Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 november 2019

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Lang-Åpen | Mellom-Åpen | Kort-Åpern

Stavanger Orienteringsklubb

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin Helene DymbeDamer - mellomlang løype (12)36.418.56
1Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype (26)35.248.38
2Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (7)46.41+0.558.29
2Peter SæbbøHerrer - mellomlang løype (26)36.43+1.198.57
3Brit NilsenDamer - mellomlang løype (12)39.33+2.529.38
3Lise IsachsenDamer - lang løype (7)48.39+2.538.50
4Anne GarsrudDamer - mellomlang løype (12)39.35+2.549.39
4Lars Nicolay Nygård BassoHerrer - mellomlang løype (26)38.18+2.549.20
4Jan-Rune Larsen BassoHerrer - lang løype (22)36.19+3.056.36
5Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (26)38.43+3.199.26
5Nils John VestølHerrer - lang løype (22)36.57+3.436.43
6Turid NystrømDamer - mellomlang løype (12)47.49+11.0811.39
6May MelingDamer - lang løype (7)1.00.47+15.0111.03
7Pernille Ronæss MellebyDamer - mellomlang løype (12)49.47+13.0612.08
7Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (26)41.12+5.4810.02
7Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (22)38.38+5.247.01
8Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (12)50.32+13.5112.19
8Tollak Johannes DymbeHerrer - lang løype (22)39.11+5.577.07
10Svein Magnus HalsneHerrer - lang løype (22)41.17+8.037.30
11Bertrand DenieulHerrer - lang løype (22)41.40+8.267.34
13Pål BårdsenHerrer - lang løype (22)42.49+9.357.47
15Bjørn kristian RøylandHerrer - mellomlang løype (26)46.02+10.3811.13
15Håkon EggebøHerrer - lang løype (22)42.58+9.447.48
18Øistein HaalandHerrer - lang løype (22)46.26+13.128.26
19Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (26)52.00+16.3612.40
19Pål H. GjerdenHerrer - lang løype (22)48.26+15.128.48
Sverre VarebergHerrer - kort løype (2)diskvalifisert
Lars DymbeHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Leif Gunnar WikeneHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor