Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR8, Resafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR8, Resafjell
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 14 september 2019

N-åpen

1 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)26.2121.04
2Tea StokkelandÅlgård Orientering38.34+12.1330.51
3Lea StokkelandÅlgård Orientering38.36+12.1530.52
Noa StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

D -10

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren OftedalÅlgård Orientering40.4724.07

D 11-12

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)16.119.34
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.42+0.319.52
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 13-14

2 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL25.1211.43
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)32.40+7.2815.11
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.38+11.2617.02
4Synne Skeie PettersonEgersund OK39.20+14.0818.17
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)41.18+16.0619.12
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK55.32+30.2025.49

D 17-

3 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.3212.19
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb46.36+5.0413.49
3Trine Bolstad ScheieGanddal IL48.18+6.4614.19
4Anita Glenne KallhovdEgersund OK51.20+9.4815.13
5Ida MonsenEgersund OK55.08+13.3616.21
6Vibeke LamarkGanddal IL58.32+17.0017.22
7Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)1.03.04+21.3218.42
8Linda SchraderOLifant1.20.50+39.1823.59
9Mariann SveinsvollGanddal IL1.31.32+50.0027.09
10Hilde SkrettingÅlgård Orientering1.41.29+59.5730.06
Jorunn HadlandEgersund OKdiskvalifisert
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

D 50-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL33.4613.30
2Inger Tone NygårdEgersund OK35.08+1.2214.03
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)39.02+5.1615.36

D 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb39.2215.44
2May MelingStavanger Orienteringsklubb1.01.14+21.5224.29

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.1422.53
2Synnøve FuglestadÅlgård Orientering59.14+2.0023.41
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.01.18+4.0424.31

H -10

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering27.5116.28
2Emil Fotland KolstøEgersund OK36.10+8.1921.24

H 11-12

1 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.088.21
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering18.32+4.2410.57
3Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)19.13+5.0511.22
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)20.19+6.1112.01
5Livar OftedalÅlgård Orientering20.28+6.2012.06
6Peder OrstadGanddal IL29.57+15.4917.43
7Viljar Fotland KolstøEgersund OK30.51+16.4318.15
8Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering43.36+29.2825.47

H 13-14

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering30.1814.05

H 15-16

3 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37.1211.02
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)39.10+1.5811.37
3Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.23+3.1111.58
4Øyvind LamarkGanddal IL45.06+7.5413.22
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)47.07+9.5513.58
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL55.29+18.1716.27
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)57.46+20.3417.08
Edvin AakreEgersund OKikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

4 060 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering41.3310.14
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)45.37+4.0411.14
3Erik LimaGanddal IL47.01+5.2811.34
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering48.44+7.1112.00
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)50.37+9.0412.28
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering50.52+9.1912.31
7Per Inge EspedalÅlgård Orientering54.03+12.3013.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb54.27+12.5413.24
9Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.06+13.3313.34
10Gunnar PettersonEgersund OK55.34+14.0113.41
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering58.48+17.1514.28
12Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.03.24+21.5115.36
13Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.06.15+24.4216.19
Fredrik OmdalGanddal ILikke startet

H 50-

3 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.2410.48
2Oddvar TaksdalGanddal IL37.40+1.1611.10
3Trond LamarkGanddal IL41.57+5.3312.26
4Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)47.11+10.4714.00
5Per Ingar HadlandGanddal IL55.52+19.2816.34
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)57.42+21.1817.07
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet

H 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.1512.54
2Jan Inge LundeGanddal IL43.08+10.5317.15
3Bjarne GimreGanddal IL47.04+14.4918.49
4Terje StokkelandÅlgård Orientering48.43+16.2819.29
5Agnar Antzée LienGanddal IL57.11+24.5622.52

H 70-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.4016.16
2Kjell SvihusGanddal IL46.22+5.4218.32
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb49.42+9.0219.52
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)50.26+9.4620.10
5Arnulf FuglestadÅlgård Orientering54.14+13.3421.41
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.00.11+19.3124.04

B-Åpen

2 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27.2012.42
2Ådne OrstadGanddal IL31.40+4.2014.43
3Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb43.35+16.1520.16
4Arild SvihusGanddal IL1.23.28+56.0838.49
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)ikke startet

C-Åpen

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)29.3517.30
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 15-20B

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb32.2515.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor