Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Sandnes IL (Rogaland)

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jone ValdalH 13-14 (6)25.2710.10
1Kaja PeikliD 15-16 (4)39.1511.12
1Markus RichterH 15-16 (15)46.4310.09
1Ane OftedalD 40- (6)1.05.3014.14
1Melvin JongenburgerUtvikling C (4)26.3411.04
2Marta MyklebostUtvikling C (4)48.03+21.2920.01
2Julie AkslandD 15-16 (4)53.53+14.3815.23
2Kalle JongenburgerH 15-16 (15)50.21+3.3810.56
2Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (9)30.44+8.1512.17
2Ola Myklebost TorgersenUtvikling B (2)53.45+13.0421.30
2Morten AamodtH 50- (22)44.49+1.099.44
3Jonas AkslandH 17-A kort (4)1.18.48+36.2817.07
3Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (6)27.47+2.2011.06
3Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (7)24.07+3.0010.02
3Jorunn JohannesenD 50- (8)47.24+2.5313.32
3Kim RichterH 40- (10)1.07.36+8.0611.04
3Eivind Lars RakeH 60- (4)1.19.21+35.2722.40
3Thord SolheimUtvikling C (4)1.14.58+48.2431.14
4Bjørnar PeikliH 13-14 (6)33.07+7.4013.14
4Roar Fjermestad EieB-åpen (15)32.08+8.0012.51
4Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (15)50.27+3.4410.58
4Vegard PeikliH 21- (13)1.20.15+4.529.54
4Nina AkslandD 11-12 (7)25.47+4.4010.44
4Idar JongenburgerH 11-12 (8)23.24+4.139.45
5Eirik WathneH 13-14 (6)44.27+19.0017.46
5Hermann SkogsholmH 70- (6)1.11.35+29.5721.03
5May Bente ValdalB-åpen (15)34.12+10.0413.40
5Torill AndersenD 50- (8)58.44+14.1316.46
5Alva ChristiansenD 13-14 (9)47.04+24.3518.49
5Oddgeir EikeskogH 50- (22)49.00+5.2010.39
6Arnfinn SolheimH 13-14 (6)48.41+23.1419.28
6Erling Molvik JørgensenH 11-12 (8)43.20+24.0918.03
6Marte Roth AarskogD 13-14 (9)57.03+34.3422.49
7Ola Wathne ThingbøH 15-16 (15)58.51+12.0812.47
7Synnøve WestermoenD 50- (8)1.16.31+32.0021.51
7Berit SolheimC-åpen (10)39.48+16.5216.35
8Jarl ValdalB-åpen (15)40.26+16.1816.10
8Thomas ValdalH 15-16 (15)1.00.34+13.5113.10
8Annabell PflugerC-åpen (10)41.17+18.2117.12
9Bente Fjermestad-EieB-åpen (15)40.29+16.2116.11
9Geir HaugvaldstadH 50- (22)56.43+13.0312.19
10Geir BjaanesH 50- (22)56.46+13.0612.20
11Gabriel ÅrsvollH 15-16 (15)1.44.57+58.1422.48
12Gezien JongenburgerB-åpen (15)53.51+29.4321.32
13Gustav LevangH 15-16 (15)2.06.56+1.20.1327.35
15Åsa ChristiansenB-åpen (15)1.11.54+47.4628.45
17Sveinung SvebestadH 50- (22)1.10.38+26.5815.21
Ingeborg Roth AarskogN-åpen (24)fullført
Vetle Fjermestad EieN-åpen (24)fullført
Eyla HamreN-åpen (24)fullført
Sarah JongenburgerN-åpen (24)fullført
Aksel MyklebostN-åpen (24)fullført
Frida RichterN-åpen (24)fullført
Liva WathneN-åpen (24)fullført
Tormod LevangH 9-10 (6)1.09.3328.58
Sjur UndheimH 9-10 (6)36.0915.03
Sindre WathneH 9-10 (6)40.3916.56
Ole Morten ThingbøH 21- (13)diskvalifisert
Helene Pfluger HundeideC-åpen (10)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadH 15-16 (15)diskvalifisert
Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (9)diskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (9)diskvalifisert
Sturle OmdalH 50- (22)diskvalifisert
Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C (4)diskvalifisert
Mette WathneD 21- (5)ikke startet
Peder SolheimB-åpen (15)ikke startet
Emil Wathne ThingbøH 11-12 (8)ikke startet
Kåre LevangN-åpen (24)ikke startet
Lars OftedalN-åpen (24)ikke startet
Ine Wathne ThingbøN-åpen (24)ikke startet
Vebjørn OftedalH 9-10 (6)ikke startet
Aslak WathneH 9-10 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor