Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 28 mai 2019

D 11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK18.1311.23
2Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)22.26+4.1314.01
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering24.07+5.5415.04
4Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)25.23+7.1015.51
5Mari RichterSandnes IL (Rogaland)26.10+7.5716.21
6Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)29.19+11.0618.19

D 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL22.209.42
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.07+11.4714.50
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)36.31+14.1115.52
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)37.47+15.2716.25
5Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39.07+16.4717.00
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK55.37+33.1724.10
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)30.409.53
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.02.00+31.2020.00
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-59

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.489.57
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)45.38+1.5010.22
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46.54+3.0610.39
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb55.56+12.0812.42
5Ingrid LamarkGanddal IL57.38+13.5013.05
6Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb59.00+15.1213.24
7Ann Karin TjørhomGanddal IL1.15.11+31.2317.05
8Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.34.37+50.4921.30
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 60-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb52.4417.00
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb57.11+4.2718.26
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 11-12

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.1110.06
2Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb22.14+6.0313.53
3Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)23.28+7.1714.40
4Marius RøddeGanddal IL23.29+7.1814.40
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)27.25+11.1417.08
6William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)28.20+12.0917.42
7Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)31.15+15.0419.31
8Peder OrstadGanddal IL44.21+28.1027.43
9Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)46.46+30.3529.13
10Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)47.45+31.3429.50
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)23.4710.20
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)24.59+1.1210.51
3Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)27.43+3.5612.03
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering28.22+4.3512.20
5Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29.13+5.2612.42
6Fredrik HovstadGanddal IL1.09.44+45.5730.19
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 15-16

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK32.2210.26
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32.56+0.3410.37
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.04+5.4212.16
4Thomas Barvik MælandGanddal IL49.15+16.5315.53
5Elias EidsvågGanddal IL51.16+18.5416.32
6Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)51.37+19.1516.39
7Øyvind LamarkGanddal IL52.48+20.2617.01
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)53.39+21.1717.18
9Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)57.58+25.3618.41
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.07.58+35.3621.55
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Andreas Nybak UrdalGanddal ILikke startet

H 17-59

4 400 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering36.348.18
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)39.21+2.478.56
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)39.51+3.179.03
4Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)40.46+4.129.15
5Arild AasheimGanddal IL41.43+5.099.28
6Erik LimaGanddal IL41.58+5.249.32
7Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)43.21+6.479.51
8Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering44.18+7.4410.04
9Oddvar TaksdalGanddal IL44.51+8.1710.11
10Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.11+9.3710.29
11Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL46.45+10.1110.37
12Trond LamarkGanddal IL52.11+15.3711.51
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)52.33+15.5911.56
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb52.44+16.1011.59
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering53.00+16.2612.02
16Markus Andreas BreivoldGanddal IL54.59+18.2512.29
17Jørgen BreivoldGanddal IL56.34+20.0012.51
18Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb58.25+21.5113.16
19Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.00.54+24.2013.50
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.04.01+27.2714.32
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.07.10+30.3615.15
22Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.17+30.4315.17
23Helge RisaStavanger Orienteringsklubb1.12.43+36.0916.31
24Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL1.29.09+52.3520.15
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Per Olav HaarrGanddal ILikke startet
Jakob KarlsenGanddal ILikke startet
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet

H 60-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb35.4211.30
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb37.12+1.3012.00
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb46.46+11.0415.05
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb49.12+13.3015.52
5Ove OalandGanddal IL51.01+15.1916.27
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Terje StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

D Ny

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Pernille BreivoldGanddal IL24.0115.00
Karen OrstadGanddal IL32.3320.20
Liven OrstadGanddal IL37.5723.43
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)26.3816.38
Inger RothGanddal IL45.3428.28
Lea StokkelandÅlgård Orientering49.0430.40
Tea StokkelandÅlgård Orientering49.0730.41
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.3322.50
Theodora Nevland SikvelandÅlgård Orienteringikke startet

H Ny

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)47.1629.32
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-Åpen

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)27.1711.51
2Olav HellandEgersund OK35.19+8.0215.21
3Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)42.22+15.0518.25
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)43.57+16.4019.06
5Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb45.22+18.0519.43
6Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb45.27+18.1019.45
7Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)45.29+18.1219.46
8Pernille HovstadGanddal IL51.52+24.3522.33
9Anna Alexandra WirowskiGanddal IL51.54+24.3722.33
10Arild SvihusGanddal IL55.24+28.0724.05
11Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.07+39.5029.10
12Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.21.13+53.5635.18
13Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)1.21.26+54.0935.24
14Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.25.43+58.2637.16
Kristin BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Maria Nilsson RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

C-Åpen

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL19.3912.16
2Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb38.05+18.2623.48
3Silje BergeSandnes IL (Rogaland)47.06+27.2729.26
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D10

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)41.0825.42
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)58.0136.15
Maren OftedalÅlgård Orientering31.0819.27

H10

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)47.0729.26
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)46.1628.55
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)1.03.0739.26
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)27.1317.00
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)42.1826.26
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)49.4031.02
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)48.5430.33
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

A-åpen

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.1219.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival