Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo - Prolog

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo - Prolog
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: søndag 7 april 2019

N-Åpen

1 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF58.3241.30
2Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF58.56+0.2441.47

C-Åpen

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne HeggeNr. 839.0222.57

B-Lang

5 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter NylundHaugerud IF1.32.3717.46
2Sharon BroadwellIL GeoForm1.42.42+10.0519.42
Per Ludvig SkjervenNr. 34ikke startet

A-Kort

2 520 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm29.1511.36
2Sindre OhmNr. 437.17+8.0214.47
3John JacobsenNr. 344.55+15.4017.49
4Kjersti AabyNr. 150.01+20.4619.50
5Pernille Stendal RobinsonNr. 1154.40+25.2521.41
6Anna RyyminNr. 51.09.51+40.3627.43
7Annike SelmerNr. 121.13.39+44.2429.13
Sissel Nordby HvenekildeNr. 7diskvalifisert

A-Medium

3 290 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL38.0511.34
2Anne-Kari BakklandNr. 1540.51+2.4612.24
3Sille WinsnesNr. 641.18+3.1312.33
4Eskil ÅsmulOppsal Orientering43.08+5.0313.06
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL43.16+5.1113.09
6Lars-Erik FiskumTyrving IL43.38+5.3313.15
7Rune HultgreenIL GeoForm48.48+10.4314.49
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm50.55+12.5015.28
9Marianne SiegelNr. 954.04+15.5916.26
10Roger AmundsenNr. 1057.25+19.2017.27
11Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL57.41+19.3617.31
12Anna GöhlmanTyrving IL1.07.51+29.4620.37
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Atanaska BedelevaNydalens SKdiskvalifisert
Åshild FlatebakkenTyrving ILikke startet
Ove MartinsenHauketo IFikke startet
Torkjel NesheimTyrving ILikke startet

A-Lang

8 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar A FiskumTyrving IL1.18.099.12
2Thor MellaOppsal Orientering1.20.22+2.139.28
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.33.19+15.1011.00
4Neil MarstonHemsedal IL1.36.55+18.4611.25
5Britta FismenFossum IF1.39.21+21.1211.42
6Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.41.14+23.0511.56
7Bent SkatvedtRaumar Orientering1.45.43+27.3412.27
8Harald IweIL GeoForm1.47.07+28.5812.37
9Jon LahlumIL GeoForm1.49.25+31.1612.54
10Knut Anders LøkenFossum IF2.01.54+43.4514.22
11Hedda SkatvedtRaumar Orientering2.02.37+44.2814.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival