Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 november 2019

Aftenbladet BIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne SteinkopfDamer - kort løype (3)37.1512.50
2Grethe Ask-BreivikDamer - kort løype (3)38.15+1.0013.11
17Frode FølgesvoldHerrer - mellomlang løype (26)50.53+15.2912.24
20Per Marthon MælandHerrer - mellomlang løype (26)52.06+16.4212.42

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdDamer - lang løype (7)45.468.19
2Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (12)39.05+2.249.31
10Inger Skretting OpstadDamer - mellomlang løype (12)59.06+22.2514.24

Equinor BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Runar Eike ToftHerrer - lang løype (22)33.146.02
18Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (26)51.23+15.5912.31

Frøyland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tove BjerkreimDamer - mellomlang løype (12)55.32+18.5113.32

Ganddal IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Daniel EilevstjønnNybegynnerløype (3)17.0111.20
3Per Ingar HadlandHerrer - mellomlang løype (26)37.08+1.449.03
3Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (22)36.08+2.546.34
3Henrik EilevstjønnNybegynnerløype (3)20.58+3.5713.58
5Vibeke LamarkDamer - lang løype (7)54.43+8.579.56
7Mariann SveinsvollDamer - lang løype (7)1.04.35+18.4911.44
11Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (26)42.06+6.4210.16
13Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (26)44.03+8.3910.44
14Øyvind LamarkHerrer - lang løype (22)42.54+9.407.48
17Trond LamarkHerrer - lang løype (22)45.59+12.458.21
20Erling MaulandHerrer - lang løype (22)48.55+15.418.53
21Tor BrekkenHerrer - lang løype (22)52.54+19.409.37
22Ove OalandHerrer - lang løype (22)55.43+22.2910.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eldar AustvollHerrer - kort løype (2)24.598.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Terje HellandHerrer - mellomlang løype (26)41.20+5.5610.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Norvald SkrettingHerrer - mellomlang løype (26)41.43+6.1910.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Arne NygaardHerrer - mellomlang løype (26)42.33+7.0910.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun SkartveitNybegynnerløype (3)19.43+2.4213.08

Riska Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arvid ThorsenHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Njål F. VadlaHerrer - lang løype (22)37.17+4.036.46
16Sturle OmdalHerrer - lang løype (22)44.52+11.388.09
Liv OmdalDamer - mellomlang løype (12)diskvalifisert
Margrethe RoalsøDamer - mellomlang løype (12)diskvalifisert

Sandnes kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Arne Magne HandelandHerrer - mellomlang løype (26)41.58+6.3410.14

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6André SirevågHerrer - mellomlang løype (26)40.43+5.199.55

Stavanger kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Trude HermanrudDamer - mellomlang løype (12)43.32+6.5110.37

Stavanger Orienteringsklubb

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin Helene DymbeDamer - mellomlang løype (12)36.418.56
1Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype (26)35.248.38
2Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (7)46.41+0.558.29
2Peter SæbbøHerrer - mellomlang løype (26)36.43+1.198.57
3Brit NilsenDamer - mellomlang løype (12)39.33+2.529.38
3Lise IsachsenDamer - lang løype (7)48.39+2.538.50
4Anne GarsrudDamer - mellomlang løype (12)39.35+2.549.39
4Lars Nicolay Nygård BassoHerrer - mellomlang løype (26)38.18+2.549.20
4Jan-Rune Larsen BassoHerrer - lang løype (22)36.19+3.056.36
5Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (26)38.43+3.199.26
5Nils John VestølHerrer - lang løype (22)36.57+3.436.43
6Turid NystrømDamer - mellomlang løype (12)47.49+11.0811.39
6May MelingDamer - lang løype (7)1.00.47+15.0111.03
7Pernille Ronæss MellebyDamer - mellomlang løype (12)49.47+13.0612.08
7Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (26)41.12+5.4810.02
7Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (22)38.38+5.247.01
8Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (12)50.32+13.5112.19
8Tollak Johannes DymbeHerrer - lang løype (22)39.11+5.577.07
10Svein Magnus HalsneHerrer - lang løype (22)41.17+8.037.30
11Bertrand DenieulHerrer - lang løype (22)41.40+8.267.34
13Pål BårdsenHerrer - lang løype (22)42.49+9.357.47
15Bjørn kristian RøylandHerrer - mellomlang løype (26)46.02+10.3811.13
15Håkon EggebøHerrer - lang løype (22)42.58+9.447.48
18Øistein HaalandHerrer - lang løype (22)46.26+13.128.26
19Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (26)52.00+16.3612.40
19Pål H. GjerdenHerrer - lang løype (22)48.26+15.128.48
Sverre VarebergHerrer - kort løype (2)diskvalifisert
Lars DymbeHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Leif Gunnar WikeneHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (26)diskvalifisert

SUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Geir SandHerrer - lang løype (22)33.20+0.066.03

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jan VærpHerrer - mellomlang løype (26)45.06+9.4211.00

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Geir HusdalHerrer - mellomlang løype (26)54.21+18.5713.15

UiS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Irene SirevågDamer - kort løype (3)39.01+1.4613.27

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Kristoffer MonsenHerrer - lang løype (22)41.48+8.347.36

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Helen LomelandDamer - lang løype (7)52.33+6.479.33
9Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (22)39.45+6.317.13
16Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (26)46.32+11.0811.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor