Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup finale
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 17 september 2019

Herrer 17-59

2 940 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15.475.22
2Morten Bjerga SundliGanddal IL17.19+1.325.53
3Fredrik OmdalGanddal IL17.33+1.465.58
4Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)18.42+2.556.21
5Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)19.06+3.196.29
6Tobias RøddeGanddal IL19.08+3.216.30
7Aart Joakim in't VeldGanddal IL19.10+3.236.31
8Markus Andreas BreivoldGanddal IL19.16+3.296.33
9Joar EilevstjønnGanddal IL19.23+3.366.35
10Oddvar TaksdalGanddal IL19.54+4.076.46
11Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)19.58+4.116.47
12Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL20.02+4.156.48
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb21.13+5.267.12
14Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)21.41+5.547.22
15Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering21.46+5.597.24
16Jørgen BreivoldGanddal IL22.28+6.417.38
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering22.32+6.457.39
18Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)22.45+6.587.44
19Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb22.51+7.047.46
20Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb22.55+7.087.47
21Erik LimaGanddal IL23.14+7.277.54
22Nils Tore PuntervoldEgersund OK24.31+8.448.20
23Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb25.05+9.188.31
24Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)25.08+9.218.32
25Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.09+9.228.33
26Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb25.13+9.268.34
27Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)26.20+10.338.57
28Alexander HorpestadEgersund OK28.26+12.399.40
29Lars Terje VaalandGanddal IL31.04+15.1710.34
30Jakob KarlsenGanddal IL36.39+20.5212.27
Henning SundbyGanddal ILdiskvalifisert
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kristian OhrGanddal ILdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Olav HellandEgersund OKikke startet
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet

Damer 17-59

2 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.366.40
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL20.11+0.356.51
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.12+0.366.52
4Jane Mydland HellandEgersund OK22.55+3.197.47
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.25+4.498.18
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.47+5.118.25
7Mariann SveinsvollGanddal IL27.04+7.289.12
8Julie PuntervoldEgersund OK27.20+7.449.17
9Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)27.32+7.569.21
10Ingrid LamarkGanddal IL27.50+8.149.28
11Trine Bolstad ScheieGanddal IL28.22+8.469.38
12Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)28.53+9.179.49
13Vibeke LamarkGanddal IL29.38+10.0210.04
14Kristin BreivoldGanddal IL32.01+12.2510.53
15Hilde HetlandEgersund OK32.59+13.2311.13
16Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb34.03+14.2711.34
17Ann Karin TjørhomGanddal IL35.24+15.4812.02
18Kristin SkadsemGanddal IL39.16+19.4013.21
19Kristin Furre OweGanddal IL48.19+28.4316.26
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H15-16

2 720 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK18.036.38
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)19.56+1.537.19
3Øyvind LamarkGanddal IL20.05+2.027.23
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)20.14+2.117.26
5Thomas Barvik MælandGanddal IL20.50+2.477.39
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)21.06+3.037.45
7Andreas Nybak UrdalGanddal IL22.03+4.008.06
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)23.42+5.398.42
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)28.40+10.3710.32
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D15-16

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)19.567.19
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)22.19+2.238.12
3Hilde OhrGanddal IL31.58+12.0211.45
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubbikke startet

Nybegynner

1 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Pernille BreivoldGanddal IL15.2812.46
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)20.1916.47
Daniel EilevstjønnGanddal IL16.1813.28
Henrik EilevstjønnGanddal IL17.2314.21
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)18.1715.06
Karen OrstadGanddal IL23.4219.35
Liven OrstadGanddal IL18.3115.18
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)18.1715.06
Tea StokkelandÅlgård Orientering34.1028.14
Marie VoldsundGanddal IL16.5413.58
Ruben Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert
Noa StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

B-åpen

2 410 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)23.239.42
2Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)29.36+6.1312.16
3Kristin BarvikGanddal IL30.37+7.1412.42
4Arild SvihusGanddal IL31.01+7.3812.52
5Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)33.18+9.5513.49
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ådne OrstadGanddal ILdiskvalifisert
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Unni SundliGanddal ILdiskvalifisert
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet

Herrer over 59

2 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb18.407.44
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb18.55+0.157.50
3Jan HetlandEgersund OK22.04+3.249.09
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb23.52+5.129.54
5Jan Inge LundeGanddal IL26.30+7.5010.59
6Bjarne GimreGanddal IL26.58+8.1811.11
7Terje StokkelandÅlgård Orientering27.33+8.5311.25
8Knut SkjævelandGanddal IL31.21+12.4113.00
Paul Terje HaarrGanddal ILdiskvalifisert

Damer over 59

2 410 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb27.0011.12
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb30.33+3.3312.40
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30.36+3.3612.41
4Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb37.48+10.4815.41

D13-14

2 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL17.127.08
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)19.31+2.198.05
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.58+2.468.17
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK21.10+3.588.46
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.52+4.409.04
6Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)22.04+4.529.09
7Erle Nermoen NilssenGanddal IL33.50+16.3814.02

H13-14

2 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)16.186.45
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.42+1.247.20
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17.56+1.387.26
4Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)19.15+2.577.59
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)25.45+9.2710.41
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)28.51+12.3311.58
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

C-Åpen

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)24.5813.00
2Gry Stangeland LundeGanddal IL28.11+3.1314.40
3Silje BergeSandnes IL (Rogaland)29.10+4.1215.11
4Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)31.18+6.2016.18
5Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)47.14+22.1624.36

D11-12

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK14.147.24
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.29+1.158.03
3Norah BreivoldGanddal IL18.31+4.179.38
4Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)24.50+10.3612.56
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H11-12

1 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.146.22
2Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.58+3.448.18
3Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.56+5.429.20
4Peder OrstadGanddal IL18.59+6.459.53
5Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)19.26+7.1210.07
6Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)21.21+9.0711.07
7William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)24.18+12.0412.39
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)26.36+14.2213.51
9Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL29.38+17.2415.26
10Arve LundeGanddal IL33.24+21.1017.23
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 9-10

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida RichterSandnes IL (Rogaland)31.3916.29
2Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)34.10+2.3117.47
Lea StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 9-10

1 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)18.359.40
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)20.59+2.2410.55
3Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)29.11+10.3615.11
4Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)30.58+12.2316.07
5Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)30.59+12.2416.08
Markus Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor