Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jonsokløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jonsokløpet
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 16 juni 2019

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sofie Kjemperud GransethFossekallen ILfullført
Elias Vold KjemperudFossekallen ILfullført
Fillip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført
Elea Hustveit ModalenFossekallen ILikke startet

D 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie S. RisbergFossekallen IL16.44
2Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF24.55+8.11
3Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF25.17+8.33

D 10-20N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linnea NyhagenFossekallen IL20.28

D 17AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ida Mari Borge HoviSkien OK47.26

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Liv Anett BorgeFossekallen IL49.07
2Nina BirkelandFossekallen IL1.03.05+13.58

D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.17.49

D 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.14.47

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audrun UtskarpenIL GeoForm1.05.40
Silje Borge HoviSkien OKdiskvalifisert

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Guro NøklebyRingerike OL53.33
2Larysa MironavaModum OL59.12+5.39

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne Løver ThonModum OL43.34
2Sissel SkovlyRingerike OL46.25+2.51
3Torunn Økern JensenRingerike OL46.46+3.12
4Marianne HjermstadFossum IF59.58+16.24
5Unni RyeAsker Skiklubb1.08.12+24.38
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLdiskvalifisert
Tone Karina IngesenSarpsborg OLikke startet
Anne-Kristin KvammeRingerike OLikke startet

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete S B HoviSkien OK31.38
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL35.09+3.31
3Wenche HultgreenTyrving IL35.41+4.03

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering32.51
2Anne Marie TimenesHadeland OL47.24+14.33

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari StrandeRingerike OL29.02

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørg GårdhammerFossekallen IL43.02
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb49.30+6.28

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub49.53

H 9-10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Elias Hustveit ModalenFossekallen ILikke startet

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Selmer LøkenOK Moss32.55

H 10-20N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Markus NilsenFossekallen IL20.04

H 10-20C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alexander NyhagenFossekallen IL36.07

H 17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind Hung StrandeRingerike OL47.28

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tommy BjerkeFossekallen IL1.48.42

H 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun WeltzienHeming Orientering40.15
2Sander ArntzenAsker Skiklubb45.50+5.35
3Martin JohanssonIL Tyrving46.19+6.04
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb52.21+12.06
5Eirik LarsenSkien OK57.17+17.02
6Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.09.52+29.37
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Pål SkogedalAsker Skiklubbikke startet

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Charles HalaasFossum IF45.19
2Øyvind LøkenOK Moss48.30+3.11

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjermund RørenEiker OL39.35
2Gunnar HopeModum OL44.39+5.04
3Guttorm EggeIL GeoForm45.28+5.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Lars D. FjeldstadRingerike OL47.50+8.15
5Ole IngesenSarpsborg OL49.24+9.49
6Tore KjølsethNydalens SK51.17+11.42
7Bjarte LindstadOL Toten-Troll52.26+12.51
8Roar ByeModum OL1.06.05+26.30
9Paul WadeFossum IF1.10.16+30.41

H 60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hallvard FjærLillomarka OL27.12
2Torgeir StrandhagenRøyken OL27.24+0.12
3Harald HoviSkien OK28.37+1.25
4Lars HjermstadFossum IF29.35+2.23
5Karl Aasmund ErøyOK Moss29.46+2.34
6Frode LøsetRingerike OL31.02+3.50
7Martin GranlyLillomarka OL31.22+4.10
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF31.39+4.27
9Per Gunnar DahlRingerike OL34.03+6.51
10Ingar SolbergOlderskog IL37.56+10.44
11John HofossHadeland OL43.01+15.49
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 65-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb29.22
2Are EriksenOslostudentenes IK34.10+4.48
3Per Ove TransethRøyken OL36.16+6.54
Erik LindstrømModum OLikke startet

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge RevhaugRingerike OL23.39
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL27.29+3.50
3Asbjørn HeggemHalsa IL28.00+4.21
4Kjell GrønhovdModum OL36.29+12.50
5Bård StangModum OL43.01+19.22

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge BjaalandHeming Orientering30.44
2Hans Jørgen LoeFossekallen IL31.05+0.21
3Eivind HagenHadeland OL42.34+11.50

Direkte A

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn WeltzienIL Tyrving49.34

Direkte B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Isabel StureSkien OK1.04.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor