Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett Rogaland, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett Rogaland, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 25 august 2019

H17-

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.11.48
1. Fredrik Omdal52.524+5.3252.524+5.32
2. Morten Bjerga Sundli41.1211.34.042-2+1.26-4.06
3. Clemens Sundby Øxnevad37.4412.11.481-1-1.26
2Ålgård Orientering 12.18.52+7.04
1. Lars Sigve Oftedal47.20147.201
2. Ola Magnus Laugaland45.182+4.061.32.38100.00
3. Ørjan Ravndal46.142+8.302.18.522+1+7.04+7.04
3Ganddal IL 32.37.07+25.19
1. Markus Andreas Breivold50.572+3.3750.572+3.37
2. Arild Aasheim46.113+4.591.37.083+1+4.30+0.53
3. Ole Kristian Taksdal59.593+22.152.37.0730+25.19+20.49
4Sandnes IL (Rogaland) 23.18.50+1.07.02
1. Oddgeir Eikeskog52.133+4.5352.133+4.53
2. Gisle Wathne59.084+17.561.51.214+1+18.43+13.50
3. Ole Morten Thingbø1.27.294+49.453.18.5040+1.07.02+48.19
5Stavanger Orienteringsklubb 12.50.13+38.25
1. Stein Arne Olsen55.085+7.4855.085+7.48
2. Øystein Amundrud1.06.495+25.372.01.5750+29.19+21.31
3. Harald Kalager48.165+10.322.50.1350+38.25+9.06
Ganddal IL 2diskvalifisert
1. Fredrik Sandaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Erik Limadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tobias Røddediskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigurd Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
3. Knut Steffen Kvaladiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Kim Richterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Morten Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Duncandiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 4brutt
1. Jørgen Breivoldbruttbrutt
2. Ingrid Lamarkbruttbrutt
3. Tore Røddebruttbrutt

D17-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.00.23
1. Janne Tjørhom Aasheim36.22136.221
2. Trine Bolstad Scheie48.242+3.501.24.462+1+0.33+0.33
3. Aud Hognestad Taksdal35.3712.00.231-1-0.33
2Stavanger Orienteringsklubb 12.23.14+22.51
1. Vilde Margrethe Sæbbø39.392+3.1739.392+3.17
2. Tone Torgersen44.3411.24.131-1-3.17
3. Sara Nystrøm Olsen59.012+23.242.23.142+1+22.51+22.51

H156-

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 12.14.12
1. Sturla Stokkeland46.14146.141
2. Odd Fuglestad35.0011.21.14100.00
3. Harry Breiland52.582+7.182.14.12100.00
2Sandnes IL (Rogaland) 12.38.11+23.59
1. Rune Christiansen49.353+3.2149.353+3.21
2. Sveinung Svebestad47.312+12.311.37.062-1+15.52+12.31
3. Geir Bjaanes1.01.053+15.252.38.1120+23.59+8.07
3Stavanger Orienteringsklubb 12.46.01+31.49
1. Arne Kristian Espedal57.344+11.2057.344+11.20
2. Jone Sæbbø1.02.474+27.472.00.2140+39.07+27.47
3. Pål Bårdsen45.4012.46.013-1+31.49-7.18
4Stavanger Orienteringsklubb 22.46.08+31.56
1. Bjørn Alsaker48.542+2.4048.542+2.40
2. Morten Sørli Ronæss48.163+13.161.37.103+1+15.56+13.16
3. Kjetil Wirak1.08.584+23.182.46.084+1+31.56+16.00
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. Tor Brekkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kjell Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trond Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert

D156-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.58.39
1. Ann-Cathrin Nybak Urdal36.262+2.3936.262+2.39
2. Vibeke Lamark39.1411.15.4020+0.33-2.06
3. Ann Karin Tjørhom42.592+7.121.58.391-1-0.33
2Stavanger Orienteringsklubb 12.30.58+32.19
1. Wenche Margrethe Sæbbø33.47133.471
2. Anne Garsrud41.202+2.061.15.07100.00
3. Irene Rummelhoff1.15.513+40.042.30.582+1+32.19+32.19
3Egersund OK 12.39.15+40.36
1. Randi L.H. Birkeland1.09.193+35.321.09.193+35.32
2. Inger Skretting Opstad54.093+14.552.03.2830+48.21+12.49
3. Inger Tone Nygård35.4712.39.1530+40.36-7.45

H/D13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11.09.09
1. Andreas Vistnes Myklebost20.36120.361
2. Kaja Peikli24.132+0.0844.49100.00
3. Markus Richter24.2011.09.09100.00
2Sandnes IL (Rogaland) 21.20.44+11.35
1. Kalle Jongenburger25.045+4.2825.045+4.28
2. Jone Valdal24.05149.092-3+4.20-0.08
3. Julie Aksland31.355+7.151.20.4420+11.35+7.15
3Ganddal IL 11.21.43+12.34
1. Anna Taksdal22.292+1.5322.292+1.53
2. Thomas Barvik Mæland32.234+8.1854.523+1+10.03+8.10
3. Øyvind Lamark26.512+2.311.21.4330+12.34+2.31
4Sandnes IL (Rogaland) 51.32.25+23.16
1. Omund Thu Landstad27.026+6.2627.026+6.26
2. Selma Lothine Fridheim Torp34.265+10.211.01.285-1+16.39+10.13
3. Evelyn Fernandes Nødland30.574+6.371.32.254-1+23.16+6.37
5Sandnes IL (Rogaland) 41.32.56+23.47
1. Ola Wathne Thingbø31.327+10.5631.327+10.56
2. Jonas Vistnes Myklebost26.053+2.0057.374-3+12.48+1.52
3. Amalie Wathne Thingbø35.196+10.591.32.565+1+23.47+10.59
6Sandnes IL (Rogaland) 61.36.26+27.17
1. Joel Skoge22.313+1.5522.313+1.55
2. Dirk Einar van Zanten43.586+19.531.06.296+3+21.40+19.45
3. Gabriel Årsvoll29.573+5.371.36.2660+27.17+5.37
7Stavanger Orienteringsklubb 11.53.41+44.32
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen24.484+4.1224.484+4.12
2. Solveig Nicolaysen49.557+25.501.14.437+3+29.54+25.42
3. Dina Torgersen38.587+14.381.53.4170+44.32+14.38
8Sandnes IL (Rogaland) 72.31.11+1.22.02
1. Arnfinn Solheim56.548+36.1856.548+36.18
2. Marte Roth Aarskog52.418+28.361.49.3580+1.04.46+28.28
3. Gustav Levang41.368+17.162.31.1180+1.22.02+17.16
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Julie Mydland Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ole Andre Brandsbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Edvin Aakrediskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 3diskvalifisert
1. Stian Haugvaldstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bjørnar Peiklidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Thomas Valdaldiskvalifisertdiskvalifisert

H/D-12

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 241.58
1. Trygve Skumlien Myrland23.564+4.5123.564+4.51
2. Thomas Duncan18.02141.581-3-4.51
2Sandnes IL (Rogaland) 141.59+0.01
1. Oda Fjermestad Helgesen23.462+4.4123.462+4.41
2. Nina Aksland18.132+0.1141.5920+0.01-4.40
3Sandnes IL (Rogaland) 344.17+2.19
1. Vebjørn Oftedal23.493+4.4423.493+4.44
2. Oliver Duncan20.283+2.2644.1730+2.19-2.25
4Stavanger Orienteringsklubb 147.59+6.01
1. Peter Sæbbø19.05119.051
2. Elise Ronæss28.545+10.5247.594+3+6.01+6.01
5Ganddal IL 159.14+17.16
1. Peder Orstad33.205+14.1533.205+14.15
2. Norah Breivold25.544+7.5259.1450+17.16+3.01

Åpen kort

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 12.52.14
1. Jorunn Johannesen38.02138.021
2. May Bente Valdal56.5411.34.56100.00
3. Randi Roth1.17.183+13.162.52.14100.00
2Ganddal IL 12.59.15+7.01
1. Jan Inge Lunde48.482+10.4648.482+10.46
2. Ådne Orstad1.06.253+9.311.55.1320+20.17+9.31
3. Arild Svihus1.04.0212.59.1520+7.01-13.16
3Egersund OK 13.00.22+8.08
1. Ida Kolstø51.453+13.4351.453+13.43
2. Hilde Hetland1.03.552+7.011.55.4030+20.44+7.01
3. Monica Horpestad1.04.422+0.403.00.2230+8.08-12.36
Stavanger Orienteringsklubb 1diskvalifisert
1. Øyvind Rummelhoffdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Turid Nystrømdiskvalifisertdiskvalifisert
3. May Melingdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor