mellom (16)38.47+6.21
6Monica BerglundD Lang (9)54.20+10.11
6Sverre GrafferH Mellom (21)36.01+6.50
7Øyvind StrandeH Lang (28)39.59+7.50
7Line ArnevikD Mellom (16)40.37+8.11
7Helge GrafferH Mellom (21)37.21+8.10
8Ragnhild Elsrud HultgreenD Mellom (16)40.42+8.16
8Knut Olav SundeH Mellom (21)38.10+8.59
8Kristine GrønlundD Lang (9)55.21+11.12
8Ole Jørgen BøhnH Kort (9)27.17+9.30
8Anders Beyer BrattliH Lang (28)40.24+8.15
9Ida EnerhaugenD Mellom (16)45.36+13.10
9Sverre ThuneH Kort (9)45.04+27.17
9Kristian KihleH Lang (28)40.54+8.45
10Stig MellingH Lang (28)41.38+9.29
10Karen LangumD Mellom (16)1.01.42+29.16
11Lars BerglundH Lang (28)41.47+9.38
11Hroar SannaH Mellom (21)40.41+11.30
12Mikkel BerglundH Lang (28)42.52+10.43
13Kari EnerhaugenD Mellom (16)1.02.57+30.31
14Morten DåsnesH Lang (28)43.50+11.41
14Thorbjørn NørbeckH Mellom (21)43.10+13.59
15Jon Erland FossaasH Mellom (21)46.09+16.58
16Knut Ivar KollstrømH Mellom (21)46.28+17.17
17Toralf OpperudH Mellom (21)48.19+19.08
18Lars D. FjeldstadH Lang (28)47.01+14.52
19Oskar ArnevikH Lang (28)47.45+15.36
19Oskar Erland FossaasH Mellom (21)1.20.46+51.35
20Knut AasH Lang (28)48.09+16.00
21Sander ArnevikH Lang (28)48.36+16.27
22Frode LøsetH Lang (28)49.00+16.51
26Richard KammerudH Lang (28)1.01.02+28.53
Emil Klinkenberg BuhaugN-åpen (13)fullført
Martin Klinkenberg BuhaugN-åpen (13)fullført
Per Erik OpsethH Mellom (21)diskvalifisert

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Grete S B HoviD Mellom (16)37.10+4.44
4Eirik LarsenH Lang (28)36.11+4.02
7Silje B. HoviD Lang (9)55.18+11.09
13Harald HoviH Lang (28)43.40+11.31

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Geir NilsenH Lang (28)45.13+13.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor