Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Ganddal IL

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik EilevstjønnH 11-12N (2)35.2920.52
1Aud Hognestad TaksdalD 21- (5)1.08.0111.09
1Tobias RøddeH 17-20 (3)1.02.5510.18
1Anna TaksdalD 13-14 (9)22.298.59
1Ådne OrstadC-åpen (10)22.569.33
2Daniel EilevstjønnH 11-12N (2)37.05+1.3621.48
2Janne Tjørhom AasheimD 21- (5)1.09.54+1.5311.27
2Clemens Sundby ØxnevadH 21- (13)1.16.33+1.109.27
2Ole Kristian TaksdalH 17-20 (3)1.16.46+13.5112.35
2Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (8)46.36+2.0513.18
2Ingrid LamarkD 17-20 (2)1.13.22+19.4915.56
2Jan Inge LundeH 60- (4)1.03.38+19.4418.10
3Hilde OhrD 15-16 (4)1.05.16+26.0118.38
3Markus Andreas BreivoldH 17-20 (3)1.17.23+14.2812.41
3Fredrik OmdalH 21- (13)1.18.35+3.129.42
3Kjell SvihusH 70- (6)47.51+6.1314.04
3Vibeke LamarkD 40- (6)1.10.01+4.3115.13
4Ann Karin TjørhomD 50- (8)53.21+8.5015.14
5Trine Bolstad ScheieD 21- (5)1.30.29+22.2814.50
5Øyvind LamarkH 15-16 (15)50.42+3.5911.01
5Joar EilevstjønnH 40- (10)1.11.30+12.0011.43
5Peder OrstadH 11-12 (8)32.55+13.4413.42
6Morten Bjerga SundliH 21- (13)1.22.46+7.2310.13
6Mariann SveinsvollD 40- (6)1.35.27+29.5720.45
6Tone M. Seglem GiskeC-åpen (10)37.53+14.5715.47
7Kristin BreivoldB-åpen (15)40.17+16.0916.06
7Arild AasheimH 21- (13)1.24.00+8.3710.22
7Marius RøddeH 11-12 (8)44.44+25.3318.38
7Norah BreivoldD 11-12 (7)32.06+10.5913.22
7Trond LamarkH 50- (22)54.02+10.2211.44
8Per Olav HaarrH 50- (22)54.22+10.4211.49
9Andreas Nybak UrdalH 15-16 (15)1.10.28+23.4515.19
9Jørgen BreivoldH 40- (10)1.35.37+36.0715.40
9Unni SundliC-åpen (10)46.36+23.4019.25
10Thomas Barvik MælandH 15-16 (15)1.14.20+27.3716.09
10Erik LimaH 21- (13)1.26.46+11.2310.42
10Tore RøddeB-åpen (15)41.32+17.2416.36
11Fredrik SandalH 21- (13)1.29.15+13.5211.01
13Arild SvihusB-åpen (15)55.18+31.1022.07
14Maria Nilsson RøddeB-åpen (15)1.03.42+39.3425.28
14Tor BrekkenH 50- (22)1.00.49+17.0913.13
16Per Ingar HadlandH 50- (22)1.07.19+23.3914.38
18Jakob KarlsenH 50- (22)1.20.14+36.3417.26
19Kristian OhrH 50- (22)1.20.26+36.4617.29
Pernille BreivoldN-åpen (24)fullført
Viktoria GravdalN-åpen (24)fullført
Karen OrstadN-åpen (24)fullført
Liven OrstadN-åpen (24)fullført
Henning SundbyH 50- (22)diskvalifisert
Elias EidsvågH 15-16 (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor