Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 27 august 2019

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer lang (6)40.028.42
2Janne Tjørhom AasheimDamer lang (6)44.44+4.429.43
4Ann Karin TjørhomDamer lang (6)57.55+17.5312.35
5Tobias RøddeHerrer lang (11)44.52+6.389.45
5Kristin BarvikDamer kort (6)35.09+10.4813.31

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helene OmdalDamer lang (6)46.42+6.4010.09

Sandnes IL (Rogaland)

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigurd R. OftedalHerrer lang (11)39.25+1.118.34
2May Bente ValdalDamer kort (6)26.33+2.1210.12
3Magnus LandstadHerrer lang (11)40.59+2.458.54
4Sturle OmdalHerrer lang (11)44.29+6.159.40
6Gisle WathneHerrer lang (11)49.59+11.4510.51
7Ole Morten ThingbøHerrer lang (11)51.20+13.0611.09

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tollak Johannes DymbeHerrer kort (3)24.419.29
3Emma Sydnes RisaDamer kort (6)33.32+9.1112.53
3Lars DymbeHerrer kort (3)40.59+16.1815.45
4Kristin Sydnes RisaDamer kort (6)33.37+9.1612.55
5Vilde Bårdsen HustoftDamer lang (6)58.47+18.4512.46
6Elise Sydnes RisaDamer lang (6)1.14.33+34.3116.12
6Elin DymbeDamer kort (6)37.07+12.4614.16
8Espen Fyhn NilsenHerrer lang (11)55.21+17.0712.01
9Finn-Morten ÅrstadHerrer lang (11)55.57+17.4312.09
11Bjørn Kristian RøylandHerrer lang (11)1.08.29+30.1514.53

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedaHerrer lang (11)38.148.18
1Aina Kalsaas UrstadDamer kort (6)24.219.21
2Edward Eddi SævlandHerrer kort (3)39.21+14.4015.08
10Samuel A StokkelandHerrer lang (11)1.01.21+23.0713.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor