Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 mai 2019

D 10-11

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)38.1322.28

D 11-12

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK17.2810.16
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.00+0.3210.35
3Norah BreivoldGanddal IL19.00+1.3211.10
4Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)20.10+2.4211.51
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering20.59+3.3112.20
6Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)30.19+12.5117.50

D 13-14

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL21.049.09
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26.03+4.5911.19
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)27.33+6.2911.58
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK27.48+6.4412.05
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.25+7.2112.21
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)34.21+13.1714.56
7Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)35.59+14.5515.38
8Erle Nermoen NilssenGanddal IL44.46+23.4219.27

D 15-16

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28.559.38
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)29.34+0.399.51
3Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb32.08+3.1310.42

D 17-59

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb29.367.35
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.50+2.148.09
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL32.01+2.258.12
4Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)33.50+4.148.40
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb34.08+4.328.45
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL38.19+8.439.49
7Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb39.03+9.2710.00
8Jane M HellandEgersund OK39.09+9.3310.02
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.02+11.2610.31
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL41.39+12.0310.40
11Berit-Kristine LimaGanddal IL46.29+16.5311.55
12Ann Karin TjørhomGanddal IL47.03+17.2712.03
13Vibeke LamarkGanddal IL47.56+18.2012.17
14Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)51.22+21.4613.10
15Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb51.34+21.5813.13
16Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb53.54+24.1813.49
17Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)54.16+24.4013.54
18Julie PuntervoldEgersund OK54.31+24.5513.58
19Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)58.03+28.2714.53
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb38.3412.51
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.15+5.4114.45
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb48.57+10.2316.19

H 10-11

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)20.4912.14
2Peder OrstadGanddal IL28.34+7.4516.48
3Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)34.45+13.5620.26
4Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)46.38+25.4927.25

H 11-12

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.107.44
2Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.39+5.2910.58
3William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)18.54+5.4411.07
4Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)20.13+7.0311.53
5Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)21.46+8.3612.48
6Arve LundeGanddal IL22.30+9.2013.14
7Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL22.38+9.2813.18
8Marius RøddeGanddal IL29.58+16.4817.37
9Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)32.49+19.3919.18

H 13-14

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.167.56
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.48+0.328.10
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.54+1.388.39
4Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)30.39+12.2313.19
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.02+13.4613.55
6Fredrik HovstadGanddal IL35.01+16.4515.13
7Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)38.06+19.5016.33

H 15-16

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)23.127.44
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)28.30+5.189.30
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)28.37+5.259.32
4Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)29.15+6.039.45
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)32.54+9.4210.58
6Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)33.56+10.4411.18
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.54+11.4211.38
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)40.34+17.2213.31
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 17-59

3 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering26.246.46
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb26.31+0.076.47
3Tobias RøddeGanddal IL28.25+2.017.17
4Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)29.33+3.097.34
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.39+4.157.51
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)31.12+4.488.00
7Jørgen BreivoldGanddal IL32.44+6.208.23
8Sturla StokkelandÅlgård Orientering33.07+6.438.29
9Markus Andreas BreivoldGanddal IL33.09+6.458.30
10Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)33.18+6.548.32
11Oddvar TaksdalGanddal IL33.44+7.208.38
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL34.51+8.278.56
13Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.58+8.348.57
14Erik LimaGanddal IL35.03+8.398.59
15Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb35.05+8.418.59
16Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb35.26+9.029.05
17Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.22+9.589.19
18Per Olav HaarrGanddal IL43.14+16.5011.05
19Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)43.53+17.2911.15
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.14+19.5011.51
21Kjetil SvihusGanddal IL49.23+22.5912.39
22Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb50.47+24.2313.01
23Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)56.03+29.3914.22
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb28.519.37
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb33.39+4.4811.13
3Kjell SvihusGanddal IL36.05+7.1412.01
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb37.20+8.2912.26
5Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb38.12+9.2112.44
6Ove OalandGanddal IL45.28+16.3715.09
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb48.08+19.1716.02
8Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb50.01+21.1016.40
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D Ny

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea StokkelandÅlgård Orientering20.5413.03
2Lea StokkelandÅlgård Orientering21.06+0.1213.11
3Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb21.24+0.3013.22
4Pernille BreivoldGanddal IL22.02+1.0813.46
5Karen OrstadGanddal IL25.13+4.1915.45
6Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)27.00+6.0616.52
7Liv Gunstensen HaarrGanddal IL38.43+17.4924.11
8Kjersti HalvorsenSandnes IL (Rogaland)39.06+18.1224.26
9Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1.01.36+40.4238.30
10Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.02.48+41.5439.15

H Ny

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben M. HellandEgersund OK19.3112.11
2Sondre SvihusGanddal IL32.32+13.0120.20
3Markus M. HellandEgersund OK33.16+13.4520.47
4Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)33.48+14.1721.07
5Terje Frafjord HaarrGanddal IL38.52+19.2124.17
6Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)42.11+22.4026.21
7Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)46.20+26.4928.57

B-Åpen

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK28.0612.13
2Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb28.33+0.2712.24
3Kristin BreivoldGanddal IL28.36+0.3012.26
4Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)32.35+4.2914.10
5Maria Nilsson RøddeGanddal IL33.50+5.4414.42
6Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.16+7.1015.20
7Anna Alexandra WirowskiGanddal IL38.09+10.0316.35
8Pernille HovstadGanddal IL39.11+11.0517.02
9Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43.07+15.0118.44
10Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)48.40+20.3421.09
11Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)1.02.45+34.3927.16

C-Åpen

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL22.2513.11
2Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb22.54+0.2913.28
3Øyvind LamarkGanddal IL24.26+2.0114.22
4Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb25.17+2.5214.52
5Gry Stangeland LundeGanddal IL27.17+4.5216.02
6Silje BergeSandnes IL (Rogaland)34.29+12.0420.17
7Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)34.40+12.1520.23
8Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)38.43+16.1822.46
9Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.32+24.0727.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor