Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 23 april 2019

D 11-12

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK24.578.36
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb39.01+14.0413.27
3Astrid ReuschHeming Orientering42.26+17.2914.37
4Tuva Wilkens JernbergNydalens SK52.21+27.2418.03
5Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK57.07+32.1019.41
6Silje Andresen SkotteFossum IF57.36+32.3919.51
7Caroline SlungaardHeming Orientering59.35+34.3820.32
8Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering1.02.46+37.4921.38
9Iben Johansen-BarliOppsal Orientering1.03.33+38.3621.54
Åse LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF23.278.22
2Boye WangensteenLillomarka OL33.01+9.3411.47
3Magnus JevanordFossum IF33.24+9.5711.55
4Magnus Flydal JenstadFossum IF36.46+13.1913.07
5Jørgen LerFet OL36.48+13.2113.08
6Mikkel MichelsenFossum IF36.53+13.2613.10
7Even Nygård ThorsengFossum IF37.20+13.5313.20
8Ask Felland SætnanFossum IF38.44+15.1713.50
9Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL39.12+15.4514.00
10Eskil OlaussenOppsal Orientering45.15+21.4816.09
11Nikolai TesloHadeland OL48.43+25.1617.23
12Alfred NikolaisenOppsal Orientering51.52+28.2518.31
13Sondre HafskjoldNydalens SK52.40+29.1318.48
14Gaute SkjønhaugFet OL1.00.13+36.4621.30
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Viktor Meland-TangenBækkelagets SKdiskvalifisert
Fredrik GrønsethFossum IFdiskvalifisert
Teodor Nysæther MikkelsenIL Kolldiskvalifisert
Otto Figenschou PiraHeming Orienteringikke startet
Sigmund ØlstadFet OLikke startet

D 13-16

2 900 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL24.068.18
2Martine SkjelsvikLillehammer OK24.14+0.088.21
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24.37+0.318.29
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK24.45+0.398.32
5Marie ScheeleNydalens SK24.47+0.418.32
6Eira Skaarer WiklundNydalens SK25.03+0.578.38
7Netta Bar-NathanLillomarka OL25.19+1.138.43
8Marie SaugestadNydalens SK25.26+1.208.46
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL25.29+1.238.47
10Ida Marie FlågenHeming Orientering25.52+1.468.55
11Johanne Rognerud BøeFossum IF26.21+2.159.05
12Hanna RehnKolbotn og Skimt OL26.45+2.399.13
13Marie KravdalGjø-Vard OL26.50+2.449.15
14Anna Mæhre TorjussenFossum IF27.14+3.089.23
15Inga Skaarer WiklundNydalens SK27.17+3.119.24
16Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF27.42+3.369.33
17Kathinka Zahl HagenFossum IF27.52+3.469.36
18Nora Christine HansenAsker Skiklubb27.59+3.539.38
19Sigrid NermoenØstmarka OK28.11+4.059.43
20Mari BrendeFossum IF28.39+4.339.52
21Selma Størmer-AntonsenNydalens SK28.55+4.499.58
22Astrid YtterbøAsker Skiklubb28.57+4.519.58
23Kajsa Meyer LarssonTyrving IL29.17+5.1110.05
24Elise ThorsengFossum IF29.44+5.3810.15
25Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb30.07+6.0110.23
26Hannah Syrdal ØenHeming Orientering30.21+6.1510.27
27Helene Bjørkvold JendalFossum IF30.30+6.2410.31
28Emilie RehnKolbotn og Skimt OL30.33+6.2710.32
29Mari AarsethNydalens SK30.37+6.3110.33
30Sara MartiniAsker Skiklubb31.08+7.0210.44
31Anne ØstvoldHeming Orientering31.19+7.1310.47
32Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering31.20+7.1410.48
33Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering31.28+7.2210.51
34Pauline MyklebustIL Koll31.40+7.3410.55
35Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering31.51+7.4510.58
36Frida SolsrudNydalens SK31.54+7.4811.00
37Gunde TumelionisFossum IF32.20+8.1411.08
38Elise Wærp HaugeNydalens SK32.36+8.3011.14
39Janna Sofie TellesbøØstmarka OK32.56+8.5011.21
40Selma Tørudbakken JendalFossum IF34.39+10.3311.56
41Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering34.49+10.4312.00
42Martha WisløffAsker Skiklubb35.49+11.4312.21
43Ragnhild Blom-HagenFossum IF36.11+12.0512.28
44Gina BrevikØstmarka OK36.55+12.4912.43
45Mari KallesonOppsal Orientering37.16+13.1012.51
46Ella BerstadHeming Orientering37.24+13.1812.53
47Noor Dirro-HeluMåren OK37.29+13.2312.55
48Marielle MichelsenFossum IF38.11+14.0513.10
49Hanne Wærp HaugeNydalens SK39.15+15.0913.32
50Helene Margarethe KristensenHeming Orientering39.35+15.2913.38
51Marte Sofie SkroveRingerike OL39.38+15.3213.40
52Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb40.34+16.2813.59
53Maja Kalleson RøedOppsal Orientering42.47+18.4114.45
54Martine Arntzen HaugØstmarka OK44.54+20.4815.28
55Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering51.37+27.3117.47
56Tiril Ebon EspedalNydalens SK53.38+29.3218.29
Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tuva HøyerFossum IFdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ane HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Pernille Nor-WollØstmarka OKdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Emma Ailin SkårbøRaumar Orienteringikke startet
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKikke startet

H 13-16

2 900 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll19.336.44
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.41+0.086.47
3Anders Håvard LarsenNydalens SK19.52+0.196.51
4Ask OlaussenOppsal Orientering20.23+0.507.01
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK20.38+1.057.06
6Mikael BirkelundAsker Skiklubb21.10+1.377.17
7Gustav Andresen SkotteFossum IF21.21+1.487.21
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb21.37+2.047.27
9Axel AaldeNydalens SK21.49+2.167.31
10Philip Lehmann RomørenFossum IF21.55+2.227.33
11Jonas MyhrAsker Skiklubb22.01+2.287.35
12Rolf Andreas BergNydalens SK22.32+2.597.46
13Sindre Vie StrislandFossum IF22.46+3.137.51
14Gaute BerganNydalens SK22.48+3.157.51
15Fridtjof ReuschHeming Orientering22.59+3.267.55
16Christoffer ÅnensenOppsal Orientering23.03+3.307.56
17Jakob RastadAsker Skiklubb23.33+4.008.07
18Elias StubberudNydalens SK23.37+4.048.08
19Eirik Vie StrislandFossum IF23.39+4.068.09
20Jonas AarsethNydalens SK23.45+4.128.11
21Vilmer NybergAsker Skiklubb24.00+4.278.16
22Simen Gløgård StensrudNittedal OL24.23+4.508.24
23Birk Felland SætnanFossum IF24.36+5.038.28
24Sondre OlaussenOppsal Orientering24.53+5.208.34
25Stian Måseide SørlieRaumar Orientering25.03+5.308.38
26Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK25.45+6.128.52
27Jonathan WoodhouseLillomarka OL26.10+6.379.01
28Erlend OtterleiØstmarka OK26.13+6.409.02
29Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering27.42+8.099.33
30Håkon BogasonLillomarka OL28.21+8.489.46
31Tobias Tronbøl LiumIL Koll28.35+9.029.51
32Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30.44+11.1110.35
33Mathias LinløkkenØstmarka OK30.59+11.2610.41
34Elias AndenæsAsker Skiklubb32.54+13.2111.20
35Børge Nilsen BergFossum IF34.32+14.5911.54
36Jonas Johansen HickenKoll IL35.09+15.3612.07
37Aksel EideBækkelagets SK35.44+16.1112.19
38Håvard EikRaumar Orientering36.47+17.1412.41
39Andreas SandernesØstmarka OK38.15+18.4213.11
40Gabriel SolemOppsal Orientering38.42+19.0913.20
41Birk ThorstensenOppsal Orientering40.16+20.4313.53
42Erlend BakkeFossum IF45.02+25.2915.31
43Markus HirschBækkelagets SK46.54+27.2116.10
44Jo Randar HolmøyHadeland OL51.34+32.0117.46
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lukas Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Max Skjerpen HusebyNydalens SKdiskvalifisert
Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IFdiskvalifisert
Eskil HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Simen SkeideOppsal Orienteringdiskvalifisert
Nov Bar-NathamLillomarka OLdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgKoll ILdiskvalifisert
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orienteringikke startet
Kristian Norum MeløysundNydalens SKikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Sigurd RødnesOppsal Orienteringikke startet
Simen HøyerFossum IFikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet

D 17-

2 800 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK18.266.35
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK19.24+0.586.55
3Anine LomeHamar OK19.45+1.197.03
4Maren Jansson HaverstadTyrving IL19.49+1.237.04
5Siri UlvestadNydalens SK20.10+1.447.12
6Anna UlvensøenNTNUI20.20+1.547.15
7Elise EgsethNydalens SK20.25+1.597.17
8Synne StrandAsker Skiklubb20.49+2.237.26
9Marion HuberNydalens SK21.03+2.377.31
10Marthe GløersenBækkelagets SK21.29+3.037.40
11Mari Jevne ArnesenTyrving IL22.01+3.357.51
12Lisbeth VollHaugesund IL Orientering22.14+3.487.56
13Oda J SikkelandTyrving IL22.40+4.148.05
14Kristine KravdalGjø-Vard OL22.53+4.278.10
15Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK22.58+4.328.12
16Margrethe WisløffNTNUI23.04+4.388.14
17Marte Madslien BakkenNydalens SK23.08+4.428.15
18My WestlundOK Tyr23.10+4.448.16
19Malene Teresia JebsenHeming Orientering23.19+4.538.19
20Oda ScheeleNydalens SK23.26+5.008.22
21Siri KollerudLillomarka OL23.34+5.088.25
22Tina KallesonOppsal Orientering24.00+5.348.34
23Maria BrodinFossum IF24.31+6.058.45
24Anna BrodinSävedalens AIK24.47+6.218.51
25Julie MeinickeTyrving IL24.50+6.248.52
26Maren NorderudTyrving IL24.54+6.288.53
27Live LindemarkAsker Skiklubb25.05+6.398.57
28Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering25.12+6.469.00
29Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering25.48+7.229.12
29Maren KoplandModum OL25.48+7.229.12
31Ida TangenNydalens SK25.50+7.249.13
32Ada WulfsbergNydalens SK25.56+7.309.15
33Hedda SkatvedtRaumar Orientering25.59+7.339.16
34Live ØstvoldHeming Orientering26.10+7.449.20
35Jenny BaklidKonnerud IL26.26+8.009.26
36Maya Jones ArnesenHeming Orientering26.32+8.069.28
37Marie Hammer IversenØstmarka OK26.38+8.129.30
38Eline DrageTyrving IL26.42+8.169.32
39Ingrid BlindheimLillomarka OL27.00+8.349.38
40Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering27.08+8.429.41
41Christine Turter SandvoldNydalens SK27.42+9.169.53
42Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL28.32+10.0610.11
43Mina JørgensenTyrving IL29.03+10.3710.22
44Frida GuerreroNydalens SK29.17+10.5110.27
45Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAM29.43+11.1710.36
46Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA29.58+11.3210.42
47Ingrid Lund HovdenTyrving IL30.24+11.5810.51
48Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK31.10+12.4411.07
49Stella HolmboeTyrving IL31.12+12.4611.08
50Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK33.22+14.5611.55
51Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL33.24+14.5811.55
52Silje SlungaardTyrving IL34.03+15.3712.09
52Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK34.03+15.3712.09
54Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering34.13+15.4712.13
55Kristin SletnerIL GeoForm35.04+16.3812.31
56Frida van MegenOppsal Orientering35.26+17.0012.39
57Julie BakkeFossum IF36.27+18.0113.01
58Berthe TesloHadeland OL36.30+18.0413.02
59Frida AamotNydalens SK40.07+21.4114.19
60Ingrid UrsethVingelen IL40.43+22.1714.32
Hilde Kristin NjøtenNOTEAMdiskvalifisert
Iris HolstTyrving ILdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLikke startet
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orienteringikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKikke startet
Ingvil AhlsandNydalens SKikke startet
Agnethe HasliBækkelagets SKikke startet

H 17-

2 900 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.205.37
2Oskar StørmerFossum IF16.21+0.015.38
3Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL16.30+0.105.41
4Erling HjermstadFossum IF16.59+0.395.51
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI17.16+0.565.57
6Sindre RønningNydalens SK17.19+0.595.58
7Jørgen BaklidKonnerud IL17.55+1.356.10
8Felix FinsrudAsker Skiklubb18.13+1.536.16
9Torkil Eide SolstadTyrving IL18.14+1.546.17
10Sander ArntzenAsker Skiklubb18.47+2.276.28
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.48+2.286.28
12Lars Young VikNydalens SK18.50+2.306.29
13Bjørn Anders FlågenHeming Orientering19.04+2.446.34
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF19.10+2.506.36
15Sverre Waaler KaasNydalens SK19.15+2.556.38
16Ove SætraHadeland OL19.19+2.596.39
17Martin JullumHalden SK19.21+3.016.40
18Martin HeirNTNUI19.24+3.046.41
19Tobias EspedalNydalens SK19.36+3.166.45
20Øyvind EngerNydalens SK19.41+3.216.47
21Sondre YtterbøAsker Skiklubb19.45+3.256.48
21Emil StørmerFossum IF19.45+3.256.48
23Kristian ØstermannHeming Orientering19.49+3.296.50
24Beat RothNydalens SK19.55+3.356.52
25Sondre Zahl HagenFossum IF20.18+3.587.00
26Tor Andreas AndersenOppsal Orientering20.22+4.027.01
27Linus OlhansÅs-NMBU Orientering20.29+4.097.03
28Eskil Sande GullordBækkelagets SK20.30+4.107.04
29Lavran ThorstensenNTNUI20.37+4.177.06
30Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering20.42+4.227.08
31Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.50+4.307.11
32Vebjørn Blom-HagenFossum IF21.12+4.527.18
33Sveinung SyversenOppsal Orientering21.14+4.547.19
34Ferdinand FremmingHeming Orientering21.28+5.087.24
34Henrik ReuschHeming Orientering21.28+5.087.24
36Sander H. RogndokkenNydalens SK21.40+5.207.28
37August Syrdal ØenHeming Orientering21.43+5.237.29
38Mikkel KatlaFossum IF21.44+5.247.29
39Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL21.47+5.277.30
40Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK21.57+5.377.34
41Åsmund Aamodt ResellNTNUI22.05+5.457.36
42Anders HorveiRaumar Orientering22.26+6.067.44
43Anders BjergaardNydalens SK22.46+6.267.51
44Andreas G. PoldenNydalens SK22.49+6.297.52
45Marius BakkeFossum IF23.03+6.437.56
46Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering23.36+7.168.08
46Lars JacobsenTyrving IL23.36+7.168.08
48Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF23.39+7.198.09
49Sondre Sande GullordNydalens SK23.41+7.218.10
50Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL23.54+7.348.14
51Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb24.08+7.488.19
52Eivind Berner MyhreFossum IF24.23+8.038.24
53William Resvoll SkaugOppsal Orientering25.26+9.068.46
54Erik HolterLarvik OL26.02+9.428.58
55Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering27.01+10.419.18
56Andreas StenstadOppsal Orientering28.04+11.449.40
57Simon FeylingKolbotn og Skimt OL29.05+12.4510.01
58Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL29.27+13.0710.09
59Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering30.51+14.3110.38
60John OtterleiØstmarka OK31.15+14.5510.46
61Lars Øderud VatneBækkelagets SK32.14+15.5411.06
62Magnus ZachariasenOppsal Orientering32.26+16.0611.11
63Audun JørgensenØstmarka OK34.04+17.4411.44
64Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb34.23+18.0311.51
65Birk Otto StrømNOTEAM39.26+23.0613.35
66Stian LillegårdLillomarka OL42.33+26.1314.40
67Didrik BredesenLillomarka OL46.28+30.0816.01
Einar LofthusNydalens SKikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Trygve MyhrAsker Skiklubbikke startet
Endre Rognskog MellaOppsal Orienteringikke startet

D 40-

2 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF24.138.21
2Kine DirroMåren OK24.42+0.298.31
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb27.38+3.259.31
4Ann Elin FlågenHeming Orientering27.40+3.279.32
5Atanaska BedelevaNydalens SK28.32+4.199.50
6Elin KallesonOppsal Orientering29.21+5.0810.07
7Kristine ThorsengFossum IF29.30+5.1710.10
8Cecilie Wærp HaugeNydalens SK30.20+6.0710.27
9Heidi ØstliRaumar Orientering31.34+7.2110.53
10Elise HafskjoldNydalens SK33.00+8.4711.22
11Beate UndebergetOppsal Orientering34.44+10.3111.58
12Rikke Kristin GåsholtHedrum OL35.07+10.5412.06
13Gunnhild LuråsOppsal Orientering36.21+12.0812.32
14Aase MestadLillomarka OL36.38+12.2512.37
15Marianne MichelsenFossum IF37.09+12.5612.48
16Kristine KolshusOppsal Orientering37.43+13.3013.00
17Lene ColquhounLillomarka OL39.31+15.1813.37
18June HerredsvelaØstmarka OK42.35+18.2214.41
19Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering42.40+18.2714.42
20Ruth-Marie Høilund LerFet OL47.32+23.1916.23
21Ingrid SkaarerNydalens SK47.43+23.3016.27
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Line Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Gunnhild VikhamarLillomarka OLdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Audrun UtskarpenIL GeoFormikke startet
Hildegunn GrønsethFossum IFikke startet

H 40-

2 900 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL17.536.10
2Erling SommerfeldtAsker Skiklubb18.40+0.476.26
3Vegard BroxTyrving IL19.16+1.236.38
4Johan MichelsenFossum IF19.33+1.406.44
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering19.50+1.576.50
6Geir HoffTyrving IL20.18+2.257.00
7Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.28+2.357.03
8Harald BakkeFossum IF20.37+2.447.06
9Morten MoslandOppsal Orientering20.58+3.057.13
10Christian HolmboeTyrving IL21.02+3.097.15
11Øystein RastadAsker Skiklubb21.41+3.487.28
12Asgeir LiumFet OL21.46+3.537.30
13Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL21.49+3.567.31
14Atle PedersenFossum IF21.54+4.017.33
15Michael DähnnNydalens SK22.03+4.107.36
16Bjørn HaugeNydalens SK22.52+4.597.53
17Torstein BerntsenTyrving IL23.01+5.087.56
18Torstein HoleTelenor BIL23.36+5.438.08
18Christian ReuschHeming Orientering23.36+5.438.08
20Kyrre GranFet OL23.38+5.458.08
20Steinar EastwoodLillomarka OL23.38+5.458.08
22Tor RingstadHedrum OL24.01+6.088.16
23Vidar GjelstadOppsal Orientering24.08+6.158.19
24Eirik JørgensenTyrving IL24.57+7.048.36
25Eilert AamodtOppsal Orientering25.22+7.298.44
26Frode RystadNydalens SK25.23+7.308.45
27Helge Grenager SolheimOppsal Orientering25.38+7.458.50
28Trond DøskelandFana IL25.46+7.538.53
29Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering25.52+7.598.55
30Anders NorlingNydalens SK25.58+8.058.57
31Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK26.10+8.179.01
32Fredrik LarsenIndre Østfold OK26.17+8.249.03
33Sverre WisløffAsker Skiklubb26.33+8.409.09
34Atle StrømHedrum OL26.56+9.039.17
35Frode BakkehøiØstmarka OK27.27+9.349.27
36Aksel OlsenAsker Skiklubb28.44+10.519.54
37Trond MyhreFossum IF29.16+11.2310.05
38Fredrik SaugestadNydalens SK29.41+11.4810.14
39Assaf Bar-NathanLillomarka OL31.52+13.5910.59
40Morten HelminsenFredrikstad SK32.37+14.4411.14
41Haakon DolvenAsker Skiklubb32.41+14.4811.16
42Espen JernbergNydalens SK33.10+15.1711.26
43Alexander RødstenHeming Orientering34.56+17.0312.02
44Hallvard SægrovNOTEAM35.05+17.1212.05
45Øyvind HaugØstmarka OK40.44+22.5114.02
46Dag StrislandKolbotn og Skimt OL43.50+25.5715.06
Lars HolmBækkelagets SKdiskvalifisert
Audun HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Bjørn WangensteenLillomarka OLdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Espen AubertOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Inge GunnesTyrving ILikke startet
Tommy SkårbøRaumar Orienteringikke startet
Ola NilsenOppsal Orienteringikke startet
Ram RayamajhiOppsal Orienteringikke startet

D 50-

2 900 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK22.037.36
2Maria JonssonNydalens SK24.52+2.498.34
3Mona LomeHamar OK26.08+4.059.00
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering26.44+4.419.13
5Torunn Økern JensenRingerike OL27.40+5.379.32
6Marianne HjermstadFossum IF27.56+5.539.37
7Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL28.25+6.229.47
8Marianne NjåsteinTyrving IL28.31+6.289.50
9Kjersti SkantzeTyrving IL29.02+6.5910.00
10Nora SkauenTyrving IL29.18+7.1510.06
11Linda HanssenØstmarka OK29.19+7.1610.06
12Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering29.26+7.2310.08
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering30.02+7.5910.21
14Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL30.26+8.2310.29
15Anne DanielsenNydalens SK31.37+9.3410.54
16Kathrine LunøeNydalens SK32.23+10.2011.10
17Randi NicolaisenAsker Skiklubb33.02+10.5911.23
18Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL34.21+12.1811.50
19Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL34.39+12.3611.56
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb35.13+13.1012.08
21Frøy GrøndahlLillomarka OL35.37+13.3412.16
22Marit Tørudbakken JendalFossum IF35.39+13.3612.17
23Anne DahlNydalens SK37.37+15.3412.58
24Monica FeylingKolbotn og Skimt OL37.45+15.4213.01
25Anne Marit BjergaardNydalens SK38.12+16.0913.10
26Magnhild T. MølnvikFossum IF38.44+16.4113.21
27Lotta MyhreIL Koll38.51+16.4813.23
28Marianne ArnesenAsker Skiklubb39.18+17.1513.33
29Anna GöhlmanTyrving IL39.26+17.2313.35
30Helle HundseidTyrving IL40.52+18.4914.05
31Ingrid NermoenØstmarka OK40.54+18.5114.06
32Unni RyeAsker Skiklubb41.10+19.0714.11
33Helena StubberudNydalens SK41.19+19.1614.14
34Jane Karine HelmersenFet OL41.59+19.5614.28
35Katrine HolenØstmarka OK45.05+23.0215.32
36Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering46.40+24.3716.05
37Marianne ReuschHeming Orientering47.25+25.2216.21
38Annike SelmerLillomarka OL50.00+27.5717.14
39Hege HeibergHadeland OL52.05+30.0217.57
40Siv Susanne JystadØstmarka OK55.46+33.4319.13
41Aina GrymyrHaugerud IF58.18+36.1520.06
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Trine OldernesLillomarka OLdiskvalifisert
Gry AhlsandNydalens SKikke startet
Dagrun MelkildHeming Orienteringikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

H 50-

2 800 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Erik SkaugOppsal Orientering20.277.18
2Are KristiansenTyrving IL20.39+0.127.22
3Leif StørmerFossum IF20.53+0.267.27
4Svein NygårdLillomarka OL21.12+0.457.34
5Einar LunøeNydalens SK21.25+0.587.38
6Jan Tore HenriksenNydalens SK21.26+0.597.39
7Jon Iver BakkenNydalens SK21.44+1.177.45
8Steinar LågAsker Skiklubb21.58+1.317.50
9Arild AndresenFossum IF22.47+2.208.08
10Stein BlomsethLillomarka OL23.08+2.418.15
10Gløer O WinsvoldSentrum OK23.08+2.418.15
12Kimme ArnesenHeming Orientering23.12+2.458.17
13Trond LundTyrving IL23.25+2.588.21
14Anders KronbergRaumar Orientering23.46+3.198.29
15Guttorm EggeIL GeoForm23.54+3.278.32
16Knut Erling ØenHeming Orientering24.12+3.458.38
17Arne DybdahlLillomarka OL24.16+3.498.40
18Nils Petter FremmingHeming Orientering24.40+4.138.48
19Harald KvisliNotodden OL24.42+4.158.49
20Christian JomaasFossum IF24.43+4.168.49
21Bjørn MartiniAsker Skiklubb25.16+4.499.01
22Nils BerganNydalens SK25.39+5.129.09
23Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL25.40+5.139.10
24Terje MelsomFossum IF25.48+5.219.12
25Harald Eide-FredriksenHeming Orientering25.58+5.319.16
26Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL26.28+6.019.27
27Roger ØstvoldHeming Orientering27.13+6.469.43
28Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering27.26+6.599.47
29Håkon JendalFossum IF27.34+7.079.50
30Jørn LimiOppsal Orientering27.49+7.229.56
31Kristian NæssNydalens SK27.55+7.289.58
32Hallvard KorenOK Moss27.57+7.309.58
33Fredrik HøyerFossum IF28.08+7.4110.02
34Bjørn Erik ReinsethNydalens SK28.19+7.5210.06
35Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb28.28+8.0110.10
36Kristian BjørgulHalden SK29.26+8.5910.30
37Ole Petter HaugenNydalens SK29.28+9.0110.31
38Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering29.35+9.0810.33
39Stein MellaOppsal Orientering29.43+9.1610.36
40Frode KamsvågTyrving IL29.44+9.1710.37
41Pål MyklebustIL Koll31.26+10.5911.13
42Hans JevanordFossum IF32.46+12.1911.42
43Øyvind HelmersenFet OL34.17+13.5012.14
44Per Anders YtterbøAsker Skiklubb37.29+17.0213.23
45Arne KongsnesOppsal Orientering43.40+23.1315.35
Tom SlungaardHeming Orienteringdiskvalifisert
Tormod BøeVBILdiskvalifisert
Truls AngellLillomarka OLdiskvalifisert
Erik BorgIL Kolldiskvalifisert
Terje BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Thor NorderudTyrving ILdiskvalifisert
Peder NatvigIL Kolldiskvalifisert
Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Bent SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Helge StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kjetil EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Odd-Ragnar PettersenOK Mossdiskvalifisert
Lasse ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Håvard ChristiansenNOTEAMdiskvalifisert
Tore KjølsethNydalens SKdiskvalifisert
Eivind HoffTyrving ILbrutt
Thor VollsetHeming Orienteringikke startet

D 60-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK28.149.44
2Inger TiltnesTyrving IL32.36+4.2211.14
3Margaret RoseveareOppsal Orientering39.23+11.0913.34
4Grete BerntsenMåren OK43.13+14.5914.54
5Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering46.53+18.3916.10
6Nina KolbergTyrving IL47.52+19.3816.30
7Berit BergeTyrving IL1.04.53+36.3922.22
Ellen Marie TurterNydalens SKdiskvalifisert
Mette HallénNydalens SKikke startet
Ingvill HoftunAsker Skiklubbikke startet

H 60-

2 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering23.208.20
2Nils HæstadFossum IF23.36+0.168.25
3Hallvard FjærLillomarka OL25.09+1.498.58
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF26.04+2.449.18
5Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm28.28+5.0810.10
6Are EriksenOslostudentenes IK28.34+5.1410.12
7Per SchancheAsker Skiklubb29.35+6.1510.33
8Bjørn WilladssenHeming Orientering30.02+6.4210.43
9Ketil BergeVestre Akers SK30.06+6.4610.45
10Vidar ElvekrokEiker OL30.07+6.4710.45
11Morten KarlsenMåren OK30.54+7.3411.02
12Jon FredriksenHauketo IF32.21+9.0111.33
13Pål Woldstad HanssenEiker OL34.22+11.0212.16
14Don SkantzeTyrving IL37.20+14.0013.20
15Bo EmilssonOppsal Orientering44.16+20.5615.48
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Alf PettersenTyrving ILdiskvalifisert
Sigbjørn ModalsliFossum IFdiskvalifisert
Harald BaugerOK Mossdiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossikke startet
Johan MattssonLillomarka OLikke startet

D 70-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF44.1715.16
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK53.24+9.0718.24
Inger SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sidsel SandelienHeming Orienteringikke startet

H 70-

2 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils-Petter WiikDriv IL28.5610.20
2Helge RevhaugRingerike OL30.17+1.2110.48
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33.33+4.3711.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL35.22+6.2612.37
5Roar BjordalOppsal Orientering37.00+8.0413.12
6Bjørn SandelienHeming Orientering38.54+9.5813.53
7Jon C. FougnerHeming Orientering45.35+16.3916.16
8Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK48.16+19.2017.14
9Dan Erik KallesonOppsal Orientering54.46+25.5019.33
10Jens Egil RostadOL Toten-Troll1.36.59+1.08.0334.38
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert
Kjell WintherOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Hasse BergstrømTyrving ILdiskvalifisert
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILdiskvalifisert
John Thomas PetersenNittedal OLdiskvalifisert
Tor DrageHaugerud IFikke startet

Åpen Kort

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OnstadNOTEAM10.236.55
2Joanna Gonu-PetersenFossum IF11.13+0.507.28
3Ragnhild BrevikØstmarka OK22.04+11.4114.42

Åpen Lang

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon BerglandNOTEAM29.5110.17
2Marita HernandezOL Toten-Troll30.10+0.1910.24
3Lise HorntvedtLarvik OL30.47+0.5610.36
4Uno HanslienNOTEAM31.08+1.1710.44
5Ingar WollØstmarka OK38.44+8.5313.21
6Tale Mæhre TorjussenFossum IF44.24+14.3315.18
Laila HelminsenNOTEAMikke startet

D Rekrutt

1 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Våland AlmåsOppsal Orienteringfullført
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Siri Boye-AlsosBækkelagets SKfullført
Ingrid Olivia Strandskogen DjupedalBækkelagets SKfullført
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Jenny Sofie HaslundOppsal Orienteringfullført
Maria KibsgaardRaumar Orienteringfullført
Ester KronbergRaumar Orienteringfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Julia Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Marte Krohn MørlandOppsal Orienteringfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Ella Skamsar ThorsenBækkelagets SKfullført
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orienteringfullført
Fride Nyås GjernesNOTEAMfullført

H Rekrutt

1 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SKfullført
Samuel DjupedalBækkelagets SKfullført
Oscar K. EnggravOppsal Orienteringfullført
Christian Berge GjellestadNydalens SKfullført
Linus Mestad HansenLillomarka OLfullført
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orienteringfullført
Jonas HirschBækkelagets SKfullført
Rasmus Holm-AdolfsenBækkelagets SKfullført
Marius Høyer JacobsenTyrving ILfullført
Aksel Høyer-JacobsenTyrving ILfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Oscar JohansenBækkelagets SKfullført
Ole Jacob MyklebustIL Kollfullført
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringfullført
Oskar Skamsar ThorsenBækkelagets SKfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringfullført
Emil Ganc-PetersenFossum IFdiskvalifisert
Kasper Krohn MørlandOppsal Orienteringdiskvalifisert
Oskar ArnesenOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor