Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Longyearbyen CityRace - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Longyearbyen CityRace - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Svalbard Turn
Dato: søndag 9 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

D 17-

5 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma BlandSvalbard Turn1.17.2514.24
2Lindis FjolandSvalbard Turn1.36.44+19.1918.00

D 40-

5 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK51.199.33
2Marika MarnelaSvalbard Turn1.36.25+45.0617.57
3Mikko SyrjäsuoSvalbard Turn1.43.15+51.5619.13
4Noora PartamiesSvalbard Turn1.45.09+53.5019.34

D 50-

4 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL1.15.1715.35

D 60-

4 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth RødAndebu IL1.19.2516.26

D 70-

2 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb31.3110.38
2Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.11.48+40.1724.15

H 40-

5 370 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

H 50-

5 370 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eivind DamsgaardHisøy OKikke startet

H 60-

4 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling AakreAndebu IL51.2410.38
2Per Dag NordkveldeHedrum OL56.57+5.3311.47

H 70-

4 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL51.3210.40

N-åpen

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK24.0812.42
2Balder Solberg FredheimSvalbard Turn34.53+10.4518.21

A-mellom åpen

4 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja StorstadSvalbard Turn1.09.0914.19
1Tuwa ZaderwasserSvalbard Turn1.09.0914.19
3Ole Petter StorstadSvalbard Turn1.09.11+0.0214.19

A-kort åpen

2 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Fredheim SolbergSvalbard Turn24.488.22
2Kristin Solberg FredheimSvalbard Turn35.15+10.2711.54
3Aurora UhlenSvalbard Turn38.01+13.1312.50
4Stian UhlenSvalbard Turn38.13+13.2512.54
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

C-åpen

2 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Johnnes LarsenSvalbard Turn22.5610.14
2Theo Solberg FredheimSvalbard Turn22.57+0.0110.14
3Lev ShetsovSvalbard Turn27.44+4.4812.22
4Eimund Kristoffer LarsenSvalbard Turn34.48+11.5215.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor