Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 18 august 2019

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jerome SoulardH 17- (8)1.36.15+30.51
10Geir Arne LodgaardH 50- (18)1.21.22+18.08
15Øystein WiggenH 50- (18)1.33.58+30.44
16Erik VefsmoH 50- (18)1.44.20+41.06
Arne SæterhaugH 70- (7)diskvalifisert

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vetle Grønvik EkraH 15-16 (1)1.05.45
2Grete Berge OwrenTrim kort (4)59.48+2.31
4Nils Olav VennevikH 70- (7)1.24.11+18.13
5Geir OwrenH 50- (18)1.16.35+13.21
6Stig Magnar LøvåsH 50- (18)1.17.42+14.28
11Geir ArnesenH 50- (18)1.21.23+18.09
12Helge RustadH 50- (18)1.29.37+26.23
Ane Malene KolstadD 15-16ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Isak BergsetH 17- (8)1.05.24

IL Leik

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Kari StubsjøenD 50- (1)1.29.40
1Eivind NæveH 13-14 (1)1.03.21
2Asbjørn BjerkenåsH 70- (7)1.05.59+0.01
3Ola KeiseråsH 17- (8)1.14.10+8.46
3Ole BlækkanTrim kort (4)1.04.17+7.00
4May Iren AlmåsTrim kort (4)1.12.24+15.07
7Jan HageH 50- (18)1.18.11+14.57
17Oddbjørn SyrstadH 50- (18)1.52.25+49.11
18Joar Arvid KrognesH 50- (18)2.03.25+1.00.11

Malvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Roar ForbordH 70- (7)diskvalifisert

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Atle PedersenH 50- (18)1.08.44+5.30

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bjørn P. LøvåsH 50- (18)1.29.42+26.28

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karen Oline KolstadD 17- (1)1.02.33
Jostein TandbergH 17- (8)diskvalifisert

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jon RøstumH 50- (18)1.03.14

OL Trollelg

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per LøvaasH 70- (7)1.05.58
2Anders HaugskottH 17- (8)1.13.57+8.33
3Frode HaugskottH 50- (18)1.09.19+6.05
3Anders LaugloH 70- (7)1.20.33+14.35
4Bård NonstadH 17- (8)1.14.27+9.03
5Roar SkulbørstadH 17- (8)1.31.03+25.39
5Stig Arild HaugskottH 70- (7)1.32.14+26.16
9Dag Ove TinmannsvikH 50- (18)1.19.57+16.43
14Geir PaulsenH 50- (18)1.31.52+28.38

Orkanger

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rolf WærnesTrim kort (4)57.17

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Morten KorsvoldH 50- (18)1.09.26+6.12
7Per Didrik NonstadH 17- (8)1.36.56+31.32
8Agnar RenolenH 50- (18)1.18.49+15.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor